Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Tamamlandi...(Baskan Atay Aktug)

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Köse: Adayligi düsünmüyorum

BUNLAR DOGRU DEGIL
    Trabzonspor'da geçtigimiz Olagan Genel Kurul'da Atay Aktug ile baskanlik için yarisip az farkla kaybeden eski Asbaskanlardan Bahri Köse, yeni kongrede kesinlikle aday olmayi düsünmedigini söyledi. Köse, "Suanda Trabzonspor'da hersey iyi giderken benim ismim kullanilarak ortaligin bulandirilmaya çalisilmasi çok yanlis" dedi. Köse, Aktug'un kendisini yönetime almak istemesi durumunda ise, "Yine düsüncem olumsuz. Ama kongreye kadar sartlar olur bilinmez" dedi.

KAYNAK

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı EsenLerli_ÖzGüR Nickli Üyeden Alıntı

unyelimetyin ben snaa bisey diyim. ulusoyu trabzonlu taraftarlar istemiyor. en büyük nedeni trabzonlu olabilir ama galatasarayi tutmasidir. sen eger bunu bilmiyorsan futbolla alakan yok sanirim. yok eger biliyorsan daha hala neden onu aday gösteriyorsun?

ayrica mevcut yönetim basarisiz demissin sen son yillarda ne zaman liderlige oynayan trabzon gördün. ben 96-96 yilinda gördüm o zamanda 10 yasindaydim. düsüncelerine saygi duyuyorum ama tamamiyle yanlis oldugunuda belirtiyorum. saygilar.

Aaa öylemi yahu,demek Ulusoy Cinconluydu.Ben bunu bilmiyordum bak!Aslinda ben kabzimalim ve futbolla hiç alakam yok.Trabzonspor basketbol pardon futbol takimini arkadaslardan duydum!

Atay Aktug çok basarilir,süperdir,yönetim müthis bir uyum içindedir.Her ne kadar bonservisi olmaya adamlari alamasalar da giden futbocularin yerlerini dolduramasalar da birlik beraberligi sadece bas sikistigind gümdeme getirseler de federasyon seçimlerini elllerine yüzlerine bulastirsalar da Ibrahim Ege olayini tam bir fiyaskoya çevirseler de Fatih-Gökdeniz-Ziya Dogan üçlüsününün önderliginde müthis bir performans gösteren takimin basarasinin gölgesinde olsalar da 4 trilyon borcu eritmek yerine 7 trilyona çikarsalar da...neyse yine de çok basarililar.

Çünkü takim iyi gidiyor.

Nereden
    Ordu

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı

Pardon ama bordomavilim Ulusoy'u istemek neden saçmaklamak olsun?Böylemi sizin düsünceler sayginiz!

Ayrica mevcut yönetimin ÖS yönetiminden bile kifayetsiz oldugu ortada.Yönetimin takim,teknik kadro ve hatta taraftarin performansinin altinda oldugu bellli iken,baska bir aday düsünmek neden ve nasil saçmalamak oluyor?!!!

Ayip oluyor.

Bu arada Osman ben Gürcistan maçinda tribünde degildim.

Ben bu yazida nasil Ulusoy'u aday göstermisim anlamadim.Esenlerli bi daha oku bakayim!

Benim kizidigim bir baskasinin görüsüne saçma olarak yaklasan Osman'a cevap idi.Her ne hikmetse bu forumda yönetim aleyhine kimse bir sey yazamiyor.Hemen tepki aliyorsun.Ne is anlayalim?

Çok merak eden varsa ben Ulusoy'u günahim kadar sevmemama bu ortamda baskan adayi olsa Trabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda desteklerim.Ancak Hüsnü Hayali açikladi ne kendisi ne Ulusoy'un su anda Atay Aktug'a karsi çikma niyetleri yok.

O nedenle bu konunun uzayip zarar vermesini istemem.

Bir de lütfen yazilanlari anlayarak okuyalim,burada yazarken en önemli servetimizi yani vaktimizi veriyoruz.

Guests
    Ziyaretçi

tartismaya girmiycem seninle

öteki yazini yanlis anlamis olabilir yada sen anlatamadin. hatta her ne kadarda hala ulusoy aday olsa trabzonun menfaatleri dogrultusunda desteklerim desende. yine cvp vermiycem. tartismaya girmiycem.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence bosuna kavgaya gerek yok. Görüslerimi belirtirken, "bu is ne kadar geç gündeme gelirse o kadar iyi olur. " demistim. Önemli bir nedeni de iste bu. Kendi içimizde kavga ediyoruz.

Metin'in bahsettigi olumsuzluklar yönetim adina var. "Ama takim iyi gittigi için bunlar gündeme gelmiyor" diyor. Bunun da haklilik payi var. Ama yönetimlere bakis açisi her zaman saha sonuçlari ile iliskilidir. Mesela Aziz Yildirim, FB'ye çok iyi tesisler kazandirmasina ragmen uzun süre FB taraftarindan tepki aldi. Nedeni de saha sonuçlarinin iyi olmamasi idi.

Kisacasi, mevcut yönetim TS adina iyi isler yapmaya çalisiyor. Mevcut yönetim kadrosu, son kongre öncesindeki sartlar geregi çok güçlü olamadi. DOlayisiyla Metin'in bahsettigi konularda eksi puanlari var. Ama genel kani o ki, Atay Aktug baskanliginda daha iyi bir kadro ile TS daha basarili kilinabilir. Zaten insanlarin, "daha iyi bir kadro", demesininnedeni de mevcut yönetimin aslinda çok iyi olmadigidir. Olay sadece baskan ile sinirli degil.

Ulusoy konusuna gelince. Metin, bence vermek istedigin mesaji bazi arkadaslar yanlis anladi. Bence de bir kisi çikip da TS baskanligina aday oluyorsa ona saygi duymak lazim. Bu hakikaten zor bir karar ve istir. O kisinin adayligi TS'a saglayip saglayamayacagi fayda ölçüsünde degerlendirilmelidir. YOksa "Ulusoy aday olacak, GS'li biri bize nasil baskan olur" deyip bagirip çagirmaya gerek yok. Bir aday çiktiginda su nedenlerden dolayi desteklerim ya da su nedenlerle desteklemem diyerek görüslerimizi belirtiriz, olur biter. Herkes farkli düsünebilir.

Nereden
    İstanbul

Simdi TRABZON kökenli para babasi yani maddi açidan kulübe çöok verecegini vat eden biri çiksa ve 15 kisiyide hep oarali adamlari yanina alsa TRABZONSPOR'un basina geçse kulübümüzün parasal sorunlari halledilmismi olacak ,yoksa kulübümüz bu adamlarami borçlanacak ?

Birakin bu maddi bakimdan iyi 2 - 3adam laflarini TRABZONSPOR bir profesyonel bsir kurum ve bu kurumu yöneten kisiler amatörce görev yapiyor.Parasi fazla olan gstsin bir amatör takim alsin lige çikartsin. bizim oturmusdegerlerimiz var su anda PAF takimindaki topçularin hepsini satsak kaçpara elde ederiz. hesap yapan varmi ? UFUK kaç para eder, SELIM v.s.Takimi yönetenler para verdimi sorun o zaman basliyor. Takim içinde ve kurum içinde bazi isteklerde bulunmak isteniyor. biz çok gördük 100.000 dolar verip TRABZONSPOR yöneticisi kartviziti alanlari. Bos islerle zaman kaybetmeyelim. Bu takima zamanini ve bilgisini verecek kisilerin bizim kurumumuzu daha üst seviyelere getirecegini unutmayalim.

Paraylla saadet olmaz olsa olsa... neyse

SAYGILARIMLA

yaaa teske agaoglu kongreye girsede kazansa belki o zaman takim istedigi transferi yapar ve takimin maddi durumu düzelir fakat simdiki baskanimizda çok iyi gidiyo fakat parasi yok,,, bakalim ne olcak ilerleyen günlerde saygilarimla

[img]smileys/smiley5.gif[/img]Trabzonspor taraftarlarina saygi ve selamlarimi yollayarak yeni uye olmus bir arkadasiniz olarak bazi konularda bilgilarimi yazmak istedim.ben trabzonlu degilim ama fanatik bir trabzonsporluyumdur evelallah.trabzonspor'un bu yil sampiyon olacagina iananmadigimi belirtmek isterim cok istememe ragmen olamayacagini biliyorum daha dogrusu yapilmayacagini biliyorum.neden diye sorarsaniz bir cok nedeni var aslinda.ilk neden kadro kisitli ikinci neden istanbul takimlariyla maddi acidan ucurumlarin olmasi ucuncu nedende avrupa'da her yil erken kopmasi.baskanimizin cok iyi biri oldugunu bilmekteyim ama baskanlik karizma,guc ve maddiyat isteyen bir isdir.medya'da fazla sozu gecmiyor baskanimizin hatta tum yoneticileri toplasak yine gecmiyor.zaten her hafta spor programlarinda trabzospor'dan bes dakika soz edilmesinden bunu anlaya biliriz.kadro kisitli dedim cunki,elimizde ikinci bir gokdeniz,fatih,huseyin,petkovic,emrah,yattara yok Allah gostermesin ucu bir hafta kadroda olmasin yandik.kimse kimseyi kandirmasin sadece 13 kisilik bir kadroyla hic bir takim sampiyon olamaz bu zaten hic olmamis bir seydir.yonetim bence basda hata yapti en buyuk hatasi ise thijs ve lee youngu alarak ikinci hatasi ise yabanci kontenjanini iki yildir yedek bekleyen augustinle devam ederek yapti.baskan eger gecen yil iki transfer yapsaydi belki simdi biz sampiyon olacaktik ve fenerin yerine biz direk katilacaktik ama maalesef vaadler yerine gelmedi.bu yilda ayni fiyasko devam edecek gibime geliyor.kongrede ben ahmet agaoglu,ahmet kul,bahri kose,y.ziya yilmaz,atay aktug,lemi celik,serdar bali,hami mandirali,kenan iskender,h.hacisalihoglu,salih alparslan,m.ali yilmaz,haluk ulusoy gibi daha bir cok trabzon'lunun yonetimde direk veya en direk bulunmasini isterim cunki,ancak istanbul takimlariyla boyle bas edebilecegimizi dusunuyorum.ozellikle ahmet agaoglu ve mehmet ali yilmazyonetime girmesede birer futbolcu onlar almali trabzonluluk bunu gerektirir diye dusunuyorum.bir kokteylde 1000 tane trabzonlu toplaniyor ama is paraya gelince kimse ortaya cikmiyor bence bu yanlis.bu insanlar trabzonspor'a gereken onemi vermeli bence uzun vadeli gelir elde etmek icin bu insanlarin yardiimi sart.trabzonspor sirketlesmeye ve borsaya artik girrmeli buda isadamlarinin sayesinde baslamali.ilk isadamlari buna onculuk etmeliki halkda itibar etsin.sonuc olarak trabzon spor bu kadroyla ve iyi niyetli oldugunu bildigimiz bu yonetimle sampiyonolmasi biraz hayal gibi cunki karsilarindaki gucler her seyiyle su an bizden ondeler.

saygilarimla

Nereden
    Ordu

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı

Bence bosuna kavgaya gerek yok. Görüslerimi belirtirken, "bu is ne kadar geç gündeme gelirse o kadar iyi olur. " demistim. Önemli bir nedeni de iste bu. Kendi içimizde kavga ediyoruz.

Metin'in bahsettigi olumsuzluklar yönetim adina var. "Ama takim iyi gittigi için bunlar gündeme gelmiyor" diyor. Bunun da haklilik payi var. Ama yönetimlere bakis açisi her zaman saha sonuçlari ile iliskilidir. Mesela Aziz Yildirim, FB'ye çok iyi tesisler kazandirmasina ragmen uzun süre FB taraftarindan tepki aldi. Nedeni de saha sonuçlarinin iyi olmamasi idi.

Kisacasi, mevcut yönetim TS adina iyi isler yapmaya çalisiyor. Mevcut yönetim kadrosu, son kongre öncesindeki sartlar geregi çok güçlü olamadi. DOlayisiyla Metin'in bahsettigi konularda eksi puanlari var. Ama genel kani o ki, Atay Aktug baskanliginda daha iyi bir kadro ile TS daha basarili kilinabilir. Zaten insanlarin, "daha iyi bir kadro", demesininnedeni de mevcut yönetimin aslinda çok iyi olmadigidir. Olay sadece baskan ile sinirli degil.

Ulusoy konusuna gelince. Metin, bence vermek istedigin mesaji bazi arkadaslar yanlis anladi. Bence de bir kisi çikip da TS baskanligina aday oluyorsa ona saygi duymak lazim. Bu hakikaten zor bir karar ve istir. O kisinin adayligi TS'a saglayip saglayamayacagi fayda ölçüsünde degerlendirilmelidir. YOksa "Ulusoy aday olacak, GS'li biri bize nasil baskan olur" deyip bagirip çagirmaya gerek yok. Bir aday çiktiginda su nedenlerden dolayi desteklerim ya da su nedenlerle desteklemem diyerek görüslerimizi belirtiriz, olur biter. Herkes farkli düsünebilir.

Kalite...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'lu olmayan bir insan hangi cüretle aday olabilir ki. Zaten böyle bir sey olacagini sanmiyorum. Olsa bile kongrede boyunun ölçüsünü alir. Yillarca fb li May yönetti yine ayni hataya düsmemeliyiz.

Atay Aktug devam etmeli listesineBozoglu ailesinden birini Cevahirler'den birini ve Agaoglu'nu almali. Bu kisiler karsiliksiz yardim sözü vermeli ve sözlerini yerine getirmelidirler. Trabzonspor sampiyonluga kosuyor birileri hala koltuk sevdasinda ve çikar pesinde ise en büyük Trabzonspor düsmani onlardir.

Lütfen Trabzonspor üyeleri Atay baskana destek lütfen çünkü bize direkt kuru para degil zeki bir politika ileriyi düsünen bunlari yaparken de hiç bir taraftan açik vermeyen bir baskan lazim..

97 - 01 arasi ne oldu ? futbolcu aldik aldik öyle 4 büyük olduk bence simdiki gib basarlarimizla 4 büyük dedirtmeliyiz. Aksi takdirde en ufak bir seyde yine 3 büyük lafina döneceklerdir..

Neyse bence böylesine akilli bir politika izleyen bir baskan kesinlikle desteklenmelidir... Ben Ahmet agaoglunu da seviyorum ama o basa gelirse olacaklari da tahmin edebiliyorum...

Benim fikrim her akli selim Trabzonsporlunun Atay baskani desteklemesi gerektigidir..

Nereden
    Amasya

Alıntı Onur1967 Nickli Üyeden Alıntı

Lütfen Trabzonspor üyeleri Atay baskana destek lütfen çünkü bize direkt kuru para degil zeki bir politika ileriyi düsünen bunlari yaparken de hiç bir taraftan açik vermeyen bir baskan lazim..

97 - 01 arasi ne oldu ? futbolcu aldik aldik öyle 4 büyük olduk bence simdiki gib basarlarimizla 4 büyük dedirtmeliyiz. Aksi takdirde en ufak bir seyde yine 3 büyük lafina döneceklerdir..

Neyse bence böylesine akilli bir politika izleyen bir baskan kesinlikle desteklenmelidir... Ben Ahmet agaoglunu da seviyorum ama o basa gelirse olacaklari da tahmin edebiliyorum...

Benim fikrim her akli selim Trabzonsporlunun Atay baskani desteklemesi gerektigidir..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

oYLAR ATAYA

Simdi Çeksin Gitsin

AKTUG: "Yönetim anlayisimdan rahatsiz olan yöneticilerim varsa, kongreyi beklemesin simdi istifa etsin. Beni begenmeyenler orada duramaz. Kongrede yönetimimde köklü degisiklik yapacagim"

AKTUG: "Ne aci ki camiamizin içinde kongreden menfaat beklentisi oldugu için takimin kötüye gitmesini isteyenler var. Yaptiklarimiz ortada. Daha iyisini yapacagima inandigim için adayim"

KARADENIZ'E KONUSTU
    Trabzonspor Baskani Atay Aktug, kongre ile ilgili olarak Karadeniz'e gündem yaratacak açiklamalar yaparken, yönetiminde kendisinden rahatsiz duyanlarin derhal istifa etmesi gerektigini söyledi. "Her zaman paylasimci bir liderlik profili çizmeye çalistim. Ama buna ragmen bazi yöneticilerim sagda solda benim yönetim anlayisimi elestiriyorsa, orada bir saniye durmamali kongreyi beklemeden derhal istifa etmeli" diyen Aktug, "Hem baskanindan rahatsizlik duyacaksin hem de orada duracaksin. Bu olmaz" diye konustu.

ÖNEMLI DEGISIM YAPACAGIM
    Kongrede yönetiminde köklü bir degisim yapacagini ifade eden Aktug, "Maddi olanaklari ve gücü daha iyi olan bir ekip olusturmayi istiyorum. Ancak yönetim olusumunda yine ana ilkem uyumlu bir yapi bir araya getirmek. Listemi ben yapacagim, baska birilerinin yönetimimin olusmasinda hiçbir dahli olmayacak. Suanda kapali kapilar altinda çalismalarin oldugunu biliyorum. Ne acidir ki camiamizin içinde kongreden menfaat beklentisi oldugu için takimin kötüye gitmesini isteyenler var. Benim ise bu isten menfaatim yok. Trabzonspor için yeniden aday oldum" dedi.

YAPTIKLARIMIZ ORTADA
    10 ay önce göreve geldikleri tablo ile suandaki arasinda daglar kadar fark oldugunu ifade eden Aktug, "Iyi isler yaptigimizi düsünüyorum. Ancak daha iyisini yapabilecegime inandigim için yeniden aday olmaya karar verdim. Trabzonspor'u gruplarin menfaatine göre hareket eden bir takim degil, kurumsal yapiya kavusan bir kulüp yapmak istiyorum" dedi. Kongrenin suanda bir kenara birakilmasi gerektigini ifade eden Aktug, "Iyi giden bir takima bu zarar verir. Trabzonsporlular'i bu konuda sag duyulu olmaya çagiriyorum" dedi.

KARAR DELEGENINDIR
    Kongrede aday çikabilecegini bunun her Trabzonsporlu'nun hakki oldugunu ifade eden Aktug, "Herkes çikar yapacaklarini anlatir ve sonuçta karari genel kurul verecektir. Seçilirsem ne yapacaklarini kongre dönemi kamuoyuna açiklayacagim. Belki benim yaptiklarim bazi gruplarin isine gelmiyor ama benim için öncelik Trabzonspor'dur. Sag duyulu Trabzonsporlular'in gerçekleri gördügünü ve dogru karari verecegine eminim" diye konustu.

Kaynak : Karadeniz Gazetesi

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskana tam destek[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

özçilingir kardesime helal olsun. Aynen katiliyorum.Kulübümüz para babasi insanlarla yeterince zaman kaybetti üstelik onlara olan borçlarimiz nedeniyle girmis oldugumuz batak, degisen yönetimle bizi neredeyse küme düsme sinirina götürmüstü. Trabzonsporun maddi sikintilari için çözüm mü istiyorsunuz. Alin size çözüm. 100 bin üye...... 100 bin üye kampanyasi gerçeklesirse Trabzonsporumuzun kimseye muhtaç olmasi gerekmeyecek. Ama bizler hala birisi gelsin bizi kurtarsinin arkasindayiz. Her türlü ödeme kolayligina ragmen bu kulübe üye olmayanlar (imkani olmayanlara lafim yok!) samimiyetsizdir. Hatta Fenerliden bile daha haindir.

Sevgi vefa ister arkadaslar. Özveri ister emek ister. Üç bes liranin hesabini yapmayin artik. Ben yönetici gurubuna tekrar sesleniyorum. bu siteye yalniz gerçek Trabzonsporlular yani kulübe üye olanlar girebilsin .saygilarimla,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaslar Bahri Köse haricinde bir aday daha olmasi söz konusu; Utku Bozoglu kimdir diye soracaksiniz.Sampiyonluk yillarimizin asbaskanlarindan ve Türkiyenin ilk 500 zengini arasinda gösteriliyormus...yorumsuz...

Kaynak:spor3.com

Guests
    Ziyaretçi

utku bozoglunun tvde açiklamasini gördüm kesinlikle adam olmayi düsünmüyorum. yönetim gayet basarili dedi.

ama yönetimde olsa güzel olur.Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu baslikta, "Parali bir baskan gelsin, bizi kurtarsin" görüsü zaten hakim degil. Genelde böyle bir düsünceyok. Ahmet abinin (özçilingir) dedigi gibi TS'u kurumsal olarak yönetecek ama bu isi becerebilecek kisiler lazim. Maddi kaynak bulma yükümlülügü yönetimindir. Bunun en iyi yolu da kalici gelir kaynaklari olusturmaktir.Bu çok genis ve kapsamli bir konu.

TS'u "parali baskana" teslim etme dönemi geçmistir. Aksi bir düsünce tarihten ders almamak demektir.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iste Aktug'un bombalari

Trabzonspor Baskani Aktug, Asbaskani olarak yine Nevzat Sakar'i düsünüyor. Aktug, Utku Bozoglu'nun oglu Murat Bozoglu'nu da yönetime girmesi için büyük ölçüde ikna etti.

GIZLI ÇALISMALAR
    Trabzonspor'da Baskan Atay Aktug, kongre öncesi liste çalismalarini büyük bir gizlilik içinde sürdürürken, bombalari da patlatmaya hazirlaniyor. Aktug'un B.B.Ankaraspor maçini birlikte izledigi eski Asbaskanlardan Ahmet Agaoglu ile geçen kongrede birlikte yaristigi Bahri Köse'yi listesine almayi planliyor. Bu yönde görüstügü Köse'den olumlu yanit alan Aktug'un, Agaoglu'nu da büyük ölçüde ikna ettigi, bu ikilinin yeni yönetimde büyük ihtimalle yer alacaklari belirtildi.

SAKAR ILE GÖRÜSECEK
    "Trabzonspor için görevden kaçmayiz" diyerek yönetime girmeye yesil isik yakan Köse ve Agaoglu'nun yeni yönetimde baskan yardimciligi görevi alacagi belirtildi. Aktug'un aralarinda sogukluk olmasina ragmen Asbaskanlik için yine Nevzat Sakar'i düsünüyor. Sakar ile bu yönde görüserek sorunlari halledip yönetimde yer almasini saglamak isteyen Aktug'un Utku Bozoglu'nun oglu Murat Bozoglu'nu da yönetime alma yönünde ikna ettigi belirtildi.

Utku Bozoglu: Ben yokum

AKTUG BASARILI
    Trabzonspor'da kongre öncesi aday olmasi yönünde baski yapilan camianin önde gelen isimlerinden Utku Bozoglu, Baskan Aktug'u basarili oldugunu ve göreve devam etmesi gerektigini söyledi. "Hiçbir zaman Trabzonspor'da camiada bölücü olmam. Adayligi kesinlikle düsünmüyorum" diyen Bozoglu, Atay Aktug'un sahadaki basari yaninda camiaya yillar sonra aradigi birlik ortamini olusturdugunu belirterek, "Kendisi yola devam etmeli. Ben de her türlü destege hazirim" dedi.

dogru ise iyi haber [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporun öncelikle Aralikta olan kongreyi yaz aylarina almasi bence en önemli olaydir.hem takimi olumuszu yönde etkilemez.hemde yeni seçilecek yönetim transfer sezonu bitmeden istedigi oyuncularla lige baslar.istedigi sekilde kamp yaparak yeni sezon girer.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonsporun öncelikle Aralikta olan kongreyi yaz aylarina almasi bence en önemli olaydir.hem takimi olumuszu yönde etkilemez.hemde yeni seçilecek yönetim transfer sezonu bitmeden istedigi oyuncularla lige baslar.istedigi sekilde kamp yaparak yeni sezon girer.

aynen katiliyorum. sezon içinde yapilan kongreler takimin havasini fena halde etkiliyor. yönetime talip olacak kimselerin, takimin kötü gidisatin dan memnun olabileceklerinibile düsünüyorum o zaman.

Guests
    Ziyaretçi

arkadaslar kongreler bundan sonra öyle yapilicak zaten yönetim kararlarinda var bunlar görev süresi falan uzatildi. ama ilk seçimden sonra yapilmasi gerekiyor.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sn ahmet agaoglunu inanin baskan olarak cok görmek isterdim ama su an ki yönetime girecekse eger nasil bir TRABZONSPOR´lu oldugunu gösterir bence. ve ondan sonra kim tutar bizi[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf ziya yilmaz ve ahmet agaoglu gibi etkin insanlari yönetimde görmek bizim icin cok iyi olur eger olmazsa da yerlerine geleceklerde en az onlar gibi etkin olmalari gerekir

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı ipsilli-61 Nickli Üyeden Alıntı
    sn ahmet agaoglunu inanin baskan olarak cok görmek isterdim ama su an ki yönetime girecekse eger nasil bir TRABZONSPOR´lu oldugunu gösterir bence. ve ondan sonra kim tutar bizi[img]smileys/smiley20.gif[/img]

girmeyecegini açikladi yönetime. ama disardan her destegi vericeginide söyledi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)