Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adnan Polat ve Ergun Gürsoy.Isinize bakin

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzon'lu kani bozuklar !!!!!!!!!!

Çikip maçi kazansan bi dert,kaybetsen baska dert....

Ben bu maçlari kendi sampiyonlugumuz için kazanmayi isterdendim,o yada bu demiyorum Trabzonspor'umu sampiyonluk yarisindan edenlerin....Hepsine ayiplar olsun su takimi getirdikleri noktaya bakin iki tane serefsin takimin ortasina attilar bizi.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cumartesi onlara kim oldugumuzu gösterelim Avni Aker'de ikisinede basin küfürü. Nedir bunlardan cektigimiz. Bunlar Trabzon'lu olamaz bunlarin Kani bozuk...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı
    Nedir bunlardan cektigimiz. Bunlar Trabzon'lu olamaz bunlarin Kani bozuk...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adnan Polat, Trabzonlu degil zaten Erzurumludur.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu denli seviyesiz insanlarin yöneticilik yapamamasi gerekiyor. Federasyon mu kim el atacaksa bu olaya atsin ama bunun adi spor olmaktan çikti, bir sampiyonluk için bu kadar mi alçalinir yahu, Fenerbahçeli yöneticiler Trabzonspor'a küfretmis, bak sen, biz tezcanli insanlariz ya simdi Trabzon'da Fenerbahçe'ye küfür edecegiz, Galatasaray lehine tezahürat yapacagiz, ne kolay is. Adnan Polat ve Ergun Gürsoy gibi insanlara söz hakki tanindigi sürece bu ligde siddet bitmez, maalesef federasyon bu durumu yalnizca izliyor, neden acaba?

Bir reklam sözü vardi: "Paranin satin alamayacagi seyler vardir" diye. Adnan Polat ve Ergun Gürsoy'a hatirlatmak gerekiyor, sampiyonluktan önemli seyler vardir, bir kulübü ayakta tutan. 20 yildir sampiyon olamamamiza ragmen hala bu takimin pesinden ölesiye gidebiliyorsak iste bu yüzden, onur, seref, bunlar yönetici isimleri degildir, herseyden üstün degerlerdir..

Yöneticilerimizden Ibrahim Haciosmanoglu gerekli tüm kapaklari yapmistir, http://www.trabzonspor.com/haber.asp...D=448&PID=449& amp;HaberID=33405adresinden erisebilirsiniz.

Adnan Polat Sampiyonlar Ligi maçlarinda nasil açiklamalar yapacak merak ediyorum, Arsen Wenger, Morinho için kazma demistir, Morinho'nun gerekini yapacagini düsünüyorum falan mi, yazik, futbolu katlediyorlar..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Hayatim boyunca su geseden acaip derecede tiksinmisimdir. Özellikle 4 yil 'federasyon'nun yardimiyla sampiyon olduklarinda daha bi antipati duymusumdur. Tabii ilk yarida Sami Yen'de '90 dk boyunca' Fatih'e 'küfür' eden taraftarlari da unutmus degilim. Ergun gitti, Adnan geldi. Degisen bisey yok yani. Ergun'un görevdeyken de böyle açiklamalar yapmasinin sebebi kim ne derse desen bana göre Özkan Sümer nam-i diger 'Hazret'tir.

Bu söylemlerin bugün de devam etmesinin nedeni 'Hazret' efendidir. Adnan bey demezler mi 'febeliler febe-gese maçinda neden gelecek haftaki maçi konusma geregi duysunlar?' Bu açiklamalari yaparken Adnan beyin kousmasina bakin sanki 'hafiften kendinden geçmis gibi'

Bu haftaki maç çok karisik. Asagi tükürsen sakal.... misali. Adi yaratiklar sizi. Kendi isinize bakin. Adnan ve Ergun beye Sayin Ibrahim Haciosmanoglu'nun açiklamalarini gönderiyorum....

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ergun gürsoy denen saklaban nasil bi trabzonlu yaa beynim bitürlü kabul etmiyo valla bu iste baska bisey var gidip nüfus müdürlügüne soracam bu adam nereye kayitli diye en sonunda...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abi biz kendimiz için oynayacagiz onlari pek takmamak lazimmmm bizi gaza veriyorlar güyaa zamanindada gsyi gaza verdi fener sonuçtada gs bizi yendi eger bunlarin gazi ile yeneceksek de yenelim yani kendimiz için yoksa gs için falan deil

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizi hiçbir takimin durumu ilgilendirmez çikip krallar gibi topumuzu oynayacagiz nasi gs burdan çikmadiysa fb'de çikamayacak.

Ulan adam olsaydiniz da yenseydiniz feneri, 4 maçtan 3 ünü kaybet gel ondan sonra bize agla..

Uza git baska kapiya yalakasaray..

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı
    Nedir bunlardan cektigimiz. Bunlar Trabzon'lu olamaz bunlarin Kani bozuk...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adnan Polat, Trabzonlu degil zaten Erzurumludur.

Vay anam ki vay Bu erzurum a hakarettir yav bi insan erzurumlu olurda bu kadar destursuzmu konusur ..

Bu arada maç günü yada bir gün önce adnan TRABZONA gelecekmis.

is için kim sana is verir orda ya...

Nereden
    Hakkari

bu iki sahis hakkinda konu açip siteyi mesgul etmemek gerekir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bunlarin baska isleri yokmu

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu topic acildiysa kufur edip rahatlamamiz lazim bunlara!![img]smileys/smiley7.gif[/img]neyse edelimde buraya yazmayalim..!

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AdnanPolat "febeli yöneticiler Trabzonspor'u asagilamis" demis. Adnan Bey'e bir sey sormak lazim. Senin yöneticiligini yaptigin takimin seyircileri Fatih Tekke'yi asagilarken iyi miydi?

Balik hafizaliliga balik çok iyi geliyormus, özellikle karadeniz hamsisi.

Yalayadur ezik gs...Edited by: ts1983

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ezik tanimini tam karsiliyan iki tip.. Bu kadar zeka yoksunu provakasyon ancak bunlardan beklenir. Bir taraftan bunlar diger taraftan yazili medya.. Isimiz zor ama simdiye kadar yeterince akilli davrandi yönetim.. Son 2 gün kaldi , bakalim...

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ergün gürsoy benim orda yok su kadar akrabam var gibi açiklamalar yapmis.birak bunlari ergün gürsoy sen git parani o eziklere yedir.sana belki yatacak yer bulurlar.senin trabzonda isin yok

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ezik bunlar çok konusmanin alemi yok

ofluhalit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gürsoy nasil trabzonlu.trabzondan böyle ...... çikmadi bugüne kadar.bi ilki basarmanin mutlulugunu duyuyo sanirim kendisi.yok 2000 akrabam var yok bilmem ne.2000 kisiden bi tane çürük çikmasi da dogal gerçi!!!

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Çikmis TELEgole esi 100 bin dolar,kendi 100 bin dolar neymis efendim gese ye yardim kampanyasina ailece destek veriyorlarmis,devamida gelecekmis,elerini her zaman tasin altina koyarlarmis. Be karaktersiz seni sen yapan yeri geldiginde salyali agzina doladigin o güzelim Arsine veyaTrabzona simdiye kadar 200 bin Dolarlik ne faydan olmus. Istanbul jet sosyetesine ve Kodoman gruplarina Reklami için yamalanmak ve yalanmak için yapamayacagi olmayaninsan nüsfettesi. Ayrica kendini çok büyük bir insan sanip Trabzonu ve Trabzonsporu baski altina alabilecegini hata sözünün geçecegini sanan komik insan.....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kimse kusura bakmasin gazla çalismiyoruz.
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Ibocugum, özelliklemi bunu yapiyorsun?forum kurallarina dikkat etmiyorsun!Senin mesajinda düzenleme yapincada bize sitem ediyorsun.Edited by: Badaloglu

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akillarinca bizi gaza getiricakler

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

YaLayaDur EziK Gs!Sende esLik Et ReziLbahçe!!!

Nereden
    Almanya

Trabzonlu olupta Fenerbahceyi tutanlara, Trabzonsporlu olupta Galatasaraya sempati besleyenlere kizdigim kadar kizmiyorum.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Çikmis TELEgole esi 100 bin dolar,kendi 100 bin dolar neymis efendim gese ye yardim kampanyasina ailece destek veriyorlarmis,devamida gelecekmis,elerini her zaman tasin altina koyarlarmis. Be karaktersiz seni sen yapan yeri geldiginde salyali agzina doladigin o güzelim Arsine veyaTrabzona simdiye kadar 200 bin Dolarlik ne faydan olmus. Istanbul jet sosyetesine ve Kodoman gruplarina Reklami için yamalanmak ve yalanmak için yapamayacagi olmayaninsan nüsfettesi. Ayrica kendini çok büyük bir insan sanip Trabzonu ve Trabzonsporu baski altina alabilecegini hata sözünün geçecegini sanan komik insan.....[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    Dogru söze ne gerek

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)