Sayfa 11 Toplam 74 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1831 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-F.bahçe

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaaaaaaaa Beyler allah askina Yapmayin. intikam flan yok.. biz sampiyonluga fenerle kafa kafaya oynayip sampiyonlugu feneri yenip alamadiktan sora 96 nin intikami olmaz..

Nereden
    İzmir

BIZ SAMPIYON OLAMAYACAGIZ AMA ONLAR DA TRABZONDA BIRAKARAK SAMPIYONLUGU BIZIM 10 YIL ÖNCE ÇEKTIGIMIZ ACIYI ÇEKECEKLER...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

intikam degil puan almak için maça çikacagiz ve bizim kadar futbolcularda inanirsa ki ilk yarida kadiköyde oynadiklari gibi oynarlarsa bu is tamamdir!...

ama taraftar takimina karsi pozitif olsun fb ile ugrasmasin..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

hic bisey sorun degilde su cumartesini nasil bekliyecegizzz cts e kada allah sabir versin bize simdiden saatleri saymaya basladim

Nereden
    Almanya

Ya arkadaslar uzun zamandir yazi yazmaya firsat olmuyor hayirlisiyla 1 Mayis günü evleniyorum. Ama su feneri yenmeden evlenirsem hic olmucak. Hadi Trabzonum intikam felan istemiyorum. Sadece yen o angutlari bana yeter...
    Gurbette taraftar olmak zor arkadaslar!!!

Cok guldum ya.galatasaray sitesinde biz simdi ts seyiyle gerdegimi girecegiz yaziyor.

sizede sira gelecek unutmadik gecen seneki maci

rizedeki ayni kadroyla cikarsak fenerbahce duman olur... bu kadro sezon basinda olacakdiki isde bunada sansizlik diyelim....

Nereden
    İstanbul

Beyler Ligde Fenerbahcenin TEK YENEMEDIGI TAKIM TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Trabzonda bize ne kadar bilet ayirtilacak???ts bagirmayan bi taraftara sahip eger saglam bir sekilde maça organizasyon olursa orada futbolcularimiza kadiköyü yasatabiliriz...

BU fb FORUMUNDAN ALINTIDIR.. BAZILARINA KAPAK OLSUN[img]smileys/smiley7.gif[/img]

BAGIRMAYACAK TARAFTAR LÜTFEN AVNI AKERE GELMESIN LÜTFEN !

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ARKLAR NEOLUR TRABZONDAKI BIR TARAFTAR TOPLULUGU TESISLERE GITSIN VE TARAFTARIN BU MACTAN GALIBIYET BEKLEDIKLERINI 96NIN GECEN SENIN INTIKAMI ISTIYOR DESIN BUNU MUTLAKA YAPIN ARKLAR !!!OKADAR DOLUYUMKI HELE FENERLILERLE AMC HAKKINDA KONUSURKEN TSMIZI DALAGAYA ALARAK KONUSMALARI SINIR ETTI BENI HEPSINI OLDURESIM GELDI.NEOLUR TRABZONUM YEN SUNU TAKIMI ALLAH ASKINA YEN BIZIM ICIN YEN 96 GECEN SENE ICIN YEN NEOLUR YEN NEOLUR!!!!!

Nereden
    İstanbul

Tekrar soyluyorum, biletler cikar cikmaz hucum etmeliyiz. Maca gitmeyecek olanlar bile almali. Trabzon tribununden ne kadar kisi eksilirse o kadar kar. Zaten trabzonun mac biletleri ucuz olur.

BU HERIFLER SALAK YA SALAK:... 20 bin bilet alip bizi stada sokmayacaklarmis.. gitmeeseler bile biletleri tüketmeye calisacaklarmis ...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu arada 4000 polis istiyorlar ve bu istek icin trabzon emniyetine mail atiyorlar..
    Edited by: lazmania

Nereden
    Almanya

Fenerbahce galibiyetini siradan bir mac olarak arzu ediyorum. Ama Galatasarayin sampiyon olmasini istemiyorum!

Orta yolu da yok maalesef... Gerci takimdan da cok ümitli degilim. Biliyorsunuz, bizim takim rehavete gelmiyor.6-1 lik galibiyet iyi olmadi.

berabere iyi netice diyenler, neden iyi acaba? biz bu maci uefadan cok eziklerle intikamimizi almak icin maci kazanmak istiyoruz, simdiden cok heycanliyim sabirsizlikla bu maci bekliyorum hepimiz tabiki[img]smileys/smiley4.gif[/img], ben almanyada kaliyorum ama bilet almak icin 1 günlük icin maca gitmeyi planliyorum umarim gec kalmadan biletler tükenmez, gelipte o coskuyu avni akerde sizlerle beraber yasamak istiyorum, Ezikler gelin gelinn gelinde sizi ezelim bi güzel nankörler[img]smileys/smiley4.gif[/img], herzaman heryerde en büyük TRABZONSPOR

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha korkularindan Trabzon'da kalamiyorlar tabi 4000 polis isteyecekler.Insallah Pazar sabahi gazetelerde "Trabzon 96'nin intikamini 10 yil sonra aldi" seklinde basliklar görürüz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize'de yüksek gerilim vardi

Çaykur Rize-Trabzon maçi öncesi iki takimin taraftarlari arasinda sözlü atismalarla baslayan kavga, karsilasma sirasinda büyüdü. Trabzonspor'un üçüncü golüyle birlikte Rize taraftarlari, 'Fener, Fener' diye tempo tutup Anelka'nin formasini çikardilar. Karsilikli küfürlesmelerle ortam iyice gerildi. Koltuklar havada uçusurken, polis müdahale etti ve 5 kisiyi gözaltina aldi. Kavga sirasinda yaralanan çok sayida taraftar ambulanslarla hastanelere tasindi. Hakem ise olaylarin yatismasini bekleyerek ikinci yariya çikmadi. Ikinci yari 20 dakika gecikmeli olarak basladi.

Haluk AYYILDIZ

FB yi Yenip Rizede FB diye bagiranlara Göstermemiz gerekiyor.Türkiyede bir çok ilde FB lilerin seviç gösterilerine engel olunuyor.AZIZIN memleketi D.BAKIRDA bile FB konvoyu dagitiliyor.Rizede yapilana bak.O zaman gelsinlerde çok sevdikleri FB ye destek versinler.

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Febe çokta heveslenmesin avniakerden biraz zor çikarlar.bu maçi kesinlikle ve kesinlikle almamiz gerekiyor.Ben bu takima inaniyorum.ilk yarida 2 önemli futbolcumuzun eksik oldugu maçta bile bu ............larari neredeyse yeniyorduk çok övündükleri kendi stadlarinda hakem elimizden aldi ama bu sefer öyle olmayacak çok canlarini yakacagiz.Gerçek kocalarinin kim oldugunu görecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

feneri yenmek için;

1- nobrenini olmamasi bizim için avantaj yerine oynatacaklari anelka sadece önünde top atilinca oynuyor. m. yozgatli daha çok kanat futbolcusu semih ise 18 futbolcusu. fenerde aurelio ve nobre topa pres yapan futbolcular...

2- lucianonun oynamamasida defansion göbeginden yapacagimiz ataklarda çok isimize yarar. ayrica hemen her maçta kornerlerde tehlike yapiyordu.

3- fenerde asil dikkat etmemmiz gereken oyeri orta sahasi. appiah aurelio ve alex e ne kadar baski yaparsak o kadar basarili oluruz. onun için adem koçak ve hüseyine hem defansif hemde ofansif anlamda çok görev düsüyor. rize maçinin 11 i ile maça baslamaliyiz.

4-fenerin sag kanadi yada bizim sol kanatin ilerisinde mutlaka lee olmali. çünkü hem sogukkanli fazla sinirlenmiyor hemde ofansif anlamda faydasi olur.

5- son olarak feneri sahada bogmak için stadi tiklim tiklim doldurmali ,90 dakika tezahürat etmeli ve stada gelen herkes BORDO-MAVI FORMALARINI SIRTINA GEÇÇIRMELIDIR...

Rizeli fenerliler gelir stada ee bi 20,30 tanede istanbulda kanaryacik gelse alin size taraftarlari o kadar. [img]smileys/smiley36.gif[/img] bunlara da gereken muamelenin gösterileceginden eminim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Pankart Onerisi:

" Inanin cocuklar Trabzonda gunesi goremeyeceksiniz"

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yil 1996.
    Yine bir tatli bahar aksami.Fenerli arkadaslarla maç için yerimizi aldik.Üzerimde Bordo-Mavi forma ile bulundugum ortamda bir ben Bordo-Maviyim.Yaklasik 200 kisiyiz 199 u ezik....Maçtan önce korkuyorlar...
    Maç bitiminde herkes disarida ben içerde...Oturdugum yerde kalakaldim...Bacaklarim titriyor...Disari çikmaya cesaret edemiyorum...Bir refleksle ayaga kalktigimda disarida buldum kendimi...Ezikler konvoylar yapmislar ortaligi inletiyor...Beynim nereye gittigimi bilmiyor...Ayaklarim beni eve götürüyor...

Birden bir gurup ezikin dikkatini çektim...Üzerimde BORDO-MAVI formam...Ellerindeki bira siselerini ve bayrak sopalarini attilar üzerimi...Küfürler ve küfürler...Artik sokakta yürüyemiyordum...Herkes bana küfürler ediyor ,ellerindeki çöpleri atiyor...Formami çikardim...Çikarmak zorunda kaldim...Üst tarafim çirilçiplak otobüse bindim...Yine herkes bana bakiyor...Ne yapiyor bu deli diye...

Herkesin böyle basit hikayeleri vardir bu maçla ilgili...Benimki de bu....

Her Trabzonsporum-Fener maçinda bu günleri hatirlarim...

Gün artik sevinme günüdür...Bize olmayan bayrami yasatin...Bizim yillardir gülmeyen yüzümüze bir tebessüm verdirin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaw su gs liler ne kadar yalaka arkadaslar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Aksam kraltv nin alt yazi mesajlarini okuyorum. eziklerle pisi pisiler birbirlerine göndermeler yapiyor. Bi mesaj aynen söyle..-simdi konusun fb liler hafta sonu FATIH LE GÖKDENIZ konusacak(FATIH e küfreden adilerin dedigine bak)[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bir digeri...Fazla havalara girmeyin fb liler bugüb 6 atan TRABZON u düsünün diye ..daha bir çok mesaj..Yahu ALLAH im sen nelere kadirsin ..insanlar bu kadar yalaka olur be..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

geronimo_61
    Ziyaretçi

ya bu adamlar harbiden gay ha allah allah bir gayseeli gelip de bir sey demesin aman haa

istanbulda küfür, trabzonda dostluk

bunun adi tamamiyle ............luk

bu kadar yaaaa

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatihe küfreden adiler için rizede bizim taraftarimiz yazi açiyor posta gaztesine bakinda içimizdeki eziklere sempati duyanlari görün!!!

pasha_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar kimse kusura bakmasin ama gs olacagina fb yi tercih ederim tabi gönül trabzonumdan yana ama kader izin vermiyor fb ye olan kinimi anlatamam ancak gs ye olan kinim ikiye katlandi.[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maçta su gayselere de satasmaliyiz sanmasin adiler onlar için oynayacagiz yok birbirlerinden farki Allah topunun....... versin pislikler.Nefret ediyorum su 3 domuzdan!!!!Tabiki Trabzonlu olupta onlara ilgi duyanlardanda!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)