Sayfa 54 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1626 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sirf elestirmek icin elestiren insanlardan...
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersun Yanal'a takımı kurdur, Yılmaz Vural'la sezona başla, Mustafa Denizli ile sezonu bitir, Fatih Terim ile playoffları oyna..

Şampiyon olmazsanız şerefsizim..
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu macı hakettıgımızı dusunmuyorum. ısaac neden manısasporda oynadıgını gosterdı zıra sımpson da. serkan balcıyı atmayı unutan ya da atamyan hakem belkı ısımıze yaradı ve senol hoca hemen oyuna müdahale etti. Şenol Hocaya kızanları ciddiye almıyorum.Eleştiri farklıdır kızmak sinirlenmek farklıdır.Oyuna daha erken müdahale edebilirdi ama etmedi. Takım bize göre yetersiz ya ona göre yeterli ya da o da bizim gibi düşünüyor yönetimle anlaşamıyor.Ama bu takıma en az 3 transfer bence şart.
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene "şampiyon olduk" diyemeyen hiç bir insan benden anlayışlı yorum beklemesin.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Salpazarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyenin en iyi kadrosuna sahibiz ! Ihtiyacimiz olan sadece sistem (futbolcularin asil mevkiilerinde oynayabilmesi), taktik (duran top, mac icinde sistem degisiklikleri vs.) ve zaman...
    uyan renkdaş türkiyenin en iyi kadrosuna kesinlikle sahip değiliz.

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkanda kirmizi görmeliydi.
    Bu mac icime sinmedi!

Glowacki tamamda abi.. Serkanın Kırmızı görmesini anlamadım
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine iyi oynadigimiz bir mac degildi,kazanmamiz burak in 2 becerikli hareketi sayesinde oldu.

90 dakika boyunca organize ciddi atagimiz yoktu,hücumda yine cok ciliz kaldik.

Savunmada ise yine aciklar veren bir takim konumundaydik.

Bu aksamin en önemli kazanci 3 puandi,bunun disinda ileriye dönük umut veren sinyaller yoktu.

Bu takim devre arasi kampinda iyi calismamis veya calistirlmamis bu net bence.
    ya cafer abi 18 hafta oldu 1 tane duran top organizasyonu göremedim....kullandırmasın şu adriana duran topları
    !

Nereden
    Almanya

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baris Özbek ne yapmis? Bilmedigimden soruyorum.
    Galatasaray'da oynarken fener maçı öncesi takımın 11'ini fenerlilere söylemiş. "Söyle abi sağdan gelsinler" demiş. Daha anlatayım mı?
    - Eomer -

Lazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı unal.hso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray'ın yerine siz oynayın bence.Yazık ya adam her maç canlabaşla mücadele ediyor.
    Girayin oynadigi "futbolu" turkiyede her stoper oynar. Her topa bodoslama girmekten baska yaptigi ne var? Pas vermeyi bilmez, kafa vurmayi bilmez, top durdurmayi bilmez, elle durdurduklari haric kimi tutmayi becermis?

Hele her kornerde ileri cikip,gelen ortaya ucup kafayi zar zor degdirip yerlerde yatip yuvarlanmasi yokmu.resmen bittigim anlar.
    Bunlar yetmezmis gibi bide saci basi yolar sanki top diregi siyirdi cikti yada kaleci kurtarmis gibi.

Artik eminimki klupten birisi milletin sabrini deniyo girayla. Yoksa takima 1 arpa boyu katkisi olmayan birisinin takimin degismeyen elemani olmasi mantigi zorlayan bi durum.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Duran toplari inanilmaz bicimde kötü kullanmaya devam ettik.

Duran toplari iyi kullanmak kilitlenen maclari kazanmaktir,bunu iyi uygulayamadigimiz icin kendi sahamizda zorlanmaya devam edecegiz.

Bu konuda devre arasinda hem takim olarak hem de transfer olarak ciddi bir calisma yapilmamis,cidden yazik.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Hakem ilk yarida topu elle durduran manisali Oyuncuyu görmedi,
    Manisaya verdi ama serbest vurusu son dakikada.Zorla attiracakti Manisaya.
    Şu maçta da hakeme saymayalım.Kötü yönetti,epey de hata yaptı ama kesinlikle kötü niyetli değildi.İlk yarıda attığımız golden hemen önce Isaac'e ortasahada yapılan hareket net kırmızı kart,hakem görmedi.Son anlarda Manisanın kullandığı frikikde cezasahasında yanılmıyorsam iki kişinin birden eline çarpıyor top,kasıt yok,devam kararı doğru ama verse ne yapacaksın.Dediğinin dışında aleyhimize verilen hatalı ofsayt kararı vb de var ama Hüseyin Göçek kesinlikle artniyetli değildi.

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray'da oynarken fener maçı öncesi takımın 11'ini fenerlilere söylemiş. "Söyle abi sağdan gelsinler" demiş. Daha anlatayım mı?
    güzelcene bir dövüp yol vermek lazım
    !

Nereden
    Almanya

Isaac'ın karşı karşıya topu kontrol edemediği pozisyonu o kadar organize ve güzel gelişti, o kadar gözüme hoş geldi ki yemin ediyorum inşallah atar diye düşündüm. Çok yazık oldu o pozisyona. Bir an bizim Fatih-Gökdeniz-Szymkowiak'lı organizasyonlar geldi gözümün önüne.
    - Eomer -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Salpazarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyenin en iyi kadrosuna sahibiz ! Ihtiyacimiz olan sadece sistem (futbolcularin asil mevkiilerinde oynayabilmesi), taktik (duran top, mac icinde sistem degisiklikleri vs.) ve zaman...
    Rakip kapalı defans yaptığı zaman oyunu rakip alana yıkabilyorsan kadron iyidir, yıkamıyorsan kötüdür. Biz maalesef oyunu rakip yarı alana yıkamıyoruz, oyunu rakip yarıalana yıkmak için hava hakimiyeti şart, yani bize hava toplarında etkili santrafor lazım, bunun yanında oyunu rakip yarıalana yıkmak kontra yememek için dönen topları almak ve press yapmak lazım, ne yazık ki biz ne dönen topları alabiliyoruz, ne de rakibe press koyabiliyoruz.
    Bu durumda ne yazıkki bizim kadro da iyi olmuyor, oynadığımız futbol da takımımız da, işin özü takımdaki futbolcular birbirini tamamlamıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkanda kirmizi görmeliydi.
    Bu mac icime sinmedi!
    Oynadığımız 3 büyük maçta yalandan yere kırmızı kartları gösterirsen böyle eyyamcılık yaparsın . Bana verme salak kartları rakiplerime de
    Son dakikada verdiği el pozisyonu neyydi öyle gol olsaydı... Ofsayt diye kestiği pozisyonlar !!!!

Benim içime sindi hem de mis gibi
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isaac'ın karşı karşıya topu kontrol edemediği pozisyonu o kadar organize ve güzel gelişti, o kadar gözüme hoş geldi ki yemin ediyorum inşallah atar diye düşündüm. Çok yazık oldu o pozisyona. Bir an bizim Fatih-Gökdeniz-Szymkowiak'lı organizasyonlar geldi gözümün önüne.
    Sana gecmis olsun o zaman.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lazman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Girayin oynadigi "futbolu" turkiyede her stoper oynar. Her topa bodoslama girmekten baska yaptigi ne var? Pas vermeyi bilmez, kafa vurmayi bilmez, top durdurmayi bilmez, elle durdurduklari haric kimi tutmayi becermis?

Hele her kornerde ileri cikip,gelen ortaya ucup kafayi zar zor degdirip yerlerde yatip yuvarlanmasi yokmu.resmen bittigim anlar.
    Bunlar yetmezmis gibi bide saci basi yolar sanki top diregi siyirdi cikti yada kaleci kurtarmis gibi.

Artik eminimki klupten birisi milletin sabrini deniyo girayla. Yoksa takima 1 arpa boyu katkisi olmayan birisinin takimin degismeyen elemani olmasi mantigi zorlayan bi durum.
    Aman renkdaş öle deme çok kızıolar kendileri sonra biz oyunbozan eleştirmek için konuşanlardan oluyoruz.
    Böyle zihniyetle bizim şampiyonluk neyimize Süper Ligde olmak yeter. UEFA'ya gideriz mantıkları vardır bunların aklında şimdi.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Glowacki tamamda abi.. Serkanın Kırmızı görmesini anlamadım
    Sari karti vardi ve macdan cikmadan önce orta sahada o kadar gereksiz vir faul yapti ki, kesin ikinci sari karti gerektirirdi
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Cem Zırıh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ah delikanlı sen bi Sakaryalıları Bolu lulara nasıl küme düştüklerini sorsana.Şenol Güneş in Türkiye de hocalığını yaptığı ve küme düşmeyen tek takım Trabzonspor dur.

bu takimin 6 sampiyonlugundada kalesinde Senol gunes vardi . Turkiye"nin tek dunya kupasi basarisinda Senol Gunes Teknik Direktordu ve son olarakda senelerin ardindan gecen seneki son sampiyonlugumuzda da senol gunes takimin basindaydi ya siz nasil bu adama basarisiz vizyonsuz dersiniz siz bunu derseniz Turk milli takiminin teknik direktorlugunu senol gunes yaptigi zamanlarda senol hoca ya karizmasiz diyerek yol gostereen serefsiz istanbul basinindan ne farkiniz kalir nesiniz ya kimsiniz ? ne hayriniz var ya bu takima ne yaptiniz bu sene trabzonspor icin ? bi kendinizi sorusturun ya takimin basindakileri sorusturmadan once...
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur "

Şenol Güneş

Nereden
    Almanya

Giray Türk oyuncular içinde değerlendirirsek iyi oyuncudur. Hızlı oyunculara karşı çok bocalıyor. Bunu Manisa maçında da şampiyonlar liginde de gördük. Türkiye liginde yabancı oyuncu sınırlaması olduğu sürece Giray'a mecburuz.
    - Eomer -

brushfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde değiliz.......
    Kaç kişisiniz bilmiyorum ama madem layık değilsiniz ve layık olmadığını düşündüğünüz Şenol hocayı bu takımda görmek istemiyorsunuz bi zahmet kendiniz de bu takımdan ayrılın da biz de mutlu olalım. Bu arada ''de'' ayrı yazılır...
    Konu brushfield tarafından (03.01.2012 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ
    Trabzonspor'un 27 senedir şampiyon olamaması Türkiye'nin ayıbıdır.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimse burda ersun yanal demesin once gidin tapeleri okuyun bilinclenin !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Salpazarli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyan renkdaş türkiyenin en iyi kadrosuna kesinlikle sahip değiliz.
    sahibiz renkdas 2010-2011 sezonun ilk yarisindaki futbola bak ikinci yarisindaki futbola bak...ilk yari barcelona gibi top oynarken ikinci yari zarzor puan alir olduk... peki o sezon kadroda ne gibi bir degisiklik oldu??? Hicbir degisiklik olmadi !

O yüzden diyorum bence en iyi kadroya biz sahibiz sadece tüm futbolcularimizin kalitesinin yüzde 60 Kapasitesini kullaniyoruz sistem olmadigindan...
    Barcelonada Forvet kim? Kimse degil Barcelonada herkez forvet...neden? Adamlarda sistem var
    ...imza...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynadığımız 3 büyük maçta yalandan yere kırmızı kartları gösterirsen böyle eyyamcılık yaparsın . Bana verme salak kartları rakiplerime de
    Son dakikada verdiği el pozisyonu neyydi öyle gol olsaydı... Ofsayt diye kestiği pozisyonlar !!!!

Benim içime sindi hem de mis gibi
    Senden bu yorumu beklemezdim acikcasi.
    Bize yapildi diye görmezdenmi gelelim?
    Böylemi icimize sindirelim?
    Ezikmiyiz biz?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İstanbul

1-şenol hocanın gitmesi takım için kötü olur
    2-giden topçuların çoğunu hoca göndermedi(işe yarayanları)
    3-nerdeyse bütün topçuların hepsini kondisyonu60-70 dakika
    4-orta sahada baskı kurulmadığı için rakip direk stoperlerle karşı karşıya kalıyor
    5-kanatlar nerede ne iş yapar belli değil
    6-çoğu topçu sorumluluğu üstlenmiyor
    7-takımı ayağa kaldıracak colman ve biraz alanzinhodan başka topçu yok gibi
    8-takım ileri çıkınca özellikle 2.yarıda geri gelmelerde zorluk yaşanıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)