Sayfa 101 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 SonuncuSonuncu
Toplam 2552 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25. Hafta | Antalyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok sert elestiriler okudum buralarda,dogrusu da buydu.

Bu mac acikara taraftari en cok kahreden mac oldu,artik bicak kemige dayanmistir.

Futbolcular bu isten milyonlari aliyorsa ya adam gibi oynayacaklar ya da defolup gidecekler,bu kadar basit.

Trabzonspor kimsenin babasinin ciftligi degil,herkes haddini bilmeli.
    Konu Cafer Bulur tarafından (06.02.2012 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı şampiyonum61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aha buraya yazıyorum.. Haftaya bu takım Antep önünde güzel top oynar yener bugün burada yazılanlar unutulur gider.. Ne Şenol Hocanın taktiği ne Serkan'ın formsuzluğu ne Burak'ın şahsi top oynaması ne Adrian'ın kötü futbolu ne de yönetimin transfer yapmaması konuşulmaz.. Sadece diğer maçın sonucuna göre 1 haftalığına hepsi rafa kalkar.. iki ileri bir geri
    Aynen böyle, Burda arkadaşlarımızın çoğu işler iyi gittiğinde '' yürü be koçum, kım tutar seni '' gibi hamasi duygularla konuşur, Takımın aksayan yönlerini, top oynamayışını kazansa bile çok kötü oynamasını eleştiren arkadaşlara özellikle de bana '''Sen trabzonspor'lu değilsin '' gibi laflar ederler..

Yani skor yorumcuları..

Oysa sezon başından beri aynı lafı söyledim durdum. Takımımızın bir oyun sistemi yok....Takımımızın orta sahada beyni yok....Futbolcuların tek beklentisi Burak'ın gol kralı olması.... İnter maçı kazanmakla lig bitmez....Şenol Güneş sık sık yeterli kadrom var deyip duruyor koca bir yalan v.s v.s.

Ama değişen birşey yok..

O skor yorumcularını çok iyi bilirim ben. Biz iyi ve kötü günde sadece eleştiri yapıyorken ve işler daha güzel olsun diye diş dökerken.. Biliyorum ki onlar, İşler bir haylı kötü olmaya başladığında ana avrat dümdüz edip bir daha da girmeyecekler buraya..

Üzüldüğüm şey ise...

Yönetim ve teknık kadroda aynı düşünüyor olması.. Skor oldukça sorun yok mantığı sonumuz olacak
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Takımızın büüüüüüütüüüüünnnn Anadolu takımlarından tek artısı....

Formda bir Burak'ı olması

Olcan gibi bir yeteneği olması...

İyi olmayan ama formda bir kalecisinin olmasıdır..

Diğerlerini al birini vur ötekine

Sivas ve Gençler veya Bir başka takımdan daha iyi neyi oynuyoruz???

YEMİN EDERİM, ÇIKARSINLAR ÜZERLERİNDEN BORDO-MAVİ FORMAYI BU KADRO DÜŞMEME MÜCADELESİ VERİR

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ali Tandogan da anlamis gercek sampioynun kim oldugunu diyorki Sampiyon yeneriz.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımızın büüüüüüütüüüüünnnn Anadolu takımlarından tek artısı....

Formda bir Burak'ı olması

Olcan gibi bir yeteneği olması...

İyi olmayan ama formda bir kalecisinin olmasıdır..

Diğerlerini al birini vur ötekine

Sivas ve Gençler veya Bir başka takımdan daha iyi neyi oynuyoruz???

YEMİN EDERİM, ÇIKARSINLAR ÜZERLERİNDEN BORDO-MAVİ FORMAYI BU KADRO DÜŞMEME MÜCADELESİ VERİR
    Iyi olmayan ama formda bir kaleci nasil oluyor?

Tolga iyi kaleci degilmi sence,sebebi nedir?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

Serkan gibi, Koşmaktan başka birşey üretemeyen ve futbolun evrensel doğrularının hiçbirini yerine getiremeyen bir sağ bekımız var

Mustafa gibi, özverili ama hiç bir artısı olmayan, Beşiktaş'a gol attığı için kontrat yapılan bir oyuncusu var ( servet'i beğenmeyenler var ya birde )

Glowacki, Geldiği günden bu yana 1 ay üst üste top oynamamış, yaşı ve süresi dolmuş bir stoperimiz var

Takımın beyni kim beyni???

orta sahada üst üste 3 pas yapamayan ve şampiyonluk mücadelesi veren başka hangi takım var???

Taaaaa Mustafa top kap . yalla BURAK'A eğer isabet ederse

Giray pas at oğlum... yalla Burak'a isabet ederse

Aykut...

Colman...

Aklınıza kim gelirse...

tek amaçları var..

Burak'a uzun top atmak..

Ayıp ya utanıyorum, rezil bir futbol...

10 tane gol kralı çıkarsan ne yazar...

takımın top yapacak hali ve mecali yok....

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Takimimiz kagit uzerinde cok iyi oyunculardan kurulu buda takimin iyi ama formsuz oldugunu gosteriyor.stoper ve forvete takviye yapmayan yonetim en buyuk sucludur.adrian gibi bir tenekeyi oynatmak zorunda birakilan senol hocayada kizamiyorum ama bu adrianda fazla israr etmemesini istiyorum

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi olmayan ama formda bir kaleci nasil oluyor?

Tolga iyi kaleci degilmi sence,sebebi nedir?
    bak nasıl takıldın hemen

Evet,

Tolga iyi bir kaleci değildir.. Sadece iyi ve formda bir sezon geçiriyor..

Futbolla alakınız ne derece bilemiyorum ama Tolga, bu takımda yedek kaldığında ve Da Silva gibi kazma kalecilere muhtaç olduğumuz bile bu sene ki kadar hatalı gol yememeişti.. Arşivlerinie bakın

Onun tek artısı bu sene Avrupa maçlarında gösterdiği üstün performans tır, Yoksa yediğimiz 27 golun 15'ın bariz onun hatası vardır.. ( şimdi kurtardıklarını söyleyeceksın biliyorum )

İyi kaleciler, Ucuz gol yemeyen kalecilerdir...Yoksa Karcemaskas'da Antep'te geçen sezon çok iyi kaleciydi ama bu sene geleni içeri alıyor

Veya Bir başka kalecide olabilir..

Bu konuda kımseyle tartışmak istemiyorum..

**

Şu gerçeği de gözardı etmem, iyi kaleciler iyi defanslarda yetişir...Dunyanın en iyi kalecisini de getirsenız bizim takıma leblebi gibi gol yer o ayrı mesele..Ama ben kaleci hatasından yenen gollerden bahsediyorum

Nereden
    İstanbul

Antep maçını "kazansak bile" bir sonraki maçın Antalya maçı gibi olmayacağı garantimi. Futbolculardan Antalya maçının hesabı sorulmalı, disiplinsizliğinin karşılığını almalılar. Eminimki maddi anlamda ödemelerini en iyi alan futbolcular bizde, karşılığı bu mu olmalı, dsiplinsizliği engelleyecek olan kişi Şenol Güneş tir. AMa biz ondan bu takımı disipline etmesini beklerken o bize kendisinden hiç beklemediğimiz bir takım veriyor. Takımın bu halde olmasının tek sebebi Şenol Güneştir.

Şenol Güneş riski yönetebilecek biri olmalı artık, ağırlığını acımasız bir şekilde hissettirmeli takım üzerinde. Hiç bir futbolcunun Trabzonspor Futbol Takımından Daha üstün olamayacağını gösterebilmeli ve Trabzonspor'un bu ülkenin en farklı en büyük futbol kulübü olduğunu gösterebilmeli

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep maçını "kazansak bile" bir sonraki maçın Antalya maçı gibi olmayacağı garantimi. Futbolculardan Antalya maçının hesabı sorulmalı, disiplinsizliğinin karşılığını almalılar. Eminimki maddi anlamda ödemelerini en iyi alan futbolcular bizde, karşılığı bu mu olmalı, dsiplinsizliği engelleyecek olan kişi Şenol Güneş tir. AMa biz ondan bu takımı disipline etmesini beklerken o bize kendisinden hiç beklemediğimiz bir takım veriyor. Takımın bu halde olmasının tek sebebi Şenol Güneştir.

Şenol Güneş riski yönetebilecek biri olmalı artık, ağırlığını acımasız bir şekilde hissettirmeli takım üzerinde. Hiç bir futbolcunun Trabzonspor Futbol Takımından Daha üstün olamayacağını gösterebilmeli ve Trabzonspor'un bu ülkenin en farklı en büyük futbol kulübü olduğunu gösterebilmeli

Hedefi olmayan takımların ve futbolcuların başarı şansı sıfırdır..

''Biz bu sezonu saymıyoruz '' diye açıklama yapılırsa Kulup idarecileri tarafından..Milyon dolarlar ödediğin oyuncularda seni ve takımı ciddiye almaz

Alın size müthiş idda...

Bizde oyle yabancılar var ki''' Daha uzun süre tatil için, plaf-of 'u bile sabote ederler

Takımda disiplin yok, Futolcular takımın kralı olmuş, COLMAN V.S derhal kadro dışı bırakılmalı, gerçi onun da bir faydası yok. Onlar kadro dışı kalmayı kendilerine ödül sayarlar..

Nereden
    İstanbul

Alıntı tarsus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takimimiz kagit uzerinde cok iyi oyunculardan kurulu buda takimin iyi ama formsuz oldugunu gosteriyor.stoper ve forvete takviye yapmayan yonetim en buyuk sucludur.adrian gibi bir tenekeyi oynatmak zorunda birakilan senol hocayada kizamiyorum ama bu adrianda fazla israr etmemesini istiyorum
    Dikkatinizi çekiyor mu??

Sezon başı alınan yabancıların hepsi yedek soyunmaya başladı...

Kım kımden intikam alıyor bilmiyorum ama bu işlerde donen '''menejer primleri hususunda '' acayip bir soruın var gibime geliyor..

Paylaşım savaşı

Nereden
    İstanbul

Kesinlikle takımımızın en büyük sorunu disiplin dir. Şenol Güneş bir çözüm arıyorsa burda yazılanları bir okusun.

Nereden
    İstanbul

Disiplin i burda yazarken bu bir defaya mahsus olmamalı Trabzonspor'un olmazsa olmazlarından olmalı gerekirse sözleşmelere yazılmalı, bu çok önemli kulübümüz bunu yapmalı

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Tolga iyi kaleci değilmiş Allah çarpar adamı ayıptır ayıp...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Tolga iyi kaleci değilmiş Allah çarpar adamı ayıptır ayıp...
    Siz, Takır takır top oynadığımızı ve eleştirilenlerin futboldan anlamadıklarını söylemiştiniz..

Sığınıcak başka Liman kaldı mı? Tolga 'dan başka

**

İyi kaleci ile formda kaleci arasındakı farkı biliyorsanız yorum yapın lütfen...

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siz, Takır takır top oynadığımızı ve eleştirilenlerin futboldan anlamadıklarını söylemiştiniz..

**

İyi kaleci ile formda kaleci arasındakı farkı biliyorsanız yorum yapın lütfen...
    Belki Tolga'yı çok iyi bulmazsınız ancak kötü kaleci diyorsunuz, bu farklı bir şey. Kötü bir kalecinin formda olması nasıl bir durumdur ? Kötü bir kaleci formda olabilir mi ?
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    İstanbul

Burda eleştireceğim en son oyuncu TOLGA'dır. Çunku öncelikle TRABZONSPOR'ludur

Ama onun hakkında kı tespitlerim konusunda kesinlikle hep aynı düşündüm

İyi kaleciler, Aynı oyuncudan, aynı yerden atılan iki maçta iki serbest atıştan, yanlış ve az adamla kurulan batajdan dolayı gol yemez

İyi kaleciler, Aynı sezonda topa erken hamle yapması nedeniyle 5 kere aşırtma gol yemez..

İyi kaleciler, Yarım sezonda, sektirdiği toplar yüzünden 5 tane gol yemez..

Bu goller yenmez demiyorum, Böyle goller yenmez..

**

Tolga üzerinden tartışmak istemiyorum..

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam da ben formda kötü kaleciye takılmış bulunmaktayım. Neyse Hepsi Tolga gibi yürekten oynasın da...
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

**

* En azından ben Barcelona gibi bir takım beklemiyorum, ama siz öyle bir takım bekliyorsunuz, işiniz sadece eleştirmek, sadece başarıya endeksli taraftarsınız, eleştirmekten başka bişey bilmeyen bir zihniyetsiniz, sizin gibi taraftar Allaha yakın bana uzak olsun...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki Tolga'yı çok iyi bulmazsınız ancak kötü kaleci diyorsunuz, bu farklı bir şey. Kötü bir kalecinin formda olması nasıl bir durumdur ? Kötü bir kaleci formda olabilir mi ?
    Kötü kalecidir demedim hiçbir zaman..Tolga hep böyleydi, Yedek kaldığında da böyleydi ama her zaman günah keçisi o seçilirdi taraftar tarafından...Tolga bu sezon yediği hatalı goller kadar kariyeri boyunca yememeiştir ama kurtardıkalrı sayesinde gündeme gelmiyor

Şampiyonlar Ligindekı performansı ile yakaladığı hava ve seyirci ile olan bütünleşmesinden dolayıdır TOLGA bu sezon az eleştiriliyor, Kendisine olan güveni fark ediyor ve takımda liderlik yapabiliyor..

4 sene once, Yediği goller sonrası yediği küfürlerle hatta o kadar da uzağa gitmeyelim, geçen sezon Onur'un sakatlanması sonucunda onun kaleye geçmesinin forumda nasıl değerlendirildiğini bir okuyun..

Ama ben her zaman tolga'nın kötü bir kaleci olmadığını söylemiştim, Tolga kendini geliştirmiş ve yaşı ile de olgunlaşmasından dolayıdır şu ankı performansı yoksa tolga gep aynı tolga'ydı

Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * En azından ben Barcelona gibi bir takım beklemiyorum, ama siz öyle bir takım bekliyorsunuz, işiniz sadece eleştirmek, sadece başarıya endeksli taraftarsınız, eleştirmekten başka bişey bilmeyen bir zihniyetsiniz, sizin gibi taraftar Allaha yakın bana uzak olsun...
    Evet ben Türkiye'nin Barcelonası lakabı takılmış ve onun g,bi top oynayan ve oynayabilen bir takımın taraftarıyım, Bunu becerdik gene beceririz.

Ama sizin gibi

25 maçta 6 kez berabere kalmış ve 7 kez yenilmiş bir takımın oyununu taktir edecek de değilim..

Esas siz bu futboldan memnunsanız, Sizinle aynı tarafta olduğumuzdan şüpheliyim

Nereden
    İstanbul

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

O kadar Fenerbahçe için yapıyorlar play off saçmalığını dedik, en çok bizim işimize yarayacak gibi gözüküyor. Doğrusu Nisan sonuna kadar Fenerbahçe'ye gerekli cezalar verilmez, bize şampiyonluğumuz verilmez ise tüm gemileri yakarım Türkiye'deki futbol konusunda..

Nereden
    İstanbul

FORUM NE DEMEK

Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

Dolyısıyla, eleştirilmesi gerektiğinde eleştiri yapılabilen, İyi şeyler yaptığında da taktir edilen yazıların yazıldığı ve Duyguların ve düşüncelerimizin paylaşıldığı yerdir FORUM SAYFASI

O bakımdan bir forum sayfasında hep güzel şeyler yazılacaksa, sorunlar ve problemler dile getirilmeyecekse ve dile getirilenlerin taraftaralıkları tartılışacaksa Forum ve Yöneticliğinin bir anlamı kalmaz diye düşünüyorum, bu tanımı da burda en iyi Forum yönetici arkadaşların bilmesi gerektiğini düşünüyorum.

**
    Bir forum Yöneticisi, hep eleştiri yaptığımı biliyor ve iyi ve hoş şeyleri yazdığımızı da fark edemiyorsa buda tartışılır..

Ah ahh, keşke içimdekı yangını bir fark etsen SEDAT kardeşim,

Nereden
    İstanbul

Bak işte , yine adım herşeyi eleştiriyora çıkacak

Yukardakı resimde ''GURURUMUZSUN ERDOĞAN BAYRAKTAR '' yazılı pankart var ya.. Eyyamın eyyamıdır işte

Nerde ve ne şekılde konuşcağını bilmeyen birisinin ,Söylediği bir laftan sebep, hak ettiğimiz kupanın bize verilmemesine yol açacak birisi neden benım gururum ki??

Ne yaptı ve ne iyiliğini gördük??

Dünün GS yalakası olan adamdan???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)