Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Halil Üner | Baþ Antrenör

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    inþallah baþarýlý olur, ben ona karþý nötr'üm..en fazla 5 ay gideceðini düþünüyorum...
    artýk nötr deðilim hocayý seviyorum, inþallah seneye 2. ligde de bizimle kalýr...

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takým küme düþerse ikinci lig falan olmayacak bizim için, sonumuz týpký Orak Renault, Bornova gibi olacak.Onlarýn yine iyi kötü altyapýlarý var kendi çalýþmalarý ile birkaç sene içerisinde bir yerlere gelebilirler.Bizde altyapý da yok maalesef.Eðer küme düþersek her þey biter.Ayrýca birinci lige çýkmak birinci ligde tutunmaktan çok daha zor.

lazfatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    35

ben selçuk üniversitesi'nin tüm maçlarýna gidiyom iþim gereði konya'da , lige çýkmak harbiden zor,selçuk üniversitesi bu sene çýkacaksa halil hoca sayesinde çýkacak,seneye kalýrsa trabzon gene çýkar öbür türlü çýkamaz , þubeyi kapatmalarýndan korkuyom , halil hoca istediði türk oyuncuyu ucuz maliyetlerde alabilirr , hatýr gönül iliþkisi sayesinde
    Çaykaralý , Kazým Koyuncu , Konya'da yaþayan Trabzonlu Spor Muhabiri. www.twitter.com/fatihhseker

Yaþ
    28

Federasyon asbaþkanýmýz Levent Erkuloðlu'na ve koçumuza ceza vermiþ. Her ikisine de ihtar + 1.000'er TL para cezasý.

http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.nsf/bddbb8b0f5e6486fc2257206004154f8/881e28a5963c8bb3c22579ca00323a4b/$FILE/KARAR%20153%20HACETTEPE%20%C3%9CN%C4%B0VERS%C4%B0T ES%C4%B0%20%E2%80%93%20TRABZONSPOR%20BASKETBOL%20B EKO%20BASKETBOL%20L%C4%B0G%C4%B0%20M%C3%9CSABAKASI %20HAKKINDA.pdf

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Basketbol maçlarý 3 periyot üzerinden oynanýyor olsaydý, þu an Beko Basketbol Ligi'nde playoff'a oynuyor olurduk. Takýmýmýzýn derinliði yok.

Durumun bu halde olmasýnda koçun kabahati de yok.
    Sezon baþýnda, kadronun tamamýna yakýnýný daðýtmamýzdan kaynaklanýyor bu problem.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Tolga Öngören'in baþýný Salyers yedi Halil Ünerin baþýný da calve yiyecek bu gidiþle....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Takýmý Gibson baþta olmak üzere kendi oðluþu Kaan yaktý dün.

Gereksiz faulleriyle kenara geldiðinde Gibson maç koptu.

Kaan zaten nasýl basketbolcu olmuþ hala þüphelerim var...
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Trabzon

Hocam artýk sýkmaya baþladýnýz bence her maç sonu saða sola laf atmakla! Acaba þu Kalveyi bizi kümede kalmamýza yardýmcý olmak için mi aldýnýz harbi? Kaç ay oldu geleli hala katký yok ortada!!

Mustafa Yýlmaz.20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý TurnaSuyu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam artýk sýkmaya baþladýnýz bence her maç sonu saða sola laf atmakla! Acaba þu Kalveyi bizi kümede kalmamýza yardýmcý olmak için mi aldýnýz harbi? Kaç ay oldu geleli hala katký yok ortada!!
    Amerikalý alma þansýmýz yoktu Kalve'yi biraz da mecburiyetten aldýk. Ayrýca istatistiklerine ve genç milli takýmlarda yaptýklarýna bakýnca kötü bir transfer olarak durmuyordu.

Þu an da eleþtiri alacak en son isim Halil Üner'dir herhalde. Galibiyet sayýmýz bandýrma kýrmýzý'dan fazlaysa bunun en büyük nedeni hocadýr.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Yaþ
    28

Bu renklerle, bu þehirle fazlasýyla özdeþleþtiðini düþünüyorum. Ne olursa olsun bu takýma hizmet etmeye devam etmeli. Teþekkürler hocam...

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Batuhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu renklerle, bu þehirle fazlasýyla özdeþleþtiðini düþünüyorum. Ne olursa olsun bu takýma hizmet etmeye devam etmeli. Teþekkürler hocam...
    Kesinlikle öyle. Atkýsýný bir an çýkartmýyor maç sonunda tribünlere geliyor. Hoca bizden biri gibi..

Yaþ
    28

Halil Üner: "Sevgili Trabzon basketbol taraftarý, bana verdiðiniz destek ve sevgi beni çok duygulandýrdý. Sizleri Beko Basketbol Ligi'nde tutamadýðým için çok üzgünüm."

Halil Üner: "Sayýn Mehmet Yiðit Alp, sayýn Levent Erkuloðlu ve basketbol yönetimi... Bana verdiðiniz destek ve dostluk için teþekkür ederim. Bu ligde kalmayý hakkeden siz yöneticilere bunu saðlayamadýðým için çok üzgünüm."

Halil Üner: "Sizleri çok sevdim. Geldiðim günden itibaren her gün artan sayýnýz, Hayri Gür'ün dolmasý bir futbol kentinde basketbolun büyümesi çok önemli."

Halil Üner: "Bu kent Türk basketbolunda çok önemli bir yer edinecek. Bu sevgi, küme düþtüðümüz an bu derece büyükse baþarýda ne olur hayal edemiyorum."

Halil Üner: "Sevgili arkadaþlar, kulüp devam kararý aldýðý anda yarým kalan iþimizi beraber tamamlayýp hakkýmýzý çalanlara gereken cevabý beraber vereceðiz!"

@coachhaliluner

Nereden
    Trabzon

Yönetim farklý düþünceler içerisine girmez umarým.. Halil Hoca ile devam edilmeli..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

artýk nötr deðilim hocayý seviyorum, inþallah seneye 2. ligde de bizimle kalýr...
    yaþanan süreçte yaptýklarýyla ve antipatikliðiyle sevgime layýk olmadýðýný düþünüyorum, devam eder mi bilemem....

Tolga Öngören'in baþýný Salyers yedi Halil Ünerin baþýný da calve yiyecek bu gidiþle....
    aynen öyle oldu.....

Yaþ
    28

Üner, Trabzon’da basketbolun çok sevildiðini gördüðünü belirterek “Biz oluruz ya da olmayýz, ancak bu heyecan bu þehirde devam ettirilmeli” dedi. Bu arada Basketbol takýmýnda yaprak dökümü de baþladý. Takýmýn sayý kralý Gibson 2 aylýðýna Ýtalya 2. Ligine gidiyor. Amerikalý oyuncu Ýtalya’dan sonra da serbest kalacak.

4 kaþar transfer þart

Halil Üner, hafta sonu Ankara’da oynayacaklarý Türk Telekom maçýyla görevlerini tamamlayacaklarýna da dikkat çekerek “Trabzonspor’a yakýþaný yapýp son maçýmýzý oynayacaðýz. Trabzonspor tekrar bu heyecaný yaþamak istiyorsa 2. Ligden çok saðlam ve sistemli gelmeli. Bir kere 4 çok deneyimli yani kaþar oyuncu almalý. 2 yabancý ile birlikte birde bu iþi sürükleyecek menajer gerekli. Çýktýðýnýz da da tercihlerinizi doðru yaparsanýz, kalýcý ve yarýþmacý bir takým olursunuz” diye konuþtu.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu da demek oluyor ki Halil Üner de gitti..

Nereden
    Trabzon

Hoca devam ediyor. Bu güzel geliþme bence. Bu durumda daha iyi bir Koç bulmak imkansýz hem iyi bir Koç bence ve þehri inanýlmaz sahiplendi Trabzonlu bir Koç ancak bu kadarýný yapabilirdi..

Bu kadar kötü kadroyu 2 kiþiyle ayakta tutmaya çalýþtý ama olmadý yine de mücadele ettik bir inanç oluþtu.. Olmadý ama yarým kalan iþ burada bitmeyecek..

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haydi hayrilisi. Insallah akilli bi transfer ve altyapi projesi ile en kisa zamanda tbl yine cikariz. ayni 1461 gibi
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Yaþ
    28

Konu kapanabilir, teþekkürler Halil Üner'e.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)