Sayfa 93 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 83 91 92 93 94 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2552 adet sonuctan sayfa basi 2,301 ile 2,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25. Hafta | Antalyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Penaltıyı ancak seyrettim maçta nasıl oynadık bilmiyorum ama bu penaltıyı veren hakemle en fazla beraberlik olurdu.Boşuna birbirinizi yemeyin bu böyle gider play off kalırız

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben kendimi bildim bileli hakemler ve federasyon bizim aleyhimizde bu yeni birşey değil bundan sonrada böyle olacak biz ne kadarda çırpınsak sesimizi duyan olmayacak o yüzden hakem yüzünden yenildik diyene günaydın diyorum
    ALLAH UTANDIRMASIN

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Özetleri izledim gol hariç bir tane atağımız yok 4.5 dk lık özette bu kadar berbat mı oynadık gerçekten.Bu arada berbat oynamamız şeref yoksunu bir adamın bi yerinden uydurarak verdiği penaltıyla yenilmemizi açıklamaz.Sahtekar adam 2. penaltıda erken giriyorlar ceza sahasına ama gol olunca tekrar yok.Geçen sene de bunlar komplo teorileri düşündüğümüz şeyler olmuştu gördük ki hepsi gerçekmiş bu sene de hakemler emri almışlar görevlerini yerine getiriyorlar Play off fındık fıstık olarak bizi de katarlar ama fark bundan fazla kapanmaz sanmıyorum ben.Hele şu penaltıdan sonra.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı FATİH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya işin o tarafından bakarsak geçen sene ligin 2.yarısından beri doğru dürüst top oynamıyoruz.göze hoş gelen oyun sistemine ne oldu bilemiyorum.dayadık Burakın omuzlarına sistemi.bu seneki galatasaray ve antalyaspor maçlarında çok kötüydük.ama iyi maçlar çıkardığımızda oldu.

Evet sadece Burağa kalmış gibi oldu takım tamamen katılıyorum..

Ama her zaman kötü oynayacağız diye bir kaide yok tabi ama bu takımla anca bu kadar olur diyorum bende abi..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

cantona61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene kaç maçta iyi oynadık ki ? 4 tane attığımız eskişehir maçında bile çok kötüydük.colman aynı colwoman, adrianın bir maç aldırdığını görmedim,burak kim serbest vuruş kullanmak kim, her zaman topun başına burak geçiyor.trabzon futbolcu fabrikası diyoruz yedek kulübesinde bile alt yapıdan oyuncu yok. evimizde bile kontra atak oynuyoruz. bu futbolculara trabzonspor formasının ağırlığından bahsedilmiyor mu.

Nereden
    Samsun

ruhsuz futbol haklı mağlubiyet günün özetiydi, herşey olabilir yenilebiliriz farklıda olabilir ama bu tip mücadele yakışırmı ALLAH aşkına bırakın 3 puan almayı ileriki maçlar için umutsuz konuşmamıza neden olmayı vallahi sezonda üç tane taraftarı olduğu takımın maçını izleyen insan bu oyunu görsün futboldan soğur en iyisimi kaza deyip geçelim yoksa ALLAH için yakışmadı

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zokorasız orta saha olmuyor beyler adama o kadar para sayıyoruz oynatamıoruz iy mı
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karabuk macindan sonra ilk 3 sansini kaybettik demistim simdi rakipler kaybdeince bazi arkadaslar umitlendi ama karabukte son puan kaybetme hakkini kullandik,ne yazikki hakli ciktim keske beni yaniltsaydi takim.
    Burada onemli olan nokta neden transfer yapmadigimiz?
    vittek ile zokoranin donmesini ,adrian ile volkanin form tutmasini bekliycez anlasilan,
    bu arada 4.cu sirayi kacirma riski bir hayli fazla insallah bu sefer yanilirim

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı rashomon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "yaz bugünü biyere".Yahu bu adamdan bi yol olmaz."Çok iyi olacak bu belli" nereden belli allah aşkına eğer bugünü bi yerlere yazdırabiliyorsan sen harcanıyorsun.
    fazla darlanma gardasim,keskin ifadelere gerek yok

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimdi tekrar var. Lig Tv analizlerine göre 0 ofsayt, vay be. Durum ciddi.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

yalniz adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

orta sahamız bitik...önlem lazım..antalya dün iyi oynadı..
    paraya karşı yetenek ve emeğin savaşı...

Mehmet Dinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Trabcelona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl 2009/2010 Teofilo Transferi

16 Maç 0 Gol/ 0 Asist

Yıl 2010/2011

7 Maç 7 Gol 1 Asist

Adrian
    2011/2012

32 Maç 6 Asist
    Sadece bu istatistiklere bakıp bir değerlendirme yapacak olursak yanılmış oluruz.Öncelikle Teofilo takıma devre arasında katılmıştı ve takımla yeteri kadar idmana çıkamamıştı.Adrian ise koca bir yazı takımla beraber geçirdi ve iyi kötü birkaç tane hazırlık maçı yaptı.Bence Adrian transferi bildiğin menajer kazığı.Bu arada Adrian'ın 4 tane asisti var.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanzinho+Colman+Burak yaptıkları pas hataları herhalde 30'un üzerindeydi dün. 2 ortasaha 1 forvet. Üzerine bizim ruhsuz, rakibin de inatçı oyunu eklenince sonuç kaçınılmaz oldu. Mehmet Özdilek bana antipatik geliyor. Sevinçleri çok abartılı. Başka büyük maçlarda aynı tür davranıyor mu bilemiyorum

Yabancılar konusunda değişime ihtiyaç var.

Yabancılar takımda kalitesiyle, oyuna ağırlığını koymasıyla yerlilerden üstün olmalı.

Yabancının yedeği yabancı katiyetle olmamalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Soner ve Alper'i mutlaka almalıyız

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takım kötü değil felaketti..orta saha bir tanemi pas yapamaz...sağda tita solda jaba olmadı mehmet eren adamlar ellerini kollarını sallayarak geldiler..orta sahada kerem ve uğur bütün sahayı parselledi..heryerde 3 kişi birden bastılar yani antalya çok iyi oynadı..bu malubiyeti hakeme bağlamak futbola ihanettir....malubiyetinde sorumlusu kötü transferlerdir....
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta sahadan hücuma top taşıyacak, orta sahada topa hakim olacak, gol bölgelerine girebilen orta saha oyuncularına ihtiyacımız var. Buna en güzel örnek dün Engin'in ortalayıp Selçuk'un vurduğu kafa vuruşudur. Melo olsun Selçuk olsun sürekli gol bölgelerinde. Bizde Colman, Adrian, Aykut, Alanzinho gol bölgelerine bırak girmeyi uğramıyorlar bile. Ayrıca hızlı oynamada da problemlerimiz var. Yaptığımız tek şey Burak'ı savunmanın arkasına kaçırmaz. Bunda da mükemmel olduğumuz söylenemez.

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün 10 numaralı formanın sahibi futbolcumuz 10 numaralı formanın hakkını ver bir zahmet. Oyuna ağırlığını koy, yıldız (!) olduğunu oyununla göster, oyunun gidişatını değiştir.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

7 haftada kapattığımız puan farkı 1 maçta eski haline geldi...En kritik maçlardan birini kaybettik..

Nereden
    Trabzon

Alıntı huzurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aykut'u bu takımda istemiyorum.Orta sahanın dinamizimini bozuyor.Şenol Güneş'i de anlamak mümkün değil.Sen Aykut'un oynadığı her maçta puan kaybetmeye çok yakınsın.
    İstersen birde aykuttlu 2. yarıda kaç puan topladığımıza bak, birde aykutuz kaç puan kaybettiğimize...Bakarken birde araştırki aykutlu kaç gol yemişiz, aykutsuz kaç gol..
    her daim düşleri peşinde koşan sabırsızlık zamanının güzel çocuklarına....

Nereden
    Samsun

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malubiyet yaramamış Umut

Sorma kafa da kalmadı başlıklar karıştı

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Penaltı pozısyonu ahlaksızlıkdır serefsızlıkdir sinirlerim bozuldu .. kötü oynadık belki ama böyle sey yapılmaz

.....
    Ziyaretçi

Zokora biran önce gelir umarım...

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

buradan yönetime sesleniyorum ALLAH ınızı severseniz, sırf transfer yapmak için yada bilinçsiz taraftara hoş gözükmek için transfer yapmayın. Hatta berecemiyorsanız hiç yapmayın. 5,5 milyon uero Adriana vermemiş olsaydık ne olacaktı? ne kaybedecektik? şu bir gerçek ki yabancı transferini beceremiyoruz. 2.ligten aldığımız aykut, henriqe den, brozeklerden, adriandan çok daha faydalı oldu. o zaman ne diye parayı sağa sola saçıyorsunuz? madem beceremiyorsunuz 1 milyon uero dan fazla kimseye verme. neyinize 4-5 milyon uero bir tane adama vermek? alacağınız adam kendini ispatlamış biri olsun yada gelecek vaat eden ama ücreti 1 milyon uero yu geçmeyen birisi olsun. zokora iyi transferdir kendini kanıtlamıştır, celutska iyi transferdir gelecek vaat eden ve ücreti az olan birisidir. ama gidipte kendi ülkesinden başka yerde oynamamış, kendini ispatlayamamış brozekler, adrianlar, henriqe lere para vermeye ts nin parasını çöpe atmaya gerek yok.

3 günde bir maç yapan bir takım için alınan bu mağlubiyet normaldir. aynı kadro 3 günde bir oynuyor. o kadroda ne hırs kalır nede motivasyon. azıcık hırs yapan ve koşan takım her takımı yener şu anda.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Takım bazı maçlarda kötü oynayabilir bunu anlayışla karşılayabilecek taraftara da sahibiz , ancak Burak'ın bu taraftarla dalga geçercesine oyununa ben dayanamıyorum .Benim düşünceme göre de bu halini 90 dakika sahada tutan Hocanın oturup düşünmesi lazım .

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir , onu Burak Yılmaz yapan değerlere saygılı olsun biraz .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)