Sayfa 51 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1350 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 24. Hafta | Trabzonspor - Bursaspor: 2-1 Gelenek Bozulmadı.

sedatalis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tatar Kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu karabük yenilgisi için gel de kafayı duvara vurma. o maçı da kazanmış olsak ne güzel olacaktı. bursa'yı yenmemiz çok önemliydi. çünkü adamlar gs'nin forsunu söndürdüler biz de onların havasını söndürdük. Allah'ın izni ile antalya deplasmanını da kazasız belasız galibiyetle atlatabilirsek önümüz iyice açılır. hadi samsun sıra sende. al şu feneri tozunu.
    fener istediği kadar kazansın düşecek
    bizim rakip bjk ve gs
    bjk bir şekilde yetişiriz ama gs puan kaybetmeli
    kazandıkça fark kapanacaktır
    takım olcanla ivme yakaladı
    daha kaybetmeyeceğiz inşallah
    adalet bir gün mutlaka yerini bulacaktır...ŞENOL GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yediğimiz gol 1-0 önde olan takımın yiyeceği bir gol değil. çok basit hatalardan gol yedik. girey ve aykutun müdahale ettiği oyuncuya sağ kanatı boşaltarak serkanın gelmesi amatörce bir hatadır. ve böyle hatalar kalenizde gole dönüşür!

yine çok pozisyon kaçırdık ve az daha bu bize çok pahalıya patlayacaktı. Burak'a yapılan eleştiri yada ıslıkların dozu 90+4 de turgay golü atsa çok çok daha fazla olurdu. haketti mi haketmedi mi tartışılır ama bu havada iyi oynamadığın bir maçta bursa gibi dişli bir takıma karşı 4-1 pozisyonda yakalayıp gol atamamak çok ayıp oldu. Burak hala bizim Burak'ımız ve 1 yanlış 25 doğruyu götürmez
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Bayrakdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga'nın son dakikada kurtardığı pozisyon öncesi ofsayt var ...
    malesef yok çünkü ofsayt kamerasından gösterdiler. top ayaktan çıktığında yok. o sırada topa bir ayak darbesi var o anda ofsayt gibi ama topa dokunan giray olduğu için ofsayt yok
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Bağdat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol bilginize saygım büyük. Ama Her pozisyonda topu şişirmediler. Özellikle Mustafa pas atarak çıkmaya çalıştı.

Son on dakika dediğinize katılıyorum...
    Sağolun yalnız top şişirmekten çok mesela hava topuna çıkıyor kafayla yolluyor ileri. Oyuncusunu görüp oraya doğru atsa olacak ama olmuyor. Ya da bizden 3 kişi arasından rakibin oraya atıyor. Bunu anlamakta güçlük çekiyorum. Bu panik bize yaramıyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar kim ne derse desin Burak ın dün akşam yaptıkları Trabzonspor a ihanet gibiydi. Turgay o golü atsa ve maç berabere bitse bunun tek sorumlusu Burak Yılmaz olacaktı. Trabzonspor'un maç kazanması benim için daha önemlidir Burak'ın gol kralı olmasından.
    Burak şunu unutmamalı Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Burak değildir, ama Burak'ı Burak yapan Trabzonspordur.

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kim ne derse desin Burak ın dün akşam yaptıkları Trabzonspor a ihanet gibiydi. Turgay o golü atsa ve maç berabere bitse bunun tek sorumlusu Burak Yılmaz olacaktı. Trabzonspor'un maç kazanması benim için daha önemlidir Burak'ın gol kralı olmasından.
    Burak şunu unutmamalı Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Burak değildir, ama Burak'ı Burak yapan Trabzonspordur.
    Şunları ben yazdım ama Burak a o kadar sevgi beslemiş ki taraftarımız inanılmaz derecede.

Eğer bu maç berabere bitseydi ilk onlar sövecekti Burak a bunu da çok iyi biliyorum.

Gol rekoru sıkıntısı aldı üzerine sağolsun medya sayesinde ve bu durum hem kendisini hemde bizi sıkıntıya sokacak düşüncesindeyim
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak tan rekor falan gelmez.
    En iyi ihtimalle 30 golü geçer.
    Bence kızmaya gerek yok.Burak ı erkenden havaya soktuğumuz için kendimize kızmalıyız.

Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

öyle böyle güzel galibiyet aldık bide gs puan kaybetti işimize geldi

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam 21 maçta 25 gol atmış. Erken havaya soktuk öyle mi ? Bu forumun sorunu eleştiri yapanlara kızılması değil , eleştiride bulunanların eleştirinin ne olduğunu bilmemesi.

Çok merak ediyorum 25 metre depar atıp ofsaytta olduğunu anlayamayan adrian a mı pas atacaktı burak ?

Atınca güzel , kaçırınca bencil.

Dünyanın en bencil futbolcuları messi ve ronaldo.. Eleştri yok ? Neden ? Çünkü sonu golle yada asistle sonuçlanıyor değil mi ?

E hani burak sayısal olarak ronaldoyu geçmişti ? Kim eleştriyor bu adamları bencil diye ?

Neden bomboşken kaleciyi geçmedi demek bir eleştridir ? Üstelik yapıcıdır da ,

Fakat bu herif bencil , bundan rekor mekorda gelmez ibaresini kesinlikle eleştiri olarak görmüyorum.
    Konu Emre Emiroğlu tarafından (02.02.2012 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yediğimiz gol 1-0 önde olan takımın yiyeceği bir gol değil. çok basit hatalardan gol yedik. girey ve aykutun müdahale ettiği oyuncuya sağ kanatı boşaltarak serkanın gelmesi amatörce bir hatadır. ve böyle hatalar kalenizde gole dönüşür!

yine çok pozisyon kaçırdık ve az daha bu bize çok pahalıya patlayacaktı. Burak'a yapılan eleştiri yada ıslıkların dozu 90+4 de turgay golü atsa çok çok daha fazla olurdu. haketti mi haketmedi mi tartışılır ama bu havada iyi oynamadığın bir maçta bursa gibi dişli bir takıma karşı 4-1 pozisyonda yakalayıp gol atamamak çok ayıp oldu. Burak hala bizim Burak'ımız ve 1 yanlış 25 doğruyu götürmez
    Serkan daha öncede bunu yapmisdi.
    Hangi macdi simdi hatirlayamadim ama TRT 3de Hikmet Hoca Pozisyonu analiz etmis ve Serkani elestirmisdi. Daha dikkatli olmasi gerekir ve umarim PSV Maclarinda böyle olmaz.

Genel olarak Takimimiz cok iyiydi!
    Bu sahada yenmek ve sakatlik yasamamak önemliydi. Ayrica duran topdan Gol atmak cok önemliydi cünkü büyük maclarda bu sart!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bizden daha kötü yabancı transferi yapan Bursa varmış onu gördüm.Oyundan çıkan Pinto neydi öyle ya.
    Tagoe,N'diaye,Bangura,Swensson...Geçen sene Insua vardı bir de...

Bu kadar kötü adamları nasıl toplayıp bir araya getirmiştler hayret.Bizim yönetimin izindeler.

newrocki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

burak her ne kadar 21 maçta 25 gol atmış olsa da bencilliğinden sıyrıldığı ve birebir pozisyonlarda kaleci geçmek de dahil meziyetlerini geliştirdiği zaman daha büyük futbolcu olacaktır. ayrıca trabzonsporun oyun sisteminin burak'ın üzerine kurulduğunu ve her topu alanın burak a topu atmak için yırtındığını düşünürsek 25 gol abartıldığı kadar da şaşırtıcı bir sonuç değil. ha kötü bir forvet mi? asla değil, ama daha iyi olabilir.

bir arkadaş da messi ile ronaldo da bencil demiş, ronaldo tamam bencil de messi attığı gol kadar asist de yapan bir oyuncu.demek büyük futbolcu sadece gol atan futbolcu demek değilmiş...

Nereden
    Trabzon

Burda yazılanları okuyunca o şikayet ettiğiniz yerel basınınız evliya gibi kalıyor..

SARGONALI61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yaldız61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten öledir buffonun bir ropartajını hatırlıyorum pozisyon esnasında kaleyi ortalıdımı penaltı noktasına bakıp anlıyordum demişti

Bende eskiden kaleciydim. Sahalar toprak olduğundan kalenin ortasından penaltı noktasına doğru kramponlarımızla çizci çizerdik, o çizgi bize, pozisyon esnasında olduğumuz yeri belli ederdi.Ama şimdi sahalar çim çizme şansı yok. Hey gidi günler.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yakışıklı bir galibiyet oldu,
    hem ilk 4 ü perçinledik,hem puan farkını azalttık,hem Bursa'ya büyük kim yeniden hatırlattık vs

Çoğu renktaşımın da belirttiği gibi,
    bu kar da soğukta takımını yalnız bırakmayan,tek yürek olan taraftarımıza sonsuz sevgi ve minnetlerimi yolluyorum,FIRTINA SİZİNLE VAR,İYİ Kİ VARSINIZ SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
    bursa bu ligte en sevdiğim en çok değer verdiğim ve ligin bizden sonraki diğer omurgalı takımı..o yüzden her daim saygıyla hatırlayacağım bir spor kulübü olacaktır.geçen yıl . yarı fenerden puan koparabilen tek takım..hatta oyuncusu şikeye karışmasına rağmen. o yüzden bursa bizim de gereken saygıyı duymamız lazım..

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul uşağı olmayan güçlü anadolu takımlarına ihtiyaç var...Bursa da bunlardan biri..

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Habire Bursaya Küfürler neden ediyorsunuz iyice antipati kazanmak içinmi? karşıyakaya ankaragücüne bağırmalar tribünlerin naptğını anlamak mesele kepaze olduk yani.Siz sanırım sadece bu forumdan ibaretsiniz tribundergi vs başka yerlerde ankaragüclülerin bizlere şikeci dedikleri ne tartşmalar olduda kimsenin umurunda değil trabzonlu gencler denen grup iyise Ankaragüclülerle arası tamamdır bumudur yani..

Son zamanlarda giderek antipati topluyoruz.İnş artık bu Taraftar grubu yerine başka bir taraftar grubu yada grupları oluşum içinde olur gelecek sene.

Nereden
    İstanbul

Burak'ın dün akşamki performansı hafta içinde oluşturulan rekor baskısının sonucudur.
    Rekor muhabbeti bir an önce unutulmalı, unutturulmalıdır.
    Burak'ın iki senedir başarısının arkasında fizik güç olduğu kadar rahatlık ve kendine güven var.
    Burak iyi bir golcü değil, o artık bir "winner".
    Dün akşam kafaca rahat değildi, net.
    Hiçbir golcü her maçta bir an önce gol atma stresine dayanamaz.
    Tribünlere yaptığı işaret de hem oyuna ne kadar konsantre olduğunu hem de tribünleri ne kadar önemsediğini gösterir.
    Burak'ın iki senede gösterdiği mental gelişim inanılmaz ama hala bir Avrupalı değil Türk gibi düşünüyor.
    Yapmamız gereken onu alkışlamak, yüreklendirmek ve atacağı gollerin keyfini çıkarmak.
    Gerisi bizim işimiz değil.
    Önce iletişim düzelmeli...

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Dünkü hava şartlarına rağmen sahada iyi mücadele ettik. Taraftar zaten en büyük teşekkürü hak ettti. Bu aşamada Bursa gibi takımdan alınan 3 puan her şeye rağmen iyi oldu.

Zirve mücadelemiz devam ediyor. Lakin önümüzde derbi maçları başlayacak. Kaderimizi o maçlar belirleyecek.

Bunun yanında avrupa maçlarınında başlayacak olması, ilk yarıda oldugu kimi sıkışık maç trafiğinde bizi olumsuz etkilemez inşallah.

Her futbolcu her hafta gol atacak değil. Burak ın dün akşam şansızlığı üzerindeydi. Ağır eleşitirilere karşıyım. Hemde bu Burak olursa...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu taraftarın Mustafayı beğenmesi için illa doğum kağıdında Arjantin mi yazması gerekiyor, hani saçları lüle lüle ha bir de saç bandı filan olsa , Colman gibi saçlarını rüzgarda ahenkle dans ettirse varya adamı Nesta ilan ederdiniz..Hey gözünü sevdiğimin imajı

Bana göre maçın en iyisi MUSTAFA YUMLU dur !!! Yıldızı veya adamı demiyorum dikkat

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Maçın ilk 10 dakikasında, topun bizim ceza sahasına hiç girmediğini farkeden oldu mu?
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bASTURk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizden daha kötü yabancı transferi yapan Bursa varmış onu gördüm.Oyundan çıkan Pinto neydi öyle ya.
    Tagoe,N'diaye,Bangura,Swensson...Geçen sene Insua vardı bir de...

Bu kadar kötü adamları nasıl toplayıp bir araya getirmiştler hayret.Bizim yönetimin izindeler.
    Celutska, Cech, Song, Alanzinho, Colman, Zokora, Teofilo, Sapara, Vittek... Yukarıda saydığın isimlerle kıyas kabul etmez. Adrian,Glowacki, Pawel, Piotr da yukardakilerden daha iyidir.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Mustafa Yumlu Uzn yıllar trabzonda oynucak biri Trabzonlulara bu şekil davranmalayım ona sahip cıkmalıyız.

Dünkü maç kriter olamaz saha zemini zaten bozuktu Burak biraz kendi atma derdinde olmasa rahat koparırdk maçı ama bencillik yaptı.Bu sene çok yararı oldu geçen senede aksini kimse idddaa edemez ama attğı golden çok kaçırdıkları var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)