Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erdogdululardan anlamli pankart...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mükemmel bir pankart.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gördügümde duygulanmistim [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Hakkari

Alıntı szmek Nickli Üyeden Alıntı

Spor

Trabzonspor-Fenerbahçe maçindan bile çok tartisilan bu pankart, Fenerbahçe taraftarinin geçen yil açtigi 3 dev pankarta cevaben hazirlanmis...

TAM BiR YIL FENER?i BEKLEDiK
    Trabzonspor-Fenerbahçe maçinin gözlemci ve temsilcisinin engel olmak istedigi ancak tüm çabalarina ragmen tribünden indiremedigi muhtesem pankart, tam 6 günde hazirlandi. Pankarti hazirlayan Erdogdu Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Savas Yilmaz, pankartin öyküsünü söyle anlatti:
    ?Hareket noktamiz bir Sampiyonlar Ligi maçinda Fenerbahçe tribünündeki üç dev pankart, ?Herkes haddini bilecek, Republic of Fenerbahçe (Fenerbahçe Cumhuriyeti) ve Atam izindeyiz? oldu. Bir Trabzonlu ve Türk olarak gücüme gitti. Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurulamayacagini düsünerek, haddini bilmenin ne anlama gelecegi sorulari içimi kemirdi. 1 yildir bunun planini yapiyordum. Tam 1 sene Fener?e bu cevabi vermeyi bekledim. Geçen pazar günü pankarti yapmaya basladik. Mahallemin esnafi, yorgancisi, lisemizin kapali spor salonunda, müdürün de müsaadesiyle gece gündüz çalisti. Salonda uyuduk, salonda yedik, salonda içtik. 3 dev pankarta 80 metreye 8 metrelik bu tek dev pankartla cevap verdik. Çok mutluyum.?

helal olsun ellerinize saglik

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tek kelime ile helal olsun. iyi bilirim 5 metrelik bir beze ÇANAKKALE GEÇILMEZ i yazmak 10 saatimizi almisti. Elleriniz dert görmesin

Edited by: Erhan|TS

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence terör olaylarina karsi açilmis olsaydi daha anlamli olurdu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

çok güzel bir pankartti yapanlarin ellerine saglik

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu pankarti anlayana çok güzel bir mesajdir istetrabzonspor taraftari budurherkes bir gün fenerli olacak üç yüz altmisdört gün trabzonsporlu olacak[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Bu pankartla bir yerlere öyle bir mesaj gönderilmis ki, bugün ulusal basinin aga babalirin gazetelerinin hiçbirinde yer almadi. Belli ki, tokat gibi geldi bu pankart. Onlar alismislar bir kere, milletin küfürlü pankartlarini gazetelerinde basip, günlerce tartismaya...

Emegi geçen, cebinden bes kurusda olsa harcayan her kimse, allah onlardan razi olsun... Gecemin hüznünü alan tek gurur kaynaigim bu pankart oldu...

Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Bence terör olaylarina karsi açilmis olsaydi daha anlamli olurdu.

bir tasla iki kus arkadasim bir anlmada onuda ifade ediyor."Cumhuriyet içinde cumhuriyet kurmaya çalisana"

yanliz bilen arkadaslara bi sorum olucak bu pankart avni akerde oynanacak her maçta açilacakmi açilirsa çok iyi olur tek maçla kalmasinda herkesin gözüne girsin

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bugune kadar gordugum en anlamli pankartlardan biriydi hatta belki de en iyisi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her kim düsünüp onu oraya astiysa Allah ellerine zeval vermesin. TV de pankarti gördugumuz an bütün arkadaslarimla beraber Alkisladik o pankarti ve tüylerimiz diken diken oldu. Fe5 lilere de gözünüz gönlünüz taraftar görsün diye baardik.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel ve anlamli bir pankartti emegi geçenlere tesekkürler..

kutoz
    Ziyaretçi

@Erhan/TS;
    Bilmeyendir ya cemeldir, ya Trabzon Tanrisifficeffice" />[/I]
    Hamsinin ol rütbe Ziver itilayi sani var[/I]

Sairin, ?Trabzon Tanrisi? dedigi devedir. Çok eski zamanlarda Trabzon halki deveye taparmis. Erhan, deve resmini görünce birden aklima bu geldi. Baslikla ilgisi yok biliyorum ama yeri gelmisken bu anekdotu da buraya düsmek istedim. (Konuyla ilgili detayli bilgi almak isteyenler için Kyn; Istanbulda Bir Zürafa/Sunay Akin Sf:131-136)

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten çok güzel olmus...mesaj yerine ulasmistir sanirim...emegi geçen herkese tesekkürler...ellerinize ve yüreginize saglik arkadaslar...

serdarahmett
    Ziyaretçi

ben simdi gidip antu.com a üye olacagim sonra da bu resmi oraya yerlestiricem. bakalim ne yapacaklar..

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet bende maraton trubunde pankarti gordugum zaten acaip duygulandim ne tarafa cekersen cek her tarafa gelir bu pankart ellerine ve yureklerine saglik

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

işte budur olay. böyle şeylerle gündeme gelelim.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar bu pankarti bjk macindada istiyoruz !!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçtan aklimda kalacak tek seydir..Maçin tek güzelligiydi..Trabzonspor ruhu bu iste..Ekleyecek fazla bisey yok..

Sadece kardeslerimizi tebrik edip alkisliyoruz...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

@Erhan/TS;
    Bilmeyendir ya cemeldir, ya Trabzon Tanrisifficeffice" />[/I]
    Hamsinin ol rütbe Ziver itilayi sani var[/I]

Sairin, ?Trabzon Tanrisi? dedigi devedir. Çok eski zamanlarda Trabzon halki deveye taparmis. Erhan, deve resmini görünce birden aklima bu geldi. Baslikla ilgisi yok biliyorum ama yeri gelmisken bu anekdotu da buraya düsmek istedim. (Konuyla ilgili detayli bilgi almak isteyenler için Kyn; Istanbulda Bir Zürafa/Sunay Akin Sf:131-136)

ne devesi abi ben bise anlamadim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Arkadaslar.!

Ne kadar heyecanliyim bilemezsiniz. Harika, Muhtesem, Fenomenal. BUNLARA Haddini bildirmis olmak ne kadar güzel bilemezsiniz.!!!

Ben Kadiköyde birkac tane mac izledim (aralarinda Milli Mac Türkiye-Ingiltere) ilk cumhuriyet icinde cumhuriyet pankartini görünce cok UTANDIM.

Bu terbiyesizligin cevabinida benim Kahraman Trabzonlu hemserilerim tarafindan verilmesi beni fevkalade sevindirdi.

ALLAH SIZLERDEN RAZI OLSUN. ELLERINIZE SAGLIK.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bu pankartin ne anlma geldigini çok anladik. Ama acaba kus beyinliler anlamismidir. Bence kesin bribirlerine sormusladir bu ne demek diye [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Maraton Trubununden gördügümde hele kocama bir pankart oldugunu inanin çok sevindim. Tebrikelr yapanin ugrasan herkesin ellerine saglik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

pankartta emegim geçtigi için mutluyum gururluyum..pankarti yapmak için mezun oldugum tevfik serdar anadolu lisesinin spor salonunu kullandik..maçtan bir gün önce de gidip statta reklam panolarinin arasina yerlestirdik..

gerçekten de 1 yildir düsünülen bir olaydi..gerçeklestirmemiz iyi oldu..

Zeki Çelenkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Kale arkasinda, Erdogdulular tarafindan açilan ve simdiye kadar bence Avni Akerde açilanen anlamli pankart olan bu pankarti hazirlayana,asana,tasiyana ve emegi geçen herkese tesekkürler...Bu pankart bence bir milattir.Bundan sonrada devami gelmesi umudu ile...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)