Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Testi Kırılmadan

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Testi Kırılmadan

Arkadaşlar, TFF'nin vereceği ve Tahkim Kurulu'nun da büyük ihtimalle onaylayacağı karar öncesi şikeye karşı olan bütün futbolseverlerin katılacağı büyük bir yürüyüş düzenlememiz gerekli.

Şikesevenlerin oy potansiyeli dikkate alınarak birşeyler yapılmaya çalışılıyorsa, şike sevmeyenlerin oy potansiyeli de sergilenmeli.

26 Ocaktan önce, testi kırılmadan, iş işten geçmeden.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

katılıyorum. haklı isyanımızı sıklıkla hissettirmeliyiz.
    Vurdu, gol olduuuu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

26 Ocak ta bana birşey çıkmayacak gibi geliyor...zaman kazanma bence,ama bir şekilde belirtmek lazım tabii
    Entropi İyidir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Barış Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    26 Ocak ta bana birşey çıkmayacak gibi geliyor...zaman kazanma bence,ama bir şekilde belirtmek lazım tabii
    Aynı düşüncedeyim, 26 ocak öncesi bir uyarı şamarı niteliği taşıyacak bu yürüyüşden kulüpler birliği de payına düşen payı almalı. O yüzden 26 Ocak öncesi uygun zaman.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tüm şikeye karşı duran taraftar gruplarıyla bir yürüyüş Dünya'da ses getirir diye düşünüyorum . Hakkari'sinden , İstanbul'una kadar şikeye karşı olan tüm taraftar gruplarına bi teklif sunulabilir aslında .

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demokrasi var mı ki bu ülkede? Taksime gidemedik.Boş fenerasyon binasına yürüdük...Ben bu ülkeden umudu kestim..Ne hali varsa onu görsün.Sadece Trabzonsporun oynadığı oynamaya çalışıtığı futbola ilgileniyorum.UEFA gerekeni yapmazsa onunlada ilgilenmeyeceğim...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    İstanbul

İkinci bir konu, UEFA'ya gözü kapalı şekilde, kayıtsız şartsız bir güven duyamıyorum. İş UEFA'ya kalmadan önce biz elimizden gelen herşeyi yapmış olmalıyız diyorum. Bir Nasreddin Hoca tokadı yapabileceğimiz en etkili şey.
    7

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm şikeye karşı duran taraftar gruplarıyla bir yürüyüş Dünya'da ses getirir diye düşünüyorum . Hakkari'sinden , İstanbul'una kadar şikeye karşı olan tüm taraftar gruplarına bi teklif sunulabilir aslında .
    Bu yürüyüşe taraftar gruplarının yani sıra çok sayıda birey kendi başına eşiyle, çocuğuyla katılır diye düşünüyorum. Hatta futbolla ilgilenmeyenler de dâhil olur gibime geliyor.
    7

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Uefa'nın Fb'ye verilecek cezaya müdahil olacağını ben de düşünmüyorum.
    Sion'a -36 puan verildi ve Uefa yaptığı açıklamada ''Gerekli cezalar verildiği için İsviçre hakkında herhangi bir yaptırım düşünmüyoruz'' dedi.
    Fb'nin alacağı ceza Uefa'yı tatmn etmezse, ülke futbolunu cezalandıracaktır.
    Hiç bir şekilde Federasyonun iç işlerini karışacağını düşünmüyorum.
    hakkımızı bizden başka alacak ve Allah'tan başka verecek kimse yok.
    Biz hakkımızı almak için elimizden ne geliyorsa yapmalı, hak verme yetkisindekileri de Allah'a havale etmeliyiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demokrasi var mı ki bu ülkede? Taksime gidemedik.Boş fenerasyon binasına yürüdük...Ben bu ülkeden umudu kestim..Ne hali varsa onu görsün.Sadece Trabzonsporun oynadığı oynamaya çalışıtığı futbola ilgileniyorum.UEFA gerekeni yapmazsa onunlada ilgilenmeyeceğim...
    Elimizden gelebilecek herşeyi yapmadan önce ümitsizliğe kapılma hakkımız yok. Son noktaya kadar mücâdeleye devâm. Geçen sene bizimkiler de bunu yaptılar. Bugün kupadan bahsediyorsak onların bu mücâdelesi sâyesinde.
    7

Nereden
    İstanbul

Ben şimdiye kadar hiçbir yürüyüşe katılmadım. Şimdi Şenol Hoca'yı mücâdelesinde yanlız bırakmamak için 24 saat yürürüm.
    7

Burhan Açıkgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük

Yürüdük, yine yürürüz ama gerek yok. 26 Ocakta 200-300 kişi için mi yürüyeceğiz. Onların kararı şimdiden bellidir.
    Şikeci iseler kanunu değiştirirler, değilseler değiştirmezler. Arası yok. Kararsızı olacağını da zannetmem.
    Miting veya yürüyüş gibi şeyler kararsızları etkilemek içindir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bferda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yürüdük, yine yürürüz ama gerek yok. 26 Ocakta 200-300 kişi için mi yürüyeceğiz. Onların kararı şimdiden bellidir.
    Şikeci iseler kanunu değiştirirler, değilseler değiştirmezler. Arası yok. Kararsızı olacağını da zannetmem.
    Miting veya yürüyüş gibi şeyler kararsızları etkilemek içindir.
    Böyle düşünüyorsan Şenol Hoca'nın 26 Ocak'ta yapacağı konuşmaya da karşı olman gerekir, boş iş diye.

Ki, bizim asıl hedefimiz onlar değil, siyâsiler, ülkede rüzgarın bir anda terse döndüğüne çok şahit olduk.
    Konu TekfurÇayır 61 tarafından (10.01.2012 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.
    7

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de buyuk bir yuruyus olmali, tepki konmali ama tum taraftar gruplariyla beraber ozellikle gese, bursa gibi klup taraftarlariyla temasa gecilmeli. Bu forumlara da uye olan arkadaslar var aramizda. Oralara da bir citlatsalar ve organize olunsa
    Sampiyon TRABZONSPOR!

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ahmet Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum bu fikre sadece biz değil dğer takımların taraftar grupları ile yapılmalı özellikle bursa ve gs klüpleri muhakkak olmalı bence...
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Nereden
    İstanbul

Kavganın haklı olanı erkek dişi bilmiyor

Bütün halk birlik olmazsa kavga haklı olmuyor.

Bölündükçe manipülasyonlara açık hâle geliyoruz, bölündükçe adâlet rüyâ oluyor.

Adâlet isteyenlerin bir bütün hâlinde seslerini duyuracağı bir organizasyon gerekli.
    7

Nereden
    İstanbul

İlk kıvılcımı çakmak lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)