Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Halil Üner | Baþ Antrenör

Yaþ
    28

Standart Halil Üner | Baþ Antrenör

Trabzonspor Basketbol takýmý Tolga Öngören’den boþalan antrenörlük koltuðunu Halil Üner’i getirdi. Tecrübeli antrenörle sezon sonuna kadar anlaþan Bordo-Mavililer Beko Baketbol Liginde alt sýralardan kurtulmanýn planlarýný yapýyor. /Haber1967 Özel

Trabzonspor Basketbol Takýmý'nýn Koçu Tolga Öngören ile yollarýn ayrýlmasýndan sonra harekete geçen Basketbol Kulübü, tecrübeli Coach Halil Üner'i Trabzon'a getirdi.

Bugün öðleden sonra Trabzon'a gelen Halil Üner ile Basketbol Kulübü yöneticileri arasýnda gün boyu süren görüþmelerden sonra 19 Mayýs Spor Salonu'na geçilerek Saat: 16:00'da baþlayan idman izlendi.

Ýdmanýn son bölümünü Halil Üner yaptýrýrken, þu ana kadar resmi imzalarýn atýlmadýðý da alýnan bilgiler arasýnda./TrabzonBasket.Com

Halil Üner'in son dört sezon performansýna bakacak olursak...

2007 – 2008 * TBL Darüþþafaka - 7 G – 8 M - 15 maç (16. Haftadan lig sonuna kadar) Göreve geldiðinde 2 G – 13 M ile son sýradaydý. Pivot T. Guinn ve forvet L. Johnson’ý ekledi. 7 galibiyet aldý. Darüþþafaka ligde kaldý.

2008 – 2009 * TBL Kepez Bld. - 11 G – 10 M – 21 (10. Haftadan lig sonuna kadar) Göreve geldiðinde takým galibiyetsiz þekilde son sýradaydý. Devre sonuna kadar 3 galibiyet kazandý. Mc Clinton, Sunders, Fitch ve Barýþ Güney takviyeleriyle ikinci devre 8 galibiyet daha aldý ve Kepez’i ligde tuttu.

2009 – 2010 * TBL Aliaða Pektim --- 11 G – 19 M – 30 (Tam sezon) Gard Nesovic’in yerine McLinton, forvet Johnson’ýn yerine Hosley, uzun Kedzo yerine Vukosavljevic geldi sezonun ilk haftalarýnda. Önceki sene, son haftada ligde kalan Aliaða, bu sezonu tehlike yaþamadan rahat þekilde tamamladý.

2010 – 2011 * TBL Aliaða Pektim --- 5 G – 11 M – 16 (Sezon baþýndan 17. haftaya kadar)

- Oðuz Zeytin -

Hayýrlý olsun, umarým Halil hoca bir kez daha þapkadan tavþan çýkartýr.

bordo(61)mavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fenerbahçeli deðilmi bu adam! sezon baþýda gelecekti ama fenerli olduðu haberleri çýkýnca kalmýþtý yalnýþ hatýrlamýyosam!...
    " SENÝN ASÝL DURUÞUN YETER "

danger00 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý bordo(61)mavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fenerbahçeli deðilmi bu adam! sezon baþýda gelecekti ama fenerli olduðu haberleri çýkýnca kalmýþtý yalnýþ hatýrlamýyosam!...
    Bahsettiðiniz isim Altar Tunçkol..

Ayrýca A.Tunçkol un fenerli olmasýnda deðildi sorun, twitter da kullandýðý ifadeler yüzünden tepki görmüþtü.
    3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Yaþ
    28

Yanýlýyorsunuz, o isim Altar Tunçkol'du. Ayrýca Fenerbahçe kimliðini dýþa yansýtmadýðý müddetçe sorun yok benim için. Benim için takýmým daha ön planda þu an.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hayýrlý olsun.

Mustafa Yýlmaz.20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

O bahsettiðin Altar Tunçkol'du ama %100 emin olmasam da Halil Üner de fenerli diye biliyorum. Tabi altar tunçkol gibi twitterýna saçma sapan þeyler yazacak kadar fanatik deðil

Bu arada hayýrlý olsun. Oyun sistemimizde ciddi bir deðiþim yaþanacak gibi. Bu haftaya kadar sürekli sete set hücumu tercih ediyorduk, Halil hocayla muhtemelen daha hýzlý oynayan bir takým olacaðýz. Tabi hýzlý oyunda ne kadar baþarýlý olacaðýz, orasýný bilemiyoruz.
    Konu Mustafa Yýlmaz.20 tarafýndan (27.12.2011 Saat 19:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hayýrlý olsun önemli bir hocadýr kendisi inþallah en kýsa sürede alt sýralardan kurtuluruz

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok iyi. Ýnþallah galibiyetler gelmeye baþlar.

Since1912KsK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

hoca olarak gayet iyi bi seçim ancak çok karaktersiz bi hocadýr geçen sene aliaða - ksk maçýnda çýkardýðý olaylardan sonra gelemedi buraya 2. maçta istifa ettiðinden burdaki maçta çok çekicek tribünlerden çook.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

inþallah baþarýlý olur, ben ona karþý nötr'üm..en fazla 5 ay gideceðini düþünüyorum...

Mustafa Yýlmaz.20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Since1912KsK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hoca olarak gayet iyi bi seçim ancak çok karaktersiz bi hocadýr geçen sene aliaða - ksk maçýnda çýkardýðý olaylardan sonra gelemedi buraya 2. maçta istifa ettiðinden burdaki maçta çok çekicek tribünlerden çook.
    Geçen sene saðlýk sorunlarý nedeniyle görevi býrakmýþtý. Ayrýca karaktersiz olduðuna katýlmýyorum, biraz zýt bir adamdýr ama herhangi bir karaktersizliðini görmedim þu ana kadar.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Hayýrlý olsun, umarým tekrar mucize yaratýr.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Sizin eski hocanýz deðil mi? Yanlýþsam düzelt; Hüseyin Beþok, Arda Vekiloðlu ve Kaya Peker Halil Hoca zamanýnda A takýma yükseldi diye biliyorum. Sizden Fener'e gitti diye mi kýzgýnsýnýz? Bunun sebebini yýllardýr merak ediyorum.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Batuhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trabzonspor Basketbol takýmý Tolga Öngören’den boþalan antrenörlük koltuðunu Halil Üner’i getirdi. Tecrübeli antrenörle sezon sonuna kadar anlaþan Bordo-Mavililer Beko Baketbol Liginde alt sýralardan kurtulmanýn planlarýný yapýyor. /Haber1967 Özel

Trabzonspor Basketbol Takýmý'nýn Koçu Tolga Öngören ile yollarýn ayrýlmasýndan sonra harekete geçen Basketbol Kulübü, tecrübeli Coach Halil Üner'i Trabzon'a getirdi.

Bugün öðleden sonra Trabzon'a gelen Halil Üner ile Basketbol Kulübü yöneticileri arasýnda gün boyu süren görüþmelerden sonra 19 Mayýs Spor Salonu'na geçilerek Saat: 16:00'da baþlayan idman izlendi.

Ýdmanýn son bölümünü Halil Üner yaptýrýrken, þu ana kadar resmi imzalarýn atýlmadýðý da alýnan bilgiler arasýnda./TrabzonBasket.Com

Halil Üner'in son dört sezon performansýna bakacak olursak...

2007 – 2008 * TBL Darüþþafaka - 7 G – 8 M - 15 maç (16. Haftadan lig sonuna kadar) Göreve geldiðinde 2 G – 13 M ile son sýradaydý. Pivot T. Guinn ve forvet L. Johnson’ý ekledi. 7 galibiyet aldý. Darüþþafaka ligde kaldý.

2008 – 2009 * TBL Kepez Bld. - 11 G – 10 M – 21 (10. Haftadan lig sonuna kadar) Göreve geldiðinde takým galibiyetsiz þekilde son sýradaydý. Devre sonuna kadar 3 galibiyet kazandý. Mc Clinton, Sunders, Fitch ve Barýþ Güney takviyeleriyle ikinci devre 8 galibiyet daha aldý ve Kepez’i ligde tuttu.

2009 – 2010 * TBL Aliaða Pektim --- 11 G – 19 M – 30 (Tam sezon) Gard Nesovic’in yerine McLinton, forvet Johnson’ýn yerine Hosley, uzun Kedzo yerine Vukosavljevic geldi sezonun ilk haftalarýnda. Önceki sene, son haftada ligde kalan Aliaða, bu sezonu tehlike yaþamadan rahat þekilde tamamladý.

2010 – 2011 * TBL Aliaða Pektim --- 5 G – 11 M – 16 (Sezon baþýndan 17. haftaya kadar)

- Oðuz Zeytin -

Hayýrlý olsun, umarým Halil hoca bir kez daha þapkadan tavþan çýkartýr.
    Antrenman niye 19 mayýsta?

bordo(61)mavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Batuhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yanýlýyorsunuz, o isim Altar Tunçkol'du. Ayrýca Fenerbahçe kimliðini dýþa yansýtmadýðý müddetçe sorun yok benim için. Benim için takýmým daha ön planda þu an.
    hýmmm ben yanlýþ hatýrlamýþým o zaman... saðolun renkdaþlar... takýma hayýrlý olur inþallah ne diyelim... tek hedef ligde kalmak
    " SENÝN ASÝL DURUÞUN YETER "

Since1912KsK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý Mustafa Yýlmaz.20 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene saðlýk sorunlarý nedeniyle görevi býrakmýþtý. Ayrýca karaktersiz olduðuna katýlmýyorum, biraz zýt bir adamdýr ama herhangi bir karaktersizliðini görmedim þu ana kadar.
    haklýsýn doðru saðlýk sorunlarýndan býrakmýþtý.

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizin eski hocanýz deðil mi? Yanlýþsam düzelt; Hüseyin Beþok, Arda Vekiloðlu ve Kaya Peker Halil Hoca zamanýnda A takýma yükseldi diye biliyorum. Sizden Fener'e gitti diye mi kýzgýnsýnýz? Bunun sebebini yýllardýr merak ediyorum.
    ilk mesajýmdada söyledim hoca olarak iyidir ama bizden gittikten sonra çalýþtýrdýðý takýmlarda bize karþý oynadýðý maçlarda tribüne yaptýðý el kol hareketleri açýkça ettiði küfürler, maç sonu yaptýðý antipatik açýklamalar yüzünden hiç sevilmez. basketbol þubemiz bile geçen sene oynadýðýmýz maçtan sonra halil üner'e kýnama mesajý yolladý o derece.

http://www.kskbasket.net/v2/haberler...kiniyoruz.html

ama þuan trabzonu zor durumdan çýkarabilicek sayýlý hocalardandýr yapýlýcak 1-2 takviye ile çok rahat ligde kalýr trabzon inþallah baþarýlý olur..

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

transfer yapilacak mi. bu kadronun ligde kalmasi zor gözüküyo.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Baþarýlar dileyelim.

Pek sevmem kendisini ama artýk koç sonuçta...
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca tam sevdiðim enerjili dinamik bir hoca.. Kalp krizi geçirmiþ bir adamýn burada bulunmasýný aklým almýyor ama..

Helal olsun ne diyelim..

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç bittikten sonra tansiyon sorunu yaþamýþ Halil hoca, kendisine geçmiþ olsun diyorum.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ne demek çok çekecek ? bunlara takýlýp kalýyorsanýz ne diyeyim artýk, tuhaf.. sanki düþmanýný bekler gibi konuþuyorsunuz, gerek yok böyle boþ iþlere..
    Konu Sacit tarafýndan (09.03.2012 Saat 21:22 ) deðiþtirilmiþtir.

EMiRHAN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu hocayý seviyorum. Damardan girmeyi iyi beceriyor. Fenerbahçe maçýna nasýl konsantre etti bütün þehri ama . . .
    Bizi yakan ataþ "közden ötesi"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

çok iyi hoca

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Lig de kalýrsak, Halil hoca bizimle kalmalýdýr.
    Ligden düþersek eðer yine bizimle olmalýdýr..

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

basketbolun yýlmaz vuralýdýr malesef

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)