Sayfa 65 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 55 63 64 65 66 SonuncuSonuncu
Toplam 1626 adet sonuctan sayfa basi 1,601 ile 1,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı MDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın takımda 3 sol bek varken Celutska'yı solda oynatmasına anlam veremiyorum..Her iki kanattan da aktif olamadık bu maçta..
    Bence hoca Celutska'nin sezon basinda solda oynayipta basarili oldugu maclara bakarak,sol taraf eksik kalinca hemen onu sola cekiyor,ilk alternatifi bu.Ama Celutska artik solda cok basarili degil,daha kötüsü onun bosalttigi sag tarafa gecen Serkan artik bitik.Adam her mac 60'dan sonra bitiyor,60'a kadar da nasil oynadigi malum zaten.Sag acikta da bence cok kötü oynuyor Serkan,Serkani artik yedek dusunulmeli,one gecince son 15 dakika oyuna alinip orta saha direncini artirmak icin kullanilir.

birde dunku macta dikkatimi cekti uzun bir sure Volkan cikincaya kadar 2.yari Volkal solda,Adrian sagda oynadi.Ne amacla yapildigini anlayamadim.Boylece ilk yari biraz iyi oynayan Volkan'da oyundan dustu iyice..

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki golü de Burak atmadı belki ama gollere bakınca, Hüseyin Tok'tan sökmek suretiyle yaratılan Burak pozisyonları olduğunu görüyoruz, o yüzden Burak 2 Manisa 1 demek çok da yanlış olmaz..

Maça gelince nerden başlasam bilemiyorum..

Trabzonspor'un her gün biraz daha Burak'a bağımlı oyun stilinden mi bahsetsem ?

Kemal Özdeş'in vasat kadroyla ortaya çıkardığı müthiş takımı ve Manisa'nın oynadığı modern futbolu mu anlatsam ?

TFF'nin saçma sapan fikstür çekimler, 1 haftalık devre arası uygulaması ! ya da ara transferin ikinci yarı başladıktan sonra açılması gibi saçmalıklarına mı değinsem ? Behzat Amirim olsa da "saçma sapan konuşma be" dese şu federasyona..

Halil'in ne kadar kıymetli bir oyuncu olduğunu mu anlatsam uzun uzun ..

İsaac Promise'ın taraftarı nasıl kansere sürükleyebileceğini ve futboldaki ofsayt kuralını ortalama bir kadın kadar bile anlamadığını mı ? Kaçırdığı gole ve Kahe ve Makukulayı yedek bırakmasına hiç girmiyorum bile..

Manisa'nın iyi futboluna daha çok mu yer ayırsak acaba onu da bilemedim.. Maçın sonlarında heyecanın dorukta olduğu anlarda bile nasıl soğukkanlı paslaşmalar yapabildiklerini mi irdelesek ?

Volkan Şen'i yuhalayan ve ıslıklayan Trabzonspor taraftarına, çok değil bundan 1.5 yıl önce Burak'ı da böyle ıslıkladıklarını mı hatırlatmalı, yoksa Volkan'a sabırlı olmasını ve iyi oynamaya başlayınca seyircinin de onun yanında olacağını mı söylesek.. Ve 25 yaşında bir futbolcu olarak artık aklını da yeteneğiyle birleştirmesi gerektiğini mi hatırlatsak...?

Ahmet İlhan, Yiğit, Akaminko ve Murat Erdoğan dışında kalbur üstü oyuncuları olmadığı halde, ve bu oyuncular dahil hiçbir oyuncularının büyük kulüplerde kadroya giremeyecek olmalarına rağmen, Manisaspor'un ortaya koyduğu takım oyunu ? Taktım ben Manisa'nın oyununa.. Kemal Özdeş'in elinde iki tane ayağı düzgün adam olsa şampiyonluğa oynatır herhalde takımı.. Ersun Yanal'ın ekibinden çıkmış olması, Ersun Yanal için bir kayıp mı yoksa Kemal Hoca için bir başlangıç mı onu da bilemedim..

Ve Trabzonspor'un geçen yılın ikinci yarısından beri her gün biraz daha takım oyunundan bireysel oyuna doğru gidişi...

Son olarak da, hazır Zokora'da yokken, Olcan'dan Selçuk gibi bir çift yönlü orta saha oyuncusu olur mu diye de not düşürerek mi bitirsek yazıyı..

Abi Ben ilk 60 dakika modern futbol göremedim.11 kişi kapanmak modern futbolsa onu bilemem..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Thug! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

iyi yanindan bakmak gerekirse kendi evimizde mac kazandik. Bu cok fazla sahit olamadigimiz bir durum.
    ”If you would take a man’s life, you owe it to him to look into his eyes and hear his final words. And if you cannot bear to do that… then perhaps the man does not deserve to die.”
    [Winter İs Coming...]-Eddard Stark-

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Volkan Şen'de ısrar edilmeli.

Bu çocuk olacak.

Sol tarafada Olcan'ı monte ettik mi uzun yıllar-satmadıkça- sorun yaşamayız kanatlarda.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Manisa lı oyuncular biraz becerikli olsaydı bu maçı almamız mümkün değildi.Şuda açıkca görünüyorki bu defansla bu lig bitmez.Biter ama kaçıncı sırada biter onu Allah bilir.Defansı derleyip toparlayacak adam akıllı birisi acilen alınmalı.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol hocam seni çok seviyor ve güveniyoruz.

şenol hocam lütfen fazla ısrar etme bu volkan,bu adrian iyi kumaşlar bir lafımız yok yanlız kondisyon ve güçleri inanılmaz derecede eksik bunu net bir şekilde herkes farkında.

volkan ve adrian bu halleriyle 20 taş çatlasın 30.dak.oyuncular bu iki oyuncuyu son 30.dak.kala alırsak daha sağlık olur kanısındayım.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla ben ikinci yarıyı izlerken yerin dibine girdim. Bu kadar kötü futbolu uzun zamandır görmemiştim. Takımda ne hırs var ne istek. 1-1 maç yaaaa sanki 5-0 yenilmiş gibi kopuk oynuyorlar. Manisa resmen ezdi bizi. Takım oyunu olarak çok net üstün takımlar bizden. Bizde ne pres var, ne kademe var, ne yardımlaşma var, ne çok adamla hücum var, ne oyun kurma var. İlk yarı rahat 35-40 dk stoperler oyun kurmaya çalıştı. Yan pas geri pas. Orta saha diye bir şey yok takımda. Oyun kurarken defans ve forvet var, orta sahayı pres yapan rakibe "al bunu ve atak yapmama izin ver" dermiş gibi teslim ediyoruz. Gol olunca bırak bağırmayı, ne ağzımı açtım ne kılımı kıpırdattım. Sevinecek halim yoktu çünkü. Bu sezon cidden gerçekçi olalım, 1-2 maç dışında felaket derecede kötü oynuyoruz.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi maci sonradan dikkatle izleyince bunun en buyuk sorumlusu Serkan oldugu ortaya cikiyor cok net bir sekilde
    Çıkaralım Serkan'ı bütün meseleyi halledelim o zaman. İbb maçında Serkan yok mesela.

Sorun adamların elini kolunu sallaya sallaya gelmesi. Yediğimiz gole bakın Isaac yarım saat boşta bekledi bir allah'ın kulu yanına gidip "hemşerim sen burda ne yapıyorsun ?" diye sormadı.

Böyle ne defans anlayışı ne de orta saha olur.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

cemoli5408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ben uzun süredir söylüyorum. evet defansımız bence 2.sınıf seviyede. bunun üstüne ne forvet ne de orta saha defansa hiç yardım etmeyince, zaten 2.sınıf olan defansımız iyiden iyiye yol geçen hanı oluyor. ama o yol geçen hanının ilk çıkış yeri, forvet ve orta saha hattımız.takım halinde değil, parça parça oynuyoruz. 6 kişi geride, 5 kişi ilerde, defans olmayıp geriye yaslananlar sırf telaştan ve korkudan geriye yaslanıyor, ve hiç defans yapamıyor, ileriye yaslananlarda panik içinde neidüğü belirsiz orta ve anlamsız karambol pslardan başka bişey yapmıyor. orta sahanın göbeğine topu hatmemtmiş birileri lazım. anderletch li bir kaç topçu va aklımda, isimlerini anımsayamadım ama, orta sahayı defans ve forvetle bağlayacak, hatları organize edecek bi çok akıllı oyuncuya ihtiyaç var. olcan bu işi inşallah görebilir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Ben ilk 60 dakika modern futbol göremedim.11 kişi kapanmak modern futbolsa onu bilemem..
    katılıyorum . 1-1 e kadar olan zamanda manisa birşey yapamadı. trabzsonspor yine 2. golü atabilecek pozisyonlara girdi.2. gol gelseydi 5lik olurdu belkide manisa.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıkaralım Serkan'ı bütün meseleyi halledelim o zaman. İbb maçında Serkan yok mesela.

Sorun adamların elini kolunu sallaya sallaya gelmesi. Yediğimiz gole bakın Isaac yarım saat boşta bekledi bir allah'ın kulu yanına gidip "hemşerim sen burda ne yapıyorsun ?" diye sormadı.

Böyle ne defans anlayışı ne de orta saha olur.
    bunu biraz yoğun maç trafiğine başlıyorum.fizik olarak hazır değildi bence trabzonspor.maç 1-1 olunca mental olarakta takım yıkıldı maalesef.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bizim takımın fizik-kondisyon durumu ne olacak. Alet falan yok mu bir ölçsünler açık ara sonuncu çıkarız. Şampiyonlar Ligi falan oynamakla bu kadar olmaz sönmüşler resmen. Bize gelen de geriye gidiyor, Cech olsun Henrique olsun mesela fizik olarak başta daha iyilerdi dün oynamadılar ama aklımdayken yazayım dedim.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Jaja'ya bi büyük rakı içirelim sonra sahaya sürelim Adrian dan 10 kat daha iyi oynar.Bir çoğumuzun beğenmedi Alanzinho bile topla birlikte daha iyi çıkıyor.

Nereden
    İstanbul

Futbolcular iyidir,kötüdür ama bir futbolcu en azından bir şeyi iyi yapmalı.

O "şey" Adrian için nedir 18 haftadır bunu göremedik.

Pas atma,oyun kurma konusunda bir ışık göremedik.

Topla çabuk değil,dripling özelliği yok.

Adam eksiltme,şut atma adına henüz sahneye çıkmadı.

Bekliyoruz,bakalım...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zokora kalitesini en cok Sampiyonlar liginde oynadigi maclarda gösterdi. Formsuz olabilir ama kalitesini tartismak asla. Adam bosuna mi Tottenham ve Sevillada banko oynadi?
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Herhalde takım oyununda bazı ilerlemeler gören tek ben varım...Bu da futboldan anlamadığımı gösterir.. İlk devredeki oyunlarımıza baktığımda ceza alanı içinde sadece Burak oluyordu..Ama dünkü maçın ilk yarısında Halil,Volkan ve Adrian da ceza sahasına bayağı girdiler ve gol aradılar.. Bunun sonucunda defansımızın bazı açıklar vermesi normal..

Nereden
    Adana

kimse kendini kandırmasın. adamlar o posizyonları değerlendirseydi su an burası kelle avcıları ile dolu olacaktı. skorun lehimize olması bazı yanlışları görmezden gelmemize sebep oluyor. aynı hataları ibb maçında da tekrarlarsak kalbimiz bu kez dayanamayabilir. acilen çeki düzen verilmeli takıma.

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan Şen'de ısrar edilmeli.

Bu çocuk olacak.

Sol tarafada Olcan'ı monte ettik mi uzun yıllar-satmadıkça- sorun yaşamayız kanatlarda.

benim gibi düşüneni görmek güzel..Volkanda bariz bir şekilde ''ya atamassam ya geçemezsem'' durumu var biraz özgüvenle en iyi yerli iki kanada sahip oluruz..Ben sezon başı kampında bazı isimlerin zirve yapacagına inanıyorum..

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oyun disiplininden çok çabuk kopuyoruz manisa 5 dk da 3-1 öne geçebilirdi neyseki kazandık ama bu futbolla işimiz zor
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

editt,bana yakismiyor.
    Konu Cafer Bulur tarafından (04.01.2012 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Trabzon

Bir buz kütlesi halinde maç izliyoruz orda. Donuyoruz, donuyoruz, donuyoruz...
    Siz de bir zahmet inanıverin. Yeter daha...

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halil+Brozek bir Simpson etmezse... Aykut+Zokora bir Murat Erdoğan etmezse... Giray+Serkan bir Dixon etmezse zaten sen eksik oynuyorsun demektir. Şu saydığım Manisasporlu isimler Trabzonspor'da olsa inanın şu an süper ligin zirvesinde olurduk. Brozekmiş, Henriquemiş, Aykutmuş şuymuş buymuş. Biz ne zaman Manisa veyahut İbb gibi isabetli transferler yapacağız Allah aşkına ya!

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giden oyuncuların rakip takımları sırtlayıp götürdüğünü görünce yönetimin, nerede niye hangi sebeblerle bu oyuncuları elinden çıkardığını yada kaçırdığını hala anlamış değilim. Yazık gerçekten dün akşam ki maçı izlerken çok ah çektim çok. Tolga ve Halil dışında herkesin bu takımdan bir an önce gitmesi lazım. HERKESİN.
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Murat Erdogan hamlesine karsilik vermedi Senol Hoca. Burada oldukca hatali bence. En basindan ilk 11 tercihi yanlisti mesela, cünkü sag bekte Celu solda da Cech oynamaliydi.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)