Sayfa 4 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 547 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 0 Samsunspor | Maç Sonucu

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar gereksiz atışmalara gerek yok. Susmak erdemdir. Biz susarsak, ergen gibi ona buna atışmadan adam akıllı sadece takımımız için stada gelip maçımızı izliyorsak o zaman anlar Samsun'lular büyük takım nasıl oluyormuş diye.
    Kazimişi gzas vorert

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

bir pazar günü canım sıkıldı. internette dolaşıren İBB_ Samsun maçı olduğunu gördüm. can sıkıntısından gideyim izleyeyim dedim. adamlar 61. dakikada ortada adımız bile yokken küfretmeye başladılar. işte o an lanet ettim bu takıma. eğer yapabilirsek tarihlerinde yemedikleri kadar gol atmalıyız bunlara. bu maça başka bir gözle bakmalı, sahaya öyle çıkmalıyız. gerekirse küme düşme yolunda en büyük tekmeyi atmalıyız...

Nereden
    Ankara

Bırakın onlar bizi sevmesinler, Trabzonsporun büyüklüğünün farkına varıp ,kabullenip ,kullanabilseler bu büyüklüğü şu an bu durumlarda olmazdı karadeniz takımları.
    Geçen sene 52,53,55. dakikalarda ( süper lige çıkma mücadelesi veren takımlara destek amacıyla ) sahamızdaki bir maçta anons yapılmıştı, işte bu büyüklüktür.
    Bizim için bu maçın Eskişehir,Manisa vs.maçından bir farkının olmaması lazım .

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı OYılmaz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gereksiz atışmalara gerek yok. Susmak erdemdir. Biz susarsak, ergen gibi ona buna atışmadan adam akıllı sadece takımımız için stada gelip maçımızı izliyorsak o zaman anlar Samsun'lular büyük takım nasıl oluyormuş diye.
    yok kardeşim ben sakin olamıyorum konu bunlar olunca . kimse de olmamalı . böyle haysiyetsizlik olmaz olamaz . bu yapılanlar sineye çekilemez
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

kamaleyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Zurawski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın onlar bizi sevmesinler, Trabzonsporun büyüklüğünün farkına varıp ,kabullenip ,kullanabilseler bu büyüklüğü şu an bu durumlarda olmazdı karadeniz takımları.
    Geçen sene 52,53,55. dakikalarda ( süper lige çıkma mücadelesi veren takımlara destek amacıyla ) sahamızdaki bir maçta anons yapılmıştı, işte bu büyüklüktür.
    Bizim için bu maçın Eskişehir,Manisa vs.maçından bir farkının olmaması lazım .
    Aynen katılıyorum.Bu gibi maçlara karadeniz derbisi diyorlar illet oluyorum.Sonrada bu takımlar kendilerini bir şey sanıp ortalıkta dolanıyorlar.

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı OYılmaz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen sene sampiyonluga oynarken de sustuk yok takimi etkiler böyle yaparsak ceza aliriz sunu yaparsak ceza aliriz. Sonunda gördük susmayi sike yaparak sampiyon oldular. Yöneticilerimiz sike yaptiklarini duyduklari halde susdular. Susmayacaksin. Konusacaksin bagiracaksin. Sen ne kadar susarsan onlar da okadar üzerine gelir.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

tolga çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

samsun bizden en fazla beraberlik alır oda zor görünüyor.galip gelir 3 puanı alırız.

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-0 olsun bizim olsun

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben derbilere kadar kolay kolay maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

DERBİLER'İ

yapacağımız transferler belirleyecek.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Olcana hoşgeldin partisi olur bu, Samsun yıllardır bizim averaj takımımızdır, en kotü 3 farklı kazanırız.. Ama tabi rehavet olmazsa.

Benim için çok özel bir maç..

1.Hayatımda en çok gittiğim maç Samsun maçıdır. Sonra fener maçları gelir.

2.Hayatımda ilk gittiğim maç, ilkokul öğretmenlerimiz ile gittiğimiz Trabzon-Samsun maçıdır.

3.Ne zaman ligde ümitlerim eksilse Trabzon-samsun maçı olur keyfim yerine gelir.

4.Çocukken gittiğim bir Samsun maçında açlıktan geberirken, şansa statta babamı buldum o köfteyi hiç unutamam..

5.Yine çocuğuz para yok tabi o zamanlar, yine Samsun maçı, maç başladı kimse almadı bizi yanına (o zamanlar iki kişi girebiliyordu bir bilete)
    Yavuz Selimin tellerine yaslanmışım, gözlerim dolmuş,ümidim kesilmiş eve gitmek üzereyim. Bir adam beni yanına çağırdı. Hafif tombul, türkeş bıyıklı hiç unutmam o anki duamla cennetlik olmuştur zaten Koçum gel bakim buraya dedi bana. Bizzat kendi biletini adam bana verdi. Zannettim beraber gireceğiz ama o gelmedi, benim yerime de izle dedi.

Hatırladığım özel anlardan bir kaçı bunlar. Ama bu maçların hepsini kazandık..

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fark olur...samsunun hangi maçını izlediysem 70' lerden sonra oyundan düşüyorlar...ilk golü erken bulursak fark olur...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Karadenizli olmayıp ta Trabzonsporlu olmama rağmen,diğer Karadeniz takımlarına da acayip sempati duyar sevincini sevincim üzüntüsünü üzüntüm kabul ederim.Rizespor-Orduspor-Giresun-Karabük-Artvin i hep sevmişimdir ama niye ise Samsunspor a bir türlü ısınamamışımdır,hiç bir sempati besleyememişimdir.
    Dün 2-0 önde oldukları maçı kalleşspor bal ile 2-2 ye getirince baya bi içerledim ama sonra düşündim ki iyi oldu.Biz de yeneriz hadlerini bildiririz inşallah.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fark olur...samsunun hangi maçını izlediysem 70' lerden sonra oyundan düşüyorlar...ilk golü erken bulursak fark olur...
    güzel bi yorum dünde ben gsli arkadaşımla bunu konuştuk,ilk yarıda öne geçersek maçın sonu rahat geçer diye düşünüyorum bende.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim samsunspora hiçbir kinim yok..siz samsunlu bukalemunlara bakmayın onlar aslında fener yavşağı...sürüngenler..kale alınacak kadar değiller..onlar yaptı diye bende 55. dakkada samsunlu hemşehrime küfürmü edecem...öyle taraftar oldukları için süperlig de mısafir olurlar.. tekrar bank asyaya ait oldukları kılasmana giderler..

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonun asıl düşmanı FB ve GS dir. Selçuk'u çaldılar, adam 7 gol 6 asistle LİGİ FORSE ediyor. Ama gs nin ilk kazığı değilki bu bize attığı...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Ne yazikki karadenizli ve trabzon dogumlu degilim ama ruhum karadenizli,karadenizi,orduyu,giresunu,rizeyi,artv ini,samsunu cok gezdim ama bitek samsuna isinamadim,nedenini bilemiyorum ama sevemedim gitti.maclardaki 61.dk da bizlere kufurlerini bikac densiz diye gecistiremem resmen tum stad karo halinde sovuyordu,bizde 55.dk onlara sovelim diye kuculme taraftari degilim,ama bu mac onlara acimadan guzel futbolumuzla atabildigimiz kadar atmaliyiz.onlara atilan her gol benim gozumde bize sovenlere ve samsunlu olan sporla ilgisi olmayan bakana verilmis bir cvp niteligindedir

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şimdiye kadar ne hakettilerse fazlasıyla verilmeli. az olmasında fazlada sıkıntı yok.
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsun'daki maçta da erken bulmuştuk..
    2-0'ı yapmalıyız her türlü..
    1-0 öndeyken Halil'in cezasahasında kaçırdığı pozisyon geldi aklıma şimdi..
    Adamlar yeniyorlardı bizi kaçırdılar da 1-1'den sonra..
    Dün akşam 2-0'dan 4-2 yenilmelerine de anlam veremedim..
    Bizle oynarken demek ki oyundan düşmüyorlar..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beşiktaş maçına kadar puan kaybı olmamalı..bir kez daha düşersek kalkamayız.. kalan 5 maçtan 15 puan alamazsak bu lig bizim için hepten formalite olur..

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

55. dakikada alkışlayalım bunları bence.

Вы попали по адресу!

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sanırım ilk maçı kimse unutmadı trabzondaki arkadaşlara duyurulur insanlık ve futbol dersi verelim akılları başlarına gelsin
    Bordomavi.net - Orhangazi

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

İnşALLAH galibiyet serisi sürecek
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fark bekliyorum ve istiyorum

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

fark olmazssa vallahi kabul etmem

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonun asıl düşmanı FB ve GS dir. Selçuk'u çaldılar, adam 7 gol 6 asistle LİGİ FORSE ediyor. Ama gs nin ilk kazığı değilki bu bize attığı...
    Kaçırmasaydın kardeş sende elindeki en iyi adamını.Aynaya bakmayı ne zaman öğreneceğiz acaba.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)