Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçmisi Unut,Sil Bastan Gelecege Hazirlan

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'umuz oysa geçen
    bir kaç seneler hayli basarili olarak üst üste lig 2.si olurken Türkiye kupasini da kazanma basarisi göstermisti.
    Böylesi bir basarili takim Avrupa'da basariya Türkiye de sampiyonluga odaklanirken geçmis yönetimin takima zamanin da iyi transferler yapamamasi ve elimizdeki iki as oyuncumuzu satmasi Trabzonsporu bu gün bu görmek istemedigimiz kötü duruma getirdi malesef.

Çok kötü sezon geçirdik. Sezona iyi bir kadro ile baslayamadik.
    Sansizliklar da hep bizimle oldu. Akabinde yönetim degisikligi yapildi. Sn. Atay Aktug'un enkazini Sn. Nuri Albayrak devraldi.
    her sey geç kalinmisti ne yapilabilirdiki. Kisa dönem içersinde
    bir kaç iskarta futbolcu getirebildi Trabzonspor'a ama hangisini
    oynatabilecek ve Trabzonspor'a fayda saglayabilecekti ki
    bu saatten sonra.. F. Akyel ve Stapanov'dan baska hangi
    yeni oyuncularin faydasini görebildik ki?

Trabzonspor eger Türkiye liginde zirveye ve Avrupa da basarili olmak istiyorsa su an elindeki futbolculardan isine yarayacak
    bana göre:
    F. Akyel, Stapanov, Lee, Hüseyin, Yattara, Gökdeniz,
    Szimek ve F.Tekke
    'nin disinda ki oyunculari postalayip
    en az 5 yildiz oyuncu bu takima transfer etmelidir.
    Böyle bir transfer den sora da yedekler arasinda
    Ömer Riza, Mehmet Yilmaz, Kaleci Tolga ve Ufukan yetistirilmelidir.
    Sampiyonluga aday ve güçlü takimin yedeklerinin de yildiz olmasi gerekir. Bunu bu yönetime illaki taraftarmi hatirlatacak?
    Halen mevcut kadroda takimin as oyunculari sakatlandiginda veya cezali durumda oldugunda yerlerini doldurabilecek bir kaç yildiz yedegimiz yok. Bizde asil sorun da bu. Bunu son maçimiz
    fb maçinda yasadik. Stapanov sakatlanip oyunda çikinca bir anda çözüldü takim. Bir sürü kolay elde edilemeyecek basarisi olan bir Trabzonsporun bu gün böyle acizlikler içinde olmasi
    böyle bir takimin yöneticilerine yakisik almaz.

Ben Sn Nuri Albayrak'tan yeni sezon için her seyi sil bastan degistirecegine umut ediyorum. Hakikaten bu sene yasadiklarimiz bizi çok üzdü. Bize sempatisi olan taraftarlar elden gitti. Bir çok sevenlerimiz de artik bu sikintilara dayanamaz hale geldi. Taraftarlarimiz bu kötü sonuçlar yüzünden tetiklenmis ve
    volkan gibi patlayacak duruma gelmistir.

Neyse olanlar oldu biz geçmisi unutup gelecege bakmak ve gelecege güçlü olarak hazirlanmak zorundayiz.
    Bu gün kü fb maçini kazansaydik bir çok eksikliklerimiz unutulacakti. Türkiye de böyledir anlik basarilarla insanlar kandirilir. Eger bu gün sans bizimle olsaydi kazansaydik.
    Sorunlarimizin üstü örtülü kalacakti.
    Gelecek sene de ayni
    sorunlarla basbasa kalacaktik. Simdi Sn Nuri Albayrak baksin isin çaresine.. Tam nester vakti. Geçen seneki gibi bu sene de transferler geç kalmasin. Böyle olmasini hiç bir taraftarlarimizla arzu etmiyoruz. Geçen sene hepimiz endise etmistik transfer de geç kalindi diye. Biz transfer beklerken herifler gözümüzün içine baka baka Tolga ve Petkoviç'i sattilar. Bu futbolcularin satilmasin da hiçbirimiz taraftar olarak tepki koymasini bilemedik. Hiç akla mantiga yatkin bir icraat mi bu?
    Trabzonsporun Avrupa'ya gidecek Türkiye de sampiyonluga oynuyacak hedefin olacak ama defansini boz, git adi sani duyulmamis mahalle takimi amatör bir kaç futbolcu
    getirin transfer diye taraftari ve milleti kandirin. Geçen sene
    çok güzel kandirildik. Ve transferler ile kurulan kadroya göre
    gelinen noktada alinan sonuç gayet normal. Allahtan lig düsme gibi bir korku yasamadik. Ilk devre maçlarimiz da bir kaç hafta korkmadikta degiliz hani.

Ben burada yazan taraftar arkadaslardan rica ediyorum.
    Lütfen geçmisi unutalim. Fb konulu basliklari da kapatalim.
    Gelecek sezon için güçlü bir Trabzonspor kurulmasi için
    gereken öneri ve elestirilerimizi paylasalim. Bu konuda yönetime sesimizi duyuralim ki geçen sene yapilan hatalar bir daha tekrarlanmasin.

Yildizlarimizin satilmasina karsiyim. Tolga ile Petkoviç'i sattilarda para mi kazandilar sanki?
    O gün belki biraz para kazandigini sananlar bu gün Trabzonspora ne kadar kaybettirdiklerini de biliyorlarmi acaba?
    Ben bu satten sonra bu sene bu takimdan 3.lük beklemiyorum.
    Besiktasi da yenmeyelim. bu sezon için kalan 2 maç ne olursa olsun hiç bir önemi kalmadi. 3. olsak bile yakismayacak bize.
    Her sey gelecek sezon için iyi hazirlanmali. Sn Albayrak eger Trabzonspor ile bir basari için hevesleniyorsa simdiden tedbirler için kolari sivamalidir.
    Geçmisi sil gelecege bak. Çok iyi bir Trabzonspor isitiyoruz.
    Trabzonsporu ve bordomaviyi çok seviyoruz ve sevdamizdan asla vazgeçmeyecegiz. Saygilarimla.
    fficeffice" />Edited by: Mehmet

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güze bir yazi abi eline saglik

Topic desteklenmeli kesinlikle!!!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alkisliyorum...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sn albayrak takim avrupaya giderse yildiz alacagini söylemisti.. takim 3. olursa transferler daha kalite olur diye umuyorum. zaten bunu belirten demeç vermisti yöneticiler. bu yüzden bu seneki 3. lük de cok önemli.. ayricaa uefa icin hersey takimin elinde.. takim uefa'ya giderse saniyorum vahidde kalacaktir[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehemt abi yazin da özellikle yildizlar satilmamali kismina çok katiliyorum.gelecek yil basari için hüseyin tarzi top kullabilen biri defansin ortasina birisi oyun kurucu ve fatih in yükünü azaltacak birisi

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

yildiz futbolcu satmak 23 seneye mal oldu.artik uyanmak zamani mnevcut kadroda az bir degisiklik ve ilave bile bizi basariya ulastirir.
    bir tolganin satilamasi bize nelere maloldu.bazlari kina yaksin..

önce teknik direktör.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Benim fikrimce;

bu takimda Ergin,Ali,Hasan,Milan Stepanov,Fatih Akyel,Ömer Riza,Szymek,Tolga,Ufukhan kalmalidir. Gerisini satin gitsin. Fatih ve Gökdeniz dahil. Sonra bunlarin yanina futbola aç,parada gözü olmayan 17 ve 22 yaslar arasinda 10 tane futbol ümidi veren futbolcu alsinlar veya altyapidan çikartsinlar. Ben 4 senemizin heba(!) olmasindan yanayim. Ondan sonra bu takimi kmse durduramaz. Günlük islerle bu takimdan hiç birsey olmaz. Böyle 23 senemiz heba(!) oldu zaten varsin 4 sene daha olsun. Ne kaybedebilir ki.

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

lee ve 3. lük disindaki yorumlar mantikli fakat lee de gidenlerin arasina katilmali. trabzonspor'un sol kanadi hiçte iç açici degil.lee ile halledilmez.avrupa da oynamak farklidir mutlak sekilde uefa da yer almaliyiz nedenleri;
    -trabzonspor ün yapar
    -galibiyet ve tur atlayarak para gelir
    -oyuncularmizin fiyati yükselir ve piyasa yapar
    -yildiz,yabanci oyuncular trabzona daha sicak bakar

ellerine saglik

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonspor'umuz oysa geçen
    bir kaç seneler hayli basarili olarak üst üste lig 2.si olurken Türkiye kupasini da kazanma basarisi göstermisti.
    Böylesi bir basarili takim Avrupa'da basariya Türkiye de sampiyonluga odaklanirken geçmis yönetimin takima zamanin da iyi transferler yapamamasi ve elimizdeki iki as oyuncumuzu satmasi Trabzonsporu bu gün bu görmek istemedigimiz kötü duruma getirdi malesef.

Çok kötü sezon geçirdik. Sezona iyi bir kadro ile baslayamadik.
    Sansizliklar da hep bizimle oldu. Akabinde yönetim degisikligi yapildi. Sn. Atay Aktug'un enkazini Sn. Nuri Albayrak devraldi.
    her sey geç kalinmisti ne yapilabilirdiki. Kisa dönem içersinde
    bir kaç iskarta futbolcu getirebildi Trabzonspor'a ama hangisini
    oynatabilecek ve Trabzonspor'a fayda saglayabilecekti ki
    bu saatten sonra.. F. Akyel ve Stapanov'dan baska hangi
    yeni oyuncularin faydasini görebildik ki?

Trabzonspor eger Türkiye liginde zirveye ve Avrupa da basarili olmak istiyorsa su an elindeki futbolculardan isine yarayacak
    bana göre:
    F. Akyel, Stapanov, Lee, Hüseyin, Yattara, Gökdeniz,
    Szimek ve F.Tekke
    'nin disinda ki oyunculari postalayip
    en az 5 yildiz oyuncu bu takima transfer etmelidir.
    Böyle bir transfer den sora da yedekler arasinda
    Ömer Riza, Mehmet Yilmaz, Kaleci Tolga ve Ufukan yetistirilmelidir.
    Sampiyonluga aday ve güçlü takimin yedeklerinin de yildiz olmasi gerekir. Bunu bu yönetime illaki taraftarmi hatirlatacak?
    Halen mevcut kadroda takimin as oyunculari sakatlandiginda veya cezali durumda oldugunda yerlerini doldurabilecek bir kaç yildiz yedegimiz yok. Bizde asil sorun da bu. Bunu son maçimiz
    fb maçinda yasadik. Stapanov sakatlanip oyunda çikinca bir anda çözüldü takim. Bir sürü kolay elde edilemeyecek basarisi olan bir Trabzonsporun bu gün böyle acizlikler içinde olmasi
    böyle bir takimin yöneticilerine yakisik almaz.

Ben Sn Nuri Albayrak'tan yeni sezon için her seyi sil bastan degistirecegine umut ediyorum. Hakikaten bu sene yasadiklarimiz bizi çok üzdü. Bize sempatisi olan taraftarlar elden gitti. Bir çok sevenlerimiz de artik bu sikintilara dayanamaz hale geldi. Taraftarlarimiz bu kötü sonuçlar yüzünden tetiklenmis ve
    volkan gibi patlayacak duruma gelmistir.

Neyse olanlar oldu biz geçmisi unutup gelecege bakmak ve gelecege güçlü olarak hazirlanmak zorundayiz.
    Bu gün kü fb maçini kazansaydik bir çok eksikliklerimiz unutulacakti. Türkiye de böyledir anlik basarilarla insanlar kandirilir. Eger bu gün sans bizimle olsaydi kazansaydik.
    Sorunlarimizin üstü örtülü kalacakti.
    Gelecek sene de ayni
    sorunlarla basbasa kalacaktik. Simdi Sn Nuri Albayrak baksin isin çaresine.. Tam nester vakti. Geçen seneki gibi bu sene de transferler geç kalmasin. Böyle olmasini hiç bir taraftarlarimizla arzu etmiyoruz. Geçen sene hepimiz endise etmistik transfer de geç kalindi diye. Biz transfer beklerken herifler gözümüzün içine baka baka Tolga ve Petkoviç'i sattilar. Bu futbolcularin satilmasin da hiçbirimiz taraftar olarak tepki koymasini bilemedik. Hiç akla mantiga yatkin bir icraat mi bu?
    Trabzonsporun Avrupa'ya gidecek Türkiye de sampiyonluga oynuyacak hedefin olacak ama defansini boz, git adi sani duyulmamis mahalle takimi amatör bir kaç futbolcu
    getirin transfer diye taraftari ve milleti kandirin. Geçen sene
    çok güzel kandirildik. Ve transferler ile kurulan kadroya göre
    gelinen noktada alinan sonuç gayet normal. Allahtan lig düsme gibi bir korku yasamadik. Ilk devre maçlarimiz da bir kaç hafta korkmadikta degiliz hani.

Ben burada yazan taraftar arkadaslardan rica ediyorum.
    Lütfen geçmisi unutalim. Fb konulu basliklari da kapatalim.
    Gelecek sezon için güçlü bir Trabzonspor kurulmasi için
    gereken öneri ve elestirilerimizi paylasalim. Bu konuda yönetime sesimizi duyuralim ki geçen sene yapilan hatalar bir daha tekrarlanmasin.

Yildizlarimizin satilmasina karsiyim. Tolga ile Petkoviç'i sattilarda para mi kazandilar sanki?
    O gün belki biraz para kazandigini sananlar bu gün Trabzonspora ne kadar kaybettirdiklerini de biliyorlarmi acaba?
    Ben bu satten sonra bu sene bu takimdan 3.lük beklemiyorum.
    Besiktasi da yenmeyelim. bu sezon için kalan 2 maç ne olursa olsun hiç bir önemi kalmadi. 3. olsak bile yakismayacak bize.
    Her sey gelecek sezon için iyi hazirlanmali. Sn Albayrak eger Trabzonspor ile bir basari için hevesleniyorsa simdiden tedbirler için kolari sivamalidir.
    Geçmisi sil gelecege bak. Çok iyi bir Trabzonspor isitiyoruz.
    Trabzonsporu ve bordomaviyi çok seviyoruz ve sevdamizdan asla vazgeçmeyecegiz. Saygilarimla.
    fficeffice" />

Mehmet abi hayirdir lig mi bitti? Daha onumuzde iki lig maci var, ve kazanirsak Uefa ya katilacagiz. Goruslerinize katiliyorum ama simdi seslendirmek zamansiz olmus bence...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kacinci ba$langic olacak bu abi...??? [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley11.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok dogru teshisler gerçekten ama bana sorarsaniz su yaziyi beceka maçindan sonra yazsaydiniz çok daha makbule geçerdi...

Önümüzde hayati derecede önem arzeden 2 maç varken bu yazi zamansiz olmus gibi geldi...

saygiyla....

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bencede çok dogru bir yazi 2 hafta erken yazilmis

Mustafa Enez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sil bastan görüsüne kesinlikle katiliyorum.ama bunun iste su mevkiye takviye,yildiz bikaç oyuncu gerek seklinde kandirmacalarla da olmayacagini düsünüyorum.bi arkadas yazmis genc bi kadro kurulsun diye.bence daha da abartilmali ve sadece trabzonlu gençlerden olusan bi kadro kurulmali.zaten bu saatten sonra gökdenizin fatihin trabzonspora bi katkisi olmaz.onlar bi döneme isimlerini yazdirdilar.kendi çaplarinda bi basari elde ettiler.yabanci oyuncu da istemiyorum.yetenekli gençleri bulmak zor degil.hemen a.akerin yaninda yavuz selim stadi var,biraz ilerde trabzon lisesi var.var da var.türkiyede trabzon kadar futbolun iyi bilinip oynandigi yer yok.bu avantaji kullansinlar.altyapidaki gençler a.sebatspora kiralanmak için mi yetisiyor?

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben yaziya ve ZAMANLAMAYA tamamen katiliyorum bravo[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ZAMANLAMAYA: her gecen gün bizim aleyhimize diyorum,transfere coktan
    baslanilmaliydi ve en az bi imza bile attirilmaliydi diye
    düsünüyorum..avrupadaki bazi takimlar transferi bitirdi bile...

Nereden
    İstanbul

Fb 'yi son yillarda yenemesek bile galibiyet bakimindan ancak beraberligi sagladilar. Bu sebeple bizim en önemli rakibimizle , yeniden kafa kafaya yarisma günü baslamis olmali ve 40.nci yilimizda . fb yi 2defa yenecek kadrolari olusturmaliyiz.Yeni kadrolar yenilikçi yöneticiler. artist futbolculardan bikdik, topuk pasi yaparken topu kaptirip gol yememize sebep veren topçular bu takimin onlardan büyük oldugunu ögrenmeleri gerekir.Ah ÖZKAN SÜMER gibi bir deli hoca gelsede o topçularineyse. YENI KADROLAR , YENIDEN YAPILANMA , Artik sampiyon olacak bir takim kurulsunda , çocuklarimda sampiyonluk görsün , sampiyonluk amacimiz olmadigi halde fb maçina istanbul dan geldim,hala TRABZON dayim.Hiç olmazsa sampiyonluk amaci olan bir maçi seyretmeye gelelim, artiksinirlenmeye basladim.YETER artik rakiplerimize karsi mazimizdeki tüm üstünlük istatistiklerimiz sifirlandi ,yeniden basliyoruz.Avrupaya gidecekler pasaportlarini yenilesin , fb ye imza atanlar o imzalarini tekrar atsin.fb gs artigi topçular kendinden daha yasli adamla basa edememekden dolayi jubile yapsin.( 400 milyar pesin parayamal olan FATIH AKYEL ).

YILDIZLAR gökden sahaya insin.Yoksa onlari hep gökte arariz.

Trabzonspor'un maçlarini VIP tribünlerinden izlemeye TRABZONSPOR'LUtaraftarlarinda hakki oldugunu ve bu tribünlerin biletlerinin dagitimini yöneticilerin yapamayacaginin düsünebilenkafa yapisindabaskan ve yöneticilerin göreve gelmesini istiyorum.o tribünler kimin için yapildi ? Yöneticilerin fb li çevreleri içinmi veya is çevrelerindeki dostlari içinmi ?Neymis baskanin çok misafiri varmis? Bizde misafiriz. Yasimizda baskandan büyük ,kale arkasinami gidelim ?

Konulari karistirdim kusura bakmayin.

Naim
    Ziyaretçi

Yazi çok güzel ama bir iki itirazim olucak iznin olursa mehmet abi
    1) tolga Ufukhan Mehmet yilmaz Ömer riza Yetistirilsin demissin
    Tolga kaçyasinda 23 ilker Casilias Kaç yasinda Madrid kalesini korudu 18 ve tolga yasina bir çok büyük takimlarin kalesinde kaleci var Tolga iyiise devam yoksa yedek olarak kalsin
    UFUKHAN kaç yasinda 20 onun yasinda bu kadroda oyuncu yer bulamayacaksa ki Paf takimin en gözde topcusuydu kusura bakma ama bence hocada problem Büyümesini beklemekle zaman geçmiyor
    1 sene daha sampiyon olmayiz en kötüsü ama bir ufukhan kazandikmi Trabzondan sanslisi olmaz
    Mehmet Yilmaz Trabzonun istedii tocu degil senelerdir fazla bir yarar görmedik hepimizce malum
    31 yasinda ki LEE ye gösterilen tölerans UFUKHANA gösterilmeliydi
    defansin önümüzdeki sene ki bankolari Stephanov ufukhan bu arkadaslari ne yapip edip iki oyuncuyla beraber sol kanat ve stoper mevkiine bulup hemen kaynastirmali defansi ancak bu sekilde hallederiz
    Fatih belki iyi bir görüntü çizdi ama Stepanovsuz fatiht Trabzona Yaramaz Yaramiyorda stepanovun oyunda olmadigi maçlara bakilsin yeter bu tesbit için
    Forvet için Fatih kalacaksa Takimda bir Pivot Santrafor alina bilir yok fatih gidecek ise ALi GÜzeldal Fatihin yükünü kaldiracaktir Fatihin ilk yillarini hepimiz hatirliyoruz gitti geldi ancak son demlerinde bize fayda saglamaya basladi bari Ali yi yakmayalim
    Sol kanadi tamamen yenileyelim Djokay ve Lee artik bitmistir
    Varsa ALt yapida sol kanat mutlaka onu degerlendirelim
    Ve orta saha hüseyin sadece iyi bir kesici ama mutlaka önünde iyi bir oyun kurucu olmali Simek kalacaksa Yaninda mutlaka Ama mutlaka Aykut Aygün ve Ergin Keles Olmali
    Aykuta Yasi küçük diyenler Emrenin 15 yasinda gs ile maçlara çiktigini hatirlatirim
    Çok uzadi belki ama bizim için temel olan bu kadar genc bir kadroyu 2-3 sene oynatabilecek kapasitede yetenekde ve takintilari olmayan ve bi okadarda Trabzon gündemini Susturabilecek bir Teknik ve idari Yönetim gerekli
    Bu konuda da görüslerimi yazmistim
    Teknik kadroda Hoca kim olursa olsun Mutlaka ünal Yardimci Teknik direktör olarak bulunsun
    Senol Hoca Mutlaka Futbol AS nin basina gelsin ve
    mutlaka ama mutlaka bir idari MENAJER (kargalarda sinanin zamaninda yaptigi isi yapacak birisi) bulundurulsun bunlarin basinda uluslar arasi kariyeri olan bir hoca olabilir ama Trabzonu tanimasi yapiyi bilmesi çok zor bir halilodzice Trabzonun 3 ezikden Farkli oldugunu yapi olarak fakat basari güc ve arzusu olarak bunlardan asagi kalir yanlarinin olmadigini anlatamadik bunu anlayabilecek bir yabanci olsun
    isler dönüp dolasip lucescuya geliyor bu tanima uyan
    ama Lucescuda Trabzonda bulunan Hucum Futbol arzusunu ortaya koyabilecek bir hoca degil ama Futbol sadece hucumda demek degil

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ya bizim bu reset yani sil-bastan tusumuzda amma kullaniliyor. Her sene ben kendimi 2-3 kere Resetliyorum. Hadi bugün gene resetliyim bari. Bakalim ne olacak.

sampiyonluk artik trabzonspor için bir ütopya haline gelmistir.

UEFA sansimiz diye birsey tutturmusuz gidiyoruz.siradan anadolu takimlari UEFA sansi için lige baslarlar..bizde artik onlar gibi olduk.dikkat ediyorum ne yönetim nede teknik heyet ve futbolcular sampiyonluk sansini kaybettik demiyorlarda uefa SANSINI KAYBETTIK YA DA SANSIMIz devam ediyor türünden seyler söylüyorlar.

bu da bizim için yeni bir milat demektir.ama negatif yönde bir milat.artik pes etmisiz gibi laflar ediliyor.artik büyükmüyüz küçük müyüz diye sormaya bile basladik kendi kendimize.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

geçmisi unuta unuta nereye kadar arsivde yer kalmadi

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

içimizdeki trabzon sevgisi hiçbir zaman eksilmeyecektir,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazikopat61 Nickli Üyeden Alıntı
    geçmisi unuta unuta nereye kadar arsivde yer kalmadi

" Arsivde yerkalmadi " degil

arsive koyacak elimize bir sey geçmedi...

Bu yönetimin önünde Trabzonspor'unkurtulus reçetesini yazacak imkan var. Gerek stad konusunda gerekse transfer konusunda transferin son gününe son saatine kadar bekleyecegim. Insallah herseyistedigimiz gibi olur.Edited by: Külünkoglu

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimsenin inkar edemeyecegi bir gerçek var ki.O da bu geçen sene daha kolaydi.Yani 2 sene üst üste sampiyonlugu gasp edilmis bir kadro yerinde takviyelerle çok rahat bir sekilde bu kalitesiz ve seviyesiz ligde hakemlere ragmen sampiyon olabilirdi.Simdi elimizde böyle bir firsat yok.Sifirdan basliyoruz.Büyük ihtimal hoca degisecek.Yeni yabancilar (eger eldekileri gönderme basarisini gösterebilirsek) gelecek.Havasina,suyuna en önemlisi taraftarina isinma turlari bir sezonu daha alip götürür.Hayal kirikligi yasamamak için önümüzdeki sene sampiyonluk beklemiyorum.Fakat iyi bir iskelet olusturulup altyapidan (çevre illerde dahil) takviyelerle,adamakilli bir hocayla3 sene sonrasi için sampiyonlukhedefi konularak yeni sezona baslanirsa kimbilir belkide 2.sene sonunda bile özlenen sevgiliye kavusuruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)