Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasil bir takim istiyoruz?

Nereden
    İstanbul

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

yakinda bir konu açacagim.:nasil bir taraftar istiyorsunuz diye.bütün yorumlari okuyorum.yorumda yaziyorum.dikkatimi çekti,birileri hocayi istemiyor.birileri yönetimi istemiyor.birileri ikisinide istemiyor.birileri yattarayi birileri gökdenizi,birileri hüseyini istemiyor.hatta birileri fatih tekkeyi istemiyor.

biri umut iyi topcu diyor,digeri yaramz diyor.sürekli lazarov iyi topcu neden bir büyük takima gitmiyor derdik.onu almaya kalktik,o topcu degil diyor birileri.

birileri illa tolga geçsin kaleye,birileri jeferson,birileride ikiside geçmesin diyor.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

acaba diyorum bizim kadar farkli düsünen bir taraftar daha varmidir.herkes bizim gibimi,yoksa onlarad bazi çatlak sesler haricinde herkes bir mi düsünüyor.

ne diyem.gerçekten trabzon sporda yöneticilik yapmak,antrönerlük yapmak,hatta futbolcu olmak çok ama çok zor.

trabzon sporlular futbolu bildigi için degil.her kafadan bir ses çiktigi için.

BU söyledigin seylerde hiçbir anormallik yok herkesin farkli seyler düsünmesi çok normal zaten bu forumda insanlar fikirlerini açiklasin diye var herkes ayni seyi düsünüp söyleyecekse foruma ne gerek var yönetim takimi kurar bizde gidip seyrederiz 20 sene sampiyon olamasakta.

geronimo_61
    Ziyaretçi

yirtan, savasan, bogan, hapseden bir takim istiyoruz yaaa....

maç sonu formasi terden islanmis (sirilsiklam olmus) futbolcular istiyoruz...

rakipten korkan rakibe göre taktik yapan degil, herksesin oynattigi futboldan korktugu bir teknik adam istiyoruz....

adam gibi adam, verdigi sözü tutan ve kalbi trabzonspor için çarpan baskan istiyoruz.....

bunlar oldugu zaman basri kendinden gelecekttir yyyaaaa

çünkü biz TRABZONSPORUZ..........

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskiden gurur duydugumuz oyunu, karsi takima oynatiyoruz iste, hem de Avni Aker'de..

Nasil o zaman istanbullularin 1 puan almasi onlar için sevinç vesilesiydi; biz de artik en azindan yenilmemeye çikiyoruz, hem de Avni Aker'de..

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Edited by: yomrali73

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneki gibi olsun yeter

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek forvet oynayan bir takim istemiyorum. En azindan kademeli arka arkaya olsun forvetler ama ortasaha kör dövüsü seklinde olmasin 2 forveti sahada göreyim

Nereden
    İstanbul

LEE DJOKAJ SZYMEK KESIN GITMELI

YATTARA90 DAKIKA OYNAMAYACAKSATAKAS YAPILABILIR& nbsp;

JEFFERSON

FATIH AKYEL STEPANOV TRAORE [LIVERPOOL]

FAHRI& nbsp; KALSTRÖM(RENNES)

GÖKDENIZ&nbs p; DELGADO(BASEL)&nbs p; SERHAT(ANDERLECT)

V.PERSIE[ARSENAL] FATIH TEKKE

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı

YATTARA90 DAKIKA OYNAMAYACAKSATAKAS YAPILABILIR& amp; nbsp;

JEFFERSON

FAHRI& amp; nbsp; KALSTRÖM(RENNES)

GÖKDENIZ&amp ;nbs p; DELGADO(BASEL)&amp ;nbs p; SERHAT(ANDERLECT)

iyiki baskan sen degilsin!!! saydigi adamlara bak! szymeki gönderip fahriyimi istiyorsun[img]smileys/smiley36.gif[/img]yattarayi gönderip serhatimi istiyorsun[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı

YATTARA90 DAKIKA OYNAMAYACAKSATAKAS YAPILABILIR& amp; nbsp;

JEFFERSON

FAHRI& amp; nbsp; KALSTRÖM(RENNES)

GÖKDENIZ&amp ;nbs p; DELGADO(BASEL)&amp ;nbs p; SERHAT(ANDERLECT)

Pes yani sana göndermek istediklerinle almak istediklerini bi kiyasla istersen bastan[img]smileys/smiley36.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben nasil takim istiyorum biliyormusunuz? ligi salla. ligde 50 sene daha sampiyon olmasak gam yemem. Ama avrupada basari istiyorum. Hemen bu sene baslayalim. Uefa kupasinda yukarlara cikalim, avrupada duyulalim. onun icin avrupa maclarimiz bana daha cok koyuyor. Kiev faciasi geliyor aklima diken diken oluyorum ya.

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben belli bir oyun kalibi olan ts istiyorum. derbilerde hic kaybetmemek ugruna berabelige yatip hic kazanmayan bir takim degil.

ziya hoca zamaninda kendi limitleri icinde bi stili vardi bu takimin.cogu defansif yonu kuvvetli adamlardan kurulu, topu topu 3-4 kisinin uzerine kurulu ofanslahizli cikan bir takim. o donemlerden beri su an begenmedigimiz gokdeniz yattara ve tekkenin ustunde yigilmis olan ozveri gerektiren bir anlayis. o nedenle ben bu adamlara degil kizmak, her zaman buyuk takdirle anacam.

daha sonra lee zimko gibi transferlerle daha bi agirligin dagitildigi takim gibi takim formasyonuna gecilmeye calisildi. kontraya dayali degil de oyuna hakim olan. o da iyi gitti aslinda basta. o momentumu korusak su an cok farkli yerdeydi ts. ama klasik derbi maclardaki hakem facialari, cezalar, sakatliklar,sene basi ve devre arasialinan ve verilen adamlardaki hatalar olayin havasi kacti.

vahid ile devam edilmesin diyorum cunku hava kacikligini giderecek kapasitede degil. kaldi ki takima zaten olandan daha fazla hicbir sey verdigine inanmiyorum.

gercekci olmak lazim, kurulan hayali kadrolardaki oyuncularin cogu tsye gelmez. fakat ts yabanci tranferini nispeten iyi yapan bir takimdir. dusuk butcesine ragmen arvaladzelerden tutun, aurelio, yattara, zimkolari bulmus ts. hepsi son derece kaliteli adamlar. yonetiminyapacagi bunlardan 2 tane daha bulmak. biri kesin stoper olmali. 4lu defans oynayacaksak basarinin yarisi 4un ortasina saglam 2 adam koymaktan geciyor. seneler senesibunu basaranin isi goturdugunu izledik tr liginde: stumpf&kuntz, hogh&uche, zago&ronaldo, song&thomas... turkiyede cok stoper var ama kalite yok. o yuzden milanin yanina yabancikalite bir stoper cok kritik.

tr icinden de aslinda iyi ama degeri dusmus adamlara yonelmek lazim. fatih akyele cok tepki gosterdik ama geldi ve takimin en iyilerinden biri oldu. ayni sekilde su bu takim eskisi kompleksine girmeden bir iki tane takviye yapilabilir. ama bunlar karakteri itibariyla trabzona ve takima adapte olabilecekadamlar olmali ve sayisi 2yigecmemeli - yoksa bjknin yaptigi hataya duseriz.

son olarak da eldeki adamlar iyi degerlendirilmeli. havasi kacmis bir takimda su kotu demek yanlis. tekke bile elestiriliyor. 3 senedir bu kadar kisitli ofansif anlayisi olan bir takimda bu kadar gol atantekke, arkasinda alex yada tumer vs gibi adamlarlaoynasa acabaneler yapardi. tekkeye her ne kadar kariyeri acisindan haksizlik olsa da kesinlikle kesinlikle tutulmali. onun disinda bir ara bu ulkenin en iyi sol beki olan celaleddin gibi adamlar yeniden kazanilsin. bunlari kazanirken ozellikle yabancilarda ise tam yaramayanlarla vedalasilsin. yabancilar konsunda son bir not yattara: bu adami 90 dakkalik ve her maclik bi guc haline getirmek takimn gucunu %50 arttirir. fakat vahidle olacak is degil bu.

yensede yenilsede arkasinda olabilecegimiz bi oyun sergileyen takim istiyorum çokmu sey istedim acaba?

SAVASSIN RAKIBE SAHAYI DAR ETSINTARAFTARINLA BUTUNLESSIN

ONDAN SONRA yenilsin ama bunlari yapsin sonra yenilsin

bence bunlariyaparsa YENILMEZ YA[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

savasan ve herseyiyle kazanmak çin oynayan ayni zamanda rakiplerin titreyerek geldigi bir avni aker ve avni akeri cehenneme çevirentaraftar istiyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]

her zaman savasan,rakibi ablukaya alan,iyi mücadele eden,bir takim istiyorum,öyle yok sanssiz yok bilmem ne,sen adam gibi oyna gerisi yalan

hcicek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TABIKI BARCELONA GIBI

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben size diyim

bizim taraftarimimiz hiç yenilmeyen bir takim ister

dünyanin izleyecegi bir takim olsun ister

tabi maçlara da beles gtmek ister

hazirlik maçlarini milli takimlarla oynasin onlari da yensin ister

kafasin siktimi gönderecegi hocasi ve baskani olsun ister

takimin herhangi bi ürününe para vermek istemez

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Formanin agirligini bilen bir takim istiyorum , Trabzonsporun gecmisi bilen futbolculardan kurulu takim bence cok faydali olur diye düsünüyorum .

Korkmayan yilmayan ve son dakikaya kadar gol arayan takim istiyorum.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sampiyonlar liginde final oynayan trabzonspor ,70.000 kisilik stadi dolduran trabzonsporlular istiyorum,cokmu istiyorum[img]smileys/smiley24.gif[/img]
    Edited by: mission_61

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

futbol çok deisti. artik 70-80 lerdeki gibi deil.

ezildiginde bile kazanan bi takim istiyorum. çekirdekçi taraftar istemiyorum. ve yattaranin gitmesini istiyorum.. çok seymi istiyorum...

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

egeemn sen bu nu ayik kafaylami yazdin da yattaranin gitmesini istiyorsun

artiz futbolcu istemiyorum.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ben vahid halilhodziç in kurdugu bir takim istiyorum,istiyordum. çok seymi istiyordum.

KUMAN

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı
    sampiyonlar liginde final oynayan trabzonspor ,70.000 kisilik stadi dolduran trabzonsporlular istiyorum,cokmu istiyorum [img]smileys/smiley24.gif[/img]
    yooo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)