Sayfa 52 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1626 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı omer_oztrk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gozunuzu sevıyım senol hocaya sallamayalım burda ersun ersun dedınız onunda gorduk nasıl bı kaypak oldugunu , senol hoca Trabzonspordur . hepimizden fazla ıster klubun basarısını ziya doganı bıle kıyasa sokanlar var hakkatten inanılır gibi degil
    Ersun Yenal a bir sene zor sabrettik adam iyi kadro kurdu, ilk yılında takımı şampiyon yapamadı diye gönderdik adamı. Sanki her yıl şampiyon oluyorduk ya ondan önce.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Elmander'in pozisyonu ile benzer pozisyon. Ama yavaş çekim biraz yanıltıyor insanı. Normal hızda ayağını çekmeye vakit bulamadan mecburen basmış naif futbolcu aynı pozisyonu yavaş çekimde izleyince rakibinin ayağına kırmak için gaddarca basmış, hatta üstüne çıkıp tepinmiş futbol katili olarak görünebiliyor.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

açık ve net. yiğit incedemir ve mehmet güven oynasa, ellerini kollarını sallayarak yenerlerdi bizi.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al işte nefret ettiğğim fatih terim defans ta 20 lik semih hücum 21 yaşındaki emreyle oynuyor.La bir tane mi altyapıdan oyuncu yok.
    12 kişilik takımlarda 1-2 genç futbolcu sırıtmaz..

Zeki Şevik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs seyircisi fb kumeye diye bagiriyor

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal Şenol güneşten daha vizyonlu bir t.direktördür kişiliği beni ilgilendirmiyor takıma yaptıkları beni ilgilendiriyor.

Cem Zırıh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo süper bir çözümleme olmuş bak kardeşim az çnce başka bir arkadaşa da yazdım bu adamlar bu iş için para alıyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapmaya en azından çaba göstermelidirler.Benim başımın tacı falan da değil oyunu okuması yok oyuncu değişikliği yok 10 yılda kazandırdığı tek adam Burak Yılmaz.Ben renklerin aşığıyım Şenollar Ünallar Sadriler gider renkler kalır.
    he he tamam sen takil...
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur "

Şenol Güneş

Nereden
    Almanya

Alıntı Cem Zırıh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 yasinda mustafa yumlu oynasa ? kabul edecekmisin ? bos konusuorsunuz boss
    Yumlu 25 yaşına bastı. 87 doğumlu Genç Yumlu.. Gelişim gösterecek daha o..
    - Eomer -

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı unal.hso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yaa yeteneksiz.Hatta futbolda oynamamalı.O yüzden zaten Şampiyonlar Liginde CSKA maçında maçın adamı seçildi + maçları saymıyorum bile.Burnu kırıldı fener maçında oynamak için ameliyat olmadı.Ve bunun üstüne eleştiriliyor.Tamam tamam siz herşeyi iyi biliyorsunuz.
    Kardeşim bana ne burnu kırılıp oynadıysa alternatifi mi var ki zaten tamam bunlar karakter olarak güzel şeyler ama fubolda başarı için yeterli değil.CSKA maçı evet iyiydi ama genel olarak baktığında ???

Bak terbiyesiz disiplinsiz Engin gayse de taş gibi top oynuyor.Dediğimin gibi büyük ceza vermekle değil topçuyu kazanmakla olur.Bu yüzden Alex Ferguson Arsen Wenger büyük hocalar.

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı omer_oztrk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gozunuzu sevıyım senol hocaya sallamayalım burda ersun ersun dedınız onunda gorduk nasıl bı kaypak oldugunu , senol hoca Trabzonspordur . hepimizden fazla ıster klubun basarısını ziya doganı bıle kıyasa sokanlar var hakkatten inanılır gibi degil
    O kadar çok seviyorsa 1 sezon para almasın....
    edit:anlatmak istediğim bu adamın gönlünde trabzonspor olur ama adamlar profesyonel para alıryorlar bu işten para alıyorsa işini mükemmel yapacak takımı savunacak yönetim istediği gibi at koşturmayacak....bir tane duran top organizasyonu izledik mi bu sene
    Konu Ümit Küçük tarafından (03.01.2012 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    !

Salpazarli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burak geldi begenilmedi yildiz oldu
    selcuk geldi begenilmedi yildiz oldu
    engin geldi begenilmedi yildiz adayi oldu
    jaja geldi begenilmedi simdi mumla araniyor
    umut begenilmedi yoklugu belli oldu
    egemen begenilmedi türkiyenin en iyi stoperlerinden oldu
    colman geldi begenilmedi yillarca takimda sorunsuz bir sekilde topunu oynadi bizim taraftar disinda herkezin begenisini kazaniyor
    teofilo begenilmedi profilo dendi adam herkeze agzinin payini verdi gitti

transfer edilen futbolculardan bekledigimiz verimi alamiyoruzdur ama unutulmasinki burak bugünden yarina yildiz olmadi, selcuk bugünden yarina yildiz olmadi az sabir daaaa ya

gelmissiniz girayi elestiriyorsunuz bana göre girayin tek dezavantaji agir kalmasi ama ona ragmen istikrarli sekilde elinden gelenin fazlasini yapmaya calisti....

madem hicbirseyi o kadar begenmiyorsunuz kapatalim takimi...kapiya kilit vuralim...ne kadar negativ enerji varsa bu forumda mübarek
    Konu SEDAT tarafından (03.01.2012 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.
    ...imza...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal Şenol güneşten daha vizyonlu bir t.direktördür kişiliği beni ilgilendirmiyor takıma yaptıkları beni ilgilendiriyor.
    hayirdir dünya 3. lügümü var..sizin gibilere fazla senol günes..gönderelim yine 5-10 sene bocalama dönemi sonunda tekrar takimin basina getiririz..ama o zamanda adam 70 olur..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Fransa

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru vizyonlari arasinda ankaragucunu kume dusurmek genclerbirligini yuceltip sonraki sene kume potasindan zor kurtarmak milli takimin anasini aglatmak , milli takim daki gorevini kotuye kullanmak gibi genis bir vizyonu var ersun yanal'in Senol gunes bunlarin hic birini yapamaz ...
    # 61 Onur Recep Kivrak

Şenol Güneş

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ah Şenol hoca vah Şenol hoca

Geçen senin bir özetini izlediğimiz maç oldu aslında. Hakkını verelim ki takım maça hevesli başladı, ama hevesimiz ceza sahasının içine bir türlü giremedi. Neden giremedi, Umut gibi savunmayı dağıtıcı yıpratıcı forvetimiz olmadığı için giremedi burası çok çok açık. Gerçi Umut vardı da noluyordu diyenlerede sonsuz saygım var. Umut'un yokluğunun bize tek faydası "nasıl olur da bunu atamaz bu adam" deyip de sinir krizleri geçirmediğimiz maçlar izleyebilmemiz olmuştur. Burak açık oyuncusu boş alan bulunca gidiyor, ee kime kaldı bu görev Halile. Halilde bu tip bir forvet olmadığına göre bizim ceza sahasında çoğalıp pozisyon bulma şansımız çok düşük maalesef. Derken golü yine aynı şekilde bulduk. Burağa bir arapas-uzunpas neyse işte Burak adamı geçebilirse gol olma şansı yüksek oluyor, bu sefer pas verdi %100 oldu ve görev adamı Halil dokundu ve gol.

Buraya kadar herşey normal, ama buradan sonra herşey anormal.

İkinci yarı başladı, bir iki pozisyon bulduk attık-atamadık derken, Halile birşeyler oldu. Adam ben golümü attım görevimi yaptım modunda acayip paslar şutlar "al beni oyundan hocam" derken kalkmadı bir türlü o 9 numaralı tabela. Zokora hocam herzamanki gereksiz ancak ve ancak halısaha maçlarında görülebilecek top kayıpları yaparak oyunun görsel işitsel her türlü zevkinin içine etmeyi becerdi. Ne gereği vardır anlamam savunma oyuncusunun pas vermek yerine topu taç çizgisene kadar götürüp kaptırması, demiyoruz Chavi ol sana be adam ama en az onun kadar basit oynasan yeter. Bizim takım yine Adrianın amansız öldürücü ön direk ortalarıyla Manisa kalesini döverken, kimliği belirsiz bir top ve orada ne aradığı belli olmayan fakat yediği çalımı Servetin bile yemiceği bir Girayında marifetiyle 1-1. Bazen biz değil Giray bile kendinin "stoper" olduğunu unutuyor galiba.

Bu dakikadan sonra oyunu izlemenin bir mantığıda kalmammıştı zaten. Bir Burak mucizesi gerçeklşemese gol atamayacağımızı herkesde çok iyi biliyordu. Ama Şenol hocam içimizde yine bir ümit vardı ta ki Brozek girene kadar. Senin mesajını umarım yönetim de almıştır.
    Bu kadar kötümü be hocam durum, kurtarıcımız demek Brozek kaldı demek.

Bir ufak notta Volkana. Volkan olacak bu iş ama biraz daha takımı benimsemen taraftara kendini sevdirmen lazım be koçum. Ne bileyim formanı felan öp tribünlere dön coştur yap bişeyler be koçum işte.

Bu tokadı yönetim almıştır hocam sen canını sıkma.

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

22 yasinda mustafa yumlu oynasa ? kabul edecekmisin ? bos konusuorsunuz boss
    mustafa yumlu 25 yaşında
    !

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 noktaya dikkat çekmek isterim.

Bu seneki çoğu maçta, oyunun bazı bölümlerinde, adete 2 kişi eksikmiş gibi oynayıp, anormal baskı yiyoruz ve bu 15-20 dk bazen 30 dk devam ediyor ve kenar yönetim seyrediyor !
    Baskı yediğimiz takımlar 3 büyükler dışındakiler oluyor.

Bu ne demek?

Sahada 2-3 oyuncun hiçbirşey yapmıyor demek !

Trabzonspor gibi bir takım, 30 dk. baskı yiyor top yapamıyorsa en az 2 oyuncunun HİÇ KATKI VERMİYOR OLMASI GEREKİR. Öyle de oluyor.

Hocamız da sağolsun seyrediyor.

Ben de bunu kabul edemiyorum.

Tezim de şu:

Trabzonspor un yedek oyuncuları bile, 3 büyükler dışındakilerin ilk 11 oyuncuları kadar iyidirler (mantıken).

E o zaman neden 2-3 oyuncu düşmüşken oyuncu zamanında değiştirilmiyor?
    Neden buna göre takım hazırlanmıyor?
    Yedek oyuncularımız Manisanın vb. takım oyuncularından daha mı kötü ki oyuna alınamıyorlar?
    Daha kötüyle halimiz içler acısı zaten.

Aykut u görüyoruz, taş gibi adam ama takıma giremiyor. Adrian sürünerek oynuyor ... Volkan da oynuyor !

Barış Araş? vb.

Bizim yedekler nasıl yedekmiş ki sıradan anadolu takımlarına karşı bile oyuna giremiyorlar?

Kendime şunu soruyorum Adrian ın ismi "Adnan" olsa idi, ne olurdu?
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

kopuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı tturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca bostan bekçisi mi orda dediğini yaptıracak kardeşim; yaptıramıyorsa bırakacak bu işi,
    Sikintida orda zaten bu kadar güclü geldigi halde tepkisini acikca bu zamana kadar gösteremedi.ama yinede bu takimi hoca dagitmadi.

Nereden
    Almanya

Kesinlikle katılıyorum ki büyük hocalık disiplinsiz adamdan maksimum faydayı sağlayabilmektir. Yoksa disiplinsiz adamı hemen göndermek basit insanların yapacağı en kolay iş..

Sonuçlarını da hepimiz görüyoruz. 5'er milyondan 3 tane kazık..
    - Eomer -

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olaya taraflı bakıyorsunuz arkadaşlar Şenol hoca sabit fikirli bir teknik adam 30'dan daha fazla kişilik bir kadromuz var ama çoğu oyuncumuzu göremedik bile madem böyleydiler transferlerini onaylamasaydı sadri şener demedimi teknik heyetin izni olmadan transfer yapmıyoruz diye ? Daha neyin peşindesiniz. geçen seneki takımımızda bizi sınıf atlatan jaja ve selçuk şuanda bu takımda değiller elimizde bir burak kaldı oda bu sene gider sonra görecem ben sizleri şenol şenol diye ağlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. Burakları selçukları egemenleri hatta girayları bu takıma kazandıranda ersun hocadır.
    Saygılar.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumlu 25 yaşına bastı. 87 doğumlu Genç Yumlu.. Gelişim gösterecek daha o..
    la ilahe kelime oyunu yapmayion bana ya kac senedir takimda mustafa yumlu oynatildigi zamanlarda isteniyormuydu simdi oynatilsa kim ister mustafa yumlu oynasin diye birakin bu isleri alt yapidan sorumlu kisiler dogru yapamiyorsa isini bu senol hocanin kabahati degil
    # 61 Onur Recep Kivrak

Şenol Güneş

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Orta saha daha direcli olmali.
    Umarim Baris Ö. hemen Form tutar.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

la ilahe kelime oyunu yapmayion bana ya kac senedir takimda mustafa yumlu oynatildigi zamanlarda isteniyormuydu simdi oynatilsa kim ister mustafa yumlu oynasin diye birakin bu isleri alt yapidan sorumlu kisiler dogru yapamiyorsa isini bu senol hocanin kabahati degil
    Mustafa Yumlu konusunda tamam ama, bu takımdan Zefer Yelenler geldi top oynamadan gitti, takımın en kötü olduğu zamanlarda bizim yedekler forma şansı bulamıyorsa suç kimindir sorarım size.

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum ki büyük hocalık disiplinsiz adamdan maksimum faydayı sağlayabilmektir. Yoksa disiplinsiz adamı hemen göndermek basit insanların yapacağı en kolay iş..

Sonuçlarını da hepimiz görüyoruz. 5'er milyondan 3 tane kazık..

Hemen mi göndermiş Adamlara 1,5 sene katlandı Allah aşkına insaf yaaaa...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yediğimiz gol tam derslik.. gol atabileceğimiz bir pozisyonda gol yedik... al işte hikmen karaman anlatıyo şimdi çok da haklı.. zincirleme hata var.. herşeyi anladım ama giray o adam seni geçince yıkacaksın, olmadı adrian onu c. sahasına sokmayacaksın.. işte tek yönlü oyuncu derken bazıları anlamıyo ama adrian tek yönlü beğenmediğimiz colman adam geçti mi yıkıyo yere en azından..
    Attan inip eşeğe bindik!

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dogru vizyonlari arasinda ankaragucunu kume dusurmek genclerbirligini yuceltip sonraki sene kume potasindan zor kurtarmak milli takimin anasini aglatmak , milli takim daki gorevini kotuye kullanmak gibi genis bir vizyonu var ersun yanal'in Senol gunes bunlarin hic birini yapamaz ...
    Şenol Güneş in dünya kupasına götürdüğü 2 tane Trabzonspor lu futbolcu saysana Ersun milli takımın başına gelir gelmez 4 tane Trabzonspor lu aldı milli takıma.Ey gidi eyyyyyyyyyyyyy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)