Sayfa 1 Toplam 74 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1831 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-F.bahçe

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk Devre FB topigini ben açmistim bayagi umutsuzdum fakat Trabzonspor bizi yaniltti,FB yi elinden hakem almisti.

Simdi gene FB ile maçimiz geldi çatti,UEFA kupasina gidip gitmeyecegimiz belli degil,Rakiplerin durumuna bagli,Ama Önümüzde su an bir FB maçi var bence çok önemli neden önemli.?

1-FB GS i yendi lider duruma geldi.O FB yi yenip elinden sampiyonlugu almak bence FB ye karsi olan Son 2 sene ve HAKEMLELER le ve FENERASYON la aldigi sampiyonluklarin hesabini kesmis olacagiz.CEM PAPILA nin intikamini almis olacagiz.1996 NIN INTIKAMI ni Insallah seneye Sampiyon olup 100.yili Hüzünlü yil yaparak aliriiz ben orda durmuyorum.

2-FB yi yenip Bu sene Futbolcular KENDILERINI affettirmeleri açisindan FB yi yenmemiz lazim.Bu sezon bize acilara yasatan Futbolcularin Bu maçta Kazanarak kendilerini affettimeleri lazim.

3-Halilhodziç'in gitmesi büyük bir ihtimal Gider ayak FB ye yenilemeden giden teknik adam olarak tarihe geçmesi ve Tarftarin sempatisini kazanan bir teknik adam olarak gitmesi için yenmemiz lazim.

4-Türkiyede 3 kez üst üste sampiyon olan Takim TRABZOBSPOR olarak bu rekorun ilk sahibi olarak FB nin üst üste 3 sampiyon olup tarihe geçmesine engel olmak için yenmeliyiz.

5-GS-YADA FB liler in meshur sözü vardir.FB yi yenelim,yada GS yi yenelim Sampiyon olmayalim .Bizde bu sene FB yi yenelim en azindan bu sezonu FB ye zehir temis bir takim olarak tarihe geçelim.eskiden Hababam sinifi filimlerine konu oldugu gibi BIR MAHMUT HOCA BIRDE TRABZONSPORDAN çektigimizi kimseden çekmedik.Lafi gene fenerlilerin hafizlarinda yer etmesi için FB yi yenelim.

6-Çocuklarimizin Trabzonspor sempatisi ile büyümesi için FB yi yenelim.

7-FB yi yenmek zorundayiz,Yenelimki FENERASYONDAN-(LEVENT BIÇAKÇI YÖNETIMINDEKI)-CEM PAPILADAN hesap sormus olalim,CEM PAPILANIN HESABINI kapatmak için yenmek zorundayiz.Nasil geçen sezon bu zamanlar FB yüzünden CEM PAPILA yüzünden sokaklara döküldüysek.Yürüyüsler yaptiysak .bu sezonda Gene FB yüzünden ama sevinçle sokaklara dökülmek için FB yi yenmeliyiz.

HAYDI TRABZONSPOR GS. ile ilgili hesabi geçen sezon Istanbulda 2-0 yenerek onlari sampiyonluktan edip 100.yili hüzünlü yila çevirerek nasil hesabi kapattiysak bu sezonda FB ile ilgili hesabimizin bir kismini kapatalim.BEN TRABZONSPORUMA güveniyorum.Inanin Rizespor MAÇININ sonucuna degil FB maçinin sonucuna kendimi odaklamis durumdayim.HAYDI TRABZONSPOR FB Lileri AGLATMANIN ZAMANI GELDI.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Feneri bu maç kesinlikle yenmemiz lazim. Yendigimiz takdirde son 10 yilin en iyi sezonunu yasamis oluruz.. Ama sirf feneri smpiyonluktan etmek için maça beraberlik ümidiyle çikmamamiz lazim. Sonra hem biz amacimizdan uzaklasmis oluruz, hem de fener istedigini elde etmis olur..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biz her seyden önce bir tarafi kalkan bu taraftara kapak olsun diye bu maçi kazanmaliyiz.ligin gsyi yenmekle bitmedigini göstermeliyiz.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçi alicaz baska yolu yok

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haydi trabzonum güldür yüzümüzü

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

intikam atesiyle yakacaz onlari

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ALLAH im bu ezik zalimlere her sene hakem hatalariyla smpiyon olan bu futbol zalimlerine AVNI AKER DE günlerini göstermeyi nasib et...tabi ki VAHID hocamiza da bunu yapabilmek için biraz cesaret ihsan eyle YA RABBI...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

UEFA ya gitmek için ezikleri yenmeliyiz ...diger sebepler zaten yukarda sayildi. Sayilan ve sayilmayan bütün sebeplerden dolayi ezikleri yenmeliyiz..yenmeliyiz...yen-me-li-yiiiiiiiiizzzzz[img]smileys/smiley7.gif[/img]

(ve bu topik en çok yazilan topic olarak)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bu maçin hakeminin cem papila olmasini o kadar isterim ki..vermezler ama ben dua edecem ki cem papila olsun

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bagirmayan taraftar maça gitmesin ............[img]smileys/smiley7.gif[/img]

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

iste istedim oldu.fenelbahçenin yenmesini istemistim cok o oldu.ins bu ezikbahçeyi avni akerde yenersek sampiyon olmus kadar olacam.yeterki su ezikleri yenelim.Allahim yuzumuzu kara cikarma neolur.bizden çaldigi sampiyonluklari için neolur .ins orda onlara tokat gibi ders vericez ins.inansin herkes!! bende istdan maca gidiyorum tribunde yerimi alicam . neolur neolur trabzonum yen su ezikbahçeyi!!!

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su rize maçini sag salim atlatalim hele,onlara da sira gelecek.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Öyle Bir Takim Ki.... oLmaz ama oLsa Bile Kümeye Oynadigim Zaman Dahiiiii Tüm Yilin Tek Bir Telafisi Bir Macla oLaibliyor.. Evet 33 Mac Bir Yana 1 Mac Bir Yana.. ISte O Mac Fenerbahce Maci.. Her Takima Yenilsek SAmpiyonluktan UEFA dan Uzaklassak Ligin Sonlarinda Yer Alsak BIle TRabzonspor Taraftarinin Yüzünün Güldügü Tek Bir Mac Var.. O Mac Fenerbahce Maci.. Kabus Gibi Bir Sezon Geçirdik Sampiyonlar Ligine Amatör Takima Elenmemiz Sonucu Veda Ettik.. Tarihhimizin En Kötü Sezonunu Geçirdik her türlü sanssizliga ugradik ama Öyle bir camiayiz ki yalnizca 1 macla gönlümüz alinabiliyor..

Simdi TRABZONSPOR fener maci var.. SAmpiyonluk Dügümü Burada Tam Anlamiyla Cözülecek. Bu Hafta GÖnlümüzü Almanin Tam Zamani.. Bunun Bilincinde oLan 2 Kisi Ise Fatih Ve Gökdeniz.. Bu Insanlar Bu Macin Bizim Icin Ne Kadar Önemli oLdugunu Biliyorlar... Bu Hafta Bambaska oLacak.. Futbolcularin Kendinerini Affettirmek Icin Yalnizca 1 Maci Kaznamalari Gerekiyor O mac Bu MAc.. Ben Inaniyormki o Ezikleri bu Haftaa Eze Eze Yenicez.. ISte Futbolcular ISte 90 Dakika..

Ve Not : LÜTFEN AMA LÜTFEN !!!!!

BAGIRMAYACAK TARAFTARR STADYUMA GELMESIN !

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar he ryerde yaziyorum,bazi renktaslarim bu maçi alirsak 96 nin rövansini almis olacaz seklinde düsünüyor...Lütfen,bu sadece cem papila olaylarnin intikami olmalidir...96 da elbet alinacak,ama sonucunda bizim sampiyon olmamiz önemli onun için bu maç KESINLIKLE 96 ile karsilastirilmamali...Ne olur,ruhsuz futbolculara 1 maslik bi ruh gelsin de ezelim su mallari....

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

son 3 senedir Avni akerde yenemedigimiz adileri, onlar için bu kadar önemli olan bi maçta yenip, aglatmaliyiz tüm ezikleri.... Trabzon fenere mezar olucak insallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

federasyona mailler atalim faxlar çekelim . Nolur bu maça papilayi verin diye ..[img]smileys/smiley7.gif[/img](cani gönülden istedigim tek sey)

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ÖNCE Ç.RIZESPOR maçimiz var. Unuttunuz herhalde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herne olursa olsun bu maçi almaliyiz yenmeliyiz.Yeterki Trabzon Spor gibi olalim Trabzonlu gibi hirsli olalim.

su maçla ilgili hiç bir sey hissetmiyorum desem yeridir.....birakin fenerliler düsünsün rize maçindan önce bu topik gereksiz bence.....

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerbahçe bizi zorlar arkadaslar maçi izledim de bayaa iyi oynadi fener,sampiyonluk için asilacaklar maça anelka,alex iyi topçular hakkaten (birakin duygusalligi)...ama belli de olmaz bizimkilerin naapçagi bakalim...insallah yeneriz

Nereden
    İstanbul

Bu maç hakkinda düündügüm 2 sey var

1)Ufukhan oynamazsa ve anelkayi baska biri marke ederse maçi kaybederiz

2)Neden futbolculara havaalanindaçiçek vermiyoruz....Diyarbakiri fenerden daha mi çok seviyoruz.?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu macta Taraftara büyük görev düsüyor. Bugün Kadiköy`de gördük, taraftar nasil olur. Müthis bir atmosfer, top kaybeden futbolcular alkislandi. Ayni ambiansi Trabzon`da istiyorum. Isi sadece futbolculara birakmak olmaz. Yenik duruma düssek bile, gereken destek verilmeli. Ne zamanki bunu her macta basarirsak, mutlu günler cok yakindir. Ben ki yurtdisinda yasayan biri olarak, her Türkiye`ye gelisimde Trabzonspor`umun macina giderim ve eve sesi kisik olarak dönerim. Bunu her Trabzonsporlu taraftardan bekliyorum. Cünkü bir Takim, futbolculari ve seyircisi ile bir bütün olur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik28 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu macta Taraftara büyük görev düsüyor. Bugün Kadiköy`de gördük, taraftar nasil olur. Müthis bir atmosfer, top kaybeden futbolcular alkislandi. Ayni ambiansi Trabzon`da istiyorum. Isi sadece futbolculara birakmak olmaz. Yenik duruma düssek bile, gereken destek verilmeli. Ne zamanki bunu her macta basarirsak, mutlu günler cok yakindir. Ben ki yurtdisinda yasayan biri olarak, her Türkiye`ye gelisimde Trabzonspor`umun macina giderim ve eve sesi kisik olarak dönerim. Bunu her Trabzonsporlu taraftardan bekliyorum. Cünkü bir Takim, futbolculari ve seyircisi ile bir bütün olur.

Fener maçi da olsa taraftardan HIÇBIR ümidim yok !

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insallah hersey diledigimiz gibi olur...onlari burda yenmek öyle hosuma gidecekki...simdiden duaya basladim...evet taraftarimizi bu maçta görmek istiyorum...her ne kadar 50 bin olamazsakta kendimizce birseyler yapalim istiyorum ve onlari ezelim...ey taraftarim elimizden geleni yapalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maça çok Gayseli gelir.. Biletleri erkenden almamiz gerekecek.. Taraftar derneklerine çok is düsüyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)