Sayfa 78 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78
Toplam 1946 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,946 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 19. Hafta | İBB: 0 - Trabzonspor: 2 | Bize Her Yer Trabzon

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman'dan bu tür hareketleri daha sık bekliyoruz

Ahmet KESKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zeki korkmaz hala futbolu bırakmadı mı yaaa.. colman ne yapmıs adama öle
    Allah ol dedi, oldum . Öl dediğinde ölürüm...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı kısaca analiz etmek gerekirse Henrique öncesi ve Henrique sonrası olmak üzere iki kısma ayırmak gerekir. Halil'in hücum hattını adeta kördüğüm gibi bağladığı bir zamanda oyuna giren Henrique hem adam eksilterek hem de topu olumlu kullanarak hücuma büyük zenginlik kattı. Gol de bu şekilde geldi.

Henrique oyuna girmeden önce Olcan-Burak-Halil halkası bir türlü öldürücü hamleyi yapamıyordu çünkü bu halkada yer alan Halil aldığı hemen her topu rakibe hediye etti. Dolayısıyla gol bulmamız gereken bölgede isabetli paslar yapamayınca İbb kalesinde etkili olamadık. Orta alanda yer alan Colman ve Aykut ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Lakin Adrian'ın ne yapmaya çalıştığını anlamak gerçekten zordu. Bana göre maçta hiçbir varlık gösteremedi. Alanzinho'nun oyuna girmesiyle orta alanda topa daha fazla sahip olduk ve hücuma etkili bir şekilde çıkmaya başladık. Bununla birlikte Henrique oyuna girmeden halihazırda top kayıpları devam eden Halil ile golü bulmak oldukça zordu. Şenol hoca Alanzinho hamlesinden sonra Henrique'yi de fazla geç kalmadan oyuna sürdü ve neticesinde birkaç dakika sonra golü bulduk.

Bunların dışında ilk golde Olcan'ın topu Burak'a taşıması ve Burak'ın Henrique ile girdiği verkaç sonucunda pozisyonu gol ile neticelendirmesi gerçekten harikaydı.

Son olarak dikkat çekilmesi gereken bir nokta daha varki o da Kasap Zayatte denilen şerefsizin daha önce Vittek'i sakatladığı yetmiyormuş gibi bu maçta da oyuncularımızı sakatlamak için elinden geleni yapmasıydı. Bu alçağın inşallah gün gelir bacağı en ağır şekilde kırılır da o zaman anlar bacak kıracak şekilde girmenin ne demek olduğunu...

Futbolda maclar bazen film gibidir hersey sonunda belli olur bazende fimin nasil bitecegini tahmin edebiliriz daha onceki bazi maclarda,da birinci devre alanzinho ile baslanmisti etkili olamayinca ikinci devre yerine adrian girip macin gidisatini deyistirmisti ben sahsi gorusum bu macta alanzinho ve henrique ilk onbirde baslayip son yarim saate 0-0 girmis olsaydik oyunada adrian ve halil girmis olsalardi bu defada onlar girdikten sonra maci cevirmis olacaktik kisacasi isimlere fazla takilmamak lazim kalite olarak aralarinda fazla ucurumlar yok bugun iyi gununde olan birisi haftaya kotu olabiliyor takim ruhu istek arzu olursa bir iki oyuncu oynamis oynamamis fark etmez bu takim buraksizda mac alir ve almistir

DJTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaç bin taraftar dik

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * İkinizede hayranım hele Doumbia, sen nasıl bir insansın be Doumbia
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça belli bir düzende başlayıp oyun düzenin önemli halkalarından birinin maçın başında sakatlanıp çıkması bu tür maçlar için sıkıntı oluşturabilirdi. Çok şükür olmadı.

Oyuncu değişikliğinde tam isabeti tutturmamız, Futbolcularımızın isteği vazgeçmeyişi ve özellikle golden sonra oynadıkları oyundan keyif almaları sonucu santrası yapılmayan golle iki farklı kazandık. İbb gibi özellikle rakiplerimize çok ters gelen bir rakibe karşı bir pozisyon haricinde pozisyon vermemek de önemli bir başarıydı. Başta söylediğim gibi defansın önemli bir adamının yokluğunda ayrıca tebrik etmek gerekir.

Alanzinho, Olcan, Aykut, Burak, Henrique, Giray gayet iyiydiler ve göze çarpan bir futbol oynadılar.

Yalnız Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'da daha bir kaç resmi maça çıkan takım arkadaşına yaptığı hareketi hiç ama hiç yakıştıramadım. Özür dilemiş ama bazı hareketler vardır ki özür dilesende hafızalarda yer eder. Bu durumu silmek için uğraş vermelisin Burak kendini yere atma antipatikliğini tam silmiş iken bunu ortaya çıkarman hiç hoş olmadı.

Neyse son olarak hoş geldin Olcan diyelim.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kasaplar Federasyonunun halı saha maçlarına bile alınamayacak Zayetta isimli futbol katilinin bu ligden derhal defedilmesi gerekir.....

Böyle futbol mu olur yahu her hareketi sakatlamaya yönelik....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

L.Burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün stadta maçı izlerken halinin pozisyonunda kendini yere attığını düşünmüştüm. Ama net bir şekilde penaltıymış. Bunun haricinde cidden olcan, alanzinho, colman, henrique gibi futbolcuları çıplak gözle izlemek ayrı bir zevk veriyor adama.
    Olimpiyat stadı dediğiniz zaman genelde istanbulda yaşayanların kabusu, hiç sevmediği bir stad olarak gelir akıllara. Ama olimpiyat hernekadar gidişi gelişi zulüm olsada maçı izleme zevki diğer stadlara göre daha düşük olsada sanırım bizim sevdiğimiz stadlardan olacak hep. Az galibeylere imza atmadık bu stadta

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan izlenimler...

Olcanın gelmesiyle orta saha ile forvet hattındaki kopukluklar bir nebze düzelmiş.... daha ilk maçta 90 dakika oynatacağını düşünmüyordum Şenol Hocanın zannedersem Serkanın yokluğuda bunda etkili olmuştur.....

Defansta Giray kritik müdahalelerle rakip ataklarını kesi pozisyonlar büyümediği için çok gözükmedi yaptıkları ama ince elekten süzürenler için güzeldi oyunu....

Halildeözellikle 60 tan sonra yorgunluk amareleri görülmeye başlıyor.... Henrigue takıma yavaş yavaş ısındırılıp rotasyona gidilmeli arada sırada....

Alanzinyo ve Henriguenin oyuna girmesi bize üretkenlik ve pozisyonlar kazandırdı. Maçı bu sayede çevirdik diyebiliriz...

Aykut fena değilgi gitgide de ısınıyor takıma ama Ona abilik yapması gereken Burakın maçın içindeki anlık hırsıylada olsa böyle bağırması hoş olmadı doğrusu... Kendisini affettirmeli bence....

Colman çok pas hatası yaptı doğrudur ama orta sahada rakibi en çok rahatsız eden adamda oydu ve son ikimaçtadaki asistleriyle hatalarını telafi etti diyebiliriz...

Sonuç olarak güzel bir galibiyt oldu. 3 maçta aldığımız seri puanlarla 10 luktan 5 liğe çıktık.... Azıcık sabırla çok daha iyi yerlere gelebiliriz. Bakın Beşiktaş Ankaragücüne bile puan kaybedebiliyor....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efe'nin Glo'yu sakatladigi pozisyonu gördüm simdi..

o pozisyon'da kart cikdi mi?

bu iBB tam karaktersiz takim... sanki Istanbul Kasaplar Odasi..

Fatih Bayrakdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman'dan bu tür hareketleri daha sık bekliyoruz
    O kısacık videoya bile girmiş Zayatte şerefsizi .

Ulan bir insan her topa mı çift dalar ...

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Bayrakdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kısacık videoya bile girmiş Zayatte şerefsizi .

Ulan bir insan her topa mı çift dalar ...
    Dün M.City-M.United maçında Kompany bu zayette şerefsizinden daha masum bir çift dalış yaptı.Doğru düzgün faul düdüğünün çalınmadığı İngiltere de dahi hakem hiç tereddüt etmeden kırmızıyı verdi...İnsanlık namına zayettenin defedilmesi lazım

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efe'nin Glo'yu sakatladigi pozisyonu gördüm simdi..

o pozisyon'da kart cikdi mi?

bu iBB tam karaktersiz takim... sanki Istanbul Kasaplar Odasi..
    Çıkmadı hatta hakem hafif bir uyarı bile yapmadı. Çok net sarı kart olan bir pozisyondu.
    Colmandante

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zayatte Yüzünden sahaya girecektim.Sinirden Kan beynime çıktı. Vitteki sakatladı daha da çok adamımızı sakatlayabilirdi bu maçta...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda maclar bazen film gibidir hersey sonunda belli olur bazende fimin nasil bitecegini tahmin edebiliriz daha onceki bazi maclarda,da birinci devre alanzinho ile baslanmisti etkili olamayinca ikinci devre yerine adrian girip macin gidisatini deyistirmisti ben sahsi gorusum bu macta alanzinho ve henrique ilk onbirde baslayip son yarim saate 0-0 girmis olsaydik oyunada adrian ve halil girmis olsalardi bu defada onlar girdikten sonra maci cevirmis olacaktik kisacasi isimlere fazla takilmamak lazim kalite olarak aralarinda fazla ucurumlar yok bugun iyi gununde olan birisi haftaya kotu olabiliyor takim ruhu istek arzu olursa bir iki oyuncu oynamis oynamamis fark etmez bu takim buraksizda mac alir ve almistir
    Dostum bu dediklerine yürekten katılıyorum. Seninle bir görüş ayrılığımız yok. Mesela Alanzinho ilk onbirde başladığında sonradan oyuna girdiği gibi etkili olamıyor. Sonradan giren oyuncunun iyi performans gösterdiğini görünce biz taraftarlar doğal olarak keşke bu adam ilk onbirde başlasaydı diyoruz. Şenol hoca bunu denedi zaten. Yani Alanzinho'nun sonradan oyuna girdiği maçlarda iyi olduğunu görünce bir dahaki müsabakada ilk onbirde yer verdi. Fakat istediği verimi alamadı. Yalnız şu var. Benim takıldığım nokta maça sonradan dahil olup da iyi performans gösteren oyuncuların neden ilk onbirde başlamadığı değil. Benim eleştirim özellikle Halil'in oyun sitiline. Bir kere de farklı bir hareket görelim ondan olmaz mı yani. Daha önce de söyledim... Rakibe yaslanarak top alıyorsan ya ani bir hareketle bir tarafa kıvrılarak rakibi geçersin -ki Olcan ibb maçında bunu çok güzel sergiledi- ya da top gelir gelmez ayağınızda hiç tutmadan takım arkadaşınıza verirsiniz. Halil onlarca defa topu aldı tuttu tuttu tuttu bekledi ve en sonunda geçemeyeceğini anlayınca topu takım arkadaşına atacağına rakibe attı. Yahu tam atağımızın olgunlaşacağı yerde hep bu şekilde top kaybetmek nereye kadar? Ben sürekli aynı şekilde top kaybeden bir adam seyretmekten sıkıldım arkadaş. Benim istediğim Halil'in artık buna bir son vermesi o kadar. Yoksa ilk onbirde Halil'in yerine Henrique veya Adrian'ın yerine Alanzinho başlasaydı gibi bir yaklaşımda bulunmadım.

Bu arada maçı stadda seyreden arkadaşlar ibb'nin maç müziğini nasıl buldular merak ediyorum. Kayahan, "365 gün" şarkısının sözlerini değiştirerek çok güzel bir parça yapmış ibb için. Yapalı epey olmuş sanırım ama ben ilk kez dinledim ve çok beğendim. Açıkçası Trabzonspor'a da böyle müziğiyle sözüyle güzel bir parça yapılmasını çok isterim.

SARGONALI61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gamze_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta ibb'nin bir ataginda en ileri uctaki adamimiz Colman'di. Donup defansa yardim edecegine, eli belinde seyrediyordu uzaklardan. Kotu futbolcu degil elbet ama akli, yuregi sahada degil sanki.
    O pozisyon tam önümüzdeydi bir kaç pozisyonda bir şeyler yapmaya çalışırken başaramamanın verdiği anlık bir yılgınlık oldu, o pozisyondan biraz sonra ise beklediğimiz Colman moduna geçti. Özellikle Henri ile İBB'nin sol tarafını dağıttılar. Colman gerçek topunu oynadığında bu adam Türkiye'ye nasıl gelmiş diyoruz, oynamadığı zamanlarda ise Trabzonsporumuzda ne işi var diyoruz, yani gel/git'lerde yaşatıyor biz.

ts_ezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı L.Burrows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün stadta maçı izlerken halinin pozisyonunda kendini yere attığını düşünmüştüm. Ama net bir şekilde penaltıymış. Bunun haricinde cidden olcan, alanzinho, colman, henrique gibi futbolcuları çıplak gözle izlemek ayrı bir zevk veriyor adama.
    Olimpiyat stadı dediğiniz zaman genelde istanbulda yaşayanların kabusu, hiç sevmediği bir stad olarak gelir akıllara. Ama olimpiyat hernekadar gidişi gelişi zulüm olsada maçı izleme zevki diğer stadlara göre daha düşük olsada sanırım bizim sevdiğimiz stadlardan olacak hep. Az galibeylere imza atmadık bu stadta
    malesef en sevdiğimiz stad. benim en çok sevdiğim yanı arabayla gittiğinde park probleminin yaşanmaması. iki tane kavşak var trafiği kilitleyen o kavşaklar düzeltilse trafik çilesi de çekilmez.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oraya metro şart hocam kavşakla falan olacak iş değil

ts_ezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

otuzdörtüncü dakika
    Konu ts_ezer tarafından (10.01.2012 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)