Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçmisi Unut,Sil Bastan Gelecege Hazirlan

Mustafa Enez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Fakat iyi bir iskelet olusturulup altyapidan (çevre illerde dahil) takviyelerle,adamakilli bir hocayla3 sene sonrasi için sampiyonlukhedefi konularak yeni sezona baslanirsa kimbilir belkide 2.sene sonunda bile özlenen sevgiliye kavusuruz."

budur...çünkü baska türlü olmaz... Edited by: newsted_m

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonsporun taraftarlari olarak her zaman yanindayiz...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ey yönetim uyuma geç kalma!
    Geçen seneki gibi olmasin.
    Ah ulan ah gene isimiz zor gibi.
    Geçen sene hoca sikintisi yok iken transferler gecikmisti.
    Istenilen kalitede futbolcu alinamamisti.
    Bu sene hoca da yok. Önce Hoca bulacaksiniz.
    Sonra buldugunuz hocaya göre malzeme bulacaksiniz.
    Ah Trabzonsporum ah beni ne tez kocattin be.
    Agarmayacak saçlarim senin yüzünden gitti be..

Su Lucescu 'yu ve Tolga'yi getirin bu takima yeter.

M.Yilmaz ve Tomas Jun'u da takima monte edersin
    yeter bile.. Lucescu bu malzemeler ile hamur yogurup
    ekmek pisirmesini becerir.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçmisi silmekten bir hal olduk. Hadi bari bu sezonuda silelim. Bari su bjk'yi yensekte uefaya gitsek. O zaman silmek biraz daha az aci verir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet abi ,Anti-Luce olarak bu topicede yazi yazacagim.Etmeyin, bu adami gs de iken ve bjk de ikende izledik az çok ne tarz bir futbol oynattigini biliyoruz ve sil bastan yeniden bir seyler yapalim diyoruz.Halilhodjiçi neden gönderdik?Mehmet Yilmaz diyorsun, M.Yilmaz iyi bir Trabzonlu olabilir ama iyi bir forvet degil.T.Jun belkide iyi bir forvet fakat ülkeye uyum saglayamadi.

Birde Mehmet abi birsorum olacak Fatih-Gökdeniz-Yattara-T.Jun-Simko-M.Yilmaz.. Sence Lucescu kimi veya kimleri ilk 11 oynatir?

Nereden
    İstanbul

Ben bir türlü Halil agaya isinamadim. Sebebi Trabzonspor'a iyi futbol oynatamadi. Hep ürkekti.. Onun bu durumu futbolcularin cesaretini iyice zayiflatti. Belki futboldan anliyordur iyi niyetlide olabilir ama insan psikolojisi diye bisey var biraz da doktorluk ve uzmanligin olacak Lucescu bu vasiflarda birisi. Gittigi takimlari sampiyon yapiyor iste.

Bahsi geçen oyuncularimiz orta saha ve hücuma yönelik oyunculardir.
    Tomas ve M.Yilmaz hücum oyuncusudur. Zaten bir seferinde hepsini sahaya sürecen diye bir kaide sözkonusu degil. Takimin yedekleri zayif.
    Yedekler de güçlü olmali. O Tomaslar ve M. Yilmazlar Lucescu'nun elinde olsa bak hepsini nasil adam eder. Tabiki ben yazdim diye herkes begenmek zorunda Trabzonsporda almak zorunda degil. Bunlar bizim ve benim görüslerim. Ve önerimdir. Tekrar yaziyorum. Lucscu Türkiye'yi ve Trabzonspor'u iyi bilen biri ayrica insan doktoru kurt bir adam. Trabzonspor'a getirebilirlerse Trabzonspor'u meydana çikarir. Ve derbilerin korkulu takimi haline getirir. Sampiyonluk yarisinda disedis korakor savastirir takimi.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah bu yönetim lucescu yu alirsa adam olur bizim togçular yada adam gibi adam geri gelmeli ama arkasinda büyük bir destek ve medya yi susturacaksin trabzon a karsi ve ziya ya ne istiyorsa soracaksin tek tek yapacaksin bak nasil olur takim bak nasil oynuyor topçular birde yattarayi adam etimi nasil sampiyon olunur izleyin abartmiyorum ziya hoca lig en az 90 puan la bitirir ozaman iste sana sil bastan ama 2 seçenek var tabiki bence en iyi seçenek ziya ama tam destek vereceksin ve kulusini de saglam edeceksinki bak neler oluyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gecmisi unutup, sil bastan gelecege hazirlanmak istiyorum.Modern tarz futbol oynayan, basan , bastiran, hizli, kondüsyonu yerinde futbol oynayan bir takim istiyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sürmeneköprübas Nickli Üyeden Alıntı
    Gecmisi unutup, sil bastan gelecege hazirlanmak istiyorum.Modern tarz futbol oynayan, basan , bastiran, hizli, kondüsyonu yerinde futbol oynayan bir takim istiyorum.
    Aynen böyle. Aslina asaletine göre bir Trabzonspor istiyoruz.Edited by: Mehmet

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lucescu bu takimi adam eder gs de mendez lerle perezlerle çeyrek final oynadi capone yi adam yapti bizim kadromuz fena degil gelsin 5 sene sözlesme imzalasin fesh edilirse de sözlesmesi 100 milyon dolar tazminat alsin yani ona inaniyoruz kursun kendi takimini fatih i de kandiririz 2 tane gerçek yildiz aliriz takima ve gelecege umutla bakariz lucescu da basarili olmaazsa bu takimin isi zaten zor lucescu basarir inaniyoruz bu takimdan ne yildizlar çikarticak o

Nereden
    İstanbul

Bu Lucescu isi gerçek mi olacak acaba yoksa birilerinin
    gazinda bosuna gelin güveyi muhabbet mi bizimkisi[img]smileys/smiley5.gif[/img]
    Bunca seneler stres yasadik busene daha çok gerginlik içinde geçti günlerimiz. Artik heyecan stres iyice yordu bizi.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya bizim bu reset yani sil-bastan tusumuzda amma kullaniliyor. Her sene ben kendimi 2-3 kere Resetliyorum. Hadi bugün gene resetliyim bari. Bakalim ne olacak.
    Ben de aynisini söyleyecektim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)