Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 6 Mayis ve 30 bin Kisilik Yrys

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

Ilgin tesadf!
    Geen sezon 30 Nisan 2005 tarihinde Fenerbahe, Cem Papila?nin ynettigi mata Trabzonspor?u maglup etmisti. Aradan bir yil geti, ne gariptir ki, Trabzonspor-Fenerbahe mai yine bir 30 Nisan tarihine denk geliyor ama bu sefer randevu mekani Saraoglu degil Avni Aker... Trabzonspor?un miladi olarak kabul edilen geen sezonki Fenerbahe mainda Cem Papila hatali kararlariyla nedeniyle Bordo-Mavili camiadan byk tepki grmst. zellikle 6 Mayis 2005?teki 30 bin kisilik Trabzonspor yrys medyada genis yer bulmustu. 6 Mayis 2005 tarihinde byk bir olaya imza atan ve hem Fenerbahe?yi hem Futbol Federasyonu?nu hem de lkedeki futbol dzenini elestiren Trabzonspor taraftari, 6 Mayis tarihini her yil hatirlanacak bir gn haline getirmeyi planliyor. Geen yil 6 Mayis?ta 30 bin kisiyle Trabzon sokaklarini inleten taraftarlar, bugn sembolize edecek bir organizasyon yapmayi dsnyor.

fanatik.

bylebir dsnce var mi? yoksa da neden olmasin? [img]smileys/smiley1.gif[/img]

yelik tarihi
    12.10.2004

cem papilla yi hala unutamiyorum....ok byk rezaletti ama altindan iyi kalktilar......

Mustafa Mahmutolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

bence gzel bir fikir

Mert67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    27

sper bisey olur

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

bence bunu istanbulda 30 bin kisi ile yaparsak iyi olur gcmz herkes grms olur
    AMESPACE PREFIX = O />

Bu Mesaj BMN Forum Yneticisi Tarafindan Dzenlenmistir.

Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    Forum yneticileri kurallara uymayan mesajlari dzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma ye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    Gerekli durumlarda itirazlariniz iin: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Badaloglu

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

istanbulda olursa bende varim

yelik tarihi
    11.03.2006
    Nereden
    Ankara

istanbulda olursa daha genis bir kitleye ulasmis oluruz bence.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

istanbulda olmasi gerekiyor... bunu hem bir trabzonsporlular yrys hem de bir "temiz futbol" yrys gibi bir gelenek haline getirilebilir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

bu durum sylenilene gre bundan byle heryil yapilacakmis okta iyi olur

yelik tarihi
    14.09.2004

o gn unutulurmu ya flas haber verilmisti tvlerde hi unutmuyorum

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    42

Istanbuldave eszamanli olarak Trabzonda da yapilabilir.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

istanbulda o kadar kiiyi toplamak zor olur bence.. ancak bir ma olacak ki..

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Bu rezillik ve kara lekenin vebali altinda ezilecek olanlarin alinlarina srlecek kara lekeyi okyanuslarin nihayetsiz sulari bile temizleyemeyecektir...

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

Avrupada bile bir ok televizyon gstermisti

yelik tarihi
    13.11.2005

ok anlamli olur.

AMESPACE PREFIX = O />

Bu Mesaj BMN Forum Yneticisi Tarafindan Dzenlenmistir.

Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    Forum yneticileri kurallara uymayan mesajlari dzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma ye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    Gerekli durumlarda itirazlariniz iin: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Badaloglu

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

eger yine yle bir sey olursa o zaman 30,000degil 100,000kisi yrr...

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    40

Nytre'nin nerisine katiliyorum.. Ben de byle dsnmstm...

Daha nce bir ka konuya yazmistim.. maglubiyetlere karsi degil ruhsuz futbola karsi gerekirse kolu yen iinde birakmayip 'Trabzonspor'luluk Kimligine Sahip ikma' yrys adi altinda bir yrys yapilabilirdi diye..

Geen sene bu yrysn kalan haftalarda lehimize olumlu sonular dogurdugunu dsnyorum sahsen.. ama simdi mesele bu degil.. konunun z iktidari,muhalefeti,solcusu,sagcisi,milliyetisi, zgrlks ,dindari,dinsizi toplu halde sadece Trabzonspor ortak paydasinda birlesip byk bir ilke imza atmis olmalaridir... simdi isi biraz bytebiliriz bence de... ama buis etliye-stlye karismayan idarecilerleolmaz... Tarihe gemek kolay degildir.. 6 Mayis tarihli yrys'Temiz Futbol Yrys' adi altinda tarihe mal edecek adimi atabilir miyiz? Ynetim tm gcyle bunun ardinda durursa neden olmasin? Belki mevcut federasyon ve iktidar ynetime yakindir ama yarin gelir o federasyon ve iktidar da degisir.. iste bu tr ince hesaplar yapilmadan ne olursa olsun sahiplenilmeli bu is...

Bazi kulpler basarilarinin yaninda futbol tarihindeki ilklere imza atarak adlarini duyurmuslardir.. Ne bileyim bir Liverpol'un tarihteki basarilari anlatilirken taraftarindan sz edilmedigini duymadim hi.. Veyahut ise orijinallik katan baska bir zelik de olabilir, basari disinda.. ocuklugumdan beri yabanci liglerden grntleri izlerim.. Ispanya Liginden bir A.Bilbao mai oldugundan her spiker muhakkak A.Bilbao takiminda yabanci oyuncu oynatilmadigindan bahseder... Barca'nin da formasina reklam alinmamasi anlatilirdi her ma.. v.b..

Bu sene 6 Mayis'da Ankara-Istanbul-Trabzon(hatta Erkan abi ve 3-5 kisi de Izmir'de yrsn) gibi sehirlerde ayni saatte baslayan 'Temiz Futbol Yrys' yapilabilse mesela.. katilim ok nemli degil.. insanlar glp geecektir belki baslangita.. 3-5 kisiyle de olsa bir fitil ateslenmis olur.. ama ynetim de bu ise sahip ikarsa zellikle, katilim artabilir.. ve bu isi Anadolu'ya yayabilirsek eminim son yillarda Anadolu halkinin gznde esitli vesilelerle yitirdigimiz sempatiyi tekrar canlandirabiliriz diye dsnyorum.. Antep gibi takimlari Fb'ye yenildi diye konvoy yapan sehirlerle bu is olmaz demeyin.. Mesela bir Bursa var.. ki takdire sayandirlar.. biz de dahil 4 takima karsi ayni muamele yaparlar.. sehrinin takimina sahip ikarlar v.b.. Zamanla Bursa-Kayseri-Sivas-Antalya-Erzurum-Adana gibi sehir halklarinin da katildigini dsnn bu yryse...

20 yil sonra farz-i muhal bir Avrupa kupasi maimizda karsilastigimiz lkenin Tv spikeri bizden bahsederken 'Trabzonspor 6 Mayis Dnya Temiz FutbolYrys' eylemini baslatan takimdirdedigini hayal edin bir de...

Gzel olurdu be Amasimdi bu yazdiklarimi okuyup da 'haha Muhalif de sapitmis sonunda' diyenler ogunlukta olacaktir))

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Muhalif dktrms yine diyenler de ikar abi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    20.03.2006

Cem papatya denen o iyi aile ocugu zonguldaklidir.bu olaydan sonra sehrimizi terkedip ankaraya yerlesti nk zonguldagin yarisi aslen trabzonludur ve korkudan zonguldakta dolasamiyodu bu travesti..

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

Bunu her sene yaparsam sper oLr. Bir daha byLe yap(A)mazLar...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

muhalif arkadasim dedigin gzel bir sey... gerekten katilimin illa da binlerce kisi olmasi gerekmiyor....

4-5 ilde 20-30 kisi yrse yeterli....

su anda internetteki en etkin bmn-kalearkasi ve g.genler.. ortak bir org. ile birlikte bu is yapilabilir...

aka5 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    34

hele trabzon feneri yenerse manyak olur.bence mactan once boyle biseyin yapilmasi da mantikli.bylece matayapilcak hakem hatalarina karsi engel olmus oluruz.yani hakemin gt yemez macta hakemide etkisi altinalmis oluruz.

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    32

bu yryslerin geleneksellesmesi trk futbolu adina da bir kivilcim olabilir."adil bir lig" zlemine ulasana kadar da devam edilir bu yryslere.belki tm anadoluyu sarmazama "Trabzonsporlu" olarak farkimizi gstermeliyiz bence de.

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Basliktaki yaziyi okuyunca bile tylerim rperdi.Es zamanli olursa katilimin pek bir nemi yok.Yeterki ses getirsin.Yanliz ezik takimlarin ve onlarin taraftarlarinin dsncelerinin degisecegini hatta yontulacagini bile dsnmyorum.

Onlara gre final yolunda hersey mbah[img]smileys/smiley7.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt Muhalif Nickli yeden Alnt

Nytre'nin nerisine katiliyorum.. Ben de byle dsnmstm...

Daha nce bir ka konuya yazmistim.. maglubiyetlere karsi degil ruhsuz futbola karsi gerekirse kolu yen iinde birakmayip 'Trabzonspor'luluk Kimligine Sahip ikma' yrys adi altinda bir yrys yapilabilirdi diye..

Geen sene bu yrysn kalan haftalarda lehimize olumlu sonular dogurdugunu dsnyorum sahsen.. ama simdi mesele bu degil.. konunun z iktidari,muhalefeti,solcusu,sagcisi,milliyetisi, zgrlks ,dindari,dinsizi toplu halde sadece Trabzonspor ortak paydasinda birlesip byk bir ilke imza atmis olmalaridir... simdi isi biraz bytebiliriz bence de... ama buis etliye-stlye karismayan idarecilerleolmaz... Tarihe gemek kolay degildir.. 6 Mayis tarihli yrys'Temiz Futbol Yrys' adi altinda tarihe mal edecek adimi atabilir miyiz? Ynetim tm gcyle bunun ardinda durursa neden olmasin? Belki mevcut federasyon ve iktidar ynetime yakindir ama yarin gelir o federasyon ve iktidar da degisir.. iste bu tr ince hesaplar yapilmadan ne olursa olsun sahiplenilmeli bu is...

Bazi kulpler basarilarinin yaninda futbol tarihindeki ilklere imza atarak adlarini duyurmuslardir.. Ne bileyim bir Liverpol'un tarihteki basarilari anlatilirken taraftarindan sz edilmedigini duymadim hi.. Veyahut ise orijinallik katan baska bir zelik de olabilir, basari disinda.. ocuklugumdan beri yabanci liglerden grntleri izlerim.. Ispanya Liginden bir A.Bilbao mai oldugundan her spiker muhakkak A.Bilbao takiminda yabanci oyuncu oynatilmadigindan bahseder... Barca'nin da formasina reklam alinmamasi anlatilirdi her ma.. v.b..

Bu sene 6 Mayis'da Ankara-Istanbul-Trabzon(hatta Erkan abi ve 3-5 kisi de Izmir'de yrsn) gibi sehirlerde ayni saatte baslayan 'Temiz Futbol Yrys' yapilabilse mesela.. katilim ok nemli degil.. insanlar glp geecektir belki baslangita.. 3-5 kisiyle de olsa bir fitil ateslenmis olur.. ama ynetim de bu ise sahip ikarsa zellikle, katilim artabilir.. ve bu isi Anadolu'ya yayabilirsek eminim son yillarda Anadolu halkinin gznde esitli vesilelerle yitirdigimiz sempatiyi tekrar canlandirabiliriz diye dsnyorum.. Antep gibi takimlari Fb'ye yenildi diye konvoy yapan sehirlerle bu is olmaz demeyin.. Mesela bir Bursa var.. ki takdire sayandirlar.. biz de dahil 4 takima karsi ayni muamele yaparlar.. sehrinin takimina sahip ikarlar v.b.. Zamanla Bursa-Kayseri-Sivas-Antalya-Erzurum-Adana gibi sehir halklarinin da katildigini dsnn bu yryse...

20 yil sonra farz-i muhal bir Avrupa kupasi maimizda karsilastigimiz lkenin Tv spikeri bizden bahsederken 'Trabzonspor 6 Mayis Dnya Temiz FutbolYrys' eylemini baslatan takimdirdedigini hayal edin bir de...

Gzel olurdu be Amasimdi bu yazdiklarimi okuyup da 'haha Muhalif de sapitmis sonunda' diyenler ogunlukta olacaktir))

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)