Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’un "Değerleri" ve Lee

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Lee gibi bir adamla yabanci kontenjani doldurulmamali bence.. ha hakkini yemeyelim iyi oyuncu ama benim mentaliteme göre 3 tane yabancin olsun maç çevirsin,yerlilerden bir farki olsun yani.. her hafta Ufukhan'da oynasa mesela, Lee gibi solak olmamasina ragmen onun kadar oynar diye düsünüyorum sol bekte..

Ama su da var.. Petkoviç gitti Jeferson geldi memnun musun derseniz cevabim kesinlikle hayir... Djokaj tipi adamlar alacaklarina Lee dursun..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hepinize hak veriyorum duygusal davraniyosunuz ama bir maçla degerlendirmeyin oyunculari busene lee hatirladim bi bu maç bide febe maçi hariç hiç parlamadi bi adam sol açik olurda assist yapmazmi yani bu maç için konusmuyrm ama genelde öle

lee mücadele gücü yüksek bi futbolcu ama kapasite belli daha iisini bulmak pekte zor degil febe maçindada ii oynasin ii hatirlayalim lee yi

anlik degil genel yorumlar yapmak daha mantikli bence

kutoz
    Ziyaretçi

Bruce Lee'den sonra hayatima giren en iyi Lee. Birde Denizlee var ama bunun konumuzla alakasi yok sanirim. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saka bir yana, Lee'den iyisini alacaklarsa, takimda tutmanin mantigi olmaz. Ama alamayacaklarsa, kalmasinda fayda var. Sayet giderse de, iyi birsekilde ugurlanma, emekleri için tesekkür edilmeli, bize yakisir bir sekilde.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee Young biraz daha "young" olsaydi; o zaman kalabilirdi belki diye düsünüyorum...

kalip kalmamasi tamamen yönetimin önümüzdeki sezona bakis açisi ve vizyonuyla alakali bir durum... Lee sampiyonluk hedefleyen bir takim için ilk 11 degil de ilk 18 oyuncusu olabilir bence... yabanci kontenjaninda oynadigini düsünürsek yedek kulübesi için de lüks olacaktir... o yüzden gitmeli maalesef...

bunun yaninda eger yönetimin vizyonu genis degilse ve dolayisiyla sampiyonluk hedeflenmiyorsa ve dolayisiyla yerine daha iyi bir yabanci alinmayacaksa, siddetle kalmali derim...

ugurlama kismina gelince... insanlarinin; misafirperverligi, mertligi, sicakkanliligi ve vefakarligiyla meshur bir sehrin, bu söhretin gereklerini yerine getirmesi gerektigini düsünüyorum...

sevgilerimle...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

konuyu açan arkadasimin söylediklerine tamamen katiliyorum.gidecek ve yerini dolduramayacaksan gitmesin.ama yok çok daha iyi var diyolarsa da o zaman lee iyi bir ugurlamayi hak etti diye düsünüyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lee hakkinda daha önce Futbolcular bölümünde de yazi yazmistim. Teknik ve taktik özellikleri, oyun stili ve futbol geçmisi hakkinda daha önce yeterince durdugum için burada fazla detaya girmeyecegim. Türkiyede çizgide oynadigi halde oyun jkurabilen iki tane sol kanat oyuncusu var, daha dogrusu vardi: Biri Ergün, digeri de Lee. Ayrica her iki oyuncunun karsilastirmasi yaplildiginda bence Lee'nin fazlalari da var. Kendisiyle de esi Sue Hanim ve oglu küçük Suk'la da tanisma firsatim oldu. Uzaktan soguk görünmelerine ragmen son derece cana yakin insanlar olduklarini söylemeliyim. Bu da yetisme tarzlari ve kültürlerinin bir aksi olsa gerek. Daha iyisi bulunursa gitsin mantigi sadece Lee için degil, bence bütün oyuncular için geçerlidir.yalniz burada kimsenin bilmedigi bir seyi hatirlatmama lütfen izin verin: Lee'nin Trabzon'a ikinci defa gelisi söz konusu oldugunda klübü bonservis bedeli olarak Trabzonspor'un teklif ettigi paranin 100.000 USD fazlasini istemisti ve bizim yönetim de bu parayi vermeye yanasmiyordu. Çözümü yine Lee buldu. Nasil mi? Kendisine ödenecek paradan 100.000 USD kesilip klübüne ödenmesini isteyerk. yani bu adamin bu sehir ve klüple sadece profesyonel degil ayni zamanda duygusal bagi da var. Birkaç defa ailece markette karsilastik. Özellikle esi Trabzon insanina hayranligini anlata anlata bitiremiyordu. Bu arada aramizda kalsin ama Lee'nin esi kendisinden daha güzel Türkçe konusuyor. Neyse lafi uzatmayalim.Ben daha üst seviyede biri alinmadigi sürece Lee'nin takimda kalmasindan yanayim. Ama gönderilecekse kendisine layik bir vedamerasimi düzenlenmesi ve hizmetleri karsiligi tesekkür edilmesitaraftariyim.Durumu kesinlestikten sonra eger taraftar olarak -ki bu durumda biz Trabzon'da yasayan taraftarlara çok görev düsüyor- kendisine unutulmaz bir veda partisi düzenlemeliyiz. Ben kendi adima elimden gelen her seyi yaparim.

Son olarak bu konuyu gündeme getiren zinos_zon arkadasima tebrik ve teskkürlerimi sunuyorum. Büyüklük gönülde ve beyinde baslar davranislarla disa vurulur. Iste vefali taraftar örnegi.

Selam ve muhabbetle!..

Edited by: Poetricus

Nereden
    Kuzey Amerika

ben bu yonetimin lee den iyi bir sol bek getirecegine inanmiyorum . ayni kalitede bir dam gelecekse bile maya tutacak mi

sehre alisacakmi ?

bu sorunlar onemli hazir elimizde bir cok trabzonlu futbolcudan daha hirsli olan bir lee var ken neden birakalim ..

ilginc tabii ..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Poetricus..

Futbol bir "oyun" ve bizim takimimizda oynayan her oyuncu da dogal olarak "semtin çocugu", bilirsiniz..

Lee hakkinda bilmedigim bir seyi de sayenizde ögrendim (100 bin dolar) ve bu Kore Lee adama sevgim artti.

Tesekkür ederim. Güzel sehrimiz sizlere emanet, iyi bakiniz..

bir çok arkadasiminda dedigi gibi lee den iyisini alamayacaksak lee kalsin daha iyisi gelecekse gitsin bu kadar basittir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı
    Tüm kadroyu gözümüzün önüne getirelim..Gücünün son noktasina kadar mücadele açisindan Su Kore lee'den daha öne çikan biri var mi arkadaslar?

bence vasat bir oyuncu..belki kullanildigi yerlere göre performansi inisli çikisli olabiliyor yalniz su dedigin yere katilmiyorum..hasan üçüncü var bence su tanima uyan..

lee'ye tesekkürlerini sunup güle güle demekten baska yapacak bisey yok.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi arkadaslarimduygularimatercüman olmus. Bana da bunlari alkislamak düser. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar, bir gözlemimi sizlerle paylasmak istiyorum..

Buradaki hemen herkes gibi ben de Trabzon'un tüm maçlarini izlemeye çalisiyorum ve bu yil bir dakika bile eksigim yok. 5-6 maçi stadda olma üzere tüm maçlarimizi izledim..

Lafi uzatmayalim, özellikle son maçlarda, sezon sonunda gitmesini bekledigimiz lee'yi bir baska gözle izlemeye basladim. Özellikle takimimiza ikinci kez dönüsünde etkili olduguma inandigim için belli belirsiz bir sorumluluk duygusu da var.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan degerleri hepimiz biliriz. Kora kor mücadeleden hiç kopmadan, tüm gücünle ve özveriyle mücadele..

Tüm kadroyu gözümüzün önüne getirelim..Gücünün son noktasina kadar mücadele açisindan Su Kore lee'den daha öne çikan biri var mi arkadaslar? Ben ille de kalsin demiyorum, mutlaka daha iyisi de vardir, ama gidecekse de...Güzel bir ugurlamayi haketmiyor mu?

Pek yeterli degil. Ama mücadele ettigi dogru. Bunun baska bir örnegi daha da bariz olarak Hasan Üçüncü'dür kanimca.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

daha iyisin alacaksa yönetim yollasin ama sonra djokay gibi facia transfer yapacaksa hiç yapmasin

arkadaslar, bir gözlemimi sizlerle paylasmak istiyorum..

Buradaki hemen herkes gibi ben de Trabzon'un tüm maçlarini izlemeye çalisiyorum ve bu yil bir dakika bile eksigim yok. 5-6 maçi stadda olma üzere tüm maçlarimizi izledim..

Lafi uzatmayalim, özellikle son maçlarda, sezon sonunda gitmesini bekledigimiz lee'yi bir baska gözle izlemeye basladim. Özellikle takimimiza ikinci kez dönüsünde etkili olduguma inandigim için belli belirsiz bir sorumluluk duygusu da var.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan degerleri hepimiz biliriz. Kora kor mücadeleden hiç kopmadan, tüm gücünle ve özveriyle mücadele..

Tüm kadroyu gözümüzün önüne getirelim..Gücünün son noktasina kadar mücadele açisindan Su Kore lee'den daha öne çikan biri var mi arkadaslar? Ben ille de kalsin demiyorum, mutlaka daha iyisi de vardir, ama gidecekse de...Güzel bir ugurlamayi haketmiyor mu?
    sevgili abicim sen yine aldin eline sazi anlasilan.....ama iyiki de aldin sazi eline....lee konusunuda açtin çok sükür....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avrupanin büyük takimlari uzakdoguda forma satmak, klüplerine gelir getirmek vb. isler için oaralardan futbolcu transfer edilyorlar. lee'yi alirken bizimkiler böyle düsünmüs olamaz ama korelilerin bize sempati duymasina neden oldugu kesin...lee hem çok iyi bir sporcu hem de takima yararli bir futbolcu mutlaka takimda kalmali...

Nereden
    İzmir

kesinlikle kalmali

yerine kimi alcaksiniz zaten roberto carlos mu lizerazzu mu aubbarenna mi? hiçbiri o yüzden ne oldugu belirsiz 3. sinif yabanci almaktansa lee kalmali derim ben...

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaslar lee bu sezonun basindan beri takimin en iyilerinden. Tamam bir yattara gibi türübünleri hareketlendirmiyor, bir fatih tekke gibi bitirici degil ama görev adami. Sezonun basindan beri söylüyorum bu seneki en iyi oyuncumuz lee oldu.

Dikkatinizi su konuya çekmek istiyorum ben asil. Lee nin sezonun bvasinda oynadigi yer sol açik gibiyde arkasinda genelde celalettin vardi. Daha sonra lee sol beg oynadi önünde dyokac kazmasi vardi. Bu iki topçuyla kanat sikinti yasadi lee de göze çok çarpamadi. Çünkü Ilk yari celonun açiklarini kapamayla ugrasti pesinden dyokacin açikta yapamadiklarini tamamlamak için belten açiga geldi gitti. Ne zaman önünde gökdeniz oynamaya basladi iste o zaman daha rahat oynadi. Buda performansini gözler önüne serdi.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çokay'i satip sol beke saglam bi adam alarak lee'yi hep ortanin solunda ileriye dönük oynatmak lazim.hem hücum variasyonlarimiz zenginlesir hem kisitli sayidaki yabanci hakkimizi forvet ve orta sahada kullaniriz..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Lee görevini layikiyla yapmaya çalisan bir oyuncu. O'nu begendigimi de yeri geldiginde hep söylemisimdir. Daha iyisini bulamayacagimizi sandigimdan Lee'nin takimda kalmasinda yarar olacagini düsünüyorum. Djokaj gibi 'futbol' oynadigini sanan adamlar bu takimda yer buluyorsa Lee'ye sapka çikarmak gerekir...

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bü y önetim yabanci yildiz sözü werdi yattara szymek stepanov etti 4 bidee lee kalsin derseniz geriye 1 yabanci hakki kaliyo bu adama asiksaniz alin mahalle takiminda oynatin

hasan ücüncüyü 1 ay önce takimda görmek istemeyenler simdi vasat ve yabanci statüsündeki adam kalsin diyo

iyi niyetliymis uyumluymus fln da bunlarla bir aDIM gidemiyosunuz adam appiah anelka alex le cikarken biz lee le war olmaya calisirsak sonuc yine hüsran olur

go home lee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bü y önetim yabanci yildiz sözü werdi yattara szymek stepanov etti 4 bidee lee kalsin derseniz geriye 1 yabanci hakki kaliyo bu adama asiksaniz alin mahalle takiminda oynatin

hasan ücüncüyü 1 ay önce takimda görmek istemeyenler simdi vasat ve yabanci statüsündeki adam kalsin diyo

iyi niyetliymis uyumluymus fln da bunlarla bir aDIM gidemiyosunuz adam appiah anelka alex le cikarken biz lee le war olmaya calisirsak sonuc yine hüsran olur

herseye tamam ama her ne olursa olsun lee young için bu ifade çok agir.(go home lee) haketmedigini düsünüyorum.

ikinci sefer gelisinde ki fedakarligidaha önceki forumlarda yazildi ve sanirim halen lee formunda yaziyor.

gidecekse kovalar gibi degil saygi ve sevgiyle göndermek gerekir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Lee'nin iyi bir insan oldugu zaten belli. Trabzon'dan onu daha yakindan taniyan arkadaslarin aktardiklari da bunu destekliyor. Zaten Korelierin Türklere karsi bir ilgisi ve sevgisi var. Lee'de de bunu açikça görmek mümkün.

Teknik olarak fikrimi yazmistim. Daha büyük hedefler için daha etkili bir oyuncu alinmali yerine. Ama benzer nitelikte biri alinacaksa elbette Lee'nin kalmasi daha dogru olur. O seçenegi zaten düsünmek dahi istemiyorum.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Lee hakkinda daha önce Futbolcular bölümünde de yazi yazmistim. Teknik ve taktik özellikleri, oyun stili ve futbol geçmisi hakkinda daha önce yeterince durdugum için burada fazla detaya girmeyecegim. Türkiyede çizgide oynadigi halde oyun jkurabilen iki tane sol kanat oyuncusu var, daha dogrusu vardi: Biri Ergün, digeri de Lee. Ayrica her iki oyuncunun karsilastirmasi yaplildiginda bence Lee'nin fazlalari da var. Kendisiyle de esi Sue Hanim ve oglu küçük Suk'la da tanisma firsatim oldu. Uzaktan soguk görünmelerine ragmen son derece cana yakin insanlar olduklarini söylemeliyim. Bu da yetisme tarzlari ve kültürlerinin bir aksi olsa gerek. Daha iyisi bulunursa gitsin mantigi sadece Lee için degil, bence bütün oyuncular için geçerlidir.yalniz burada kimsenin bilmedigi bir seyi hatirlatmama lütfen izin verin: Lee'nin Trabzon'a ikinci defa gelisi söz konusu oldugunda klübü bonservis bedeli olarak Trabzonspor'un teklif ettigi paranin 100.000 USD fazlasini istemisti ve bizim yönetim de bu parayi vermeye yanasmiyordu. Çözümü yine Lee buldu. Nasil mi? Kendisine ödenecek paradan 100.000 USD kesilip klübüne ödenmesini isteyerk. yani bu adamin bu sehir ve klüple sadece profesyonel degil ayni zamanda duygusal bagi da var. Birkaç defa ailece markette karsilastik. Özellikle esi Trabzon insanina hayranligini anlata anlata bitiremiyordu. Bu arada aramizda kalsin ama Lee'nin esi kendisinden daha güzel Türkçe konusuyor. Neyse lafi uzatmayalim.Ben daha üst seviyede biri alinmadigi sürece Lee'nin takimda kalmasindan yanayim. Ama gönderilecekse kendisine layik bir vedamerasimi düzenlenmesi ve hizmetleri karsiligi tesekkür edilmesitaraftariyim.Durumu kesinlestikten sonra eger taraftar olarak -ki bu durumda biz Trabzon'da yasayan taraftarlara çok görev düsüyor- kendisine unutulmaz bir veda partisi düzenlemeliyiz. Ben kendi adima elimden gelen her seyi yaparim.

Son olarak bu konuyu gündeme getiren zinos_zon arkadasima tebrik ve teskkürlerimi sunuyorum. Büyüklük gönülde ve beyinde baslar davranislarla disa vurulur. Iste vefali taraftar örnegi.

Selam ve muhabbetle!..

aynen katiliyorum,ben lee yi çok seviyorum ondan iyisini alamayacaklarsa kesinlikle göndermesinler...

Lee özverili bir futbolcu ama sampiyonluga oynayan bir Trabzonspor için yetersiz. Ayrica onun yerindebu sezonu çok formsuz geçiren ama geçtigimiz sezonlarda çok basarili olan Celaleddin var. Bence Celaleddin yeni sezonda çok daha iyi olacak takimin iyi oyunuyla onunda performansi artacaktir. Sonuç olarak Trabzonsporumuzun sampiyonluk yolunda iyi bir yedek olacak degil takima direk katki yapacak yabancilara ihtiyaci var...

Lee gitmeli......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

...Bu adamaâsiksanizalin mahalle takiminda oynatin!
    Bu nasil bir ifadedir? Fikirlere tahammülünüz yoksa insanlara sayginiz da mi yok?En az benim kadar ve buradaki herkes kadar Trabzonsporlu oldugunuza inamasam bu ifade hakkinda çok kötü seyler düsünebilirdim. Ne kadar insanin kalbini kirdiginizin, terbiye sinirlarini ne kadar astiginizin umarim farkina varirsiniz.

Hasan Üçüncü'yü 1 ay önce takimda görmek istemeyenler simdi vasat ve yabanci statüsündeki adam kalsin diyor.
    Benim hatirladigim kadariyla kimse Lee mutlaka kalsin demiyor, sadece onun çapinda ya da seviyesinin altinda biri gelecekse kalsin diyor. Ayrica gidecegi varsayilip kendisine hizmetleri karsiligi vefa ve sükranlarin sunulacagi bir organizasyondan bahsediliyor. Bu arada Hasan Üçüncü meselesi nereden çikti? Önceden kötüydü, futbolunu gelistirdi ve taraftar onu bagrina basti. Bunun yabanci statüsündeki birinin kalmasinin istenmesiyle ne alakasi var?

Iyi, niyetliymis,uyumluymusfalan da bunlarlabiradim gidemiyorsunuz.
    Iyi niyet ve uyumun tek basina bir sey ifade etmedigi konusunda sizinle hemfikirim. Öncelik futbolculugunda olmali.

Adam Appiah, Anelka Alex'le çikarkenbiz Lee ile var olmayaçalisirsaksonuçyine hüsran olur.
    Appiah'li, Anelka'li, Alex'li kadroyla Sükrü saraçoglu'ndaki maçi seyretmediniz galiba. Hani Metin Tokatli, Cem Papila'li, Özgüç Türkalp'li kadro deseniz ne gam!Kaderin ne kadar garip bir cilvesidir ki o maçin yildizi da Lee idi.

Sonuç: Saha iyisi oldugu sürece hiçbir futbolcunun kalmasinda israr etmenin mantigi olmadigi gibi Trabzonspor'a hizmet etmis olan yerli ve yabanci hiç kimseyi küçümsemeye ve asagilamaya kimsenin hakki yoktur. Lütfen biraz daha dikkatli ve yapici olmaya çalisalim.

Selam, sevgi ve muhabbetle...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)