Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 315 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Tamamlandi...(Baskan Atay Aktug)

dün aksam cnn türk de senol günes i izleyen oldumu acaba takimi çalistirmayacagi garanti gibi birsey ve yönetimde tik yok kardesim bu ise ne zaman bir açiklik getirecekler neyi bekliyorlar aha devre arasida geldi gene 3 sinif yardimci antrenörle devam sonra iki yenilgi yine hüsran ve kahbe bizansin bir zaferi daha degistirin artik su filmi biktik beaaaaaaaaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı l_3461 Nickli Üyeden Alıntı
    dün aksam cnn türk de senol günes i izleyen oldumu acaba takimi çalistirmayacagi garanti gibi birsey ve yönetimde tik yok kardesim bu ise ne zaman bir açiklik getirecekler neyi bekliyorlar aha devre arasida geldi gene 3 sinif yardimci antrenörle devam sonra iki yenilgi yine hüsran ve kahbe bizansin bir zaferi daha degistirin artik su filmi biktik beaaaaaaaaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]
    Yabanci bir teknik direktör getireceklermis galiba...Öyle söylüyorlar...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adam acik acik söylüyor su an Antrenörlük yapamiyacam. Bügünden itibaren yabanci teknik Direktör arayislarina baslamasi lazim Yönetimin. Elbet bir B Plani vardir umarim öyledir. Cünkü bir sürü porblem cikar karsimiza.

sadece ve sadece

BASARILAR INSALLAH HAYIRLISI OLUR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı
    listedeki murat bozoglu'nun acaba utku bozoglu'yla bir yakinligi var mi??

Yanlis bilmiyorsam Murat Bozoglu, Utku Bozoglu'nun oglu oluyor...

Aynen öyle oluyor. Benimde merak ettigim kimdir bu Bozogullari ne isle ugrasirlar kulübe karsiliksiz destek olurlar mi....

Murat Bozoglu kimdir?

25.10.1971 Trabzon dogumlu. Yüksek ögrenimini Ingiltere'de is idaresi üzerine yapti. Ingilizce ve Fransizca biliyor. Bekar olan Bozoglu Ankara Atlispor Kulübü'nde lisansli binici. Futbola altyapida Tugay Kerimoglu ile birlikte ayni dönem Özkan Sümer'in ögrencisi olarak baslamis. Trabzonspor ile maskot olarak çok sahaya çikmis.

Islerime formül ariyorum

"Ukrayna ve Katar'da çok büyük isler aldik. Babamin bütün isin idaresini benim üzerime vermesi nedeni ile Trabzonspor'a nasil vakit ayiracagimin planlarini yapiyorum. Yarin (bugün) islerimi hafifletecek ve Trabzonspor'a zaman ayiracak bir formülün olusmasi için büyük çaba sarfediyorum.

Kaynak:PasFotomaç

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimin genel profili söyle.

Baskan: Atay Aktug : Yüksek Mühendis-Mimar

Asil Üyeler:
    Ömer Sari : Armatör
    Sitki Hacisalihoglu : Is Adami
    Ahmet Çubukçu : Beyin Cerrahi
    Ömer Yalçin Atalar : Tekstilci
    Sener Yavuz : Is Adami
    Bilgin Aygül : Is Adami
    Muammer Saka : Is Adami
    Ibrahim Sahin : Ortopedist
    Yüksel Simsek : Is Adami
    Murat Bozoglu : Müteahhit
    Orhan Aksu : Turizmci
    Hasan Osman Çelik : Müteahhit
    Önder Bülbüloglu : Is Adami
    Necmi Metin Akbasoglu: Armatör

Yedek Üyeler:
    Burhan Sezer Bahadir : Emekli D.I.E Bölge Müdürü
    Mahmut Yildirim : Magaza Isletmecisi
    Osman Nuri Özyazici : Magaza Isletmecisi
    Necdet Birinci : Eski Bankaci
    Özer Bayraktar : Ecza Deposu Sahibi
    Yasar Kibar Güven : Kalp-Damar Cerrahi
    Köksal Sadiklar: Is Adami

Insallah yonetim trabzonspor icin iy seyler yapar ilk once iy bir orta alan oyuncusu alir(zelenka ve ya Yarosek ve s)sonra ise iy birforvert alir insallah transferler iy olur sampionluk buna baqli aksi taktirde ts bu sezon ilk 3 bile girmiye bilir azerbaycandan salamlar

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

T.D olarak fransiz fernandezi yaziyor gazeteler.senol hoca gelmezse fransiz hoca iyi olur diye düsünüyorum.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    listedeki murat bozoglu'nun acaba utku bozoglu'yla bir yakinligi var mi??

Yanlis bilmiyorsam Murat Bozoglu, Utku Bozoglu'nun oglu oluyor...

Aynen öyle oluyor. Benimde merak ettigim kimdir bu Bozogullari ne isle ugrasirlar kulübe karsiliksiz destek olurlar mi....

Murat Bozoglu kimdir?

25.10.1971 Trabzon dogumlu. Yüksek ögrenimini Ingiltere'de is idaresi üzerine yapti. Ingilizce ve Fransizca biliyor. Bekar olan Bozoglu Ankara Atlispor Kulübü'nde lisansli binici. Futbola altyapida Tugay Kerimoglu ile birlikte ayni dönem Özkan Sümer'in ögrencisi olarak baslamis. Trabzonspor ile maskot olarak çok sahaya çikmis.

Islerime formül ariyorum

"Ukrayna ve Katar'da çok büyük isler aldik. Babamin bütün isin idaresini benim üzerime vermesi nedeni ile Trabzonspor'a nasil vakit ayiracagimin planlarini yapiyorum. Yarin (bugün) islerimi hafifletecek ve Trabzonspor'a zaman ayiracak bir formülün olusmasi için büyük çaba sarfediyorum.

Kaynak:PasFotomaç

Atay Aktug'un listesinin flas ismi... çocuklugunu ve gençliginin bir kismini trabzonda geçmis.yaklasik 20 sene önce Trabzondan ayrilip Ankara'ya yerlesmisler. rakip listede bulunan amcasinin oglu Mesut Çaglar Bozoglugibi ailece trabzonsporlu'lar... genç yasina ragmen Murat Bozoglu'nun kulübe çok faydali olacagini düsünüyorum...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bi dak ya!! bu mesut çaglar bozoglu geçen yerel seçimlerde akpnin çankaya belediye baskan adayi idi. chpnin kalesi olan çankayayi almak için oldukça çalisti. çok paralar harcadi. her yerde afisleri, billboardlarda resimleri vardi. seçim kampanyasi süresince çok paralar harcadi. ben de kim bu mesut çaglar bozoglu denilen adam, amma para harcadi demistim..

burdan su sonuç çikiyor bu bozoglu ailesi nüfuzlu ve zengin bir aile..

eger bozoglu ailesi dogru degerlendirilirse, daha önce yönetimlerde sikça görüldügü gibi küskünlük, darginlik gibi seyler olmazsa, trabzonspora çok büyük hizmetleri olacagi kanaatindeyim..

Guests
    Ziyaretçi

bi dak ya!! bu mesut çaglar bozoglu geçen yerel seçimlerde akpnin çankaya belediye baskan adayi idi. chpnin kalesi olan çankayayi almak için oldukça çalisti. çok paralar harcadi. her yerde afisleri, billboardlarda resimleri vardi. seçim kampanyasi süresince çok paralar harcadi. ben de kim bu mesut çaglar bozoglu denilen adam, amma para harcadi demistim..

burdan su sonuç çikiyor bu bozoglu ailesi nüfuzlu ve zengin bir aile..

eger bozoglu ailesi dogru degerlendirilirse, daha önce yönetimlerde sikça görüldügü gibi küskünlük, darginlik gibi seyler olmazsa, trabzonspora çok büyük hizmetleri olacagi kanaatindeyim..

aynenöyle kardesim..!

Guests
    Ziyaretçi

zaten "Trabzonspor'u çalistirmayi düsünmüyorum.." diyen Senol Günes'i ikna etmek içinson çare olarak MuratBozoglu'nungönderilmesinden de bunu anlayabilirsiniz..!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Kulüp Baskani Atay Aktug baskanliginda Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan toplantida, Baskan yardimciliklarina Sitki Hacisalihoglu, Muammer Saka ve Ilgin Aygün getirilirken, Ömer Sari Asbaskan , Orhan Aksu Genel Sekreter, Yüksel Simsek Mali Sayman, Ibrahim Sahin Basin Sözcüsü, Ahmet Çubukçu Saglik Kurulu Baskani oldu.

diyor haberde.. yukaridaki isimler arasinda Murat Bozoglu nu göremedim.. kendisini ben de anlatilanlardan taniyorum... bence gelecekteki baskan adayimiz olabilir... lakin neden kendisine baskan yardimciligi v.b bir görev verilmemis bilemiyorum...iki açiklama geliyor aklima.. islerinin yogunlugundan dolayi kendisi istememistir, trabzondaki üyelerin istegi sonucu getirilmemistir... birincisi ise amenna.. ama eger ikinci sik ise bence bir dahaki kongreyebaskanlik için birakin 2 adayi 1 aday bulabilirsek amenna... umarim zihniyet meselesi degildir bu is..

Guests
    Ziyaretçi

"Trabzonspor, Rui Costa ve Hamit Altintop transferini bitirmek üzere..!"

trt1. (28.12.2004/01.10) dogru mu acaba..!

bu haberi telefonla aldim.izleyemedim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rui Costa olayinda yönetim böyle bir arastirmaya girmis, fakat bu oyuncunun yillik kazancinin 4-5 milyon dolarlarla ifade edildigi ögrenilince bu arastirma bir meraktan öteye gitmemis sanirim.....(Yerek kanallar bir kaç gün önce bu transferi bu sekilde yansitmisti)

Hamit Altintop olayindan haberdar diilim; dogruysa bile gerçeklesebilecegine pek ihtimal vermiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)