Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Tamamlandi...(Baskan Atay Aktug)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

madem burada yeni konu açamiyoruz. yetkisi olan birisi lütfen benim için "TRABZONSPOR CAMIASI UYUYOR MU?" seklinde bi konu basligi açsin.

sedat peker operasyonu ile birlikte ortaya çikan, fenerbahçenin sedat peker vasitasiyla geçen sezon çevirdigi sike olaylari su an sedat peker sorusma klasörlerinin içinde. ne yazik ki fener yalakasi medyada bu konuda çit yok! benim duyumlarima göre bu dosyadaki belgeler fenerbahçenin sampiyonlugunun iptalini hatta küme düsürülmesini bile saglayabilecek önemde!

neden kimse bu konuyu desmiyor? bizim camiamiz da para karsiligi fenerbahçenin köpekligini yapanbu pislikten korkuyor mu yoksa?

arkadasim bu konuda kimsenin detayli bilgisi yok..duyumlarini kaynaklariyla birlikte açikla bizde ona göre ortak hareket edelim....Gerekirse yeni baslik ve gerekirse farkli mercilere tasiyalim olayi...Ama önce saglam bilgiler gerekli....bekliyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Tv 8' de tartisma programindamilli maç öncesi canli yayinda Agaoglu ne Atay Aktug' un nede baska birinin listesinde kesinlikle olmayacagini ayrica Atay baskanimizin Trabzonspor için büyük bir sans olduunu söylediydi arkadaslar... Bana kalirsa Ahmet Agaoglu ne kadar israr edilirse edilsin yönetime girmeyecek...

evet Agaoglu görev almak istemedigini ama ne konuda yardim istenirse hazir oldugunu söyledi...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Aslinda bu konunun daha sonra tartisilmasi iyi olurdu. Çünkü bu tartismalar TS için pek faydali olmuyor, o nedenle ne kadar geç baslarsa o kadar iyi

Ama konu açildigina göre fikirlerimi söyleyeyim. TS büyük bir klüp, ona baskan olmak isteyenlerin sayisinin fazla olmasi TS'un degerini gösterir. O nedenle adaylarin hepsine saygi duymak gerekir. Henüz Atay Aktug disinda resmi bir aday yok ama olursa da hepsine saygili olmaliyiz. Buna MAY ve Haluk Ulusoy da dahil. Ha bu veya diger isimleri istemeyebiliriz, neden istemedigimizi de nedenleri ile açiklariz. Ama TS'a baskan adayi olan hiç kimseye karsi yakisiksiz ifadeler kullanmak TS taraftarina yakismaz. Benim önerim, insanlarin adayligi hakkinda yorum yapmak için aday olduklarini açiklamalarini beklemek. Dedikodu ile yorum yapmak zaman kaybindan baska birsey degil.

Su an Atay Aktug disinda ciddi bir aday görünmüyor. Benim en büyük dilegim Ahmet Agoglu'nun yönetime yeniden girmesi. Atay Aktug'un bu konuda girisimi oldugu ama Agaoglu'nun simdilik sicak bakmadigi söyleniyor. Zaman neleri gösterir belli olmaz. Ama Agaoglu , iptal edilen kongredeki tavrina ragmen yönetimde olursa çok iyi olur. Genel anlamda bakarsak Atay Aktug'un mevcut yönetimin çogunu degistirerek çok daha güçlü bir kadro olusturmasi gerekiyor. Yönetimde Agaoglu ve onun gibi güçlü isimler olursa, Atay Aktug'un baskanlik performansinin artacagini düsünüyorum. Yeni seçilecek yönetimin görev süresinin 3 yil olacagini da düsünürsek güçlü bir listenin önemi bir kez daha ortaya çikiyor. Atay Aktug, geçen kongrede istedigi listeyi olusturmada zorluklar yasadi. Bunu kendi de itiraf etti. Ama bu sefer daha sansli. Mevcut sartlara göre en iyi seçenek Atay Aktug baskanliginda daha güçlü bir yönetim kurulu gibi görünüyor. Ama bu isler çok çabuk sekil degistirir. Gelismeleri izleyip ona göre fikir belirtmeye devam edecegiz.

Guests
    Ziyaretçi

yillar önce Ahmet Agaoglu'nu tv'deilk gördügüm zaman; keske bu adam bir gün kulübümüze baskan olsa demistim...

konusmasiyla,karizmasiyla,olguntepkileriyle onu tv'lerde izlemeye doyamiyordum... her hangi bir tv kanalinda adinin geçmesiyle birlikte, bütün arkadaslarim "senin baskantv'de konusuyor..!" diye beni heberdar ediyordu.

fakat gelin görün ki; baskanliga aday oldugu ilk kongrede"bazi baskilardan dolayi..!" kendisine inananlari,güvenenleri ve destekverenleri yari yolda birakip,sehrimizi terketmis bir trabzonsporlu'dan baskasi degildir.

trabzon insaninin gözündebu tip olaylarin nasil degerlendirilebilecegi hakkinda bir fikir yürütürseniz eger,ahmet agaoglu'nun artik hiçbir karizmasi kalmadigi fikrime katilirsiniz herhalde.

ahmet agaoglu'nun yöneticilik degil,trabzonsporumuzun adini bile agzina almasina karsiyim...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

@ metehan

kesinlikle haklisin konu erken acildi

@ CuttySark

düsüncelerine katilmiyorum. Ahmet Agaoglu secimlerden cekilmesi Trabzonspor kulübunu birakmasi ve karizmasini kayipetmesi anlamina gelmiyor, gelemez.

Dargin oldugunu anliyorum bir ahmet agaoglu hayrani olarak ( ayni hissleri düsünceleri bende paylasiyorum ) ama secimden cekilmesinden sonra bu kadar abartmani dogru bulmuyorum.

sevgiler saygilar

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı surmenekoprubas Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

madem burada yeni konu açamiyoruz. yetkisi olan birisi lütfen benim için "TRABZONSPOR CAMIASI UYUYOR MU?" seklinde bi konu basligi açsin.

sedat peker operasyonu ile birlikte ortaya çikan, fenerbahçenin sedat peker vasitasiyla geçen sezon çevirdigi sike olaylari su an sedat peker sorusma klasörlerinin içinde. ne yazik ki fener yalakasi medyada bu konuda çit yok! benim duyumlarima göre bu dosyadaki belgeler fenerbahçenin sampiyonlugunun iptalini hatta küme düsürülmesini bile saglayabilecek önemde!

neden kimse bu konuyu desmiyor? bizim camiamiz da para karsiligi fenerbahçenin köpekligini yapanbu pislikten korkuyor mu yoksa?

bu konuda bilgim yok bilgisi olan paylasabilirse iyi olacak

benimde henüz bilgim yok - bilgilenmek isterim - AYRI BIR KONUDA ?

Guests
    Ziyaretçi

a.agaoglu'nun atay aktug listesinde bulunmasi,ona en az %30 oy kaybettirir..! oy kullanabilme hakki olupta kongre salonuna gelebilen 2bin kisiden 500-600 kisinin taraf degistirmesi seçimin kaderini degistirir.(kongre tecrübesi olanlar bilirler.)

yani bir aday liste daha çikarsa maalesef atay aktug kaybeder...

saygilarimla.

HayirLisi oLur insaLLah Tranzon Spor'a O Özledigi SampiyonLugu Yasatacak Biri oLsun Elindeki FutboLcuLari Ve Teknik Kadroyu Korusun YeterSezon Arasi Orta aLanada TransferKaciniLmaz oLdu ArtikZiya Hocaya Tam Destek VeriLmeLi Transfer Istiyorsa aLinmaLi Takima Kazandirdigi BasariLar Ortada SampiyonLaR Liginden Elenmeye BiLirdik Istedigi TransferLer YapiLsaydi ParaLi Bir Yönetim Sart..!

Guests
    Ziyaretçi

ahmet agaoglu hakkinda seçimden neden çekildigi bilmeyenler atip tutmasin arkadaslar. agaaoglu hala karizmatik has bir trabzonsporludur. su anda yönetimde olmamasina ragmen trabzona en iyi destegi verenlerdendir. saygilar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

aday olanlar arasinda favorim Atay Aktug dur. Kendisini destekliyorum, sistemin devami için... eger trabzonda olursam oyum ona

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genel Kurul'da oy kullananlar her zaman sasirtmistir beni. Bu seçimde de ne olacagi belli olmaz. Isler yolunda gidiyorya yine ilginç bir karar verebilir Genel Kurul.. Bu yüzden 100.000 üye kampsanyasi çok önemli. 50, 60 bin oy kullanma hakki olan bir Genel Kurul hiç kimsenin yönlendirmesinde ve baskisinda kalmaz. Herkes özgür iradesiyle oyunu kullanir. Bu yüzden 4 bin kisi korkutuyor beni. Insallah hayirlisi olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bahri Köse bir liste çikaracakmis. Aday olmak tüm Trabzonsporlu'larin en dogal hakkidir ancak bu kadar iyi bir gidisati bozacak adimlar atilmamali diye düsünüyorum. Bu sene tüm güçlü yönetici adaylarinin Atay baskanin listesinde toplanmasi ve beraber sampiyonluk için çalismalari gerektigine inaniyorum. Isimiz zor. Saha disinda güçlü, kulis yapabilecek , baskilara direnebilecek kisilere ihtiyacimiz var.

Agaoglu mutlaka ikna edilmeli.( en azindan sezon sonuna kadar ).

not: Yalakasaray yalakasi baskan adaylarinin adinin anildigini görüyorum. Hiç mi vicdaniniz sizlamiyor. Yazik.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle bu kongre sürecinin teknik heyet ve futbolcu kadrosunu etkilememesi en büyük dilegim. Gerek yönetimin gerekse de biz taraftarlarin bu konuda çok duyarli olmasi sart. Ama geçen sene 3 baskan ve 3 teknik direktör degisikligi bile Trabzonsporumu durdurmaya yetmemisti. Bu yilda umarim ayni sekilde olur...

Kongreye gelince akli selim delegelerin en dogru karari verecegine eminim. Baskan Atay AKTUG geldigi günden itibaren yapmis oldugu icraatlarla gerek bizlerden gereksede kamuoyundan hep takdir alarak, ne zaman nerede ne konusmasi gerektigini bilerek, futbol takimina ve teknik heyete sürekli sahip çikarak mutlak bir istikrar saglamistir. Bu istikrarin ve birlik beraberligin saglanmasi en mantikli yaklasim olacaktir diye düsünüyorum. Tabi mevcut yönetim güçlendirilmeli ve özellikle kamuoyunda agirligi olan ve ayrica gerektiginde klube maddi anlamdada destek saglayacak isimlerde yönetime dahil edilmelidir. Böylece hem yönetim kadrosu hemde Trabzon lobisi güçlendirilecektir. Lobimizin güçlü olmasinin bize saglayacagi faydalar özellikle ligin ikinci yarisinda açikça ortaya çikacaktir. Herkes biliyor ki Trabzonsporu ligin ikinci yarisinda çok zor bir fikstürle birlikte yolunu kesmek için de envayi çesit de bizansoyunlari bekliyor... Bunlarla mücadele etmek için sadece sahada güçlü olmak yetmeyecektir. Trabzonsporun bu çerçeveden bakildiginda çok güçlü bir yönetime ve bu yönetimi disardan destekleyen çok güçlü bir lobiye ihtiyaci vardir. Eger yeniden sampiyon bir Trabzonspor isteniyorsa bunlarin saglanmasi sarttir...

Simdiden yapilacak olan kongrenin hayirli ugurlu olmasini diliyoum. Insallah Trabzonsporumuz bu kongreden çok daha güçlü çikacak ve rakiplerine korku yasatmaya devam edecektir. Bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak en büyük temennimiz bu... YOLUN AÇIK OLSUN KARADENIZ FIRTINASI.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Genel Kurul'da oy kullananlar her zaman sasirtmistir beni. Bu seçimde de ne olacagi belli olmaz. Isler yolunda gidiyorya yine ilginç bir karar verebilir Genel Kurul.. Bu yüzden 100.000 üye kampsanyasi çok önemli. 50, 60 bin oy kullanma hakki olan bir Genel Kurul hiç kimsenin yönlendirmesinde ve baskisinda kalmaz. Herkes özgür iradesiyle oyunu kullanir. Bu yüzden 4 bin kisi korkutuyor beni. Insallah hayirlisi olur.

kulüp üyeligi 2 yili doldurmus olanlar kongre üyesi olabilirler, 50-60 bin kisilik kongrelerde zaten istanbul-ankara gibi merkezlerde de sandik kurulmali herhalde ... bir sonraki kongre de öyle olur herhalde

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Atay baskanimizin bu oylamadan basi dik bir sekilde ayrilacagini düsünüyorum.Basarili bir sezon geçiren ve taslarin yerine oturtulmus oldugu bir trabzonsprda herkes baskanlik yapmak ister tabiki önemli olan zor gününde bunu basarabilmek.Iste Atay baskanimiz bizi böyle günlerde sahip çikarak buralara kadar getirdi .Bunlari düsünerek yapilacak seçimde tekrar atay baskanimizi görmek isterim.

Nereden
    Samsun

zor zamanlarimizda kaçmaya çalisanlarin adlari simdi gündeme gelmekte ben bunlara inanmak bile istemiyorum birakin seçilmelerini!!!!özkan sümer ve atay aktug baskan bizlerin bu günlere gelmesinde en önemli iki isim!!!atay baskanin yapmasi gereken yönetime güçlü iki isim almak,güçlü derken maddi anlamda da güçlü!birde manevi tarafi var o da baska mekanlarda bizlerin haklarini koruyacak güçlü simalar neyse...ahmet agaoglu iyi bir isim olabilir ancak iyi arastirilmali!atay aktug bize yakisan bir baskandir tek eksik tarafi maddi açidan biraz zayif yönetime sahip!

DENIZ sana katiliyorum trabzon baskan atay aktug iyi yolda gidiyo tek eksik maddiyat onuda çözmek için ahmet agaoglu yardim eli uzatmasi lazim veye baskanda olabilir ama ahmet agaoglu seçime girmiycekmis

Atay Aktug'u kurumsallasma yolunda kulubü biraz daha ileriye götürmesi için bir dönem daha taraftarlarimizin desteklemesi gerektigi görüsündeyim.Agaoglu da listeye girse tabiki çok iyiolacak ama Atay Aktug'un altinda çalismak isteyecegini hiç sanmiyorum.

insallah atay baskan tekrar baskan olarak çikar karsimiza...agaoglu ise atay baskanin listesine girerse müthis olur..ama girmesede trabzona destegi oldugunu en azindan tahmin ediyoruz...ne diyeli hak eden kazansin insallah atay aktug hakeder..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su zamanda sadece para yetmiyor...loby lazim, bu yüzden agaoglu gibi birkac isim bulmak gerek...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar görüyorumki, çogunluk Atay Aktug'un devam etmesindne yana. Su an için ben de ayni fikirdeyim ama kesin hüküm için biraz daha zamana ihtiyaç var.

Benim asil deginmek istedigim konu sistemle ilgili. Bazi arkadaslar sistemin devami için Atay Aktug devam etmeli diyorlar ve haklilar. 2000 yilinda Özkan Sümer'in kazandigi kongre ile TS'da bazi seyler degismeye basladi. Kurumsallasmaya önem veren, klübün taraftarla iliskisini güçlendirmeye çalisan, klübe kalici gelir kaynaklari bulma konusunda birsey yapmaya çalisan bir anlayis gördük bugüne kadar. Kisacasi ÖS ile gelen yönetim TS'un rotasini düzeltti ve TS'u dogru yola soktu. Daha öncesinde TS yanlis yolda ilerliyordu. Ama hep söyledigim birsey var. Dogru yolda gitmek kadar o yolda nasil gidildigi de önemli. Kosar adim da gidebilirsiniz, mehter adimiyla da. Önemli olan bu gidisin hizini da ayarlamak. ÖS yönetimi bu konuda yeterince basarili olamadi çünkü yönetimin yapisi ve imkanlar bunun için elverisli degildi. Atay Aktug, yönetimi bu konuda biraz daha iyi ama daha iyisi olabilir. Bunun için de iyi bir kadro lazim. Geçen kongrede Atay Aktug, iyi bir liste olusturma konusunda sikintilar yasadi, sartlar çok uygun degildi. Bugün hem zaman hem de takimin performansi açisinda sansi daha fazla. Iyi bir kadro ile yeni projelere yelken açmali. Ama sunu unutmayalim ki, TS'a kim baskan olursa olsun önemli olan, 4 yildan bu yana kurulmaya çalisilan ve yavas yavas oturmaya baslayan bu sistemin devaminin saglanmasi gerekiyor. Isimlerden önce dikkat edilmesi ve asla vazgeçilmemesi gereken sey budur.

Bence Atay baskanimiz devam etmeli çünkü su ana kadar yaptiklari ilerisi için inanilmaz güven veriyor..

Isini iyi yapiyor , takimi borca sokmamasi çok güzel , basari da cabasi ..........

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atay AKTUG' a destek. Güven veriyor ve Trabzonu iyi temsil ediyor. Yönetimini güçlendirerek devam etmeli...

Insallah güçlü isimlerin katkilari ile Atay AKTUG yönetimi yeniden seçilir..

Güçlü takviye derken manevi yönden güçlülük daha önemli çünkü su ana kadar Trabzonspor için kim para harcadiysa onu sorun etti. O yüzden bizim bu tip islerle ugrasacak durumumuz yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)