Sayfa 53 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 SonuncuSonuncu
Toplam 1350 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 24. Hafta | Trabzonspor - Bursaspor: 2-1 Gelenek Bozulmadı.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

96'da da takımın başkanı Sadri Şener'di, o zaman da şampiyonluğumuz saha dışında masa başında çalınmıştı. İki kez başkan olup, -normal şartlarda- takımı iki kez şampiyon yapan adamı beğenmeyenlerin hayatlarındaki muhteşem başarılar nedir acaba, çok merak ediyorum.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Bakanay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96'da da takımın başkanı Sadri Şener'di, o zaman da şampiyonluğumuz saha dışında masa başında çalınmıştı. İki kez başkan olup, -normal şartlarda- takımı iki kez şampiyon yapan adamı beğenmeyenlerin hayatlarındaki muhteşem başarılar nedir acaba, çok merak ediyorum.
    96da Sadri Şener değil Faruk Özak başkandı.

Nereden
    İstanbul

Mustafa'yı dün akşam çok beğendim müthiş bir özgüvenle oynuyor, sahada duruşuda güzel göze hitap ediyor, artık Glowacki yedek oturmalı Mustafa, Giray ikilisi zamanla en iyi defans olabilir.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

1- Bu hava şartları altında maça yüzdesi yüksek pas oyunu ile başladık, şaşırdım. Deplasmandaki İnter maçı gibi oynandı oyun. Bunda Bursa'nın karlı havaya alışamamış olmasından çok bizim çabuk adapte olmamız beni şaşırttı. Bu havada bu kadar olurdu, fazlası zaten kaçtı.
    2- Burak'ın üzerine oynanan oyun da adamı stresi sokmuş olması beni korkutmaya başladı ilerisi için. Yok Tekke'nin, yok Tanju'nun rekoruna az kaldı, Yok Ronaldo'yu geçti, Avrupa'da bir numara, yok Arsenal astronomik teklif yapmış..... Burak dün bulduğu kek pozisyonları kaçırma kafa olarak rahat olmadığını gösteriyor. Bir tanesi ağlarla buluşmalıydı. Burak'ın üzerine son zamanlarda medya (ki kasıtlı olduğunu düşünüyorum artık) çok gidiyor. Bırakın adamı kardeşim zaten yapacağını yaptı, bundan sonra yapmasada olur. Son 20 senenin rekorunu kırdı zaten varsın tüm zamanlar başkasına kalsın.
    3- Aykut Zoko'yu aratmadığın için.....Aykut ve Sercan'ı çok sık görmek ilk 18'de hatta 11'de artık çok olmamalı. İstim üzerinde olan bu çocukların bu satten sonra kaybedilmemesi artık teknik ekibin hünerine kalmış, yoksa kimseye anlatamazlar...Zoko'nun tecrübesinden yararlanalım, Volkan ve Adrian'ın kimliklerine saygı duyalım, ancak hazır olan kimse de onu oynatalım.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'yı dün akşam çok beğendim müthiş bir özgüvenle oynuyor, sahada duruşuda güzel göze hitap ediyor, artık Glowacki yedek oturmalı Mustafa, Giray ikilisi zamanla en iyi defans olabilir.
    yerli futbolcular rahat top oynayamıyor iki hata yaptı mı takıntı yapıyor kendini toparlayamıyor bizde daha önce tayfun da ferhat çökmüşde bunlar olmuştu ama mustafa yumlu çok rahat özgüveni iyi pasları iyi keşke yaşı biraz daha geçken bu adamı ortaya çıkarsaydık

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Bakanay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96da Sadri Şener değil Faruk Özak başkandı.
    Evet haklısın, yanlış hatırlamışım, bir önceki sezon Şener başkandı, kadroyu kuran oydu ama. 94-95 'te bjknın 3 puan gerisinde 2. olmuştuk.
    Konu TheCrow tarafından (02.02.2012 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Nereden
    İstanbul

Yönetimi başarısızlıkla suçlayan arkadaşlara şunu sorayım Sadri Şener gelmeden önceki Trabzonspor'u hatırlıyorlarmı sıradan anadolu takımı olduğumuz yıllar.Çok çabuk unutuyoruz, şunuda sorayım o arkadaşlara acaba Trabzonspor için kendileri neler yaptı eleştirmekten başka.

Şunu da sorayım

Her ay Ts Club a gidip lisanslı ürün alıyorlarmı TsCell alıyorlarmı maçlara gidip sonuna kadar takımlarını her koşulda destekliyorlarmı, yanlarında koyun gibi oturanlar varsa onları takımı desteklemeye davet ediyorlarmı?

Cevap umaım koskoca bir hayır değildir. değerli muhalif arkadaşlar.

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi kere baştan kabul edelim bu kadro şampiyon olmaz, o segmentte bir kadro değil

rakiplerimizin de durumları pek iç açıcı olmadığından dolayı belki playoff' a girebilir ama orda da puan dezavantajıyla gene bir sonuç çıkmaz

kısacası bu sezonu böyle geçireceğimiz belli oldu

yönetim maalesef olcan gibi nefis bir transfer yapmış olmasına rağmen sezon başından bu yana vaad ettiği sözlerin hiçbirinde durmadı

şl' den gelen ve transfere ayrılacağı vaad edilen paraların akibeti de cabası

ancak sadri şener' in en büyük şansı kendisinden önceki yönetimlerden daha beter olamayacağı gerçeğidir tabii ki

zaten şu yönetimi her türlü hatasına rağmen cansiperane savunanların tek tutunacak dalı da bu gerçekten ibaret
    kesinlikle doğru..hayal kurmayalım.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi kere baştan kabul edelim bu kadro şampiyon olmaz, o segmentte bir kadro değil

rakiplerimizin de durumları pek iç açıcı olmadığından dolayı belki playoff' a girebilir ama orda da puan dezavantajıyla gene bir sonuç çıkmaz

kısacası bu sezonu böyle geçireceğimiz belli oldu

yönetim maalesef olcan gibi nefis bir transfer yapmış olmasına rağmen sezon başından bu yana vaad ettiği sözlerin hiçbirinde durmadı

şl' den gelen ve transfere ayrılacağı vaad edilen paraların akibeti de cabası

ancak sadri şener' in en büyük şansı kendisinden önceki yönetimlerden daha beter olamayacağı gerçeğidir tabii ki

zaten şu yönetimi her türlü hatasına rağmen cansiperane savunanların tek tutunacak dalı da bu gerçekten ibaret
    Abi kuşkusuz bu kadro ligi lider bitiremez bitirir diyenede itibar edilmez
    Ama şurada ayrılıyorum senden play offlar'da
    Şuan fark 10 liderle mevcut haliyle dursa bile play offlarda 5 , rakibe karşı alınabilecek bir galibiyetle fark 2'ye inecek. Playofflar herşeye gebe.

Ayrıca Sadri ŞENER'i pek sevmesemde transfer işlerinde oldukça iyi bence ki aldığı hiçbir oyuncuyu zararına satmadı.
    Önce TRABZONSPOR

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kuşkusuz bu kadro ligi lider bitiremez bitirir diyenede itibar edilmez
    Ama şurada ayrılıyorum senden play offlar'da
    Şuan fark 10 liderle mevcut haliyle dursa bile play offlarda 5 , rakibe karşı alınabilecek bir galibiyetle fark 2'ye inecek. Playofflar herşeye gebe.

Ayrıca Sadri ŞENER'i pek sevmesemde transfer işlerinde oldukça iyi bence ki aldığı hiçbir oyuncuyu zararına satmadı.
    işte orada da 3 istanbul takımıyla oynadığımız ikisi iç saha olmak üzere toplamda 3 maçta gol dahi atamadan sıfır çektiğimiz gerçeği devreye giriyor maalesef

yani final maçlarında elini taşın altına sokacak oyuncu sayımız bu sezon son derece fakir

ha, olcan faktörü ne dereceye kadar daha etki eder, bilemem tabii

ama zor, hem de çok
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten Bursaya bu kadar küfretmeye gerek var mıydı?

Bir de gençlerin yaptıkları yorumlar çok komik, bunlar Türkiye gibi leş ve bataklıkta, Trabzon gibi bir delinin her sene şampiyonluğa oynayacağını-oynatılacağını zannediyor.

Geçen sene yaptıklarımızın cezası, elele 3 büyüklerr Selçuk+Egemeni çaldı, Selçuku asıl Azize kandırdı.

Bu sene olacaklar, Burak kesin kopartılacak bizden, Onur vb fireler de bekliyorum

Seneye daha iyi oluruz, ama BİZANS OYUNLARI BİTMEZ...
    Konu Tekke tarafından (02.02.2012 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

burak akıllı olcak bundan sonra bu takım onu burak yılmaz yapmıstır dun son sanıyedekı top gol olsaydı takımına yaptığı ıhanetın o vermedığı pasların vebalını ağır oderdı teknık heyet tarafından uyarılmalı artıslık yapmıcak hele hele trabzon gıbı bı sehırde taraftarı karsına almıcak..yeterınce tolerans gosterılıyor sana zaten..

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şuan ki puan tablosuyla Plaf Off puan durumları şöyle,

gs: 51/2= 25,5'tan 26
    fb: 48/2= 24
    bjk: 45/2=22,5'tan 23
    TS : 42/2= 21

O yüzden toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız.

Ben çokta kötümser değilim.

Takımın performansından umutluyum.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan ki puan tablosuyla Plaf Off puan durumları şöyle,

gs: 51/2= 25,5'tan 26
    fb: 48/2= 24
    bjk: 45/2=22,5'tan 23
    TS : 42/2= 21

O yüzden toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız.

Ben çokta kötümser değilim.

Takımın performansından umutluyum.
    iki sikecinin 1 maci eksik su an. yani 1 numarali sikeciye sen en iyisi 26 puan yaz. iki numarali sikeci mersine karsi ne yapar bilemem.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı KEREM77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Bu hava şartları altında maça yüzdesi yüksek pas oyunu ile başladık, şaşırdım. Deplasmandaki İnter maçı gibi oynandı oyun. Bunda Bursa'nın karlı havaya alışamamış olmasından çok bizim çabuk adapte olmamız beni şaşırttı. Bu havada bu kadar olurdu, fazlası zaten kaçtı.
    2- Burak'ın üzerine oynanan oyun da adamı stresi sokmuş olması beni korkutmaya başladı ilerisi için. Yok Tekke'nin, yok Tanju'nun rekoruna az kaldı, Yok Ronaldo'yu geçti, Avrupa'da bir numara, yok Arsenal astronomik teklif yapmış..... Burak dün bulduğu kek pozisyonları kaçırma kafa olarak rahat olmadığını gösteriyor. Bir tanesi ağlarla buluşmalıydı. Burak'ın üzerine son zamanlarda medya (ki kasıtlı olduğunu düşünüyorum artık) çok gidiyor. Bırakın adamı kardeşim zaten yapacağını yaptı, bundan sonra yapmasada olur. Son 20 senenin rekorunu kırdı zaten varsın tüm zamanlar başkasına kalsın.
    3- Aykut Zoko'yu aratmadığın için.....Aykut ve Sercan'ı çok sık görmek ilk 18'de hatta 11'de artık çok olmamalı. İstim üzerinde olan bu çocukların bu satten sonra kaybedilmemesi artık teknik ekibin hünerine kalmış, yoksa kimseye anlatamazlar...Zoko'nun tecrübesinden yararlanalım, Volkan ve Adrian'ın kimliklerine saygı duyalım, ancak hazır olan kimse de onu oynatalım.
    hele şükür akıllı bir yorum okudum bu başlıkta şuana kadar yahu nedir alıp vermediğiniz bu takımla...dün akşam gs yide gördünüz aynı şartlar altında penaltıyla kurtardılar paçayı...bizim takım o karla kaplı sahada ilk yarıda bana göre mükemmele yakın oynadı...arkadaşın dediği gibi bende şaşırdım o top tekniklerine ve pas alışverişlerine...bu takımın tek eksiği ne biliyormusunuz...futbolcuların maç seçmesi ve ciddiyetsizlik....görüyoruz ki istedikleri zaman alamayacakları maç yok...yenikken bile çevirebiliyorlar maçları ama dediğim gibi maç içinde çok ciddiyetsizlik yaşıyorrlar....akşam gördük 4 e 1-- 5 e 1 yakaladığımız pozisyonlardaki ciddiyetsizliği başka takım olsa o pozisyonların en fazla 1 ini kaçırırdı gerisini atardı..gördünüz bursayı koca maç boyu 1 pozisyon hatası yaptık adamlar anında attılar golü..ya biz onca pozisyona rağmen az daha maç berabere bitiyordu....tek eksiğimiz maç içi ciddiyetsizliğimiz...birazda maç içinde yeterince coşkulu baskılı oynamıyoruz o kadar...herkesin dediği gibi kötü takımımız yok diğer maçlarıda izliyoruz inanın kimse birşey oynamıyor 3 istanbul salataları sadece yakaladıklarını atıyorlar o yüzden iyi görünüyorlar gözümüze.. 90 dakika maçlarını izleyin toplasanız 2-3 maçları vardır çok iyi oynadıkları...şenol hocadan benim tek isteğim maç içindeki coşkuyu arttırma adına çalışmalar yaptırması ve biraz daha prese önem vermesi...
    t.akyildiz

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki sikecinin 1 maci eksik su an. yani 1 numarali sikeciye sen en iyisi 26 puan yaz. iki numarali sikeci mersine karsi ne yapar bilemem.
    Şuan ki durumla hesapladım zaten.

bjkyi bilmem ama fb bu akşam puan kaybedecek meraklanma abi.

Haa şu da var fb büyük ihtimal Plaf Off'larda yer almayacak öylesine hesapladım işte. )
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üyelerin konu açması yasaklandımı.Başlığı ben açmıştım.?
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat SİSMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum Geriye Gidince Başlık Acılmamıştı
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Özür ve Bilgilendirme başlığına bir göz gezdirin . Forum 15 gün geriye gitti o süre içerisinde açılan başlıkları tekrar açmak zorunda kaldık

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özür ve Bilgilendirme başlığına bir göz gezdirin . Forum 15 gün geriye gitti o süre içerisinde açılan başlıkları tekrar açmak zorunda kaldık
    Valla kusura bakmayın Db geri alındığından özür dilerim.Takımın kazanması herşeyden güzeldi.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla kusura bakmayın Db geri alındığından özür dilerim.Takımın kazanması herşeyden güzeldi.
    Estağff .. iyi forumlar

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım play off larda ş.ligi tecrübesini konuşturacak..Yeter ki puan aralığı fazla olmasın..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Burak-Adrian-Henri pozisyonu için dünden bu yana Burak'a sallayanın futbol bilgisinden şüphe ederim. Bakın bakalım Adrian nereye koşuyor ?

Neyse uzatmayacağım. Adam takır takır gol atıyor yine de beğenmiyor taraftar. Şaka gibisiniz. Hoş kimi beğendiniz ki ? Umut da gitsin, Burak da gitsin, Şenol Hoca da gitsin, yönetim de gitsin. Kim varsa yollayalım...

*

Taraftara söyleyecek söz bulamıyorum. O karda kışta stadı dolduran taraftarı saygıyla selamlıyorum.

Giray ve Kaptan'ı da.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

sedatalis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

işte orada da 3 istanbul takımıyla oynadığımız ikisi iç saha olmak üzere toplamda 3 maçta gol dahi atamadan sıfır çektiğimiz gerçeği devreye giriyor maalesef

yani final maçlarında elini taşın altına sokacak oyuncu sayımız bu sezon son derece fakir

ama zor, hem de çok
    bu 3 maçın 3 ünde de 10 kişi bırakılarak federasyonun şampiyonlar liginde ki başarımızı ödüllendirdiğini unutmuşsun sanırım.
    bu kadroyla feneri saymazsak,beşiktaş ile puan farkını indiririz,gs ise abartıldığı gibi takım değil,gördük.playoff ta gs dan bir galibiyet bir beraberlik alabilirsek şampiyon olabiliriz.
    olcanın gelişi takıma olumlu etki yaptı.takımımız kesinlikle gs ve hele beşiktaştan aşağı takım değil
    adalet bir gün mutlaka yerini bulacaktır...ŞENOL GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    komdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

ama zor, hem de çok
    maçları izlemiyor olsanız bu yoruma katılırdım, ama beşiktaş maçında hem nizami golümüzün hem de burak-torman pozisyonunda penaltımızın verilmediğini, fener maçında 27. dakikada 10 kişi kalması gereken rakibimiz yerine bizim haksız yere 10 kişi kaldığımızı, gs maçında da zokora'nın nasıl haksız yere atıldığını, 3 maçı da 10 kişi tamamlarken hakemlerin tüm takdir haklarını aleyhimizde kullandıklarını hatırlatırım.

evet bu takımın eksikleri vardır, maç seçen oyuncuları vardır, kadrosu tam olarak oturmamıştır, pek çok oyuncudan yeterli verim de alınamamıştır ama buraya kadar diğer şirineler gibi hakemlerin/federasyonun/medyanın iteklemeleriyle gelmemiştir.

yok bize sadece play-off oynatırlar (reyting uğruna) orada da doğrarlar diyorsanız katılırım.

zorluğa gelince de, hiç bir dönem kolay olmadı ki zaten....
    her kim bu pisliğin cezasız kalmasına göz yumuyorsa....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)