Sayfa 61 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1626 adet sonuctan sayfa basi 1,501 ile 1,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Kara Mert61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aykut'tan olacak....Göreceksiniz..Bu adamın üstünde durmalıyız..Sadece defansif oynayan bir orta saha değil..
    İnSaN DeĞiLiZ TRABZON'LUYUZ

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tyler Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

**ligin ilk yarisina gore degisen bir sey yok.ayni tas ayni hamam.
    hocayi elestirmeyelim iyi guzelde, ligin yarisina geldik halen daha ne oynadigimiz belli degil.bir iki mac disinda iyi oynadigimiz mac yok.
    yaptigi transferler-oyun icinde yaptigi degisiklikler-takima oynattigi futbol.
    bunlardan memnun olan yok ama hocayi elestirmeyelim..iyiymis..
    sadri seneri elestirelim bari..nasilsa yonetimi elestirmek serbest..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kellioglu-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    odegil simdi aklima geldi biz trabzonspor taraftari olarak neden tepkimizi koymuyoruz altyapi dan oyuncu cikmiyor nedense bugün gs yi izledim o emre colak i gördüm helal olsun dedim bizim neden daha oyuncumuz cikmiyo bence tepki vermeliyiz.....

Alt yapıdan futbolcu çıktığında Kulup yöneticilerin transferlerden yedikleri avantalar olmayacağı için pek istenen bir durum değildir..

Tıpkı Ülkemizde petrol olmasına rağmen, Yurt dışından ithal etmek gibi..

Çünkü yurt dışından aldığımız petrolden Devlet %79 Direkt vergi alıyor ve O para direkt kar...

Kendisi çıkarsa petrolu, Bunun sondaj masrafları var, Sondaj yaptın tesis masrafları var, İşçi ve personel gideri var, pazarlama derdi var,, var oğlu var.....

Üretmeye gerek yok ki)) Hazır üreten var, Al ondan birde yüklü miktarda vergi al.. Ohhhhhhhhhh

Bundan daha karlı mı sizce...

Anladınız mı neden alt yapılara önem verilmediğini????
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

bordo(61)mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım savunması çok kötü,,, defans hattı tam bir dinamit... her maç patlıyor yediğimizin bir fazlasını atmak zorunda kalıyoruz. defansa takviye şart kardeşim şarrrrtttt... bide giray hadi adam snei pazara gönderip çalım atıyor be kardeşim yapsana orda bir yugoslav faulu... defans adamı atik olduğu gibi birazda akıllı olacak... neyse olcanda bu takıma monte olursa hiç değilse yediğimizin bir fazlasını atmaya devam ederiz... bizde taraftar olarak her maç stres çekmeye devam ederiz...cumartesi günü olimpiyattayız... yakalım orayı bi daha )
    " SENİN ASİL DURUŞUN YETER "

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordo(61)mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takım savunması çok kötü,,, defans hattı tam bir dinamit... her maç patlıyor yediğimizin bir fazlasını atmak zorunda kalıyoruz. defansa takviye şart kardeşim şarrrrtttt... bide giray hadi adam snei pazara gönderip çalım atıyor be kardeşim yapsana orda bir yugoslav faulu... defans adamı atik olduğu gibi birazda akıllı olacak... neyse olcanda bu takıma monte olursa hiç değilse yediğimizin bir fazlasını atmaya devam ederiz... bizde taraftar olarak her maç stres çekmeye devam ederiz...cumartesi günü olimpiyattayız... yakalım orayı bi daha )
    Bugun bide çift ön libero cıktık ama savunma dokuluyo gene peki hucumda cokmu iyiyiz oda yok cok kalitesiz topcularımız var kendı capımızda takım oyunumu oynuyoruz oda yok bombos ne yaptıgını bılmeyen bı takım tamamen ezbere..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tyler Durden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **ligin ilk yarisina gore degisen bir sey yok.ayni tas ayni hamam.
    hocayi elestirmeyelim iyi guzelde, ligin yarisina geldik halen daha ne oynadigimiz belli degil.bir iki mac disinda iyi oynadigimiz mac yok.
    yaptigi transferler-oyun icinde yaptigi degisiklikler-takima oynattigi futbol.
    bunlardan memnun olan yok ama hocayi elestirmeyelim..iyiymis..
    sadri seneri elestirelim bari..nasilsa yonetimi elestirmek serbest..
    Bir takımın taraftarlarına sabredin diyorlarsa o takım, şampiyonluk hedefini askıya alabilir ve yeni ve yetenekli oyunculardan kurulu ve oynadıkça daha da iyi olacak bir kadro kurmuştur ve sabır dersiniz, sabrın sonunda da selamet gelir diye umut edersiniz..

Geçen sezondan kalan oyuncu yok neredeyse bu takımda hemene hemen herkes yeni Ama sabredince kadroda kendine yer bulacak bir yıldız yada yıldız adayı futbolcu göremiyorum

kadro revizyonuna giden takımımıza bakamrısınız???

On Liberoda Futbolu bırakma noktasına gelmiş ZOKORA

Orta sahasında ise, Geçen sezon Sağ bek olarak oynattığımız ve yaş olarak kemal'e ermiş SERKAN

Forvet hattı ise, Bitmişten türettiğimiz, Çalışma azmiden başka yetenekleri kısıtlı olan ve yaş olarak da belli bir noktaya gelmiş HALİL e mi

Sabredelim de, Bu takımın yarısından fazlası Çöp yığını, Biraz iyi olanlarda YAŞLI

Sabır ne için???

Kasada biriken paraları bir yerlere çarçur edip yok edecekleri yere kadar mı???

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt yapıdan futbolcu çıktığında Kulup yöneticilerin transferlerden yedikleri avantalar olmayacağı için pek istenen bir durum değildir..

Çünkü yurt dışından aldığımız petrolden Devlet %79 Direkt vergi alıyor ve O para direkt kar...

Kendisi çıkarsa petrolu, Bunun sondaj masrafları var, Sondaj yaptın tesis masrafları var, İşçi ve personel gideri var, pazarlama derdi var,, var oğlu var.....

Üretmeye gerek yok ki)) Hazır üreten var, Al ondan birde yüklü miktarda vergi al.. Ohhhhhhhhhh

tmm dediklerin dogru ama bir barcelona ya baktim adamlarin 18 veya 17 yasindaki altyapidaki oyuncularla bir takim kursa gene sampiyon olurlar...üstünde herhalde durulacak bir oyuncu cikartmak kolay degil ama bize trabzonlu trabzonda dogan büyüyen futbolcular lazim paragözler (selcuk inan) degil bize yürekli oyuncular lazim okadar!!
    Biz zamaninda böyle oyuncularla sampiyonluklar aldik simdi neden olmasin!!

Nereden
    İstanbul

Kesinlike katılıyorum..

Messi yi de getirsen, Bu defan ve Bu libero sistemi ile maç kazanmamız sadece bireysel başarıya kalır...

3 dakka bizde topun kaşdığını gören var mı??

Ataktayken, Kaptırdığımız yada rakip defanstan seken bir top sonrası taaaaaaa en geriye kadar rakibi kovalamak zorunda kalmaktan ben sılıldım şenol hoca sıkılmadı..

Hiç bir dönen topu orta sahamız alamıyor

Rakip defanstan seken hava topunu bile taaaa orta sahamızda rakip kapıyor..

Glowacki rakibe çift dalıyor, Giray rakibin arkasında kalıyor.. Rakip topa doğru vursa gol olması muhtemel o kadar çok pozisyon veriyoruz ki, bank Asya da bile böyle defans hataları olmuyor

Trübindekı kadıns eyircilerimizin, Tizzzz sesini, Tolga topu kurtardığında duymaktan midem bulandı, maç için kaç kere o sesi duyduğumu hatırlamıyorum bile...

Bu maç içni geçerli değil... ortalama her maçta...

bana kendi sahamızda gol yemeden bitirdiğimiz bir maç söyleyebilecek olan varmı???? Gerçekten hafızam karıştı var mı??

Kocaaaaa Trabzonspor , Kendi sahasında her maçta gol yedi..

BŞB istanbul 1 gol
    karabuk 1 gol
    ankaragücü 2 gol
    beşiktaş 1 gol
    galatasaray 3 gol
    antalyaspor 2 gol
    orduspor 1 gol
    gençlerbirliği 2 gol
    kayseri 1 gol

Daha yazmama gerek var mı????
    Kimsenın Dikkatini çekmedi ama yukarda yazdığım şey, Takımın halini gösteriyor

GOL YEMEDİĞİMİZ MAÇ YOK

HEYYYYYY

SADRİ ŞENER VE ŞENOL HOCA

BURDAMISINIZ??

-----

BU TAKIM GOL KRALI ÇIKARTABİLİR BELKİ AMA

LİGİN HER MAÇINDA GOL YEMİL BİR TAKIM ALOOOOOOOOOOOOOOO

BİR YERLERE BİR TRANSFER YAPACAKSINIZ

UZAKLARDA ARAMAYIN MESELE DEFANS VE LİBERODA...

5 OCAK DAHA GELMEDİ, ALINIZI BAŞINIZA ALINNN

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN Radyo !

Yayındayız ! http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

İstek ve görüşleriniz için ; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34892
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bunlari bildiginiz halde neden bazi seyleri hala elestiriyorsunuz?
    Yukarida yazmissiniz Yöneticilerin niye hazira konmak istediklerini, bu transferde cok mu farkli?

Iste degismesi gereken bu zihniyet ama biz hala mac icindeki ufak detaylarla ugrasiyoruz
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer yapmasak bile bana gore orta saha problemini Colman'i daha ileride oynatarak cozebiliriz,yanlis hatirlamiyorsam 11 gole ulasmisti iki sezon once,ceza sahasi cizgisinden sert sutlari var neredeyse hic sut atmaz oldu gecen seneden beri
    artik selcuk olmadigina gore daha fazla insiyatif alan daha fazla ileri cikan,daha fazla kaleyi dusunen cikan colman gormeliyiz bugun keske zokora aykut un onunde oynasaydi da adriyn efendi belki biraz canlanirdi
    Konu memmedaga tarafından (04.01.2012 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayın Lazibere,
    Bu akşam maçı izlerken aynısını sölediğimde
    Mustafa Yüksek
    arkadaşım bana dedi ki
    ''Bir defa da eksik görmesen ölürsün''..

Bu konu üstünde hakkaten durulmalı..
    Belki de Mühendis olmamdan dolayı herşeyi sağlamcı düşünüyorum..
    S=5 kat emniyet
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tyler Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

senol hocanin oldugu yerde transfer yapilsa ne olur..aldigi adamlar ortada..
    umarim yonetim kafasina gore transfer yapar..
    ayrica hoca disiplinle mesgul..colman ve alanzinhoyu keserek govde gosterisini yapti..
    sonra eli mahkum bir sekilde colmani oyuna aldi ama onemli degil..
    cok disiplinli hocamiz var cok..

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Kötü Oynuyoruz...

Ben anlamış değilim... Serkan'ın olmadık pas hatalarını, Giray'ın rakipten yediği çalımları, Volkan'ın ne yaptığını bilmez halini, Aykut'un rakibe adeta "buyur oyna" deyişini, Adrian'ın isteksiz oluşunu ve bunların üstüne Şenol hocanın herşeyi oluruna bırakmasını anlamış değilim. Nerede eski takım oyunumuz. Nerede yaptığı paslarla rakibi bunaltan takımımız. Bir Selçuk İnan gitti diye takımın orta sahası bu derece pas yapamaz hale gelir mi!!! Bir Egemen gitti diye defansın göbeği bu kadar açık verir mi!!! Dostlar eğer iki as oyuncumuz gitti diye bu kadar dağınık bir hal aldıysak ve sezonun ortasına geldiğimiz halde bunun üstesinden bir nebze olsun gelemediysek bunun bana göre en büyük sorumlusu Şenol Hocadır. Eğer üç sezondur takım olabilseydik giden oyuncuların açığını bir şekilde kapatır futbolumuzun üstüne koyardık.

Bugün galip geldiysek eğer Isaac'ın "büyük becerisi", Tolgamızın usta kaleciliği, Burakımızın yeteneği ve şansımızın bol olması sayesinde galip geldik. Uefa'da karşılaşacağımız psv karşısında da şans bizim yanımızda olur mu bilmem ama en azından biz şansın yanında olmak için üzerimize düşeni yapmalıyız. Transferse transfer, rezvizyonsa revizyon yapılıp bir an evvel bu takıma çeki-düzen verilmelidir. Rakibin bize sahayı dar ettiği değil, Trabzonsporumuzun sahayı rakibe dar ettiği maçları izlemek istiyoruz artık Şenol Hocam!!!
    Konu Steril61 tarafından (04.01.2012 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlari bildiginiz halde neden bazi seyleri hala elestiriyorsunuz?
    Yukarida yazmissiniz Yöneticilerin niye hazira konmak istediklerini, bu transferde cok mu farkli?

Iste degismesi gereken bu zihniyet ama biz hala mac icindeki ufak detaylarla ugrasiyoruz
    Bende bundan bahsediyorum kardeşim, Bu düşünce paraya teslim olmuş bir düşüncedir,,, Yazılarımı okursan bunlara karşı çıkan birisiyim.. Sen desteklediğimi sandın ama O yazıda ben oda hicvettim anlamadın herhalde..

Bu zihniyet değişmeli

Üretmeden kazanacağın herşey geçicidir...

Bu Futbolcu için de böyledir, Bir makına parçası içinde , tekonoloji içinde, Tarladakı Domates için de...

Bir gün musluklar kapanır ve her zaman Çürük olanları yemek zorunda kalırsın

Nereden
    İstanbul

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben anlamış değilim... Serkan'ın olmadık pas hatalarını, Giray'ın rakipten yediği çalımları, Volkan'ın ne yaptığını bilmez halini, Aykut'un rakibe adeta "buyur oyna" deyişini, Adrian'ın isteksiz oluşunu ve bunların üstüne Şenol hocanın herşeyi oluruna bırakmasını anlamış değilim. Nerede eski takım oyunumuz. Nerede yaptığı paslarla rakibi bunaltan takımımız. Bir Selçuk İnan gitti diye takımın orta sahası bu derece pas yapamaz hale gelir mi!!! Bir Egemen gitti diye defansın göbeği bu kadar açık verir mi!!! Dostlar eğer iki as oyuncumuz gitti diye bu kadar dağınık bir hal aldıysak ve sezonun ortasına geldiğimiz halde bunun üstesinden bir nebze olsun gelemediysek bunun bana göre bunun sorumlusu Şenol Hocadır. Eğer üç sezondur takım olabilseydik giden oyuncuların açığını bir şekilde kapatır futbolumuzun üstüne koyardık.

Bugün galip geldiysek eğer Isaac'ın "büyük becerisi", Tolgamızın usta kaleciliği, Burakımızın yeteneği ve şansımızın bol olması sayesinde galip geldik. Uefa'da karşılaşacağımız psv karşısında da şans bizim yanımızda olur mu bilmem ama en azından biz şansın yanında olmak için üzerimize düşeni yapmalıyız. Transferse transfer, rezvizyonsa revizyon yapılıp bir an evvel bu takıma çeki-düzen verilmelidir. Rakibin bizi sahayı dar ettiği değil, Trabzonsporumuzun sahayı rakibe dar ettiği maçları izlemek istiyoruz artık Şenol Hocam!!!
    Kesinlikle öyle

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Tyler Durden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senol hocanin oldugu yerde transfer yapilsa ne olur..aldigi adamlar ortada..
    umarim yonetim kafasina gore transfer yapar..
    ayrica hoca disiplinle mesgul..colman ve alanzinhoyu keserek govde gosterisini yapti..
    sonra eli mahkum bir sekilde colmani oyuna aldi ama onemli degil..
    cok disiplinli hocamiz var cok..

kardes alanzinho nun neden alinmadigini bilmiyorum ama colmani yorgun ve hafif sakatligi varmis oyüzden riske etmemis.
    Senol günesin aciklamalarindan dinledim!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımımızın Manisaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
    Gol: Trabzonspor: 2 – Manisaspor: 1
    Toplam Şut: Trabzonspor: 12 - Manisaspor: 17
    İsabetli Şut: Trabzonspor: 4 - Manisaspor: 5
    İsabetli Orta: Trabzonspor: 3 - Manisaspor: 4
    Faul: Trabzonspor: 22 - Manisaspor: 13
    Korner: Trabzonspor: 7 - Manisaspor: 5
    Ofsayt: Trabzonspor: 5 - Manisaspor: 2
    Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Manisaspor:% 50

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İsabetli Orta: Trabzonspor: 3 - Manisaspor: 4
    Faul: Trabzonspor: 22 - Manisaspor: 13
    Korner: Trabzonspor: 7 - Manisaspor: 5
    Ofsayt: Trabzonspor: 5 - Manisaspor: 2
    Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Manisaspor:% 50

fauller kesinlikle yanlış

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skor güzel ama futbol tam bir hayal kırıklığı çok basit pozisyon veriyoruz bütün suçu savunmaya atmak doğru olmaz ama takım savunmasında inanılmaz kötüyüz böyle bir oyunla seri yakalamamız imkansız...
    Konu Sinan Ayaz tarafından (04.01.2012 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kimsenın Dikkatini çekmedi ama yukarda yazdığım şey, Takımın halini gösteriyor

GOL YEMEDİĞİMİZ MAÇ YOK

HEYYYYYY

SADRİ ŞENER VE ŞENOL HOCA

BURDAMISINIZ??

-----

BU TAKIM GOL KRALI ÇIKARTABİLİR BELKİ AMA

LİGİN HER MAÇINDA GOL YEMİL BİR TAKIM ALOOOOOOOOOOOOOOO

BİR YERLERE BİR TRANSFER YAPACAKSINIZ

UZAKLARDA ARAMAYIN MESELE DEFANS VE LİBERODA...

5 OCAK DAHA GELMEDİ, ALINIZI BAŞINIZA ALINNN
    +1. Aslında suç bizde. Her zaman söyledim şimdide söylüyorum. "Önceliklerimizi Bilmiyoruz" www.jajageridonsun.com diye bir site açılacağına www.stoperalinsin.com diye bir site açılsaydı veyahut Sadri Şener'in telefonlarına "Jaja'yı istiyoruz" diye değil de "Stoper İstiyoruz" diye mesajlar atılsaydı, kulüp telefonları Jaja için değil de stoper için aransaydı belki şu anda bir stoperimiz olurdu.

18 takımlı ligde en çok gol yiyen 5. takımız Samsunspor ile birlikte. Öncelikle buna çareler düşünmedikçe takımı toparlayamayız.

Bu arada unutmadan ligin en çok gol atan 3. takımıyız.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Lazibere,
    Bu akşam maçı izlerken aynısını sölediğimde
    Mustafa Yüksek
    arkadaşım bana dedi ki
    ''Bir defa da eksik görmesen ölürsün''..

Bu konu üstünde hakkaten durulmalı..
    Belki de Mühendis olmamdan dolayı herşeyi sağlamcı düşünüyorum..
    S=5 kat emniyet
    Sanırım Bende Mühendis olduğumdan herşeyi incesine kadar hesaplıyorum))

Meslektaşım

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fauller kesinlikle yanlış
    aynen faul sayısını ters yazmışlar büyük bir ihtimal...

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı brushfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 4-5 haftadır lig tv'nin yaptığı kim girsin kim çıksın anketinde tolga için çıksın diye oy kullanan taraftara sahip olan bir kulübüz. Kim Trabzon taraftarı futbolu biliyor demişse bence halt etmiş...
    Bunu muhtemelen başka takım özellikle fb taraftarları yapıyor..
    Not Important..

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şükür ki kazandık. İstatistiklere bak hey yavrum heeeyy..
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)