Sayfa 3 Toplam 74 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1831 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-F.bahçe

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

su veneri yikalim karadenize deniz feneri yapalim

parcalayalim sunlari, haydiiii

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maci almamiz gerekir...fb celmek takarak onlari 3 sampiyonlugundan etmek hiç olmassa intikalarimizi biraz olsun dindirecekdir..

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle Bos Taraftarlarimizin OLduguna Gercekten Cok Üzüldüm

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img]selam

feneri cimbom için degil kendimiz için yenmeliyiz.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe nefreti Trabzonspor sevgisinden fazla olanlarin hakim oldugu bir zihniyeti kabul etmiyorum. Elma ile armut toplanmaz. Bu maçin ilk yaridaki maçtan daha fazla önemi yok. Rakibi yenersek sampiyonluk yolunda onlara zarar vermis olmak nasil bir tatmin kaynagi anlamak güç, Galatasaray'a yarayip yaramasi umrumda degil, kisilikli futbol istiyorum, düsünen, uygulayan taraftar istiyorum, saçma sapan komplekslerden kurtulmus yorumlar istiyorum, simdilik bu kadar yeterli. Ayrica Rize maçi öncesi bu maçin konusulmasini da dogru bulmuyorum, Fener'i yenelim sampiyon olmasak da olur zihniyeti Trabzonspor sevgisi degil Fenerbahçe nefreti içeriyor, dürüst olalim, önce kendimize..

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener neden bize ilk maç 5 atmadi? Cani mi istemedi ?

Nereden
    Kuzey Amerika

Daha Rize maci var, bu maci kazanmamizin bir manasinin olmasi icin ilk basta Rize macini kazanmaliyiz.Yoksa biz kazanalim GS sampiyon olsun mantigina sonuna kadar karsiyim. Trabzon un tek rakibi var: O da Bizans. Bu gay se olmus fener olmus bjk olmus farketmez. Uefa kupasina katilabilmek icin kazanmaliyiz. O yuzden ben yonetici olsam kilidi vururdum bu topige. En azindan Rize maci sonrasina kadar. Iki sene once gay se nin bize yaptiklarini unutanlar var galiba. Tek rakibimiz var. O da Bizans...

Nereden
    İstanbul

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı
    Fenerbahçe nefreti Trabzonspor sevgisinden fazla olanlarin hakim oldugu bir zihniyeti kabul etmiyorum. Elma ile armut toplanmaz. Bu maçin ilk yaridaki maçtan daha fazla önemi yok. Rakibi yenersek sampiyonluk yolunda onlara zarar vermis olmak nasil bir tatmin kaynagi anlamak güç, Galatasaray'a yarayip yaramasi umrumda degil, kisilikli futbol istiyorum, düsünen, uygulayan taraftar istiyorum, saçma sapan komplekslerden kurtulmus yorumlar istiyorum, simdilik bu kadar yeterli. Ayrica Rize maçi öncesi bu maçin konusulmasini da dogru bulmuyorum, Fener'i yenelim sampiyon olmasak da olur zihniyeti Trabzonspor sevgisi degil Fenerbahçe nefreti içeriyor, dürüst olalim, önce kendimize..
    Ne Alakasi Var Kardesim.. Ilk Mac Uefa Icin Kilit Bi Mac Degildi.. Ama bu Haftaki Mac Hem uefa icin kilit hemde fenerin sampiyonlugu icin kilit... haliyle ilk maca göre önemi daha büyük.

arkadasin 'futbolcularda ruh arayanlar kendileri önce biraz ruhlu olsunlar ' sözüne kismen katilmakla birlikte sunu belirtmem gerekir ki önce sahadaki futbolcular üzerlerine düsen görevi yerine getirirlerse bu taraftar onlari daha da costurur oynadiklari futbol kendilerini uyutuyor nerdeyse, bu tamamen motivasyon eksikligidir hocamizin yabanci olmasi kanimca eksi puan ,aslinda futbolcular para isinde oldugu kadar islerinde de profosyonel olsa hocanin etkisi fazla hissedilmez o nedenle diyorum ki bu isi futbolcular bitirmeli arkadaslar..

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı
    Ne Alakasi Var Kardesim.. Ilk Mac Uefa Icin Kilit Bi Mac Degildi.. Ama bu Haftaki Mac Hem uefa icin kilit hemde fenerin sampiyonlugu icin kilit... haliyle ilk maca göre önemi daha büyük.

Yorumum genel bir degerlendirmeydi, yalnizca bir maça özgü yorum yapmayi anlamsiz buluyorum. Tabii ki UEFA kupasi için çok önemli bir maç, en az Rize maçi kadar önemli ama sapla samanin karismamasi noktasinda yukaridakileri yazmistim, yazinin bütününden çekip o bölümü çikarmaniz yersiz. Fenerbahçe rekabeti, UEFA iddiasi, vs. bir yana, ben daha genel bir degerlendirme yapmaya çalistim. Umarim bu sefer daha açiklayici olmustur yazdiklarim.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener maci yaklasirken insan hami yi birkez daha özlüyor.ne yapar yapar ama golunu takardi füzecimiz.fatih tekke ve gökdeniz e cok büyük görevler düsüyor.ellerine gececek firsatlari harcama lüksleri yok.buldumu affetmeyecekler ki su el fenerini aldigi haram puanlarla bogalim,tel avivi pardon kadiköy modayi onlara zehir edelim.ilk maç öncesi deniz feneri için bagista bulunacagim yeter ki yenelim dedim.kil payi kaçirdik.bu sefer yenelim de bir kaç fakir müslümanin yüzünün gülmesi için vesile olsun da adaklarimiz yerini bulsun.Allahim bu sefer güldür yüzümüzü....

Nereden
    İstanbul

Beyler Öyle Edebiyata Dayali Yazilar Yazmayin Lütfen.. 3 IStanbul Takimina Karsi oLdugumuzu Burada Herkes Kabulleniyor.. Gs nin Dostu oLmadigimizida Sempati Duymadigimizida Herkes Biliyor.. Olay Su... Sampiyon oLan Takimlar Icinde 3 KEz Üst Üste SAmpiyon oLamayan Tek Takim Fenerbahce.... bu Ilki Biz Degilde Gs Yada Bjk Önleyebilecekseee Buna Neden Hayir Diyeyim.. Sampiyonlukta Iddamiz Yok... Mucizelere bile kalmis degil... Böyle Bi Durumda Oo Eziklerin oo Ilki Yasamamalari Için Baska Bi Ezigin Sampiyon oLmasina Sevinmem ama Göz Yumarim. Burada Arkadaslarin Yorumladigi Da Bu..

Nereden
    İstanbul

16 yasindaydim hayatimin en guzel gunlerini yasiyordum taki o gun gelene kadar yani 5 mayis 1996 ama 2 hafta oncesinde van macinda sinyali almistim ,inanmak istemedim bunun bir mesaj olduguna cunku futbol da onun bizi yenmesine ihtimal vermiyordum biz gucluyduk biz formdaydik tek sansi vardi futbol disi oyunlari kullanmak cunku o tarihi boyunca en iyisini yapmisti futbol disi oyunlarda yine yapti ama bunun bile bizi durduracagina ihtimal vermiyordum gulup geciyordum ve biz tarihimiz ak sayfa kadar temizdi bu tip islere hic girmedik 6 sampiyonlukta anamizin ak sutu gibi helaldi ama malesef gunumuz sartlarinda futbolun disindaki aksiyonlarida kullanmak gerektigini soyluyordu ama yapmadik ciktik oynadik sahada ezdik kalecisi hayatinin macini oynadi olmadi 12 senedir bekledigim olay olmadi 16 yasindaydim hayatimin baharindaydim 7 yasinda annem vefat ettiginde aglamistim ve 16 yasindayken aglamistim futbolda her sonuc vardir ama futbolda vardir yenildigimiz takima futbol icinde yenilmedik agrima giden oydu her turlu provakasyonu kullanarak yenmisti beni ,kafasina sargi sardigi futbolcu bir gun sonra deli danalar gibi kosuyordu ama onada kizmiyorum o kendine yakisani yapmisti cunku onun karekteri bu basari ya gitmek icin tribunlere hos gorunmek icin her turlu yolu mesru goruyordu zaten 10 yil gectikten sonrada degismedilerki futbolcusu elle gol atar sevinir , adam kendini yere atar rakip kaleci kirmizi kart gorur maci alir ama sonunda yine o sikayet eder onun karekteri bu o gunden sonra dahada nefret ettim senden fenerbahce ve omrum boyuncada edicem sen durust degilsin sen kurallara gore oynamiyorsun o zaman sen basariyi haketmiyorsun 16 yasindaydim evimiz 5. kattaydi atlasammi diye cok dusundum bu utancla yasayamayacagima kanaat getirdim ama yapamadim inancim ve trabzonspor sevgim buna izin vermedi ama o gun sana nefretim daha fazla artti hep dua ettim bana yasattigini insallah sende bir gun yasarsin diye kaybettigimiz sansi bir kez daha yakalamak icin dualar ettim her ne kadar ayni sartlar olmasada yine elime dustun ama bu sefer karsinda saf , temiz anadolu cocugu yok cunku senin kirlettigin sudan iciyorum bana da bulastirdin bazi pisliklerini beni ozumden ayirdin ama artik sira bende geleceksin onumde diz cokeceksin 5 mayis 1996 da bana yasattigini simdi ben sana yasaticam hepsi kolej cocugu ,universite mezunu!!!olan 1500 tane kopeginle ordan basin onde ayrilacaksin bu sefer basaramiyacaksin artik senin pisliklerine oyunlarina hazirim 16 yasindaydim gozlerimde yaslar vardi senin pis oyunlarina yenilmistim zaten beni baska turlu yenemezdin.
    Simdi 26 yasindayim haftasonu trabzonda olamiycam ama ruhum elimdeki baltayla orda olacak seni havalimaninda stada kadar takip edecek ve o kutsal sehrin topraklarinda bulundugun surece seni rahatsiz edecek hemingway in dedigi gibi canlar kimin icin caliyor canlar intikam icin caliyor.
    fficeffice" />

Nereden
    İstanbul

Edebiyata dayali yazi kismini iltifat olarak alamayacagim, edebiyata hakaret olabilir sadece. EdEbiYaT yApaCak olsam emin olun daha nitelikli bir ortam bulabilirim. Benimle ayni düsünmek zorunda degilsiniz, tipki benim sizinle ayni düsünmedigimde amacimin EdEbiYaT YaPmAk olmadigi gibi. Forumda karsilikli mesajlasma ve mesaj sayisini artirmaya yönelik mesajlara olan antipatim nedeniyle daha fazla uzatmayacagim, belli ki farkli noktalardan olaylara bakiyoruz, pencereden dünyanin bir kismi gözüküyorsa bunun suçlusu ben degilim, Fenerbahçe nefreti kusmak isteyenler buyursun, antu ile ayni seviyedeki yazilara cevap vermekle vakit kaybedemeyecegim, hepimizin memnun olacagi bir sonuç alabilmek dilegiyle..

Nereden
    İstanbul

Gönderilenler: 370

Güzel Yazi..Ama Daha Sanatsal Cümleler Beklerdim..Ii Aksamlar

96 senesindeki o sanssiz günde o kale arkasinda donup kalmistim bende de tarifi zor hasarlar açmisti o maç tam da gençligimin baharinda 20 yasinda bana bu aciyi yasatanlarin nasil sevinmesini isterim üstelik türlü entrikalarla kazandiklari o maçi, bu sebeble 5 yeriz yok dagitir bizi filan bu tür yorumlar yapmayin arkadaslar bizde onlara benzer acilar yasatmaliyizki acimiz biraz olsun hafiflesin ....

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inanmayanlar .................

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı

Gönderilenler: 370

Güzel Yazi..Ama Daha Sanatsal Cümleler Beklerdim..Ii Aksamlar

eger cumlen bana ise ben sanat olsun diye yazmadim zaten yazamamda sanatci da degilim icimden gelenleri soylemek istedim .

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı
    Simdi 26 yasindayim haftasonu trabzonda olamiycam ama ruhum elimdeki baltayla orda olacak seni havalimaninda stada kadar takip edecek ve o kutsal sehrin topraklarinda bulundugun surece seni rahatsiz edecek hemingway in dedigi gibi canlar kimin icin caliyor canlar intikam icin caliyor.

Simdi 26 yasindasin, ama sporun hala bir eglence oldugunu ogrenememissin. Bu iste kazanmakta var, kaybetmekte. Biz Fener maclarina, Caykur Rize macina nasil bakiyorsak oyle bakmayi ogrenemedikce her zaman kaybetmeye mahkum oluruz. Bu ise"intikam" gozuyle bakmakTrabzon gibi"kutsal" birsehrin insanina yakisacak bir vasif olmadigini dusunuyorum...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Medallion Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı

Simdi 26 yasindasin, ama sporun hala bir eglence oldugunu ogrenememissin. Bu iste kazanmakta var, kaybetmekte. Biz Fener maclarina, Caykur Rize macina nasil bakiyorsak oyle bakmayi ogrenemedikce her zaman kaybetmeye mahkum oluruz. Bu ise"intikam" gozuyle bakmakTrabzon gibi"kutsal" birsehrin insanina yakisacak bir vasif olmadigini dusunuyorum...

Dediginizde haklilik payi var ama bende insanim benimde zaaflarim var zaaflarimdan biride bu konu fenerbahce oldumu normal dusunemiyorum herkesi zaaflariyla kabul etmek gerekir dusuncesindeyim size yanlis gelse bile hala dedigimin arkasindayim.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lütfenfb ye karsi olan yazilara musamaha gösterin.emin olun gs yi kil payi elinden kacirmis olan ts liler üçünden esit nefret ediyor.amael fenerinin isigi son20 yilda bizi cok rahatsiz etti.bu yuzden fb ye olan nefret biraz daha fazladir ki bu cok normal.ya anlayin 1996 da fb,2005 te anorthosis.ayni uzuntu,tek fark o zaman yenilgiyi hiç ama hiç hak etmemistik...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Egriye egri dogruya dogru konusalim. FB - GS Macina canli baktim. Inanin bana FB haftaya böyle oynarsa bize 4-5 atar. Bana simdi hava atmayin. Herkes tutturmus yok yikacagiz parcalayacagiz.

Bende istemem mi ?? Isterim elbet. Benden FANATIK Trabzonsporluyoktur...

Ama gercekleri görmemiz lazim. Hersey Futbolcularin ve Avni Aker'deki Taraftarlarin elinde. Ezikler GS Macina iyi hazirlandilar, kimse bana söylemesin simdi onlardan bize ne. Dedigim gibi egriye egri dogruya dogru.

Düsünüyorum simdi taaa Almanyadan. Ne gibi Organizasyon var acaba Trabzon'da haftaya oynayacagimiz FB Maci icin, gercekten cok merak ediyorum. Artik bu Mac bizim icin bir Dönüm Noktasi olmasi lazim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maçi alacaz baskka yolu yok.istanbul dan maça gidiyorum
    AYVA ÇIÇEK AÇMIS YAZ MI GELECEKfener TRABZON A NASIL GELECEK.... Edited by: mrblacksea

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)