Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suçlu Kim? Yoksa Sanssizlik mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar sizce febe macinin kaybedilmesindeki suç kimin yada bu sanssizlikmiydi yesillik olsun diye açmadim yanlis açtiysam kusura bakmayin buna benzer bise bulamadim

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sanssizlik+hoca

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

fenerin sere.fsiz(milan) oyunu, hakem,hoca, sansizlik Edited by: selcuk

suclu kim ola bilir?????? hoca........................

bulutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Bence sansizlik, direkten dönen top gol olsaydi, simdi herkes Vahid
    hocanin taktigini övecekti. Ferhati oyuna hemen almamasi bence
    Stepanov'un durumunun netlesmesini beklemesiydi. Yattarayi ise 2.
    golden hemen sonra oyuna almaliydi. Symek bana yine tat vermedi, bence
    Symeki kaybediyoruz arkadaslar.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sucu ilkde kendimizde arayalim .

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sansizlik da vardi ama hoca daha suçludur
    yattarayla baslamis olsa biz direkten dönen pozisyondan 1 degil 3-5 tane bulurduk elbet biri girerdi
    2kisi defans yapan fenere karsi bi yattara olsaydi o dakikalarda

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

beceriksizlik+sansizlik

Milan sakatlaniyor klasik sahaya sedye geliyor,kale arkasina gidiliyor durum uzayinca hoca bizzat kosa kosa oraya gidiyor,dönüyor kosarak sahaninda içinden degeçerek bagiriyor isaret ediyor oyuncuyu hazirlayin diye......Yani baska ne yapilmasi gerekiyor. Yattarayi alsa 2. yari basi hücüm oyuncusu defans özelligi hiç yok yenilsek ,yok efendim pismis asa su katilirmi diyecek herkes vurun abaliya Oyuna onla baslasa...Orta sahasi alex,apiah,marco,selçuk,tuncaydan kurulan bi takima sadece adem ve hüseyin ne yapabilir.

febe nin 2. golündeki aktif olan ofsayt oyuncusunun son vurusta sarjini hakem görmediyse,direkten dönen ,90 lardan çikan toplar gol olmadiysa ve takim bu kadar pas hatasi yaptiysa,takim ideal 11'ine 20 küsür haftalarda kavustuysaHoca ne yapsin arkadaslar birazda sans olacak oda bu sezon yok bizde anasini satayim....

Nereden
    Samsun

-üzüntümüze hedef aramayalim arkadaslar

-her sene bi umutla basladigimiz senelerden biriydi

-yillardir biktim artik her sene hocanin susu,hakemin buyu,yok efendim futbolçu söyle,baskan öyle...vs...

-sonu yok bu düzensizligin,isimiz sihirli deyneye kaldi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

-ama tabi bu olumsuzluklarin ve geçip giden senelerin hiç biri TRABZONSPOR sevgimden toz parçasi dahi götüremez,inadina artar

-ama bile bile ne olacagini yine umutluyum,yine çocuk gibi bekliyecegim önümüzde ki sezonu

-hadi hayirlisi....

Nereden
    Belçika

vahid

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1. derecede sans ve hoca

2. derecede birkaç futbolcu

3.derecede zamaninda transfer dönemlerini harcayan bu yönetim ve önceki yönetim.

Eger bu maçi degil de Trabzonspor'un genel durumunu sorarsaniz bu siralamanin tam tersi.

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayni tas ayni hamam herkes yine Hocayi sucluyor. Bir pozisyon gözüme carpti ve kendi kendime dedim ki bu Hoca bu Takima layik ve kazanma arzusu cok. Niyemi diyeceksiniz:

Stepanov sakatlaniyor - Sedye ile Kale arkasina götürülüyor - Doktor elleri ile degisiklik isareti yapiyor - Vahid Hoca inanamiyor - Ve Stepanovun yanina gidiyor kendisi olayi takip ediyor - Adam Maci birakti ve Oyuncusunun sagligini ögrenmek icin yanina kostu. Bazi arkadaslarda bu olayi amatör diye algiliyor.

Niye baska birisi gitmiyor (Yardimci Teknik Direktörler vs.) Oyuncunun yanina. Demekki Vahid Hoca Takimi ve Oyuncularinicok seviyor.

Daha henüz 4-5 aydan beri Trabzonspor'un basinda. Adam 20 Yillik Antrenör Kariyerinde görmedigi olaylari 4 ayda Trabzon'da gördü. ''Burda herkes Sampiyonluktan bahsediyor'' diyor, ''Ama gercekleri görmek istemiyorsunuz''

Bana göre Adamin dediklerini hepsi dogru. 23 yasindayim 1983'de dogdum son Sampiyonlugumuz'da. 2006'da yasiyoruz hersene Yönetim, Transfer Politikasi, Birlik Beraberlik Konulari bize cok tanidik geliyor.

Söyle Adam gibi Adam cikmayacakmi karsimiza.Sadece Ibrahim Haciosmanoglun'da görüyorum Trabzonspor layik yerlere götürecek Kisiligi. Hic korkmadan acik ve net fikirlerini söyluyor.

Baskanimiz yeni geldigi icin her tarafa fair play acisindan iyi görünmek istiyor. Ama yanlis bu devirde kimseye iyilik yaramaz ''Domuzdan post - Düsmanindan Dost olmaz'' bunu herkes biliyor. Basin Sözcümüz bir hafta olgun dogru dürüst Basin Toplantisi yapiyor - Ertesi hafta sacma sapan Trabzonspor Yönetilicigine yakismayacak aciklamalar yapiyor (K.Erciyes - Kayseri Maci öncesi). 2. Baskanimiz nedense sadece 2. planda olan konulari gündeme getirerek ön plana cikiyor.

Ligin bitmesine 2 Hafta kaldi, haftaya Vahid Hoca ile görüsülecekmis.

Soruyorum:

1.) Takimda oynayan hangi Futbolcu gitmek veya kalmak istiyor?

Yeni sezonda artik beyinleri temizlenmis Futbolcular istiyorum (Anartosis Maci).

2.) Simdiye kadar hangi Futbolcular ile görüstünüz?

Tüm Dünyada Takim Yöneticileri birakin sezon öncesini, devre arasinda Futbolcular ile görüsüp birdahaki sezon icin imza attiriyorlar. Bizde su ana kadar böyle bir olay yok (Gazetelerde hergün 20 isim geciyor ama palavra).

3.) Hangi projeler ön planda su an?

Son 1-2 aydir yeni Stad diye diye Takimi unutur hale geldik. Ne yazikki 2-3 Haftadir Stad Projesinin 'S'i bile duyulmuyor. 100.000 üye Kampanyasi ne durumda, yeni fikirler üretildimi...

4.) Sabahdan Aksama kadar neler ile mesgul sunuz sormak istiyorum?

Resmi Sitede nerdeyse hergün Misafir agirliyoruz (Fotolar belge olarak mevcut). Tesisler Lokanta Salonuna döndü vallah. Niye birtek kritik anlarda Yönetim toplaniyor (Hoca kalacak mi gidecek mi Konusu) Trabzonspor icin son 4-5 aydir yaptiginiz en önemli ve verimli Icraat nedir?

Taraftarlar artik Trabzon'dan ve Trabzonspor'dan yavas yavas sogumaya basladi. - FB Taraftari Meydanda Arabalari ile korna vura vura geziyorsa ??? Baska ne diyeyim...

Allah sonumuzu hayirli etsin !!!!!!!!!!!!!!!!!

toshiba
    Ziyaretçi

Sansizlikti. Ancak bir sezondan en fazla iki tane bu tur sanssiz macimiz olmali.

Eski fe5 maclarina gore iyiydi hakem, bazen ev sahibi takim falan diye ayrim yapiliyor ev sahibine az daha torpilli davraniliyor. Futbolcumuzun once kafasini yardilar sonra hastanelik ettiler iki pozisyonda faul vermedi gordugum kadariyla. Ayrica iki pozisyonda acik sekilde el ile kestiler topu birinde sari kart verdi digerinde sadece serbest vurus verdi hakem, onda da sari olmasi gerekti. Yedigimiz ikinci goldeki pozisyon hakkinda ise bilgim yok ofsayt mi degil mi diye.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sansizlik var,
    beceriksizlik var,
    Iç ve dis düsmanlar var.
    Inanalar az,
    dahasi
    Trabzonspor sampiyonluk
    için mücadele edebilecek
    4 - 5futbolcudan baska iyi futbolcusu yok.
    Bu kadro ile bu kadar olur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

Ayni tas ayni hamam herkes yine Hocayi sucluyor. Bir pozisyon gözüme carpti ve kendi kendime dedim ki bu Hoca bu Takima layik ve kazanma arzusu cok. Niyemi diyeceksiniz:

Stepanov sakatlaniyor - Sedye ile Kale arkasina götürülüyor - Doktor elleri ile degisiklik isareti yapiyor - Vahid Hoca inanamiyor - Ve Stepanovun yanina gidiyor kendisi olayi takip ediyor - Adam Maci birakti ve Oyuncusunun sagligini ögrenmek icin yanina kostu. Bazi arkadaslarda bu olayi amatör diye algiliyor.

Niye baska birisi gitmiyor (Yardimci Teknik Direktörler vs.) Oyuncunun yanina. Demekki Vahid Hoca Takimi ve Oyuncularinicok seviyor.

Daha henüz 4-5 aydan beri Trabzonspor'un basinda. Adam 20 Yillik Antrenör Kariyerinde görmedigi olaylari 4 ayda Trabzon'da gördü. ''Burda herkes Sampiyonluktan bahsediyor'' diyor, ''Ama gercekleri görmek istemiyorsunuz''

Bana göre Adamin dediklerini hepsi dogru. 23 yasindayim 1983'de dogdum son Sampiyonlugumuz'da. 2006'da yasiyoruz hersene Yönetim, Transfer Politikasi, Birlik Beraberlik Konulari bize cok tanidik geliyor.

Söyle Adam gibi Adam cikmayacakmi karsimiza.Sadece Ibrahim Haciosmanoglun'da görüyorum Trabzonspor layik yerlere götürecek Kisiligi. Hic korkmadan acik ve net fikirlerini söyluyor.

Baskanimiz yeni geldigi icin her tarafa fair play acisindan iyi görünmek istiyor. Ama yanlis bu devirde kimseye iyilik yaramaz ''Domuzdan post - Düsmanindan Dost olmaz'' bunu herkes biliyor. Basin Sözcümüz bir hafta olgun dogru dürüst Basin Toplantisi yapiyor - Ertesi hafta sacma sapan Trabzonspor Yönetilicigine yakismayacak aciklamalar yapiyor (K.Erciyes - Kayseri Maci öncesi). 2. Baskanimiz nedense sadece 2. planda olan konulari gündeme getirerek ön plana cikiyor.

Ligin bitmesine 2 Hafta kaldi, haftaya Vahid Hoca ile görüsülecekmis.

Soruyorum:

1.) Takimda oynayan hangi Futbolcu gitmek veya kalmak istiyor?

Yeni sezonda artik beyinleri temizlenmis Futbolcular istiyorum (Anartosis Maci).

2.) Simdiye kadar hangi Futbolcular ile görüstünüz?

Tüm Dünyada Takim Yöneticileri birakin sezon öncesini, devre arasinda Futbolcular ile görüsüp birdahaki sezon icin imza attiriyorlar. Bizde su ana kadar böyle bir olay yok (Gazetelerde hergün 20 isim geciyor ama palavra).

3.) Hangi projeler ön planda su an?

Son 1-2 aydir yeni Stad diye diye Takimi unutur hale geldik. Ne yazikki 2-3 Haftadir Stad Projesinin 'S'i bile duyulmuyor. 100.000 üye Kampanyasi ne durumda, yeni fikirler üretildimi...

4.) Sabahdan Aksama kadar neler ile mesgul sunuz sormak istiyorum?

Resmi Sitede nerdeyse hergün Misafir agirliyoruz (Fotolar belge olarak mevcut). Tesisler Lokanta Salonuna döndü vallah. Niye birtek kritik anlarda Yönetim toplaniyor (Hoca kalacak mi gidecek mi Konusu) Trabzonspor icin son 4-5 aydir yaptiginiz en önemli ve verimli Icraat nedir?

Taraftarlar artik Trabzon'dan ve Trabzonspor'dan yavas yavas sogumaya basladi. - FB Taraftari Meydanda Arabalari ile korna vura vura geziyorsa ??? Baska ne diyeyim...

Allah sonumuzu hayirli etsin !!!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

beceriksizlik+sansizlik

Milan sakatlaniyor klasik sahaya sedye geliyor,kale arkasina gidiliyor durum uzayinca hoca bizzat kosa kosa oraya gidiyor,dönüyor kosarak sahaninda içinden degeçerek bagiriyor isaret ediyor oyuncuyu hazirlayin diye......Yani baska ne yapilmasi gerekiyor. Yattarayi alsa 2. yari basi hücüm oyuncusu defans özelligi hiç yok yenilsek ,yok efendim pismis asa su katilirmi diyecek herkes vurun abaliya Oyuna onla baslasa...Orta sahasi alex,apiah,marco,selçuk,tuncaydan kurulan bi takima sadece adem ve hüseyin ne yapabilir.

febe nin 2. golündeki aktif olan ofsayt oyuncusunun son vurusta sarjini hakem görmediyse,direkten dönen ,90 lardan çikan toplar gol olmadiysa ve takim bu kadar pas hatasi yaptiysa,takim ideal 11'ine 20 küsür haftalarda kavustuysaHoca ne yapsin arkadaslar birazda sans olacak oda bu sezon yok bizde anasini satayim....

bence bu iki yorumu okuyun daha da baska yorum yapilmasin.. tamamen dogru iki yorum.. Hoca nin hiç bir hatasi yok bence de.. tamamen sanssizlikti bence de.. Stepanov un sakatlanmasi olmasaydi fener o gollerin o kdar rahat atamazdi..

Sanssizlik....

Ayrica Trabzonda yasamiyorum malesef. Yasim da 17.. ancak FANATIK61'in yazdigi bigi fener taraftarinin arabasi Trabzonda korna ata ata gezdiyse nerde bizim Trabzonsporlugumuz diye de sorarim size.. nitekim ben bu yasima ragmen Trabzonda o manzarayla karsilassaydim Allah'tan baska hiçbirsey benim o arabalari taslamami engelleyemezdi.. Trabzon halkindan eskiden korkardi eziklerin taraftarlari.. Eskiden ben kçük çocukken söylerlerdi "Trabzonda fner formasiyla gezemeyiz, gezersek bir kamyon dayak yeriz" derlerdi.. ama artik Trabzonda isler degismis.. Ne yazik ya......

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence hocanin taktigi son derece iyidi. Yattarayi ikinci yari sokmasi iyidi. Ama sanssizlik vardi iste. Birde unutmadan Servetin Stepanovu bilerek bictigini düsünüyorum. Millan cikti oyun koptu. Ah su direk topu nasil girmez ya. Trabzonun degilde herhangi bir takimin macina baksam ayni pozisyon 10 da 8 gol olur. Bizde sans yok arkadas.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kornasi birader kornayi nerde çalar o adam biliyonmu uyduruk kiydirik bi mahallede gormedinizmi maçtan sonra olanlari febeliler 4 saat emniyette kalmis

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

1-Beceriksizlik

2-Sans

3-Milan'in sakatligi(Burda fb lilerin onun üstüne oynamalar etkiti oldu[img]smileys/smiley7.gif[/img])

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Halilhodziç yanlislari

Ergun Ata
    eata@fanatik.com.tr

Iki büyük hata vardi Trabzonspor’a
    maçi kaybettiren. Ama önce dogruyu söyleyelim. Halilhodziç’in üçlü ve
    de güçlü Fenerbahçe orta alanina önlem için 4 silahindan birini
    kulübeye çekme karari yerinde. Bu kisinin Yattara olmasi, bir teknik
    adam tercihi.

30.04.2006

Fenerbahçe, Yattara tehlikesi olmadigi ve
    Fatih Akyel aksadigi için kendi sol kanadini, geriden müthis çikislar
    yapan Ümit Özat’in, çogu kez Tuncay, zaman zaman da Appiah’la uyumu
    sonucu çok iyi kullandi. Hemen hemen bütün ataklar buradan geldi. Ancak
    futbol sansi Trabzonspor’dan yana oldu da, Szymkowiak’in savunmanin
    arkasina sizmasiyla ev sahibi ekip öne geçti. Buraya kadar normal.

Ilk hata su: Trabzonspor ikinci devreye Yattara ile baslamaliydi. Çünkü
    Yattara genis alan seven ve ancak böylece etkili olabilen bir oyuncu.
    Eger sahada olsa, Trabzonspr belki de farki artirarak ciddi bir skor
    rahatligi yasayabilecekti. Ama Halilhodziç, bekledi, birakin rakibin
    risk aldigi beraberlik dönemini, takim yenik duruma düstükten sonra
    Yattara’yi kullanma kararini verdi. Kapanan Fenerbahçe savunmasinda o
    haliyle bile is yaptigina, Fatih’e çok sik ama ise yaramayan bir gol
    attirdigina göre düsünün risk alan Fenerbahçe’yi.

Ikinci hataya gelince: savunmanin en iyisi Stepanov, maçin hemen
    basinda kafasina aldigi darbe ile sakatlandi. Sargili halde oyuna devam
    etti. Fenerbahçe esitligi sagladiktan sonra forvete takviye yapip, daha
    etkili gelirken ikinci sakatligini yasadi. Dakika 57. Sadece 30 saniye
    sonra devam edemeyecegi anlasildi. Yerine hazirlanan Ferhat, oyuna
    girdiginde dakikalar 67’yi gösteriyordu ve bu arada Trabzonspor,
    Semih’in attigi ikinci golün santrasini yapiyordu. 10 dakika baskili
    oynayan rakibe 10 kisiyle devam etme zorunda kalma yanlisi, tartismasiz
    bir kenar yönetim zafiyetidir.

Maçin bir de Fenerbahçe’nin beraberlik golünden önce sans ani vardi,
    Szymkowiak’in vurusunun direkten döndügü, devaminda, Hasan’in vurusunda
    topu Rüstü’nün köseden çikardigi. Bu da var tabi ki futbolda ama
    sonuçta futbol hatalar oyunudur. Hata yapanin kazanma sansi yoktur.
    Trabzonspor da kenar yönetiminin hatalarinin bedelini agir ödedi.
    Fenerbahçe hak ettigi galibiyeti, belki de sampiyonlugu aldi.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim futbolcularin cogu profesyonel degillerfutbolcularin cogunda pustluk yok , kardesim futbolcuysan yapacaksin futbollun kurallari bu tuncay nasil yapiyorsa sende yapacaksin . Insanlar göre göre ogrenirler bunlar hic maclarini veya baska maclar izlemiyorlarimi yahhhuu.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim tek sansizligimiz basimizda teknik adam yerine bi kütügün bulunmasidir...

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

VAHID HALILHODZIÇ(TRABZON TARAFTARINI ÇILLDIRTAN ADAM)[img]smileys/smiley7.gif[/img]

suçlu hoca,bunun lami cimi yok,senin elinde türkiyenin en iyi kanat oyuncusu var ama yedek,korkak hocalar yüzünden her sezon sefilleri oynuyoruz,yeter artik,eger maç 1-0 iken adam degistirse farkli kazanirdik,

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

MAÇA BAKTIGIMIZ ZAMAN ANA SORUNLARI YAZARSAK;

DEFANS OYUNCUMUZ SAKATLANDIKTAN SONRA YERINE GIRECEK KISIYI GEÇ SOKMAMIZ.. (en azinda 10dk. sonra oyuna girdi.)

YATTARA ve ÖMER RIZA gibi RAKIP TAKIMIN BOS ALANLARINI IYI DEGERLENDIREBILEN.. yani dünkü maçta 1-0 iken 2.yarida rakip galibiyet için yüklenirken bu 2 oyuncunun 2. baslangicinda alinmasiyla FARKLI BIR GALIBIYETE gitmis olurduk...

direkten dönen toplara SANSIZIZ diye bakmamaliyiz...

BIZIM TEKNIK ADAM HALIL HOCA bu hatalari yapmasaydi... BUGÜN BAYRAM OLACAKTI...ama yine malesef...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)