Sayfa 77 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1946 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 19. Hafta | İBB: 0 - Trabzonspor: 2 | Bize Her Yer Trabzon

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

2yildir her firsatta olcani almaliyiz diye yaziyordum neyseki aldik ve ne kadar onemli bir isim oldugunu gorduk.senol hocanin ellerinde dahada iyi olacagini ve cok degil onumuzdeki yilda avrupanin devlerinin transfer listesine girecegini idda ediyorum.bu takima ve senol hocaya guvenelim ve destek olalim.defans sorunumuz var,insallah jebrinde istedigimiz gibi defansa katki yaparsa isler yolunda gider.kaliteli ve bitirici yabanci forvet transferiyle burak'in uzerindeki yuku azaltip iyi bir stoper takviyesiyle gecen yilki sampiyonlugumuza bu yilki sampiyonluguda ekleriz,sezon sonu iki kupamizla tur atariz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Nereden
    Trabzon

Ben şuna dikkat çekmek istiyorum ...
    Hoca acımasızca eleştirildi , ilk 11 açıklanmadan Olcan'nın alınmayacağını kesin bir ifade ile söyleyip hocaya sallayanlar vardı.

Değişikliklerden dem vuranlar vardı , bugun tüm değişikleri doğruydu ve maçı alan hamlelerdi özür veya bir teşekkür göremedim ben hocaya karşı.
    Yaşam kimliği: Trabzonspor .
    Dünyada gördüğü renkler : Bordoyla Mavi.

Legolas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada kaçırdığım olabilir ama hatırladıklarıma ve kontrol ettiklerime göre 19 lig maçında 12 topumuz direkte patladı...

Burak (İBB ve Kayseri)
    Volkan (İBB ve Karabük)
    Serkan (Manisa ve Ankaragücü)
    Colman (Samsun ve Eskişehir)
    Celustka (Manisa)
    Adrian (Gençlerbirliği)
    Alanzinho (Karabük)
    Cech (FB)
    2tanede ş l var cok önemli direkler inter adrian
    celutska cska macı son dakika
    ‎Burak Yılmaz'ın kapatmadıgı Trabzon defteri İcraya verdigi Kulübümüzden parasını alınca kapatacaktır NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

serdar333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iki penaltımızı ve pozisyonumuzu ofsayt gerekçesiyle kesen şikeci hakemlere yazıklar olsun.. şike asıl şimdi yapılıyor...

Mehmet SELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Uğur Tüysüzoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca acımasızca eleştirildi , ilk 11 açıklanmadan Olcan'nın alınmayacağını kesin bir ifade ile söyleyip hocaya sallayanlar vardı.

Değişikliklerden dem vuranlar vardı , bugun tüm değişikleri doğruydu ve maçı alan hamlelerdi özür veya bir teşekkür göremedim ben hocaya karşı.
    Haklısın renktaş.Takımın ve hocanın başarısız olmasını isteyenler varmış gibi hava oluşuyor forumda
    Hasta la Victoria Siempre!

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi maç sonundaki üçlünün videosu varsa, linkini verebilir misiniz diye soracağım. Ama siz, arka sayfalarda defalarca paylaşıldı dön bak be kardeşim, demeyin
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın özeti Olcan Adın'dır

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Colmanın 180 derece hareketi:

Ben yine de lakayt tavrına kızıyorum, ama yetenekli kerata:

http://www.youtube.com/watch?v=Rd0lpj5Erwg
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konu Burhan61 tarafından (08.01.2012 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi bir sol açık kazandık hoşgeldin olcan.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı kısaca analiz etmek gerekirse Henrique öncesi ve Henrique sonrası olmak üzere iki kısma ayırmak gerekir. Halil'in hücum hattını adeta kördüğüm gibi bağladığı bir zamanda oyuna giren Henrique hem adam eksilterek hem de topu olumlu kullanarak hücuma büyük zenginlik kattı. Gol de bu şekilde geldi.

Henrique oyuna girmeden önce Olcan-Burak-Halil halkası bir türlü öldürücü hamleyi yapamıyordu çünkü bu halkada yer alan Halil aldığı hemen her topu rakibe hediye etti. Dolayısıyla gol bulmamız gereken bölgede isabetli paslar yapamayınca İbb kalesinde etkili olamadık. Orta alanda yer alan Colman ve Aykut ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Lakin Adrian'ın ne yapmaya çalıştığını anlamak gerçekten zordu. Bana göre maçta hiçbir varlık gösteremedi. Alanzinho'nun oyuna girmesiyle orta alanda topa daha fazla sahip olduk ve hücuma etkili bir şekilde çıkmaya başladık. Bununla birlikte Henrique oyuna girmeden halihazırda top kayıpları devam eden Halil ile golü bulmak oldukça zordu. Şenol hoca Alanzinho hamlesinden sonra Henrique'yi de fazla geç kalmadan oyuna sürdü ve neticesinde birkaç dakika sonra golü bulduk.

Bunların dışında ilk golde Olcan'ın topu Burak'a taşıması ve Burak'ın Henrique ile girdiği verkaç sonucunda pozisyonu gol ile neticelendirmesi gerçekten harikaydı.

Son olarak dikkat çekilmesi gereken bir nokta daha varki o da Kasap Zayatte denilen şerefsizin daha önce Vittek'i sakatladığı yetmiyormuş gibi bu maçta da oyuncularımızı sakatlamak için elinden geleni yapmasıydı. Bu alçağın inşallah gün gelir bacağı en ağır şekilde kırılır da o zaman anlar bacak kıracak şekilde girmenin ne demek olduğunu...

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

buarada aykut ve burak arasında noldu öyle*

burak özür dilerim defalarca demiş?

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Tüysüzoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cok bekleriz,

burada aslinda her turden insan var onu goruyoruz sizin gibi duyarli arkadaslar var

bir de (bana sayilari daha fazla gibi geliyor)

hocaya,takima yonetime sallamak icin her turlu firsati kollayanlar

sadece kotuye yanlisa odaklanan insanlar, bir isin 9 yanlis 1 dogru tarafi varsa 1 tane dogruyu gormezden gelmeyeceksin ve hakkini vereceksin ki buna insaf sahibi olmak denir!!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çok zor ve önemli bir maçı kazandık.Takım yeniden özgüven kazandı.İlk hedef 4 te 4 tü, kararlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı kısaca analiz etmek gerekirse Henrique öncesi ve Henrique sonrası olmak üzere iki kısma ayırmak gerekir. Halil'in hücum hattını adeta kördüğüm gibi bağladığı bir zamanda oyuna giren Henrique hem adam eksilterek hem de topu olumlu kullanarak hücuma büyük zenginlik kattı. Gol de bu şekilde geldi.

Henrique oyuna girmeden önce Olcan-Burak-Halil halkası bir türlü öldürücü hamleyi yapamıyordu çünkü bu halkada yer alan Halil aldığı hemen her topu rakibe hediye etti. Dolayısıyla gol bulmamız gereken bölgede isabetli paslar yapamayınca İbb kalesinde etkili olamadık. Orta alanda yer alan Colman ve Aykut ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Lakin Adrian'ın ne yapmaya çalıştığını anlamak gerçekten zordu. Bana göre maçta hiçbir varlık gösteremedi. Alanzinho'nun oyuna girmesiyle orta alanda topa daha fazla sahip olduk ve hücuma etkili bir şekilde çıkmaya başladık. Bununla birlikte Henrique oyuna girmeden halihazırda top kayıpları devam eden Halil ile golü bulmak oldukça zordu. Şenol hoca Alanzinho hamlesinden sonra Henrique'yi de fazla geç kalmadan oyuna sürdü ve neticesinde birkaç dakika sonra golü bulduk.

Bunların dışında ilk golde Olcan'ın topu Burak'a taşıması ve Burak'ın Henrique ile girdiği verkaç sonucunda pozisyonu gol ile neticelendirmesi gerçekten harikaydı.

Son olarak dikkat çekilmesi gereken bir nokta daha varki o da Kasap Zayatte denilen şerefsizin daha önce Vittek'i sakatladığı yetmiyormuş gibi bu maçta da oyuncularımızı sakatlamak için elinden geleni yapmasıydı. Bu alçağın inşallah gün gelir bacağı en ağır şekilde kırılır da o zaman anlar bacak kıracak şekilde girmenin ne demek olduğunu...
    herseyi Halil'e baglamanin anlami yok bugune kadar en caliskan belkide en yararli oyuncu oldu kim ne derse desin,

HALIL'IN AYAGINA ILK YARI IKI KEZ BASILDI SIZCE BUNUN HIC ETKISI YOKMU?

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaşlar dün işte olmam sebebi ile maçı seyredemedim. maçın 90 dakikasını izleyebileceğim bir link varmı (facebook'a daha yüklenmemiş)?

SZYMEK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TAkım yavaş yavaş oturacak. Geçen seneki takım 3 yıllık takımdı. Bu sene deha yeni başlıoruz. Bir 3 yıl sonra şikeciler yine sahne almazsa bu ligin fırtınası kopmaya başlicak tekrar hiç merak etmeyin renkdaşlar..

Bu seneki en iyi transferimiz bence halil altıntop'tur. Tam bir alman disiplini. Heryerde ne görev verilirse yapıyor. Olağanüstü yetenekleri yok ama Burak yılmaz varken ona gerek yok zaten

Bu arada bikaç yere baktım ama Glowacki ile ilgili birşey bulamadı. Sakatlanıp çıkmış ciddi mi acaba sakatlığı çünkü alternatifsiz isim bizim için. Geçen sezonki gibi olmasın...
    Samsun, Trabzon, Rize elele Istanbula yok vize

yalniz adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel efekt kullanmış..spiker
    paraya karşı yetenek ve emeğin savaşı...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hakan Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün işte olmam sebebi ile maçı seyredemedim. maçın 90 dakikasını izleyebileceğim bir link varmı (facebook'a daha yüklenmemiş)?
    https://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman'ın o hareketinde Jaja'yı gördüm ben
    7 tertemiz şampiyonluk

Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Zekİyİ bugÜn İzmİrde gÖrdÜm colmanin hareketİnden sonra kordonboyu gezİyordu

Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herseyi Halil'e baglamanin anlami yok bugune kadar en caliskan belkide en yararli oyuncu oldu kim ne derse desin,

HALIL'IN AYAGINA ILK YARI IKI KEZ BASILDI SIZCE BUNUN HIC ETKISI YOKMU?
    Vallahi renktaş rakip hücum ederken Halil'in defansif anlamda çalışkanlık göstermesi tabi ki güzel ama Halil'in bize esas katkı sağlaması gereken yer hücum hattı. Selçuk İnan'ı kaybettikten sonra zaten orta alanda topa sahip olamıyoruz. Nice zorluklarla topu kazanıp hücum hattına taşıdıktan sonra artık orada o topu kaptırmadan bir şekilde tutmamız lazım. Halil'in klasik bir hareketi var. Rakibe arkasını yaslıyor ondan sonra ilk harekette sıyrıldı sıyrıldı sıyrılamadıysa ki bu genelde böyle oluyor muhakkak o topu kaybediyor. Allah aşkına profesyonel bir topçuysan ya sağa veya sola ani hareketle dönüp gidersin tıpkı Olcan'ın yaptığı gibi. Veyahut sana gelen topu hiç bekletmeden arkadaşına iade edersin. Bu iadeyi yaparken defalarca top kaptırdı Halil. Takım işte burada kaybediyor. Geçen hafta da o yüzden gol yedik. Bu hafta da sırf bu yüzden rakip takım, kontratakla kalemizde tehlike yarattı. Ne zamanki Henrique girdi o zaman aldığı toplarla ya rakibi geçti ya da isabetli paslarla hücumdaki etkinliğimizi artırdı. Ben Halil'den bunu bekliyorum. Yani bana hücumda faydalı olsun kardeşim. Öncelikle buradaki görevini yerine getirsin. Yoksa topu kaptırıp bize kontratakla gol yedirdikten sonra yaptığı defansın hiçbir anlamı yok.

Halil'in ayağına gelen darbelerin topu olumsuz kullanmasına etkisi olduğunu sanmıyorum. Çünkü çok maçta bu hataları yapıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)