Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim takima sahip çik

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Benim bu basliga yazdigim bazi mesajlar silinmis bunun neden yapildigini biri bana açiklayabilirmi...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu yönetim ne yapmaya çalisiyor hadi artik adam gibi bir teknik direktör alin simdide yerliye dönüldü diye yazmaya basladilar takima sahip çikmayacaksaniz neden oradasiniz ne çabuk unuttunuz verdiginiz vaatleri hadi 10 milyon dolarlik futbolcu alacaktiniz alsanizda onu oynatacak hocayi almadiktan sonra ne ise yarayacak hadi atrik takimi sabote etmeyin geçen yil ki yönetimin düstügü hataya düsmeyin LÜTFENNNNN

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Futbolcu almiyorlar yetmiyormus gibi birde iyileri vericekler sonra ne yapicaklar acaba??? Yillardan beri bunu yasamiyormuyuz? Eger yerine daha iyisini almiyicaksan neden takimin en iyilerini veriyorsun? ( Fatih Tekke ve Gökdeniz ) hariç onlari saymiyorum [img]smileys/smiley7.gif[/img]Senelerden beri yapilan bu hatalar yüzünden basimiza neler geldi [img]smileys/smiley19.gif[/img]çok merak ediyorum bunlarin kafasi hiç çalismiyomu? bunlari biz düsünüyoruz peki onlar düsünemiyorlarmi??? Ömrüm gitti ya artik yoruldum [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu yonetime cogumuz gibi bende cok guveniyordum ama atay aktug yonetimi bundan kat kat iyiydi..hic olmazsa ortada bir yonetim vardi, otorite boslugu yoktu..hayir yonetim medyada fazla gozukmuyor ama icraat varda diyemiyorsun..Ts, albayrak'in yonetebilecegi kadar kucuk bir takim degildir.ilk sayfada bir arkadas yazmis, futbolu bilmiyorlar diye..kesinlikle katiliyorum, tek korkum elimizdeki yildizlarida satmasi..cunku bu yonetim sirket yonetir gibi klubu yonetmeye calisiyor.

ilk once bir seylerin farkina varmalari lazim, TS taraftariyla olsun mazisiyle olsun buyuk bir takim oldugunu ve buna gore hareket etmeleri lazim..yildiz transferi dendi, gitti cagdas kazmasi alindi..daha yolun basindayiz ama gorunen koy kilavuz istemez, sampiyonluga oynayan bir takim gidip cagdasi almaz..biz istanbulun artiklarini alacak takim degiliz, bunu hangi ts;li icine sindirebilir...daha dun kazma dedigimiz cagdas bugun bize transfer oldugunda aramizda bekleyip gormek lazim diyenlerde var..bu adamin gecmiste ne gibi bir basarisi varki?sadece transfer degil, goreve geldikleri gunden itibaren medyada olsun heryerde ts ikinci plana atilmaya baslandi..verdikleri sozlerin hicbirini birakin yerine getirmeyi, esamesi bile okunmuyor..yaziklar olsun albayrak...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GolaMTuRi Nickli Üyeden Alıntı

bu yonetime cogumuz gibi bende cok guveniyordum ama atay aktug yonetimi bundan kat kat iyiydi..hic olmazsa ortada bir yonetim vardi, otorite boslugu yoktu..hayir yonetim medyada fazla gozukmuyor ama icraat varda diyemiyorsun..Ts, albayrak'in yonetebilecegi kadar kucuk bir takim degildir.ilk sayfada bir arkadas yazmis, futbolu bilmiyorlar diye..kesinlikle katiliyorum, tek korkum elimizdeki yildizlarida satmasi..cunku bu yonetim sirket yonetir gibi klubu yonetmeye calisiyor.

ilk once bir seylerin farkina varmalari lazim, TS taraftariyla olsun mazisiyle olsun buyuk bir takim oldugunu ve buna gore hareket etmeleri lazim..yildiz transferi dendi, gitti cagdas kazmasi alindi..daha yolun basindayiz ama gorunen koy kilavuz istemez, sampiyonluga oynayan bir takim gidip cagdasi almaz..biz istanbulun artiklarini alacak takim degiliz, bunu hangi ts;li icine sindirebilir...daha dun kazma dedigimiz cagdas bugun bize transfer oldugunda aramizda bekleyip gormek lazim diyenlerde var..bu adamin gecmiste ne gibi bir basarisi varki?sadece transfer degil, goreve geldikleri gunden itibaren medyada olsun heryerde ts ikinci plana atilmaya baslandi..verdikleri sozlerin hicbirini birakin yerine getirmeyi, esamesi bile okunmuyor..yaziklar olsun albayrak...

abartma yazikalr olacak kadar bisey yok

suanki yönetimizmize yapilan ...... hükümetine yapilmaya çalisilanlara benzior bikaç kisi gaza grlip aleyhine yadi digerleride alyhine geçti yönetimiz ist,fa ets,nler ozaman gerçekten bukadar dertliysek istifaya çagiralim dogru degilmi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abartma diyecegine nereleri yanlis belirtte bizde umutlanalim biraz...cagdasi almakla transfer politikasi belli oldu yonetimin,..verdigi hangi sozleri yerine getirmek icin birsey yapti..yonetimin basarili olmasini bende isterim ama hersey ortada...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nekadar güzel ya firsat çiktimi ezelim yönetimi yok böle bise isler senin dedin gibide kötü deil yapacklar yapinca üzülme sen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)