Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’un "Değerleri" ve Lee

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Trabzonspor’un "Değerleri" ve Lee

arkadaslar, bir gözlemimi sizlerle paylasmak istiyorum..

Buradaki hemen herkes gibi ben de Trabzon'un tüm maçlarini izlemeye çalisiyorum ve bu yil bir dakika bile eksigim yok. 5-6 maçi stadda olma üzere tüm maçlarimizi izledim..

Lafi uzatmayalim, özellikle son maçlarda, sezon sonunda gitmesini bekledigimiz lee'yi bir baska gözle izlemeye basladim. Özellikle takimimiza ikinci kez dönüsünde etkili olduguma inandigim için belli belirsiz bir sorumluluk duygusu da var.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan degerleri hepimiz biliriz. Kora kor mücadeleden hiç kopmadan, tüm gücünle ve özveriyle mücadele..

Tüm kadroyu gözümüzün önüne getirelim..Gücünün son noktasina kadar mücadele açisindan Su Kore lee'den daha öne çikan biri var mi arkadaslar? Ben ille de kalsin demiyorum, mutlaka daha iyisi de vardir, ama gidecekse de...Güzel bir ugurlamayi haketmiyor mu?

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kesinlikle katiliyorum adama burdaki forumlarda resmen defolsun gitsin muamelesi yapiliyor halbuki bence çooook yürekten oynuyorrr...ayrilacaksada iii bir sekilde ugurlanmasi lazim

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee nin bu sezon ikinci güzel maçini izledim dün.Çok güzel yürekten ve hirsli oynadi.Birde febe maçinda güzel oynamisti.Acaba diyorum ki yine febeyemi bileniyor.insallah öyle oynar

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede Lee süper oynuyo özellikle derbilerde biraz daha hirsli gibi ama diger oyuncularin çogunda tik yok

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Selahattin agabey kaç kisi senin gözünle bakabiliyor ki sahaya? Taraftarimizin yüzde ne kadari sogukkanli ve bilinçli bakabiliyor ki kadro yapimiza.En güzeli o gitsin,bu gitsin,T.D. gitsin.Birazdan insallah basligi açtigina pisman olmazsin.

Lee konusunda benim düsüncem:gitmesini istemem.Çünküyabanci hakkinin heba edilecegini düsünüyorum(Insallah yanilirim).Takimin neferi gibi ön libero, defansin solu,orta sahanin solu,nerede görev verildiyse müthis bir efor sarfediyor,mücadele ediyor (istedigimiz gibi).Ama gidersede dedigin gibi güzel bir ugurlamayifazlasiyla hak ediyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hiç bir futbolcumuza defol git demeye hakkimiz yooooook!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lee'yi ben de begeniyorum yalniz birseye dikkatinizi çekmek istiyorum.türkiye kupasini aldigimiz sene de geçen sene de lee hep sezon sonuna dogru formunun zirvesine ulasti.bu sene de aynisini yapti.yil içinde ise kayip.

bence de gitse de saygin bir sekilde ugurlanmayi haketti.kalirsa da destek çikmak lazim.çünkü sakatlik falan da geçirdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

lee nindegisik özellikleri var öncelikle kore milli takiminda sutör olarak oynuyordu.ayrica rüstüye attigi golu hatirlarsiniz ve onun gibi niceleri.yani frikik atiyorama biz öyle degerlindirmiyoruz mesela.ayricakore milli takiminin sol acigi olarak çogunlukla oynuyor ilk geldiginde hüseyinin yerindede oynatilmisti ki asil futbola baslama noktasi imis o bölge.yani degerli bir futbolcumuz.

lee trabzonspor için bir çok mactatrabzonspor ve trabzonun öz evladi gibi oynamistir.son haftalarda ise hasan üçüncü ile birlikte takimin en azimli ve iyi oynayanlari arasinda.

öncelikle en kötü 1 sezon daha kadroda tutmakta yarar var ama iyi sini alirim diyorsaniz gönderin.

ama benim daha ilginç bir önerim var biliyorsunuz kore türkiyeye yakinkligi ve sevecenligi ile taninan yakin iliskilerimizin oldugu bir ülke acaba lee nin yabanci statüsünden çikmasi için ikinci vatandaslik uygulamasi yapilamaz mi ? yani lee bu duruma ne der ?Edited by: miracciftci

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu takimda Fatih-Yattara- Szymek ten sonra Gökdenizle birlikte en teknik oyuncumuz.Mücadele gücü ve azmi en üst seviyede.Insallah gönderilmez çünkü yeri doldurulamaz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee yi begenmeyenler arasindayim. yilda bir-iki maç iyi oynuyor. bu formuylabence yabanci kontenjanini isgal edecek bir oyuncu degil.
    ancak Sommers'i Romashenko'yu gönderdik daha iyilerini alamadik. eger gönderip uydurma yabancilar alacaksak yazik olur.

tabiki bu formayi giyenler güzel bir ugurlamayi hakediyor. maçlarimizdaki korelileri unutmadik. herseyi sahadaki olaylarla degerlendirmemek lazim. dünyaya yeni açilan uzak dogu futbolundaki en önemli temsilcimiz Lee olacaktir. futbolculuk hayatinin sonrasinda da kulübe hizmetleri dokunabilir.(Breams,Sota,Cizyo)

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee vasat bir oyuncu bence yerine daha kaliteli bir sol bek alinmali ve gönderirsek de güzel bir ugurlamayi hakediyor.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

efend, dürüst sempatik biri ama bize ligde ilk yari fener macinda ki gibi mucadele seviyesi ve kapasitesi fazla olan biri gerekli diye düsünüyorum,

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Trabzonspor formasini terletmis her futbolcu gerektigince ugurlanmalidir.

lee ye gelince transfer politikasi geregince gönderilmesi gerekiyorsa yollarimizi ayimakta bir mahsur yok bence.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla kaç zamandir yazmak istiyordum. iyi oldu bu to.........soldaki en iyi adamimiz. yani mükemmel degil.ama futbolu gözükmüyor bencede.yani elinden geleni yapiyor.kademeleri mükemmel.bencede lee den iyisi alinmayacaksa kalmasindan yanayim.

yani hep garip bir çocuk gibi gördüm ben onu..koreden gelmis,hiç sesi çikmaz.elinden geldigince isini yapar.hiç bir gazetede röpörtajini okumadim....

dedigim gibi ,iyisi alinmayacaksa kalsin.celalettin, den,djokaj dan 2 gömlek iyidir.

ha gidersede,ugurlanmayi hak ediyor bence.verdigi emekler için tesekkürler...

lee gerçekten özveriyle oynayan bir futbolcu kötüde oynasa iyiniyetinden asla süphe edilemez

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

lee giderde djokaj durursa ozaman yanlis yaparlar. daha iyisi alinan her oyuncu guzel bir sekilde ugurlanip yollanmali. Lee her macta mucadele ediyor ama cok inisli cikisli grafik ciziyor. Bana en sempatik gelen futbolculardan biri. Giderse ve yerine duzgun adam alinmazsa cok arariz...

Lee i fazla begenmiyen biri olarak yaziyorum ama mucadelesinede saygi duyuyorum.

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Lee fena diyil gitmesinden yana diyilim... O'nun yerine gidicekler var !!!

Yigidi öldür ama hakkini ver..Lee belki memleketinden belki kisiliginden savasmayi birakmiyor hirsli olmasi ister kötü oynasin ister iyi beni yeterince etkiliyor fakat sözlesmesinin bitmesi ile birlikte takimdan ayrilacaktir.Kendisine hizmetlerinden dolayi tesekkür ederim..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence Lee sezon sonunda gönderilmeli ve yerine çok daha etkili bir sol kanat oyuncusu alinmali. Bu benim teknik yorumum. Ama bunlari söylemek Lee'yi profesyonellik anlaminda övmemi ve güzel bir ugurlamayi hakettigini söylememi de engellemiyor. Ikisi farkli seyler. Lee gerçek bir profesyonel, takim içinde huzursuzluk çikarmayan, gücü ölçüsünde formanin hakkini vermeye çalisan gerçek bir beyefendi.

Eger TS'un kadrosu bugünkü gibi olacaksa Lee kabalabilir, ama hedefler daha büyükse Lee'den iyisini bulmamiz sart.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet lee belki cok ust duzey bi futbolcu deyil belki ondan iyisinide alabiliriz ama ben her zaman soledim lee gercekten cok iyi bi profesyonel fatih tekkedende gokdenizdende yattaradanda hepsinden daha profesyonel seneye kalirmi onu yonetim bilir ama daha iyisini dahaefendisini almayacaksan gondermeyin lee yi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lee için "görev adami" demek görevine isine "sadik" birisi demek dogru olur bence.. o da kendi kültüründen gelen bir sey ve degisecegine inanmiyorum. baska takima da gitse yine ayni etkiyi gösterecektir.. lee den mutlaka iyisi vardir. ben demek istedigini anladim kardesim. lee gibi hasanda var.. lee giderse üzülürüm ama kalsin diye de israr etmem...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugün lee yi uzun sokakta gördüm fotograf felan çektirdik.lee için burada hep yazdim lee türkiye liginin en iyi sol kanat oyuncusudur diye,bu kesinlikle böyle..

ama trabzonspor ondan daha iyi yabanci alicaksa gitmeli fakat hiççç zannetmiyorum ts hiç bir zaman gönderdisklerinin yerine iyisini alamamistir. o yüzden yönetimin isi zor allah kolaylik versin...

lee,milan,yattara,szymek ve bunlarin yaninda iki yildiz sözünü tutsun yönetim yeterli bence(yabanci konusunda)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

lee gidici

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Herkesin futbol anlayisi mantelitesi farklidir.Kimi Hasan,Lee,M.Yilmaz gibi savasan fakatskora katkisi fazla olmayan kisacasi bal yapmayan arilari sever.Kimi formasini terletmese bile neticeye direk etki yapacak futbolculari yani,Yattara ,Alex,Sergen gibilerini sever.Lee bana göre bal yapmayan ari konumundadir.Elimizdeki sol kanat oyunculari arasinda en iyisi o dur.Ama bu bana göre kötünün iyisidir.Sampiyonlugu bu tip oyuncularla kovalayamazsiniz.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tamam lee belki avrupanin büyükkuluplerinde oynayabilecek yetenege sahip degil ama su manchesterdeki sii sung park midir nedir ondan ne kadar kötü tartisilir (gerci simdi man.de degil unutmusum neyse)

bence kalmali eger bu topcuya anderclect ve hamburg talip oluyosa bi bildikleri vardir kadroya oturmus bi adami yollamanin cezalarini gördük macarello( marco aulerio)ve tolga seyhandaki gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)