Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milan neden hastanelik oldu?

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    Yanlis hatirlamiyorsam stepanv un tamamen sakatlandigi pozisyonda stepanov topa mudahale ediyor ve top kornere cikiyor. O sirada ceza sahasinda yerden kalkmaya calisan stepanova 1 baba hindi S...fsiz TUNCAY dirsegi vuruyor ve stepanov topsuz alanda yerde kaliyor. Ben böyle hatirliyorum. Yani o pozisyonda topsuz alanda yapilan kasti bi hareket var.

Evet tv'den bende aynen böyle gördüm.Bir defa gösterdiler tekrarini.Fb'li sakatlansa ne olurdu acaba[img]smileys/smiley7.gif[/img]

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar tuncay ezigi vurdu bende gördüm sizler gibi ama sahadaki futbolcular görmedimi neden hiç itiraz ilmadi anlamiyorum .AYRICA BU KONU IÇIN TÜM SPOR PROGRAMLARINA MAIL ATIYORUM SIZLERDE BASTIRIN BELKI BISEY ÇIKAR

yaw önce servet dirsek atti diye gördüm ben_?

Nereden
    İstanbul

Milan'a SERVET vurdu, SERVET defans adami bizim ceza sahasinda ne isi vardi ?Milani kasti sakatlama görevi aldi ve yerine getirdi.Bizim topçularda fener kalesi arkasinda isiniyorlardi, oraya haber gitti YATTARA geldi, ÇEMSIT onu geri gönderdi FERHAT'I çagirdilartabii bu arada zaman geçdi ve10 kisiyle golü yedik.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

o ve ya baskasi ha servet ha tuncay ne farkeder önemli olan bunu gündeme getirip kamuoyu olusturabilmek eger ayni durum onlarin futbolcularina olsaydi vayki ne vay.

Kizdigim konu yukaridada belirttigim gibi hakemi bizim 12 ci adamimiz göstermeleri bizim yazarlarda dut yemis bülbül misali çit yok

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

kim vurduysa vursun tam thai box dirsek vurusuydu ve en azindan kirmizi verilmeliydi ts-fb topicinede yazdigim gibi böyle olaylar son zamanda mahkemelere tasindi yazdigim gibin yine yaziyorum bu olay icin suc duyurusunda bulunun yarin birisi ceksin videoya savciliga teslim edin cezasini federasyon vermesse mahkeme versin bizim 1 sari kartimiz olmayan macta kackere bictiler bizim oyunculari son adam olarak servet topu fatihin önünde ellen kesti sari bilen yemedi ama hakem harika mac yönetmis

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stepanov gercekten mükemmel bir Futbolcu!Sonuna kadar Savasiyor.Adam Eli Sakat, Kafa Yarilmis Oynuyor!Macin Adamiydi o Cikti Golleri Yedik!67.Dakikada Sakatlanmadi daha önce 4-5 Dakka Milana baktilar nesi var nesi yok hele Halilodzic bile teee Köseye kadar kostu ! Halilodzic aslinda iyi yürekli bir insan TS Kaskolunu her Macta giyner!Hanki Teknik Direktör böyle bisey Yapiyor!Yada Yapmistir??

Adama Zaman vermek lazim Gelecek Sezon kalmasini isterim.Hedefimis Hemen Sampiyonluk olmasin!Bir Kac Genc oyunca Kadro ya alalim Barcelona gibi 2-3 Sene onlari yetistirelim ondan Sonra Takim dogru yolu bular!Bu benim Fikrim!

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yukaridaki fotografin orjinali budur.stephanovun karnina gelenbir tekme var orda kesmisler orayi.bu resimde açikca görülüyor.

Tuncay'in dirsek darbesiyle beyin sarsintisi geçiren Stepanov, "Ilk yari Anelka'nin dirsegi ile kasim yarildi. Buna bir diyecegim yok. Ancak pozisyon bitmisken Tuncay'in bilerek sakagima attigi dirsek çok çirkin bir kisilik örnegi" ifadesini kullandi.

"pasfotomaç"

sakatlik aninda semih henüz oyuna girmemisti.

54 te milan sakatlandi

56 da tuncayin golü geldi

59 da semih oyuna girdi

66 da semihin golü geldi

67 de milanin yerine ferhat girdi.

tam 13 dakika 10 kisi oynadik ve bu sirada 2 gol yedik.Edited by: gritz

Tuncay'i hiç affedemem

Tuncay'in dirsek darbesiyle beyin sarsintisi geçiren Stepanov, "Ilk yari Anelka'nin dirsegi ile kasim yarildi. Buna bir diyecegim yok. Ancak pozisyon bitmisken Tuncay'in bilerek sakagima attigi dirsek çok çirkin bir kisilik örnegi" ifadesini kullandi.

kaynak:fotomaçEdited by: temelyilmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar, maçta bende Tuncay'in vurdugunu gördüm.Herkes Semihti,Servetti derken bende terettüdde kaldim.Bu konuyu açan arkadasa yürekten tesekkür ediyorum.Ne hikmetse bu maçtaki pozisyonlari kanallarin hiçbiri göstermedi.Sampiyonluga giden bu yolda hertürlü çirkeflik, mübah olmasi Fenerbahçe açisindan normal karsilanir.Yillardir bu böyledir, hiçbir zaman adam gibi rakip olmayi ögrenemeyecekler...Zira onlarin agababalari da bu tür dümenlerden çok sampiyonluk kazandiklarini tv.kanallarindan gururlanarak anlatmadilarmiydi?Bu maç da onlardan birisi sadece...

Ama aksam Samanyolunda Ahmet Agaoglu'da ayni seyden bahsetti.Yahu maç kazanirsin,kaybedersin,penalti olur,ofsayt olur dogru yanlis bunlar hep konusulsurken; nasil olurda 36 saati hastane,yogun bakimda; bazen suuru açik, bazen kapali olan,devamli kusan bir adami kimse merak etmez!!!Milan dün ayaga kalkmis...Ve su medya dedikleri camiadan bir Allahin kulumerak edipte bu adam nasil sakatlandi?nasil komalara girdi?diyesormamis!!!...

Arkadaslar, bu saat'den sonra yapacagimiz tek sey gündem olusturmaktir.Bunu nasil yapacagiz?önce basin kuruluslarina mail bombardimani baslatmaliyiz.Ardindan federasyona,hatta profosyonel futbolcular dernegine v.s.Ve tabiki Trabzonspor kulübüne...

geronimo_61
    Ziyaretçi

10 dakika on kisiyle oynamak o sira da iki gol yemek

bunun taktik maktigi yok

geçmis olsun sana milan stephanov....

b,ran önce geri gelmen dilegiyle come back

toshiba
    Ziyaretçi

Sadece ikinci golu yedik 10 kisi iken, lutfen sacmalamak icin firsat kollamayalim. Dileginiz, yani Hodzic'in gitmesi artik kesin gibi. Gelecek sene bu zaman gelmeden basliklar acarsiniz "Vahit geri gelsin" diye.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar, maçta bende Tuncay'in vurdugunu gördüm.Herkes Semihti,Servetti derken bende terettüdde kaldim.Bu konuyu açan arkadasa yürekten tesekkür ediyorum.Ne hikmetse bu maçtaki pozisyonlari kanallarin hiçbiri göstermedi.Sampiyonluga giden bu yolda hertürlü çirkeflik, mübah olmasi Fenerbahçe açisindan normal karsilanir.Yillardir bu böyledir, hiçbir zaman adam gibi rakip olmayi ögrenemeyecekler...Zira onlarin agababalari da bu tür dümenlerden çok sampiyonluk kazandiklarini tv.kanallarindan gururlanarak anlatmadilarmiydi?Bu maç da onlardan birisi sadece...

Ama aksam Samanyolunda Ahmet Agaoglu'da ayni seyden bahsetti.Yahu maç kazanirsin,kaybedersin,penalti olur,ofsayt olur dogru yanlis bunlar hep konusulsurken; nasil olurda 36 saati hastane,yogun bakimda; bazen suuru açik, bazen kapali olan,devamli kusan bir adami kimse merak etmez!!!Milan dün ayaga kalkmis...Ve su medya dedikleri camiadan bir Allahin kulumerak edipte bu adam nasil sakatlandi?nasil komalara girdi?diyesormamis!!!...

Arkadaslar, bu saat'den sonra yapacagimiz tek sey gündem olusturmaktir.Bunu nasil yapacagiz?önce basin kuruluslarina mail bombardimani baslatmaliyiz.Ardindan federasyona,hatta profosyonel futbolcular dernegine v.s.Ve tabiki Trabzonspor kulübüne...

Konuyu açarken Semih yazdim. Çünkü ben öyle görmüstüm. Persembe aksami tekrarini izleyip dogruyu görecegiz ama kimin vurdugu degil olayin vehameti ve hiç gündeme getirilmemesi beni üzmüstü. Dün STV'ye, Trabzonspor Kulübüne ve Futbol Federasyonu'na mail gönderdim. Spor Zamani program ekibi ve Sayin Ahmet Agaoglu'na ulasti mi bilmem ama, attigim mailde kullandigim ifadelere yakin laflar ettiler ve 15-20 dakika konuyu konustular. Buna çok sevindim.

Tekrar ediyorum persembe aksami saat 22:00'de TRT 3 maçin tekrarini verecek. Kayit imkani olan arkadaslar varsa ve kaydederlerse olayin aydinlanmasi açisindan çok faydali olur diye düsünüyorum.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Medyayi suçlamanin bir anlami yok. Onlarin istedigi oldu ve yapacaklarini aynen yapiyorlar. Bizler kendi hatalarimizi düzeltme yoluna gitmeliyiz öncelikle ve sonrasinda baskalalarinin yanlislarini konusmaliyiz.

Stefanovun sakatlanmasini kaç yönetici gündeme getirdi?

Stefanov sakatlanmis ve çikmis oyuncu almak için neyi bekliyoruz?Neden 10 kisi oynuyoruz?

Yattara neden yedek?

10 dk 3 gol yermi büyük denen bir takim bu nasil bir defans kurgusu?

Cevaplanmasi gereken o kadar çok soru varki önce bunlarin hesabini vermeliyiz kendimizi elestirmeliyiz sonrasi sonra...Önümüze bakalim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Programi ben de seyrettim.Ahmet Agaoglu bunu gündeme getirdi. Aldigi cevap ne oldu dersiniz: "Is kazasi diyelim!" Sonra Baskanimiza yapilan satasmayi Mehmet Hirbo, pardon Seyho: "Olur böyle seyler!" diye geçistirdi.

Yorum yok!Edited by: Poetricus

Zeki Çelenkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fenerin isi bu beyler.. çirkeflik heriflerde diz boyu.. bunlarin topunu benzin döküp yakacan... s..sizler...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir ezik kulübün ezik baskanina satasilsa,ezik futbolcusuna sert girilse tarafli,asagilik bizans kalintisi medya yeri gögü inletiyor.Bizler ayni olaylara maruz kalirsak ''is kazasi'' ve ''olur böyle seyler''.Allah sizi bildigi gibi yapsin.Sizi Allah'a degil seytana havale ediyorum.Ancak sizin seytanliklarinizdan o anlar,adi dibek yalayici medya ve onun ezik mensuplari.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Semih veya servet mi diye tartismaya gerek yok vuran kesinlikle tuncay dir ve topsuz alanda bilerek ve isteyerek vurmustur ancak ............ basin bunu nasil tartismaz anlamiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende Tuncay olarak gördüm.Milan yerde yatarken Tuncay çok kisa süre yanindaydi.Tuncayda böyle centilmenlik var miydi,demin biraz agir mi konustum diye düsünürken sakatlanma pozisyonunu gösterdi. Sakatlayanin Tuncay oldugunu gördüm.Önce sakatla sonra uyduruktan basinda bekle tam Tuncaya göre.Yenilgiden sonra maç özetlerini izlemen,gazete fanatigi olmama ragmem gazete almam buna ragmen Maratonu izledim.Milan sakatlanma pozisyonu ve semsiye yapilan koltuklar için ne diyecekler diye beklerken kaale almadilar.Tam tersi olsa yeryerinden oynardi.

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece ikinci golu yedik 10 kisi iken, lutfen sacmalamak icin firsat kollamayalim. Dileginiz, yani Hodzic'in gitmesi artik kesin gibi. Gelecek sene bu zaman gelmeden basliklar acarsiniz "Vahit geri gelsin" diye.

arkadasim ben öyle hatirliyorum.yaniliyorda olabilirim.dogrusunu biliyorsan hatamidüzeltirsin.biraz daha sakin olalim lütfen.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar Hoca'nin hatalarini hep birlikte tartisalim ama lütfen bir futbolcunun isinmadan oyuna giremeyecegini bilenler yapsin bunu!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi tamam da Ferhat 2. yarinin basindan itibaren isinmaya baslamisti zaten...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

BU fener illa bizim maçta bize bir ser...... lik yapacakadamlarin kanina islemis

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu olay medyanin satilmisligini gösteriyo iste hepsi birer masa gibi kullaniliyo.hiç mi tartisilmaz bu olay anlamiyom

[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

adamlarin taktigi buydu bence.baktilar her top milan da adami yere serdiler tabi ne hakemler gorme istedi nede yayinci kuruluslar.dun gece haber turkte spor izliyorum yorumcunun bi tanesi adi macin dondugu an toplarin direkten dondugu pozisyon dil ilani hastanelik ettikleri pozisyondu dedi ve hicbir kanalin bunu dile getirmemesine sitem etti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)