Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 139 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç biletleri 45 dakikada tükendi!

Nereden
    Samsun

biletlere kosan taraftarlardaki heyecen,hirs ve o çosku umarim 90 dakika boyunca bitmeden usanmadan devam eder ve 91. dakika da milyonlarca TRABZONSPOR LU ayni hazzi hisseder,galibiyetin tadini çikarir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi Ne Karaborsasi? Bugün Giselerin Önündeydim.. Karaborsa Alanlari Polis Aldi 45 Dakka 500 Civari Bilet Satildi SOnra Gise görevlileri Polis Esliginde Gittiler... Tüm Biletlerin Biletixden SAtildigi Yönünde Söylentiler Var Her Ne Kadar Buna Inanmasakda bi Ihtimal Yarin Yine BIlet SAtilacaktir Ama 500 ü Gececegini Sanmiyorum

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Beyler neyi tartisiyonuz ya,bakiyorum sacma sapan fikirler cikiyo
    meydana yok biletleri fbliler almisda maca onlar girecekte biz
    giremicez, Fblilerin trabzondan korkusundan nerdeyse tüm türkiyeyi b.k
    kokusu aldi siz ne diyosunuz, biletlerin bir kismi satilmistir diger
    kismida mac günü satilir bukadar basit,hem ben 1000 tane fenerlinin
    gelecegini bile zannetmiyorum gelse gelse 1 grup neyaptigini bilmeyen
    dünyadan haberi olmayan ib.e gelir,baskada sanmiyorum, 40 otobüstende
    bahsediliyo ben bunada inanmiyorum hem öyle bi salakliga kalkisirsalar
    bile zaten o 40 otobüsün sayisi trabzona varana kadar yari yariya düser
    malum bunun besikdüzü,vakfikebiri,carsibasi ve akcaabati var[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

40 otobüs muhabbetii maaaaaaaaaaaaazide kaldi. Ama Eger Biletleri Onlar Almissa Olabilir Tabi

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu ezikler eger mac biletlerini aldiysa, ozaman orda savas cikar iste[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mekan Etkinlik Etkinlik Tarihi Adet Toplam (1.000 TL)
    H.AVNI AKER STADI TRABZONSPOR - FENERBAHÇE 29-04-2006 2 43.000

ben biletleri satin aldim ama teslim alamadim cünkü muhatap yok ki giselerde umarim yarin alabilirim bu arada sansa aldik bileti cünkü aldim 5 dk sonra tekrar denedim bilet tükendi dedi walla enterasan yaaa

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çilginlar da alamadiysa harbiden sorun var demek ki.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Galiba Trabzonu Cok Büyük Bir Rezillik Bekliyor

arkadaslar ben de bilet kuyrugndaydim böyle rezalet olur mu o kadar bekle ve bilet alama ön tarafa geçen bazi insanlar biletleri aldilar deste deste sahsen ben bazi kisilerin elinde gördüm bir tane görevli o kalabaligin içine girdi ve ben dedim ki "abi biletler 45 dakkada nasil biter bi açiklama yapin" ve onun cevabi ise su oldu "ne bitmesi öyle birsey yok kim uydurdu onu" ve bu konusmanin ardindan adam içerden birine birsey dedi ve 5-10 dakka sonra içeride kimse kalmadi herhalde yarin yine satilir(umarim) bide bu ezikler buraya geliyomus yavas gelsinler[img]smileys/smiley7.gif[/img]eger gelirlerse görecekleri de var[img]smileys/smiley1.gif[/img]

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzona gelecek kadar salak degillerdir heralde ama salaksalar gelmesinler bogazdan geçerken denize atlasinlar daha iyi onlar için. Bu arada forumlarini dolastim hiç biletden bahsetmiyorlar sadece biyerde süperspor.com haberine yer verilmis ( görüntülü ) avni aker giselerinde izdiham diye okadar Edited by: erol-61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Biletler yine karaborsacilarin elindedir. Merak etmeyin. Cumartesi günü stadin önünde 10 milyonluk bileti 100 milyona satarlar. ayni GS macinda oldugu gibi.2 ve 4 YTL lik biletleri 30 - 40 YTL ye sattilar.

Bunlar hep organize isler......

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetim uyanik herhalde maç günü biletleri kendisi karaborsa yapacak

saka bi tarafa bilet yok piyasada nerde bu biletler

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

soru biletler nerde bir kismi görünüse göre avrupada bugün 6-7 siralarinda viyandan 1 ucak dolu taraftar tabiiki biletlerinlen türkiyeye uctu evet götü boklu viyanadan 1 ucak acaba frankfurt,köln,stuttgart,amsterdam,zürich,paris,ma rseille gibi sehirlerden kactane kalkmisdir bilmem en iyisi bugün trabzon havaalanina ne kadar ucak indigne bakin anlarsiniz bugüne kadar zenginler derbilere geliyordu burdan simdiherkes basladi gelenlerde tanidigim hepsi cekirdekci Edited by: selcuk

toshiba
    Ziyaretçi

Durum endise vericiymis gercekten okuyunca daha da farkina vardim. Taraftarlimiz kendilerine asiri guvenli olmamali gecen yil Kadikoy'de bizim taraftarin onlara yaptiklarini bu yil onlar bize yapma isteyebilir Trabzon'da! Olumsuz dusunmek hafta sonu icin faydali olabilir, belki de biletleri fenerli yoneticilerden birisi almistir tamamen ve bundan dolayi antuda da bilet konusu konusulmazdi rve bu zengin is adami mactan once uyusturucu bagimlisi tinerci insanlara dagitir bileti gonderiri Trabzon'a. Zaten onlar bos gelmiyorlar genelde testere, balta, doner bicagi falan tasirlar otobusun icinde(!) Biletix'i yoneten insanlarda fener yandasi labilir biletleri alicengiz oyunuyla onlara verebilriler. Ne bileyim aklima cok senaryo geliyor. Olumuszu dusunmekte fayda var diye dusunuyorum, eger isler olummlu cikarsa zaten bizim icin iyi olacaktir. Edited by: toshiba

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaa adamlarin forumlarinda bilete gerek yok biz gidelim nasil olsa ordan buluruz diye laflar dolaniyo neye güveniyo bunlar anlamadimsakin burdan birileri yüksek fiyatla biletleri alip su fblilere verecek olmasin walla böyle bi durumda Allah korusun kan gölüne döner stad

Nereden
    Almanya

Bence bilette karaborsa isi var. "biletix" makinesinin basinda duran arkadas, satis islemi baslar baslamaz alabildigi kadarini alir kenara koyar. Bu macin bileti de elinde kalacak degil ya...

Gelene gidene de "Tükendi..." der, gecti gitti. Biletler mac günü piyasaya cikar, kimse endise etmesin.

Dayak cigirtkanligi ve kesip bicme edebiyati yapan arkadaslari da anlamakta güclük cekiyorum. Taraftar takima destek verir ve takimda güzel bir skorla galip gelirse, dayak yemekten beter bir halde Istanbula dönerler. Siddeti tasvip etmek mümkün degil. Kendinize gelin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar biletlerin bitmesi gibi bir durum olacagini sanmiyorum... biletixten o kadar kisi o kadar bileti alamaz bence...

ancak yönetimin bu konuda sessiz kalmamasi gerekiyor....

maça bir gün kalmis ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla o stadda fener taraftarlarini yeterli çogunlukta görürsem hiç sasmam ..ve o maç bitmez emin olun. Her türlü çirkefligi yapacaklar. Tahrik için

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence bu ezikler maça gelmeye fazla cesaret edemez topu topu geçen yil geldikleri kadar ancak gelirler.
    Bosuna panik yapiyoruz gibime geliyor.Büyük ihtimalle is karaborsaya düsecek gibi geliyor.

Febeliler Bizi iyi tanir sikar öyle gizli gizli bileti sümen altindan almak.Hadi alsa bile o stada nasi girecek girse bile nasi çikacak[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Can tatlidir dostlarim sizden ricam böyle panik havasi olusturmamaniz çünki onlarda bizim forumlarimiza giriyorlardir mutlaka...

Maç günü görecegiz akkoyun karakoyun.....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biletler 45 dakikada gerçekten bittiyse bir kaç ihtimal üzerinden durmakta fayda var...

Maç fener maçi olunca ilçelerden yogun talep gelmis olabilir... Istanbul'dan gelen baya bir Trabzonspor taraftari olacak bunlarin da etkisi olabilir. Çevre illerden gelecek Trabzonsporlular var... Yillarca önce zaten Trabzonspor'un maçinin biletini bulmak büyük olaydi... Geceden sabahlamalar felan vardi. Ikinci bir ihtimal ise fener taraftarinin internetten biletleri aldigidir... TRabzon'a gelmek için degil Trabzonspor taraftarinin ilgisini azaltmak için yapilmis olabilir. Hatta bunu fener yönetimi bile yapabilir. Nasil olsa adamlarda para bol da

Fenerlilerin 1000 kisiden fazla Trabzon'a gelmeleri imkansiz zaten akilli insanin Trabzon'da ne isi var. Kör bir kusun çikar bok gibi yere yapisirsin en mutlu aninda kafana bir tas gelir hasteneye kaldirilirsin. Tam bitti dersin hasteye basarlar sedyede bir daha dayak yersin... Trabzon'dan çikana kadar basina gelmeyen kalmaz.... Akilli adamin isi degil Trabzon'a gelmek zaten bu yüzden daha önceki senelerde oldugu gibi çingene sefa fenerli tinercileri toplayip geliyor ve çogunun üzerinde kimlik yok...

Bu tip maçlarda yönetim gruplara belli oranda bilet vermelidir. Bedava degil tabiki... Çilginlar olsun Maratondaki gruplar olsun ihtiyaçlari tutarinda bilet para karsiligi verilmelidir ki bu tip kargasalar olmasin. Ancak geçmis dönemlerde verilen biletlerin karaborsa yapildigi da görülmüstür. Bu sekilde Türkiye'de zengin olan bir sürü tribün lideri ve kafa adamlari vardir....

Trabzon sehri artik bir seyin farkina varmalidir. Maça gidip hiç bir tezahürata katilmadan ruh gibi maçi izlemek için kimse gitmesin maça. Avni Aker'de seyirci degil formasini giymis genç dinamik taraftar görmek istiyoruz...

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ooo senlik var desene öle 1,000 filan bizi kesmes 5,000 filan olmalari lazim öbür türlü adam basina fenerli sayisi az kaliyor paylasamiyoruz. umarim içlerinde mermiye kafa atabilen arkadaslar vardir.

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayrica bu konuyada metin abinin sari cilitinden vurulsun bu nedir yaa aklina gelen konu açiyor. böyle topikler bize yakismiyor. yok geleceklerde yok stadi dolduracaklar. sizin bu saydiginiz ihtimallere diyarbakirin sampiyon olma ihtimali kadar sans veriyorum.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene de inönüye ayni sekilde girmistiler.Mecburen poliste yer ayirdi onlara.Simdi maratondada böle bi durum olabilir ama bu stadi kazma vurmadan yikmak demektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SiNCe 1461 Nickli Üyeden Alıntı

BiLETLER BLOKE EDILMIS FENERLILER TARAFINDAN....YÖNETIM ÇUVALLADI...MAÇTA SAHA DOLMAZSA BUNUN HESABINI KIM VERECEK?

EGER SAHA DOLMAZSA KAPILARIN AÇILMASI GEREK,HERKES BU MAÇA GIRMELI,ÖNEMLI OLAN KULUBUN KASASINA GIRECEK OLAN 3-5 KURUS DEGIL.BU MAÇI ALSINLAR ZATEN BIZ ONLARA PARA KAZANDIRIRIZ....

takima güveniyorum ama eger tribünler bos kalirsa rezil olduk demektir...

YÖNETIM UYUMA ; TARAFTARA SAHIP ÇIK...

yok öyle bi sey arkadasim ya....

dün aksam kadar fenerliler kendi tribümnlerinin biletlerini bile bitiremediler.....

1000 bileti kapatamayan 20000 bileti nasil alsin....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bencede biletler tükenmemistir. yani tamami satilmak istense biterdi hemen ama belli sayida satis yapiyolar. hergün atiyorum 3 bin 5 bin satiyolar.(tahminim) böyle oluncada o günkü kota dolunca bilet bitti laflari ortada dolanmaya basliyor. önemli olan hergün bilet satisi yapildigi saatlere denk gelmek. ozaman bilet alinabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)