Sayfa 56 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1626 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aha Maraton da Hakan Şükür millet seçsin meclise göndersin o da Maratona çıksın.Bu nasıl iştir.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzon'a Şenol Güneş'ten daha iyi hoca gelmez arkadaşlar. O işi geçin bir kere. Eleştirmek bizim işimiz ama hoca benden bu kadar diyene kadar başımızda durmalı bence.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı arkadaşlar körü körüne bağlanmışlar takımlarına bir açıdan iyi bir açıdan kötü. Sizin gibiler olduğu sürece no problemo.
    Adamlar milyondolarları götürsünler bizde birbirimizle tartışalım.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He Orda dur boyle ceza olmaz yedekte oturt sıkısınca oyuna al. Ayrıca yazıldı cızıldı dıyosun Adrianıda seneol günes aldırdı dıye yazıldı hanı nerde napıyo bu adam ve ben suan senol hocanın kesınlıkle kendı ısteyerek aldırdıgını dusunuyorum adrianı 25 mactır sahada olmamasına hic bise yapmasına ragmen hala ilk 11 de cıkıyosa hoca kendınce bıseleri kanıtlamaya calısıyo
    Ceza dedigin öyle olur iste.
    Adrian kaliteli bir futbolcu, burda önemli olan takim uyumu, futbolcu uyumu ve iste bunlar bizde yok!

Hücum hattimizin birbirinden ne kadar kopuk oynadigini görmüyorum demeyin bana!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Zokora Milli Takıma gitti Yiğit onu kesecek öylemi
    Zokora su ana kadar bir hayal kirikligidir bunu kabul etmek lazim.

Kariyerli bir futbolcu olabilir ama takima ekstra bir katki yapamiyor.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Ankara

Alıntı unal.hso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim tutturmuşsun bi Engin Engin.Engin burda kredisini tamamen tüketmişti.Kendi hocasına küfür eden adamdan ne beklersin ? Çok beğeniyordum hatta geldiğinde demiştim Türkiyenin en iyi futbolcusunu aldık.Gerçi o kadarda iyi değildi ama biliyordum yani iş yapacağını.Yaptıda.Ama yapmadığıda şey kalmadı sürekli bir sorun çıkarttı.Bu adam daha nasıl kazanılsın ?
    Engin konusu biraz abartı oldu Engin katlanmak için ya peygamber olacan ya da Fatih Terim gibi yırtık olacan.Ama bu akşam ki kadro seçimi başlı başına saçmalık.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bu takımı şenol hocadan başka kimse yönetemez dicem ama koca trabzon şehri hoca oldugu için futbolu bildigi için diyemiyorum...bu takım brossu gördü, ziyayı gördü,ersunuda gördü...ama ne oldu ortada ne başarı var bana sölesin şenol hocya kızanlar? şenol hoca geleli 2,5 sene oldu. türkiye kupası,süper kupa ve hakkımızla olan lig şampiyonlugu kazandı bu takım kimin sayensin de bana göre şenol hocanın sayesinde yok diyosanız hoca ne yaptı futbolcular kazandı o kupaları dıyosanız ozman şuan takım kötüyse bu şenol hoca yüzünden degil futbolcular yüzündendir bana göre...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Cem Zırıh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etme eyleme o takım kaç senedir beraber oynuyordu zaten.
    ya allah alllaaahhh ya senol hoca o milli takimi degistirdi yaslandirdi diye bu adama zamaninda verip veristirmedilermi ne ayni takimi ya ahadi ayni takim olsun peki o takimi senol hocadan once yoneten teknik direktor neden kovuldu o baska bi takimi yonetmiordu niye kovuldu ?
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur "

Şenol Güneş

Nereden
    İstanbul

Bu maçtan sonra hala Giraya sallıyoruz ya helal olsun.Giray formda değil kabul ama bizim asıl derdimiz laf söyletmediğimiz bölgede yani ortasahada.Antalya maçında Deniz kendi yarısahasından gelip tek bir kişi ile karşılaşmadan Avni Akerde elini kolunu sallaya sallaya golünü atmışdı.Başkası yese şike kanıtı sayarız.Ama haşa Colmana Zokoraya laf yok,Giray önlemeli. Bu defansa Egemen geri dönse kaç yazar.Ortasahayı rakip yolgeçen hanı yapıp defansın karşısına dikiliyor.İstersen geri dörtlüyü değiştir,sorun halolmaz.Alperi kaçırdık,tam da onun gibi,Selçuk gibi oyunu iki yönlü oynayan bir adama ihtiyacımız var.Colmanın,Alanzinhonun defansı,Zokoranın ofansı yok.Forvette de Burak yalnız.Rakip rahatça üstümüze geliyor.Olcan,rakip defansın hücuma çıkmasını Burakla birlikte çok sınırlar.Ama ortasahanın mücadele gücünü artıracak bir adam şart.Şenol Hoca da bu gerçeği görmezse daha çok Giraya sallarız.

Nereden
    İstanbul

Birde ben şu olayı anlamıyorum Trabzon futbol kentidir diyorlar son 5 yılda yetişen 1 tane adam akıllı A takım oyuncumuz yok
    Sorun yönetimdemi teknik heyettemi sizce ?

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cem Zırıh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yigit incedemir alinirsa eger zokorayi kesecegini dusunuyorum
    aykut azcık kendine güvensin zokora kadar oynar,çok bi çaba sarf etmeye de gerek yok zokoradan formayı kapmak için

Nereden
    Ankara

Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'a Şenol Güneş'ten daha iyi hoca gelmez arkadaşlar. O işi geçin bir kere. Eleştirmek bizim işimiz ama hoca benden bu kadar diyene kadar başımızda durmalı bence.
    Valla ben bile bu fikre katılıyorum ama Hoca azıcık değiştir be huyunu ya bende seviyorum kolay değil ya 5 yaşında beşiktaş maçında sakatlanıp çıktı diye hüngür hüngür ağladığım adam

polatmu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

zokora bu akşam kötü olabilir ama şamp liginde ayakta savaşan kimliğiyle bize çok şey kattı şubatı görüyorsak bunda çok katkısı var bence daha fazla şansı hak ediyor

Nereden
    İstanbul

Mourinho gelse Ts'nin başına siz onada laf yaparsınız şenol hoca daha iyi demi mourinhodan

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolga´yi saymazsak, CL´de 7 puanin kazanilmasindaki en büyük pay Zokora´nin

Sistemi oturtabilsek, ondan cok daha iyi faydalanabiliriz ama iste
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

polatmu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin konusu biraz abartı oldu Engin katlanmak için ya peygamber olacan ya da Fatih Terim gibi yırtık olacan.Ama bu akşam ki kadro seçimi başlı başına saçmalık.
    yahu daha yeni gelin o engin bırakın 1 yıl sonra görürüm ben onu ahaa şuraya yazıyorum girecekler birbirlerine

Nereden
    Almanya

Alıntı polatmu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zokora bu akşam kötü olabilir ama şamp liginde ayakta savaşan kimliğiyle bize çok şey kattı şubatı görüyorsak bunda çok katkısı var bence daha fazla şansı hak ediyor
    Sampiyonlar liginde daha iyiydi dogru ama ligde takima beklenen katkiyi yapamiyor.

Kendisine yakismayacak sekilde kolay ve kötü calimlar yedigini düsünüyorum.

Nereden
    Ankara

Alıntı Cem Zırıh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya allah alllaaahhh ya senol hoca o milli takimi degistirdi yaslandirdi diye bu adama zamaninda verip veristirmedilermi ne ayni takimi ya ahadi ayni takim olsun peki o takimi senol hocadan once yoneten teknik direktor neden kovuldu o baska bi takimi yonetmiordu niye kovuldu ?
    Yahu Şenol Hoca o milli yakıma zaten eski kadroyla gitti.Bir İlhan Mansız kaldı aklımda yenilerden.Sonraki elemelerde de Gökdeniz i ara sıra oynattı ve elemelerden geçemeyince de gönderildi ki büyük haksızlık yapıldı o dönem kendisine.

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mourinho gelse Ts'nin başına siz onada laf yaparsınız şenol hoca daha iyi demi mourinhodan
    Napacaz yanı bu mourinyodur kumede dusurtse rezil futbolda oynatsa buyuk hocadırmı dıcez

Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Napacaz yanı bu mourinyodur kumede dusurtse rezil futbolda oynatsa buyuk hocadırmı dıcez
    Mourinho ile küme düşmezsin renkdaş merak etme

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Zokora'sız bu takımın daha iyi olacağını göreceksiniz.. çok kaçak oynuyor ,insiyatif almıyor çok defansif oynuyor.

Nereden
    İstanbul

Adrianı eleştiriyoruz da dışardaki İnter maçı dışında hangi maçta Zokora için 5 Milyon euroluk adam diyebildiniz?

Kabullenelim Zokora adı ve maliyetiyle doğru orantılı katkı yapmadı.
    Tabi karizmatik ve sevimli olduğu için seviyoruz orası ayrı..

Nereden
    Almanya

Volkan hayal kirikligi olmaya devam ediyor bu aksam yine sahanin en kötülerindendi.

Halil macin ikinci devresinde tel tel döküldü,takimi adeta 10 kisi oynatti.

Serkan,giray,glowacki,zokora da takimin kötüleri arasindaydi.

Celustka ve aykut vasat,burak ise takimin en iyisiydi.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sampiyonlar liginde daha iyiydi dogru ama ligde takima beklenen katkiyi yapamiyor.

Kendisine yakismayacak sekilde kolay ve kötü calimlar yedigini düsünüyorum.
    her zaman öyle zaten kolay geçiliyor arada çaldıgı toplar siyahi ve adı zokora oldugu için oooooooooo diye karşılanıyor yoksa çogu pozisyonda geçiliyor ve dönüp pozisyonunu almakta güçlük çekiyor şampiyonlar liginde de yediğimiz gollerde öyle oldu

Nereden
    Ankara

Mücadele yürek diyenlere şunu diyim bu akşam A.Gücü nü seyrettim aslanlar gibi oynadılar o gencecik çoçuklar savaştılar ve takımın abisi de bu akşam 2 gol atan Ergin Keleş daha 24 yaşında.
    Konu Tayfun Aydın tarafından (03.01.2012 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)