Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milan neden hastanelik oldu?

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Iki gündür gaztelerden ve televizyodan takip ediyorum. Milan'in hastanelik oldugu pozisyon gösterilecek mi, tartisilacak mi, yazilacak mi diye. Trt'nin genis özetleri dahil hiç bir yerde gösterilmedi ve konusulmadi. Acaba ben mi yanlis gördüm ya da görmek istedim diye düsünüyorum 2 gündür. Eger fb li bir futbolcunun ayagi kayip düsse hastanelik olsaydi saatlerce gösterilip tartisilacagina eminim.

Maçin kader ani semih'in girmesiydi diyor degerli! spor yorumculari. Her girdigi maçta fb adina maçin kaderini degistiren büyük golcü süper futbolcu güzel insan semih sentürk!!!

Hakeme ettigi küfür temsilci ve gözlemci raporlariyla sabit olmasina ragmen aldigi 3 maçlik ceza kaldirilmis olan semih sentürk!!!

Milan'a attigi dirsekle maçin kaderini degistiren semih sentürk!!!!

Eger degerli! basinimiz biraz seref barindiriyorsa o pozisyonu ekranlara getirsin.

Bisey olur mu bi sonuç verir mi bilmiyorum ama ben Gerek Trabzonspor'a gerekse Futbol Federasyonu'na bu konunun incelenmesi için e-mail gönderecegim.

Eger yanlis görmediysem EGER GERÇEKTEN GÖRDÜGÜM GIBI SEMIH MILAN'A DIRSEK ATMISSA BUNUN CEZASINI ÇEKMELI!!!!!!

Nereden
    Ankara

dostum, stepanov sakatlandiginda semih oyuna girmemisti daha; semihe dirsek atan g1ro servet

Nereden
    Giresun

Trabzonspor: Jefferson, Fatih Akyel, Stepanov(dk.67 Ferhat), Erdinç, Lee, Hüseyin, Szymkowiak, Adem(dk.72 Yattara), Hasan(dk.82 Ömer), Gökdeniz, Fatih Tekke

Fenerbahçe: Rüstü, Önder, Deniz, Servet, Ümit, Aurelio, Selçuk(dk.56 Semih), Alex, Appiah, Tuncay(dk.86 Serkan), Anelka(dk.90+ Mehmet)

kaynak: www.trabzonspor.org.tr

Ilk dirsegi atan servetti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla onu bunu bilmem....

benim bildigim maçin o ana kadar yildizi olan stepanov sakatlandiktan sonra golüde onun olmadigi göbekten yedik......

strateji dehasi vahid hocada yukarda görülecegi üzere yaklasik 10. dak boyunca stepanovun yersne adam almayarak adeta takimi sabote etti.....

ya hoca senin ne isin var çilginlar tribününün yaninda neredeyse hastaneye bile gidecekti stepanovla.....

ya bu kadar aciz bi adami halka savunanlar var ya ben iste onlari anlamiyorum....

Nereden
    Giresun

Hoca konusu her yerde konusuluyor. Ben Milan'in nasil sakatlandigi konusuna dikkat çekmek istedim ama benden baska gören olmamis herhalde. Demekki ben yanlis görmüsüm???

Naim
    Ziyaretçi

Maçin basindan Stepanov sakatlanana kadar hocaya eyvallah yenilsede güzel taktik dedim
    fakat ki en önemli adamin sakatlanmis Sahaya gönderdigin Saglik görevlisi degistir isareti yapiyor ve sen kale arkasina gidip oyuncuna bakiyorsun
    o zaman sen Teknik kadrona inanmiyorsun
    Baska bir ülkede takimda böyle bir olay imkansiz olur senin ne isin var orada stepanovu bekleyeceksen bekle takimi geri çek defansi 4 le ama yok kos bak bakalim Stepanov iyimi
    golü yedikten sonra aklin basina gelir
    Bu olay bitirmistir Halilodziçi

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bende izledim maçi ama milan'a dirsek atan semih degidi heralde.
    ama kimin attigi farketmez hiçbir televizyon programi yine göstermedi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu pozisyonu maçtada anlayamadim biraz karisikti orasi ama kesin bir dirsek vardi

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bende dirsek atani servet ayisi diye gördüm ama hiçbiryerde üstünde durulmadi hatta vijdansiz ............ fotomaç rakibiyle çarpisan Stepanov maça devam edemedi diye yazmis bu adilerden baska ne beklenirki, ben hareketi servet yapti diye gördüm ki kesinlikle kirmizi kartlik kasitli bi hareketti Stepanovda sahanin en iyisiydi o ana kadar düsünüm hakemin inceden fenere yapmis oldugu kiyagi rezil ........ler

Nereden
    Giresun

Arkadaslar 04.05.2006 Persembe günü saat 22:00'de TRT 3'te Trabzonspor - Fenerbahçe maçinin tekrari verilecek. Orada bir kez daha izleyecegim. Kayit imkani olan arkadaslar varsa ve kayit ederlerse sevinirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya stadda bende semih adisi gibi gördüm ama is yerine gelince servet dangalaginin oldugunu söylediler . Kimin oldugu çok mu önemli sanki? Adamlar ilk darbede kafa sardirdilar ikinci darbede hastanenin yolunu tutturdular [img]smileys/smiley7.gif[/img]. Ama bunlari yapan bir ezik takim oldugu için gündeme bile gelmedi. Ah ta biz yapsaydik . Manset manset yayinlanirdi ..adiler ..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görebildigim kadariyla ilk darbeyi vuranda,beyinsarsintisi geçirmesine sebebiyet verende Servet denilen insana benzeyen ne idügü belirsiz yaratiktir.Bu iki hareketBizans'in birbirinden degerli deyyuslarina yapilsaydi basinda,rakip yönetimde yenilgiyi bir tarafa birakip bunu konusurdu.Hocaya gelince hep savundugum adam o dakikada benim için BITTI.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar herkes ilk dirsekten bahsediyor dün defalarca TRT yi aradim mesgul dediler stadyum programi ile görüsemedim ikinci pozisyonu tekrar tekrar izleyin TUNCAY RESMEN BILEREK VE ISTEYEREK STEPHANOW UN KAFASINA VURMUSTUR VE STEPHANOW BU POZISYONDAN SONRA HASTANELIK OLMUSTUR. Tuncay bir boksör gibi rakibinin yarali olan kafa bölgesine vurarak nakavt etmeye çalismis ve bunu basarmistir lütfen tekrar izleyin tuncayin hareketini göreceksiniz çok net gözüküyor.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla iki gündür bende ayni seyi düsünüyordum,maçin bizim adina en iyisini hastanelik ediyorlar ve bunu kimse görmüyor eger maçi canli izlemdiyse veya lig tv aboneligi yoksa.

Ya bu nasil bir anlayistir nasil gazeteciliktir.Kimse de çikip bu olayi anlatmiyor Servet o pozisyonda dirsek atti.Gerçi Servet gibi ayidan futbolcu yaparsan olacagi budur ama hakem bile pozisyonu es geçti.

Sonra maçi iyi yönetmis hakem tamam fener galip geldi Istanbul medyasi açisindan iyi yönetti maçi ama bizim en iyi adamimizi bir tane insan bozmasi hastanelik etti, dirsek vurarak kimse konusmuyor hakem hakkinda.Servet elle oynadigi için kart görmedi ve bu pozisyonda da dirsek atti yine kart görmedi ama hakem iyi.

Ne desen bos en temiz dedigin maçta bile hakem isini yapiyor.Nasil bir beladir bu bizimkisi anlamiyorum.

Nereden
    İzmir

burada herkes ilk pozisyonda galiba ikinci tuncayin pozisyonunu bidaha lütfen izleyin deli olucam bu nasil bir medya dir bu nasil bir basindir kimse bu pozisyonu nasil görmez benmi abartiyorum tarafli konusuyorum tuncay kesinlikle adamin kafasina oynadi ve yigidim orada hastanelik oldu ben kesinlikle yanlis görmedim bi Allah' in kulu çiksin haklisin desin kafayi yicem

Nereden
    Giresun

Ben de ikinci pozisyon için açtim konuyu ama dirsegi atan semih olarak gördüm. Neyse Persembe aksami tekrar izleyip görecegiz Insallah.

Nereden
    İzmir

Seni seviyorum Milan göstermis oldugun mücadele beni sonsuz gururlandirdi geçmis olsun formanin hakkini sonuna kadar verdin tesekkürler yönetim bu savasciyi bize kazandirdigin için...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende ekran basindan gördügüm kadariyla 2. dirsegi atan Tuncay'di.Pozisyonu zaten bir defa gösterdiler ben öyle gördüm.O dirsek olmasaydi maçida kaybetmezdik zaten.2 golüde göbekten yedik.Kim olursa olsun o dirsegi atanin Allah belasini versin...

dana servet in son kurbani Milan oldu. Bu dana servet'i bi gün elime geçirirsem ben sakatlayacagim. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar neyi tartisiyorsunuz dirsegi atanda ona göz yuman da ayni cephenin adamlari degil mi? isimler önemli mi? ayni .ok kuyusunun adamalari degil mi bunlar? bunlarin hepsi bir de bir tek biz bir olamiyoruz.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BI de utanmadan bu resmi koymusitler sitelerine trabzon destani diye allah bunlari nasi biliyorsa öle yapsin adami öldürcekler az daha [img]smileys/smiley7.gif[/img]

su dana servet'e bak hele.[img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley7.gif[/img]arghhhhhhhhhhhhh [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

kafasi sargili degil bu resimde bu ilk yaridaki pozisyon

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlis hatirlamiyorsam stepanv un tamamen sakatlandigi pozisyonda stepanov topa mudahale ediyor ve top kornere cikiyor. O sirada ceza sahasinda yerden kalkmaya calisan stepanova 1 baba hindi S...fsiz TUNCAY dirsegi vuruyor ve stepanov topsuz alanda yerde kaliyor. Ben böyle hatirliyorum. Yani o pozisyonda topsuz alanda yapilan kasti bi hareket var.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sanssiz Stepanov
    Trabzon'un Sirp futbolcusu Stepanov'un, maçin ilk yarisinda bir hava topu mücadelesinde dirsek darbesi sonucu kasi açildi. Basi bandajlanan Stepanov 2, yarida da rakibiyle çarpisinca fenalasti ve hastaneye kaldirildi

görüyormusunuz fotomaçin yazisini adam resmen biçti milani ama beylerime göre çarpismismis

peh biz birbirimizle ugrasmaktan bunlarla ugrasacak zaman bulamiyoruz sonrada neden bu hale düstük diye kivranip duruyoruz...

naci kiliç adinda bir yazar müsveddesi hakemin trabzonsporun 12. adami gibi davrandigindan dem vurmus

Yaziklar olsun bunlara bu kadar yüzsüz olunmaz.

kendileri elleri ile attiklari gollerde haksiz kazandiklari onca puanda hakem hakkinda konusmama karari aliyolar.Çok dürüst insanlar.

Ben bunlari gördükçe inanin kendi içimizde yaptigimiz kavgalara su gitsin bu gitsinlere seklinde bos islerle ugrastigimiza yaniyorum.

Butakimi tutmaktan dolayida GURUR DUYUYORUM...

Her halükarda bu takima destek vermeliyiz arkadaslar kendi aramizda degil baskalari ilecebellesmeliyiz.

Birileri birilerinin elestirisine küsüp foruma yazmaktan vazgeçmemeli biz olmassak bu takim olmaz...

Bizim isimizde her halükarda bir taraftar olarak takima iyi yada kötügününde destek olamaktir.

Elestirilerimiz mutlaka ki olacaktir ancak geçmisteki basarilarimizi tekrar yasayamayiz gibilerinden elestirilerbizi biryere ulastiramaz.

Öncelikle biz takimi sezon sonuna kadar her daim destekleyelim daha sonra tartisalim sezonu degerlendirelim.

Adamlar servet in yaptigini görmeyip ona kirmizi göstermesi gereken hakemi bizim 12 adamimiz yaparken biz birbirimizle ugrasiyoruz.

Lütfen diyorum LÜTFEN

ben bu konuyu maçin ertesi günü son dakika haberlerinde ele almistim sayfa 884ancak kimse ilgilenmedi.iste ayni yazim burada ....
    Edited by: rutav0861

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)