Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 143 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZON’dan Fener’e gözdagi!..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Trabzonspor?un Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fener?le gelecek hafta oynayacakları karşılaşma öncesinde bu ifadeyi kullanıp, ?Eğer Fenerbahçe Galatasaray?ı yenerek bizden vize almaya gelirse avucunu yalar. 10 sene sonra rövanşı alıp, bize yaşattıkları acıyı onlara yaşatacağız? diye konuştu

Trabzon?da intikam sesleri... Bordo-Mavililer, 10 yıl önce Avni Aker?de 2-1 yenilerek şampiyonluğu kaybettikleri Fenerbahçe?yi gelecek haftaki derbide mağlup ederek hesabı kapatmayı planlıyor.

Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fener?le 1996 yılında oynadığımız ve şampiyonluğu kaybettiğimiz karşılaşmayı unutmadık. Eğer, Kanarya Galatasaray?ı yener de şampiyonluk vizesi için Avni Aker?e gelirse o vizeyi alamayacak. 10 yıl sonra rövanşı alacağız? şeklinde konuştu.

1996 yılında Sarı-Lacivertliler?in çeşitli entrikalarla şampiyonluklarını çaldığını savunan Kafkas şöyle konuştu: ?Gerçekler bugün ortaya çıktı. Gelecek haftaki maç bizim onur savaşımız olacak. 10 yıl önce yaşadığımız acıyı Fenerbahçe?ye yaşatacağız. Ayrıca ligde ilk yarıdaki maçta verilmeyen penaltıyı da unutmadık. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.? [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yorum sizin

AdemS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adýyaman

Insallah...

Hele bi Trabzon'a gelsin de görsünler gününü...Ya Bizim futbolcularimiz Uefa'ya gitmeseler bile Fenerbahce'yi yensinler baska bir sey istemem...Bu mac gurur meselesi oldu artik...Onlar bizi sampiyonluktan ettiler, biz de onlari sampiyonluktan edecegiz...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    47

Onumuzde Caykur Rize maci var. Cok daha onemli bir mac. Cok gereksiz bir aciklama. Fener GS yi yenerse, bizi cok rahat yener ve sampiyonlugu birakmaz. Ama bu hafta kaybederse gelecek hafta bize kaybedip kaybetmemesi zaten birsey degistirmez.

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

insallah bu hafta geseyi yenerlerde kucagimiza kadar gelirler.o zaman daha 14 yasindaydim hala daha o macin izlerini tasiyorum .bende febelilerin sabahlara kadar uyuyamadiklarini ve trabzonun intikaminin cok aci oldugunu anlamalarini gormek istiyorum

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

ne intikami..intikam dediginiz feneri yenip sizin sampiyon oldugunuz zamandir...3. taraf olan gayse lehine bir sonuç nasil bir intikam olur..çok yanlis bir açiklama..umarim dogru degildir...

feneri yenip çelme takmak farkli bir sey..

ahmetto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

O on yil öncesini hiç unutmuyorum.Askerdeydim ve maçi operasyonda oldugumuz için izleyememistim voltmen den gizlice dinlemistik.ve inanirmisiniz kolay kolay aglamam ama aglamistim sinirden .neyse insallah öyle bisey olurda bizden vize almaya gelirler o zaman onlara günlerini gösterecez.ve o açilarin intikamini bir nebze olsun alacaz

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

amatör ruhlu bir açiklama.

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

sacma bir aciklama, boyle gereksiz laflar taraftari kiskirtmaktan baska hicbirseye yaramaz. biz sampiyon olamadiktan sonra ne intikami neden gereleim bu maci ? GS icinmi oyniyacagiz ? akilli biri cikip derki,biz uefa kupasina katilmak icin butun maclarimizi kazanmaliyiz sampiyonluk bizi ilgilendirmez.

yazik gercekten yazik.TS yoneticisindenboyle aciklma beklemezdim dogrusu.Edited by: murat

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Bu adamin açiklamalari abesle istigal.Kayserililerin aralarinda oynayacagi maç içinde abuk sabuk konusmustu.Biri kulagini çekse iyi olacak,akillanmamis.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Alýntý bordomavi Nickli Üyeden Alýntý
    1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.?

10 yil önce yasadigimiz aciyi fenere yasatabilmek için sampiyonluk çekismesinde fenerin 2 puan arkasinda olup kadiköyde feneri yenerek sampiyon olmamiz gerek. Ayrica gökdenizin kafasini bandajlayip topçularimiza saldirdilar diye ali kircayi kullanip feryadi figan etmemiz de gerek. Birde üzerine fenerin daha önceki haftalar futbol oynadigi 2. lige abone bir kaç 1. lig takimina tesvik mesvik vererek panter gibi oynamalarini saglamak gerek. Hakem makem federasyon ne varsa ayarlamak gerek. Kisaca çirkef oglu çirkef olmak gerek.

Buda yazmaz bizim literatürümüzde.

Bosu bosuna böyle açiklamalar yapmanin bir anlami yok. Çik oyna futbolunu gaysenin 2 sene önce yaptigini da unutmadan tabi. bu iki istanbul ezigi ayni körler sagirlar birbirini agirlar misalidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu haberde pek çok dikkat çekilecek nokta var:

1- Bu haber neden resmi sitede yok? Zira Zeyyat Kafkas kulübün basinla iliskiler sorumlusu, herhalde böyle bir açiklamayi öncelikle oraya yapardi. Dolayisiyla bence pek dogru bir haber gibi durmuyor.

2- Diyelim ki dogru. Son yillarda ilk defa rahat bir fener maçina çikacagiz. Sampiyonluk ümidimiz yok. Stres daha düsük. Bu hep hayiflandigimiz seydi. Iste rahat bir fener maçi. Durduk yerde bu gerilimi yaratmanin alemi ne? - Tekrar ediyorum ben dogruluguna inanmiyorum-

3- Diyelim ki dogru degil. O zaman kim ne amaçla böyle bir haber yapar. Tam da fener-gayse maçi öncesi bu gerilime girmenin ne alemi var? Demek ki birileri gerilimden medet umuyor. Birilerinin dökülmesi muhtemel kani, digerlerine serbet oluyor.

insallah.trabzonum avniakerde fb yi dize getirir.bu sene yeterince yüzümüz kizardi zaten.fb trabzon maclarinda haksizlik hep bize yapilior ama artik ulusoyunda desteiyle iyi bir hakem gelir insallah.ZATEN BURASI AVNIAKER ISTERSEDE GELMESIN II HAKEM.o atmosfer herseye yeter.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fuzuli açiklamalarla kendimizi baglamaya gerek yok, yenersek çok guzel olur.. yenemezsek bu açiklamayi yapan daha berbat bi açiklama yapmak zorunda kalmayacak mi?

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

sözü geçen insanlarin böyle saçma sapan konusmalarina sinir oluyorum.. ne alaka simdi fener maçi?? bize ne kim sampiyon olursa olsun, biz uefa için oynayacagiz ve tabii ki yenecegiz.. böyle abuk sabuk beyanatlar veren adamlar trabzonsporumdan uzak dursun, baska ihsan istemez!!!!!!!

insallah bütün maçlari kazanip uefaya gideriz benim baska bir istegim myok.......daha ne istegim olsunki zate...........

su rezilleri sampiyonlukdan edelim baska bise istemiyorum

biletler hazir Allah nasip ederse maçda avni akerdeyim

basin sözcüsümü amigo mu böyle mülakat mi olur gerçekler ortaya çiktida n oldu o gerçekleri senin takimina yasattiran adamlardan bitanesi yardimci antrenör simdi demekki geçmisten hiç ders alinmamis ki alinsaydi trabzonspor bu konumda olmazdi ha fener sampiyon olmus ha galatasaray yani ha kel hasan ha hasan kel ben ikisinin arasinda hiç bi fark göremiyorum bide gesenin aciz ezik hali sizi üzmesin acimayin bunlar febeden bile daha beterdir hiç diilse febe açiktan düsmanlik yapiyo bunlar gibi gizli gizli degil

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu açiklamanin dogru oldugunu varsayarak yorum yapacagim. Bence birileri basin sözcümüze, "Söz gümüsse sükut altindir." lafini hatirlatmali. Daha önce de Kayserispor - Kayseri Erciyesspor maçi öncesi garip bir açiklama yapmis, sonra söyledigimizle kalmistik. Bu tür açiklamalara hiç ama hiç gerek yok. Açiklamanin saçmaligini zaten tartismaya gerek yok da bugünlerde ...... altinda buzagi arayanlarin eline koz vermeye çalismak neyin nesi anlamiyorum.

Ancak açiklamalarda dogru olan bir ifade var. O da : "96'da çesitli entrikalarla sampiyonlugumuzun çalindigidir." Evet kendi hatalarimiz da vardi ama saha disi oyunlari da kimse inkar edemez.Edited by: metehan

kutoz
    Ziyaretçi

Bu haberin asparagas oldugunu düsünüyorum. Konuya açan arkadasimiz kaynagini belirtmemis, aynihaberi bende internetspor adli sitede okudum.

Zeyyah Kafkas, bizim basin sözcümüzdür ve demeçlerini rutin toplantilarda dile getirmektedir. Kayserispor maçiyla ilgili yapmis oldugu yorumdan dolayi, basi bayagi bir agirmisti. Tekrar böyle bir yorum yapacagini düsünmüyorum açikcasi.

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

Alýntý ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alýntý

ne intikami..intikam dediginiz feneri yenip sizin sampiyon oldugunuz zamandir...3. taraf olan gayse lehine bir sonuç nasil bir intikam olur..çok yanlis bir açiklama..umarim dogru degildir...

feneri yenip çelme takmak farkli bir sey..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

arkadaslar o maci kazaniriz ama zor olur ilk golu atariz son 10 dakka iki tane yeriz ama yemessek ma cbizim

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý bordomavi Nickli Üyeden Alýntý
    Trabzonspor?un Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fener?le gelecek hafta oynayacaklari karsilasma öncesinde bu ifadeyi kullanip, ?Eger Fenerbahçe Galatasaray?i yenerek bizden vize almaya gelirse avucunu yalar. 10 sene sonra rövansi alip, bize yasattiklari aciyi onlara yasatacagiz? diye konustu

Trabzon?da intikam sesleri... Bordo-Mavililer, 10 yil önce Avni Aker?de 2-1 yenilerek sampiyonlugu kaybettikleri Fenerbahçe?yi gelecek haftaki derbide maglup ederek hesabi kapatmayi planliyor.

Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fener?le 1996 yilinda oynadigimiz ve sampiyonlugu kaybettigimiz karsilasmayi unutmadik. Eger, Kanarya Galatasaray?i yener de sampiyonluk vizesi için Avni Aker?e gelirse o vizeyi alamayacak. 10 yil sonra rövansi alacagiz? seklinde konustu.

1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.? [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yorum sizin

Böyle bir açiklama varsa:

Yönetime sokmak için bu adamlari çok ariyorlar mi merak ediyorum.Gs sampiyon olsun diye fb'yi yenip rahatlamis mi olcaz!Gs degil mi bizi yenen daha geçen sezoniddiamiz varken.Hem zaten isimiz kazanmak degil mi?Gs ile oynasaydik fb'den intikam için ne yapacaktik sayin Kafkas?

Utanmadan çikmis intikam alacagiz diyor adam.Hangi fb'li bana 96'yihatirlatsa 'Olur kardesim futbol bu' diyorum.Sirf adamlar daha da sevinmesin diye.Bizim basin sözcüsü de...

Bu da yönetici iste.Yok verilmeyen penaltiyi unutmamis da,bu onur savasimizmis.Yenilirsek onursuz mu kalacagiz?Fb kimdir arkadasim ben bunlara onur kaybedeyim.

Birsey veremiyorsunuz kulübe,hiç olmazsaçikip dogru düzgün konusun.

Edited by: t-sat

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Yapmissa alakasiz olmus,yensek bile sampiyon olacak olan takimin ismi Trabzonspor degilse beni irgalamaz arkadas isime bakarim,hem daha Rize maçi var önümüzde nasil yöneticilik anlayisi hayret......

arkadaslar biliyoruzki Ezikler bizim en büyük düsmanimiz, onun icin Ezik maci benim icin herzaman bayram gibi günüdür, acimak yok onlar bizden 96 alti yilinda nasil sampiyonlugumuzu aldi, simdi yine ayni duruma geldik artik bizde sira acimak yok bu ezikleri parcalamak vardi anca, umud ediyorumki bu maci insallah 5:0 aliriz, Herzaman heryerde Ezikbahce

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý simal yildizi Nickli Üyeden Alýntý

Bu haberde pek çok dikkat çekilecek nokta var:

1- Bu haber neden resmi sitede yok? Zira Zeyyat Kafkas kulübün basinla iliskiler sorumlusu, herhalde böyle bir açiklamayi öncelikle oraya yapardi. Dolayisiyla bence pek dogru bir haber gibi durmuyor.

2- Diyelim ki dogru. Son yillarda ilk defa rahat bir fener maçina çikacagiz. Sampiyonluk ümidimiz yok. Stres daha düsük. Bu hep hayiflandigimiz seydi. Iste rahat bir fener maçi. Durduk yerde bu gerilimi yaratmanin alemi ne? - Tekrar ediyorum ben dogruluguna inanmiyorum-

3- Diyelim ki dogru degil. O zaman kim ne amaçla böyle bir haber yapar. Tam da fener-gayse maçi öncesi bu gerilime girmenin ne alemi var? Demek ki birileri gerilimden medet umuyor. Birilerinin dökülmesi muhtemel kani, digerlerine serbet oluyor.

her kelimesine katiliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)