Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim takima sahip çik

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Suanki yönetim ve sayin baskan seçilmeden önce bizlere verdikleri sözleri unutmasinlar...Yildiz transferinden tutunda stad projesine kadar birçok sey konusuldu ancak sezon bitmek üzere olmasina ragmen hiçbir konuda hiçbir açiklama yada yönetim tarafindan yapimis bir çalisma göremiyorum..

Bunlardan vazgeçtim rizede 3-0 önde oldugumuz maçta rizesporla alakasi olmayanlarin baslattigi olaylar sonucunda takimimiza 1 maç seyircisiz oynama cezasi verilmis.

Böyle birsey eziklerin basina gelse neler olurdu....

Yönetim olarak bir agirliginiz varsa vurun yumrugunuzu artik masaya yok bu yükü kaldiramayacaksaniz çekin gidin artik

Birileri Mustafa denizliyi Transfer ediyoruz diyor YÖNETIMDEN çit yok

Birileri Tesisler tehlikede diyor YÖNETIMDEN çit yok

Birileri Fatih gidiyor diyor YÖNETIMDEN;ya nooluyoruz o bizim sözlesmeli futbolcumuz böyle haberleri yalanlama yok..

Haydi artik yeter bu taraftara daha fazla yüklenmeyin Agirliginizi koyun

Edited by: rutav0861

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

haklisin.yönetim su anda trabzonspor hakkindaki tüm belirsizlikleri açiga kavustursun.

ne olup ne bittigini herkes bilsin.

Lokman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem ulusoy denilen adam bizi ezmeye çalisiyor bizde tepki gösterelim kardesim sesimizi duyuralim ve diyelimki bundan sonra ulusoyun hiç bir ulasim aracini kullanmayacagim ne karadenize giderken nede güneye giderken.

simdi bazilari sakin o adam ne yapsin demesin hatirlarsaniz tuncaya istersem ceza verirdim demisti demekki istedigini yapabiliyor bu adam birde utanmadan trabzon luyum diye gezmiyorlarmi illet oluyorum yaa.[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu konuyuaçmak için biraz erken degilmi arkadasim bekleyin su 2 hafta bi geçsin ondan sonra hersey belli olur zaten...Her ceza verilisinde yönetim istifa dersek yandik gitti biraz mantikli düsünelim lütfen [img]smileys/smiley2.gif[/img]

öyle bisi olamaz fenerede verin o zaman trabzon maçinda adamlar yagmur yagdi diye kafalarina stat koltuklarini söküp taktilar böyle bi yagmacilik kültürü yok onlara nede ceza vermiyolar yok ya bu trabzona hiçmi kimsenin yarari dokunmuyacak yönetim acilen cezaya itiraz edip ne yapip edip maçi çevrmeli olaya bakarmisin derbi maça ceza fenere olsaydi cimboma olsaydi [img]smileys/smiley7.gif[/img] ah tabi gürcistan maçini hatirliyorum da bizim taraftarimizi çok bilinçsiz çok bu adamlar trabzonsporun her zaman kullaniyolar ilk olaylari degil bu artiik bu oyunlara gelmeyin glmeyelimEdited by: temelyilmaz

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı
    Bu konuyuaçmak için biraz erken degilmi arkadasim bekleyin su 2 hafta bi geçsin ondan sonra hersey belli olur zaten...Her ceza verilisinde yönetim istifa dersek yandik gitti biraz mantikli düsünelim lütfen

Yönetim istifa etsin demiyorum... sadece su ana kadar yaptiklari icraatlardan memnun olmadigimizi söylüyorum tüm taraftar hala waha gitsinmi kalsinmi disye 130 küsür sayfadir tartisirken yönetim hala çikipta kesin bir tavir koymuyor yukarda daha çok sey siralayacaktim ancak gönlüm elvermiyor daha fazla su asamada üstlerine gitmeye...

3Haftadir hocadan yanit bekleyen yönetim neden bir sonuca ulasamiyor O makam bu kadar hafifmi bunu söylüyorum oranin agirligini kaldirsinlar Vursunlar masaya bizde destek olalim ama onlar söylediklerinin altinda ezilirse biz ne yapabilirizkiii

Nereden
    Ankara

trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir, bunu kimse degistirmez ne yazik ki. yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmez bu yönetimle nasil transfer yapacagiz merakla beklemekteyim. hadi bakalim.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetime güvenmekten baska çaremiz yoktur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bu yönetimde yalan çikti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bir seyler yapin artik.....

futbol federasyonundaki fener hegemonyasini kladirmak için bi seyler yapin....

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay vayy vaay..daha 6 ay olmadi herkesi asip kestiniz.helal olsun..tek kelime insaf diyorum,biraz mantik, biraz izan diyorum..

bi arkadas hizini alamamis tarihin en kötü yönetimi demis, yürü bea kim tutar seni..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir

Kistas ? kriter?

bunu kimse degistirmez

Bu kadar ileri görüslülük daha önce görmedim.

yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor.

Milli takima ilk geldigi günden beri Senol Günes'e de "giyinmeyi bilmiyor" "karizmasi yok" diyen boyali basindan ne farkin kaldi ?

Bazen söyle yazilari es geçeyim görmemezlikten geleyim diyorum ama insaf sinirlarini zorlayan bu yazilari gördükçe.

Neyse simdilik sadece aci aci gülüyorum.

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonsporunen kötüdönemini yasadigi sezon( düsme tehlikesi yasadigi sezon) federsyon baskani Haluk Ulusoydu.Trabzonspor kongre üyesi ve ayrica Trabzonlu olan Haluk Ulusoy o sene Trabzonun hakki çatir çatir yenirken GS yi sampiyon yapmakla meskuldü.Bu cezaya hiç sasirmadim.Manisa maçinda olanlarla,rize maçinda olanlari nasil bir tutup ayni oranda 1 er maç ceza veriyorlar sasiriyorum.

Nereden
    İstanbul

sasmamak lazim, biraz objektif bakarsak disiplin kurulunun yeni federasyon yönetiminde daha keskin kararlar verdigi görürüz..

mehmet ali yilmaz da devlet bakaniyken çok daha haksiz yere sahamiz kapanmisti.

manisada maç bittikten sonra olay çikmisti, maça hiçbir tesiri olmadi..ve bu federasyon cezayi kesti..tek kelimeyle helal olsun demek lazim..biçakçi zamani olsa para cezasi bile almazdi emin olun..

birakin versinler cezayi..ileride; bakin ulusoy, trabzonu kolladi, su oldu bu oldu diyeceklerinevarsin bir maç seyircisiz oynayalim..ki bizum usaklarda çok bos durmadi rizede zaten..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basligi açan vatandas sanirim çok fazla gazete okuyor. Yalan yalnis her okudugu haberin kulüp tarafindan yalanlanmasini veya onaylanmasini bekliyor. Yönetim her haberi çikip yalanlamak zorunda degil. Sunu unutmamak lazim sürekli cav cav eden yönetimleri kimse ciddiye almaz. Yönetim nerde nasil konusacagini davranacagini gayet iyi biliyor. Daha önceki yönetimlerle karistirmamak lazim. Üstelik su anki yönetimde sadece konusan degil ayni zamanda icraat yapabilecek insanlar mevcuttur. Devre arasinda gelen bir yönetimden çok fazla bir sey beklemiyorum. Bu sezon sonunda neler yapabilecekler hep beraber görecegiz... Teknik adam konusunda Vahid Hocay'la devam etmek istiyor yönetim. Bu isin uzamasinin nedeni de bu. Yönetim Vahid Hocay'la çalismak istemese simdiye kadar çözülürdü bu olay. Vahid hocanin bazi sartlari varmis ve ayrica ailesi Trabzon'da kalmak istemiyormus...

Yönetimin notunu vermek için henüz çok erken kendi adima konusayim bu yönetime enaz 3 sene sabretmeliyiz. Teknik adam olsun baskan olsun bu kulüp istikrari yakalamak zorundadir. Sabretmeyi ögrenmemiz gerekiyor... Herseyin biranönce bitmesini istiyoruz. Transfer olsun hemen stad yapilsin hemen sampiyon olalim vs vs... Sampiyonluktan önce adam gibi bir stadimiz olsa çok daha yararli olur diye düsünüyorum. O yüzden saha sonuçlari çok fazla umrumda degil ondan ziyade güzel futbol oynayan bir Trabzonspor görmek istiyorum güzel futbol zaten güzel sonuçlari da beraberinde getirecektir. Bu güzel futbolu bu hocayla gerçeklestirebilecek miyiz orasi biraz karisik. Duydugumuz haberler dogruysa takimda hocayi istemeyen daha dogrusu isine gelen hocayla çalisip isine gelmeyi göndermeye çalisan futbolcular mevcut bu yedigin ekmege kuruma hakarettir ihanettir önce bu futbolcularin takimla iliskisi kesilmeli... Yeniden bir yapilanma sart...Edited by: Emorfo

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

aslinda takimin basina geldiklerinde takim çok kötü durumdaydi ama simdi ligi 3. bitirebilir.bence takima ve yönetime destek olmaliyiz.
    Nede olsa hepimiz trabzon için canini verebilecek taraftarlariz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

olsun ama sadece basina demeç vermekle olmuyor bu isler....

büyük potansiyelimizi isstanbul ve yurtdisi lobimizi ayaga kaldirmak lazim......

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir kurumun basindaki insanlarin elestirilmesi kadar dogal birsey yok.Her camiada muhalefet vardir.Fakat sözkonusu kurum kalbinizde taht kurmus bir kurumsa ve o kurumu yönetmeye talip olanlar her hareketleriyle elestiri konusu olabileceklerini,yipratilabileceklerini biliyor ve buna ragmen göreve talip oluyorlarsa öncelikle onlari takdir etmeliyiz.

Sonrasinda elestiri yapilacak bu da dogaldir.Fakat bu kurumubir parçaniz gibi görüyorsaniz o takdirde yöneticisinide,teknik heyetinide,futbolcusunuda,malzemecisinide saygi çerçevesinde ve yapici olarak elestirirseniz kimse rahatsiz olmaz.Sizde kurumu yipratmamis olursunuz.

Geldigimiz noktada yerden yere vurmak için çok erken.Yapici elestirlere evet,yikici elestirilere hayir.

Naim
    Ziyaretçi

diger kisimlara pek katilmasamda MAY tesisleri ve Stad konusunda bir an önce bir açiklama yapilmasi

Yapilan çalismalar ne ise bunlarin duyurulmasi gerektigine inaniyorum

benim için bu iki madde çok önemli transfer için bisi diyemem ama stad ve Tesisler konusu mutlaka açiga çikarilmali

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir, bunu kimse degistirmez ne yazik ki. yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmez bu yönetimle nasil transfer yapacagiz merakla beklemekteyim. hadi bakalim.

aynen senin gibi düsünüyorum çok merak ediyorum yapacaklarini fakat suana kadar tutumlari bana hiç hos gelmemekle beraber güven de vermiyor ama insallah yaniliriz...

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

M.Ali YILMAZ'in su sözü var.

"Eskiden kulübün önünden geçemeyenler simdi kulübe baskan oluyor"

Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin LÜTFEN !!!

Stat ve 2 yildiz sözü bunlar için hiç bir hamle gören var mi?

Nereden
    İstanbul

ailesine niye nefret duysun trabzon halki..hadi kendini geçtik ailesinin ne suçu olacak..futbol disi düsüncelerle hareket ediyorsan baska forumlarda bunlari dile getirebilirsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya sabiirrr....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Is yine siyasete dökülüyor.Hay bu siyasetin içini disini kalaylayayim ben.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı

M.Ali YILMAZ'in su sözü var.

"Eskiden kulübün önünden geçemeyenler simdi kulübe baskan oluyor"

Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin LÜTFEN !!!

Stat ve 2 yildiz sözü bunlar için hiç bir hamle gören var mi?

baskani elestirebilecegimiz tek konu su yazdigin cümledir.onun disinda elestirebilecegimiz veya soryumluluk yükleyebilecegimiz baska hiç bir sey olamaz.!

suan öyle bir atak yok fakat ligin sonunu beklemek lazim banapek güven vermiyor fakat sabir gösterelim bekleyip görücez....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)