Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kisiliksiz futbola HAYIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'umuzun bünyesine taraftarimizin bünyesine uygun olmayan bu kisiliksiz ve korkak futbola biri dur demeli.bu da yönetim kurulu olacaktir.bu kadar korkak ürkek ve çaresiz bir trabzonspor'u trabzonspor taraftari hiç seyretmemisti.çift forvetle oynamayi aklinin ucundan geçirmeyen ve yattara gibi bir oyuncusunu sirf rakip takimdan korktugu için oynatmayan antrenör bugün bavulunu toplasin.bugün ve galatasaray maçindaki ve hatta anadolu takimlarina karsi kisiliksiz futbolu kabullenemiyorum.yeter artik hodziç bavulunu topla ,bileti sorun etme.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

girmiyor iste[img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: O_F_L_U_61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

saçmalama oflu konu açana madalya mi veriyorlar lan.topla oynama yüzde 70'e yüzde 30 ayiptir yaziktir trabzonspor'uma, girmesin o toplar böyle alinacak galibiyet olmaz olsun. Edited by: hekimoglu

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hocam küfür etmesek

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet korkak futbol anlayisini bende kabul etmiyorum. Biz sirdan bir takim degiliz. Trabzonspor Kendi sahasinda, bu sene oynadigi(taktik geregi imis. Ne taktigi ise)çaresiz futbolu hiç bir dönem oynamadi. Böyle oynanilan bir futbol anlayisini ve bunun sonuncunda kazanilan hiç bir galibiyeti içime sindiremiyorum...

Sonuç ne olursa olsun küfür edilmemeli..

Bugünkü futbolumuzun kisiliksiz futbolla yakindan uzaktan alakasi yok..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar elestirilse de bu maçin taktigi buydu ve Yattara'nin yorgun fener defansinin isini bitirecegini düsünmek kesinlikle yanlis degildi.

Hoca'nin taktigi tuttu.Maçin ikinci yarisinin taktikle degildi oyundan kopan futbolcularin yaptigi acemilikler belirledi.Fenerin kaçirdigi gol yok 3 top 3'ü de gol oldu.Biz sanssizdik o kadar.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu defans ve orta sahayla açik oynasaydik yerdik farki.taktik dogru.

ha sen önümüzddeki sene kaliteli oyuncular alirsan o zaman senin bahsettigin sekilde oynariz. bu futbolcularla kuruacak en iyi taktik bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

kisiliksiz degil de taktik icabi degil mi ha anladim ,ne hikmetse bu taktik hiç degismiyor. bu futbolcular dediginiz geçen sene en iyi futbolu oynayan rakibi ezen takimin futbolculariydi hatirlarsaniz. Edited by: hekimoglu

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Ne kadar elestirilse de bu maçin taktigi buydu ve Yattara'nin yorgun fener defansinin isini bitirecegini düsünmek kesinlikle yanlis degildi.

Hoca'nin taktigi tuttu.Maçin ikinci yarisinin taktikle degildi oyundan kopan futbolcularin yaptigi acemilikler belirledi.Fenerin kaçirdigi gol yok 3 top 3'ü de gol oldu.Biz sanssizdik o kadar.

Adem gibi erdinç gibi adamlarin varken sol kanatta lee ye yardim edecek topçun yokken ne yapsin hoca hocayi elestirenler sadece YATTARAYI oynatmadigi konusunda hakli olabilirler oda ikinci yari almaliydi bence tek hatasi bu.

Korkak futbol oynatiyor diyenler 96 da atak oynadikta nooldu bir dönüp bakin geriye.

Herseye ragmen bu maçta kesinlikle korkak futbol oynadigimizi düsünmüyorum.

Adem gibi erdinç gibi futbolcular böyle maçlari kaldiramiyorlar.Stepanov sakatlaninca olan oldu hocami çikip oynasaydi onun yerine.

Hata istiyosaniz ta kale arkasina kadar gidip sov yapacagina oyuncu alsaydi .Iste en büyük hatasi buydu hocanin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

sadece bu maç için söylemiyorum halilhodzic'in mantalitesi bu.antep maçida sivas maçida samsun maçida gençler maçida gayse maçida fener maçida ayni.kisaca 3 pas yapip rakibi bunaltan trabzonspor sadece bu maçta degil hiç bir maçta yoktu bu hoca ile olamaz da.

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YATTARA 79.DAKIKADA OYUNA GIRDI VE ASISTINI YAPTI.PEKI NEDEN DAHA ÖNCE OYUNA SOKULMADI.YADA NEDEN YATTARAYLA OYUNA BASLANMADI.ILLADA YENIK DURUMAMI DÜSMEMIZ GEREKIYOR YATTARAYI ALMASI IÇIN.BENCE HALILHODZIÇ TRABZON TARAFTARINI ÇILDIRTMAYA ÇALISIYOR.VALLA SIZI BILMEM AMA ARKADASLAR BENIM DÜSÜNCEM;

HALILHODZIÇ BU GECE BAVULUNU TOPLAYIP GITMELI...ÇÜNKÜ TRABZONSPORA HIÇ YAKISMIYOR...(BU BENIM DÜSÜNCEM)

Nereden
    İstanbul

Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı

Korkak futbol oynatiyor diyenler 96 da atak oynadikta nooldu bir dönüp bakin geriye.

Peki Bugün Korkak oynadik ne oldu... Ite Köpege rezil olduk... Ruhunu ve Benligini kaybedenler köle olmaya mecburdurlar. Böyle bir Trabzonspor asla görmek istemiyorum...

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Adem gibi erdinç gibi adamlarin varken sol kanatta lee ye yardim edecek topçun yokken ne yapsin hoca hocayi elestirenler sadece YATTARAYI oynatmadigi konusunda hakli olabilirler oda ikinci yari almaliydi bence tek hatasi bu.

Herseye ragmen bu maçta kesinlikle korkak futbol oynadigimizi düsünmüyorum.

Adem gibi erdinç gibi futbolcular böyle maçlari kaldiramiyorlar.Stepanov sakatlaninca olan oldu hocami çikip oynasaydi onun yerine.

Hata istiyosaniz ta kale arkasina kadar gidip sov yapacagina oyuncu alsaydi .Iste en büyük hatasi buydu hocanin

yaw arkadasim sen söyledin. daha nasil hata yapsin. 2. yarinin basinda yattarayi alsaydi simdi böyle mi olurdu. kale arkasina kosacagina oyuncuyu çabuk degistirseydi golmü yerdik.

taktik iyiydi.bu maçta bu taktigi düsünebilecek tek teknik direktör halilodziç zannetmeyin.

toshiba
    Ziyaretçi

Bugun korkak falan oynamamistir takim. Bu oyuncularla bu kadar atak yapilirdi. Ikinci yarinin basindaki pozisyon gol olsaydi belki 5-0 yapacaktik maci. Ikinci yaridaki hermacta takim boyle oynasaymis UEFA'yi garantilemis olurdu.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

korkak futnol oynatti diyenlere sadece gülüyorum.

nedenmi:karsindaki takim fener.2,5 pozisyonu var.3 gol atmis.atak oynasak fark yerdik.ki iyi oynadigimiz dakikalarda gol yedik.

sölemistim:yine sölüyorum.fenere karsi 2-3 yildir iyi top oynayarak kaybediyoruz.ilk yarida kadi köyde kötü oynayarak berabere kaldik.hatta hakem sayesinde galibiyeti kaçirdik.

bugünde kötü oynarken golü bulduk.iyi oynarken iki gol yedik.

gelde çik isin içinden....

Nereden
    İstanbul

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

Bende senin gibi düsünenlere üzülüyorum... Hey gidi Trabzon Taraftari nerden nereye...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Fb maçi konusuna yenelim,yenilelim önemli degil 90 dk rakibi baski altinda tutacak bir futbol oynayalim yeter yazmistim.. ama ne öyle futbol oynayacak oyuncularimiz var ne de oynatacak teknik adam herhalde..

Ziya,Senol ve en son Vahid.. Fb ile bunlar döneminde bir çok maç yaptik.. sadece 1 beraberlik alabildik bu sene ilk yari.. Yattara'nin ilk 11 oynadigi tek maç da oydu herhalde.. bilemiyorum kesin olarak ama Papila'li maçta Senol vardi Yattara yedekti, bugun yine yedekti, Ziya zaten hep son 15 dk alirdi Yattara'yi.. ve tüm maçlar maglup olduk..

Fb'ye karsi 4 forvetle oynanmazmis.. Pehh adam sen de.. Ersun 5 forvetle oynayip 5 atti yahu.. asil Fb ye karsi kendi sahana çekilemezsin.. Fb'yi yenen takimlar hep üzerine giden takimlardir..

Kisiliksiz futbola hayir derken içine futbolculari da katmak lazim yalniz.. Dise dis mücadele edecek futbolcu lazim.. her pozisyonda kendini yere atip hakeme itiraz eden, eli belinde pozisyon takip eden (bkz: 3. yedigimiz gol F. Akyel) oyuncularla kisilikli futbol oynanmaz..

Hasili kelam Vahid ve bu ruhsuz oyuncularla bu isin olmayacagi asikardir artik.. su an yönetimin yerinde olsam derhal 'Gitmek isteyen tüm oyuncularin satilik oldugunu ilan eder, Vahid'e de kariyerinde basarilar dilerdim'

Ayrica her seferinde de ayni seyi söylüyorum ama bu takimin Hami'den sonrabüyük maçlari çevirecek yildiz oyuncusu olmadi, olmayacak da herhalde..

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı Vektra58 Nickli Üyeden Alıntı

Bende senin gibi düsünenlere üzülüyorum... Hey gidi Trabzon Taraftari nerden nereye...

Adamlarla kafakafaya sampiyonluk yarisinda olan takim gecen hafta atak futbol oynamisti galiba, sonuc? Ve ustelik belki de Turkiye'nin en iyi ve uyumlu defans oyuncusu gese'de. Buna ragmen 4 gol yediler. Bizde Stephonav'in yedegi bile yok, sakatlaninca Fatih Akyel geldi o bolgeye. Vahit diye ismiyle hitap ettiginiz adam sezon icinde hem mac oynuyo rhem takim kuruyor. Geldigi gunku gese maciyla son oynadigimiz fe5 macini yan yana getirin gozlerinizin onunde, gormek istemesenizde gorursunuz farki.

dipnot: Zaman zaman Barca'dan Real MAdrid'den bile adindan fazla soz edilen Brazilya milli takimi 2002'de ataga 4R'lerle cikiyordu, Rivaldo, Roberto Carlas, bir tane daha R ile baslayan biris vardi.

Nereden
    Isparta

tabi sende haklisin.alistiniz her yil yenilmeye ya.biz büyük takimiz ya.eze eze yenilmeliyiz.hucum edip yenilince dahami az acili oluyor.

siz bu maçi nerenizle seyrettiniz.adamlar 2.5 pozisyondan 3 gol attilar.siz hala korkak futbol oynadik diyorsunuz.

takimi sahaya çikaran bir adam vardir.ona teknikdirektöe derler.adam böyle bir taktigi uygun görmüs.ve çok akilli bir taktikti.direklerden dönen o top gol olsa maç kopardi fark oluirdu. o zaman iyi hoca olurdu.

sizlere sadece peh diyorum.mükemmel futbol izleyicisisiniz.çünkü sonuca göre yorumlariniz mükemmel.yenilince rezil oynadik korkrk oynadik.6 atinca mükemmel oynadik.

su direklere takilan pozisyon gol olsaydi.iddaa ediyorum bu baslik açilmazdi.herkes taktik mükemmeldi derdi.aksini iddaa eden de yalan söylüyordur. .... o kadar...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Fb maçi konusuna yenelim,yenilelim önemli degil 90 dk rakibi baski altinda tutacak bir futbol oynayalim yeter yazmistim.. ama ne öyle futbol oynayacak oyuncularimiz var ne de oynatacak teknik adam herhalde..

Ziya,Senol ve en son Vahid.. Fb ile bunlar döneminde bir çok maç yaptik.. sadece 1 beraberlik alabildik bu sene ilk yari.. Yattara'nin ilk 11 oynadigi tek maç da oydu herhalde.. bilemiyorum kesin olarak ama Papila'li maçta Senol vardi Yattara yedekti, bugun yine yedekti, Ziya zaten hep son 15 dk alirdi Yattara'yi.. ve tüm maçlar maglup olduk..

Fb'ye karsi 4 forvetle oynanmazmis.. Pehh adam sen de.. Ersun 5 forvetle oynayip 5 atti yahu.. asil Fb ye karsi kendi sahana çekilemezsin.. Fb'yi yenen takimlar hep üzerine giden takimlardir..

Kisiliksiz futbola hayir derken içine futbolculari da katmak lazim yalniz.. Dise dis mücadele edecek futbolcu lazim.. her pozisyonda kendini yere atip hakeme itiraz eden, eli belinde pozisyon takip eden (bkz: 3. yedigimiz gol F. Akyel) oyuncularla kisilikli futbol oynanmaz..

Hasili kelam Vahid ve bu ruhsuz oyuncularla bu isin olmayacagi asikardir artik.. su an yönetimin yerinde olsam derhal 'Gitmek isteyen tüm oyuncularin satilik oldugunu ilan eder, Vahid'e de kariyerinde basarilar dilerdim'

Ayrica her seferinde de ayni seyi söylüyorum ama bu takimin Hami'den sonrabüyük maçlari çevirecek yildiz oyuncusu olmadi, olmayacak da herhalde..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bu yaziya yapilacak tek ekleme taktik icabi boyle oynadik diyenlere ve bu taktigi benimseyenlere soyleyecegimiz soz sudur ben mahkum oynayip galip gelen takim istemiyorum allah askina su maci bu kadar ezik oynayip kazansaydik sevinecekmiydiniz gelecege dair umidiniz olacakmiydi nerde 90 larin ortasinda kaelmize 2-3 defa gelen istanbl takimlari simdi biz cikamiyoruz kendi sahamizdan

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burada yazan arkadaslar cok önemli bir konuyu atlatiyor. Ne zamanki Stepanov sakatlanip cikti o zaman Golleri yedik. Burda 2-3 Futbolcu ölümüne oynuyor geri kalanlar sadece seyrediyor olmaz böyle birsey. Taktik anlayisi 1:0 kadar süper gidiyordu. Ondan sonra bizimkiler yine civirtmaya basladi. Mecburmusun klasik Goller atmaya dogru düzgün vur topa girsin Kaleye. Zaaten böyle havali hareketli laubali sutlar bizi bu sene yikti.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ruhsuz futbolcular yuzunden Cl elemesinde amator rum takimina elendik

Ayni sekilde bu sezon bircok mac bedavaya kaybedildi

Artik Bunun Sona Ermesi Lazim.. Trabzonspor Taraftari bunu hak etmiyor..

Nereden
    İstanbul

tabi sende haklisin.alistiniz her yil yenilmeye ya.biz büyük takimiz ya.eze eze yenilmeliyiz.hucum edip yenilince dahami az acili oluyor.

siz bu maçi nerenizle seyrettiniz.adamlar 2.5 pozisyondan 3 gol attilar.siz hala korkak futbol oynadik diyorsunuz.

takimi sahaya çikaran bir adam vardir.ona teknikdirektöe derler.adam böyle bir taktigi uygun görmüs.ve çok akilli bir taktikti.direklerden dönen o top gol olsa maç kopardi fark oluirdu. o zaman iyi hoca olurdu.

sizlere sadece peh diyorum.mükemmel futbol izleyicisisiniz.çünkü sonuca göre yorumlariniz mükemmel.yenilince rezil oynadik korkrk oynadik.6 atinca mükemmel oynadik.

su direklere takilan pozisyon gol olsaydi.iddaa ediyorum bu baslik açilmazdi.herkes taktik mükemmeldi derdi.aksini iddaa eden de yalan söylüyordur. .... o kadar...

Önce üslubuna dikkat et. Yok "nerenizle izlediniz" gibi ancak ayak takimina yakisacak kelimeleri sana yakistiramadim... Buradaki herkes birbirinin kardesi... Davamiz da, sevgimiz de ayni...

Biz buraya birbirimizle kavgaetmek için girmiyoruz. Dertlerimizi paylasmaktan baska düsüncemizde yok...

Ben senin dedigin skor taraftarligina da karsiyim... Yendik mi iyi, Yenildik mi tü ka ka...

Nereden
    Isparta

Önce üslubuna dikkat et. Yok "nerenizle izlediniz" gibi ancak ayak takimina yakisacak kelimeleri sana yakistiramadim... Buradaki herkes birbirinin kardesi... Davamiz da, sevgimiz de ayni...

Biz buraya birbirimizle kavgaetmek için girmiyoruz. Dertlerimizi paylasmaktan baska düsüncemizde yok...

Ben senin dedigin skor taraftarligina da karsiyim... Yendik mi iyi, Yenildik mi tü ka ka...

eyvallah.sen uslubuna dikkat ettikten sonra ben hayli hayli ederim.meraklanma...

sen degilmisin bizim gibi düsünen taraftarlarlari kinayan.

uzatmaya gerek yok.biraz sans.birazda kalite farki vardi maçta.geri kalan her sey güzeldi.olacak pozisyon olmadi.ki olsa maç kopacak.olmayacak pozisyon oldu.

ha bisey daha.eger vahid halilhodziç giderse ki.100/100 gidecek.seneye bu takim siradan bir takim olur.kim gelirse gelsin.farketmez.halil aaga bizim için bir sansti.ama onuda küstürüp gönderdik.ve bundan sonra da onun gibi bir hoca gelmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)