Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Bu Zamana Kadar Yabancı Transferleri...

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Celutska stoper oynayamıyor mu? Kanat adamı değil o çocuk yaaa Bir libero alsak ya Costa nasıl mesela? Van Buyten kirlanamaz mı? Ama libero dediğin Egemen-Bülent KOrkmaz-Puyol gibi çok hızlı olmalı, stoper Giray gibi bodoslama-ölümüne giren biri olmalı

Zambrotta gelmez mi bize, yaş 34 Ya da Al Ahlide Dubai de oynayan Cannavaro
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    İstanbul

‘Güzel şeyler olsun da yazayım’ diye bekliyorum. Ha bugün ha yarın diye… Olmuyor, olmadı … Evet evet yine olmadı! Zokora, Romariç, Klose, Cristian Fuchs diye bekledim, ama olmadı!

http://www.trabzonhaber.com.tr/gecir...makale,98.html
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    Ankara

http://futbolakademi.blogspot.com/20...gil-wisla.html "1461 Trabzon Değil Wisla Krakow" ara takım ve transferlere dair...

Nereden
    Aydın

Czyo'yu çok severdim

Nereden
    Aydın

Alıntı hkeskin32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://futbolakademi.blogspot.com/20...gil-wisla.html "1461 Trabzon Değil Wisla Krakow" ara takım ve transferlere dair...
    Yalnız hocam yönetimlerinde hatası var. Ziya Doğan döneminde Syzmek sonrası Polonya pazarına yönelecektik. Gündemde öncelile Zurawski (Celtic aldı) Legia'dan Marek Saganowski (gelse harika iş yapacaktı bence) ve kaleci Arthur Boruc vardı. Boruc Milli Takıma daha yeni yukselmiş, yedek kaleci konumuna gelmek üzereydi ama daha adı duyulmamıştı. daha sonra agustos ayında kiralama + 1m euro opsiyonla Celtic aldı adamı.

Velhasıl Boruc ve Saganowski'yi almakta vardı kötü polonyalı da. Sonra gittik Lemi efendinin 3 ay izlediği (!) jefferson'ı aldık kaleye, F.Eller'le(kötünün iyisi) birlikte.

Doğu Avrupalı ouncu tercihi aslında doğru bir seçim Trabzon için, ama piyasayı oyle sömürdüler ki, Doğu Avrupa'da İskandinavya'da genç yetenek bile kalmadı.

Nereden
    Ankara

evet saydığınız isimlerden Zurawski ve Boruc gerçekten önemli isimler.Lakin son yıllarda yapılan transferlerden birkaç tane nokta atış yapılmışsa da genel itibariyle pek de başarılı olduğumuzu söyleyemeyiz bu noktada.Farklı pazarlara girilmesi gerektiğini düşünüyorum ya da illa o bölgeden alınacaksa uzun bir takip süreci olmalı.Aksi takdirde hayal kırıklıklarımız bitmez.Selamlar.
    Konu hkeskin32 tarafından (07.05.2012 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: eren demir'e.

Vendetta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şota,Szymek, Colman, Jaja, Yattara bunlar nispeten en başarılı yabancı oyuncular. Şu an takımımızdan yabancılar arasında ve genel olarak en iyi oyuncularmızdan birisi Colman.
    Dünyanın iyi yönde değiştiğine hiç şahit olmadım.

Nereden
    İstanbul

Bu arşivlik yazı üzerine sanıyorum 2011-2012 sezonu ve 2012-2013 sezonu kapak olacak. 2011 den çöpe atılacaklar:

Cech-Celutska-Brozekler-Sapara-Vittek-Adrian

Yazık değil mi bu takıma ve taraftara?

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

kocaman fiyasko alinan yabanci sayisi 100 desek 90i curuk elma cikti. yasik gunah be trilyonlara yazik onun yerine ayir bi kaynak alt yapiya kurun futbol okulunu yetistirin bize bizden baska kimseden fayda yok....
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

İBoo_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çogu başarılı olamadı ..

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koskoca klüp tarihimizde hiç bir italyan futbolcu almamışız, iki adette alman almışız gerçekten saçmalıkmış.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nihat K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

75 dert 7 isabet

Nereden
    İstanbul

Gecen sene alınan tüm yabancılar kazmaydi, 15 mio Euro verdik hala akillanmadi yönetim ADİ SANI DUYULMAMIŞ ADAMLARA ONCA PARA VERİLMEEEEEEEEZ.

Bu sene de aynen Bamba ile devam,2 daha alacaklar yedek bile zor olacak...

Yunus Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar kötü yabancıların alındığı transfer dönemi kadar başka dönem yoktur heralde!!!!

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

yıllardır kaliteli yabancı transferinde sıkıntı yaşamışısızdır, şöyle geriye dönüp baktığımızda aklımızda çok fazla isim kalmıyor, şota, vugrinec, szymkovıak ve jaja ilk aklıma gelenler...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

takimi vasat yabancilar ile dolduracaklarina paraya kiyip takimi seviye atlatacak yabanci alsinlar 1-2 tane.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

grigandalf1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Petronoviçi unutmayalım.Bursa maçında ağlaması hala gözümün önünde

hburaksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son yıllarda oluş-turul-an "Şenol Hoca ne yapsa yeridir" kültüne karşın yine de belirtmek isterim: Hocanın bizdeki tüm dönemleri dahil onca yabancı arasından tek isabetli olanı SZYMEK . Ne yazık ki hocayı yabancı transferinde o kült bile kurtaramaz.
    Eğer Bir Yerde Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa Orada GÜNEŞ Batıyor Demektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hburaksen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son yıllarda oluş-turul-an "Şenol Hoca ne yapsa yeridir" kültüne karşın yine de belirtmek isterim: Hocanın bizdeki tüm dönemleri dahil onca yabancı arasından tek isabetli olanı SZYMEK . Ne yazık ki hocayı yabancı transferinde o kült bile kurtaramaz.
    zaten israrla yerlilerden dem vurmasinin nedeni bu malesef..
    yabanci futbolcu portfoyu olmadigi icin alt yapi geyigini ortaya atiyor..dikkatleri
    oraya cekiyor..hadi samet aybaba'yi anlarim her gittigi takimda genclere onem vermistir..yildizi parlamadan futbolculari kesfetmistir..
    bilmem kac sene trabzonspor'da gorev yapmis olan senol gunes acaba kac tane
    futbolcuyu kesfetti.
    simdi cikip diyeceklerki hoca alper'i istiyor..alperin fiyati ebesinin nikahi olmadan
    once isteyecektin yoksa simdi alper'i sadece senol hoca degil butun hocalar ister..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı grigandalf1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Petronoviçi unutmayalım.Bursa maçında ağlaması hala gözümün önünde
    http://www.facebook.com/pages/Vuka%C...621445373&_rdr

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kevin Cambell m.ali yılmaz'ın yamyam diyerek kaçırdığı efsane adam!Tarihimizdeki en iyi santrafordu o.Bunca yıl içerisinde yapılan saçmasapan transferler arasında doğru olan 3 4 taneden biriydi.Hem de premier lig'den geldi.Şimdiki mevcut yönetim bence değil Trabzonspor'u ingiltere'de alt lig bile yönetemez!
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Aziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir çalışma olmuş tebrikler.

Nereden
    İstanbul

2011 de Taiwo demişim Bursa şimdi aldı. Bosingwa da isabet olur Lucas da. Ama kiralık düşünülebilir artık, Rusyada mutsuz-kadroya giremeyen bir sürü adam var.

Pavluchenko

Gignac

Adebayor

Nereden
    Almanya

1-şota ----------------- şimdiye kadar gelenler içinde(bu sezon hariç) top 10....
    2-szymek
    3-yattara
    4-aurelio
    5-jaja
    6-jacek cyzio
    7-colman
    8-glowacki
    9-lee
    10-adrian
    Konu ihsan candas tarafından (03.10.2013 Saat 06:10 ) değiştirilmiştir.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarihimizdeki yabancıları kendimce yorumlamak istiyorum.

grog, hadziç, lukiç, cukic, ıvanovic dönemini hiç hatırlamadığımdan yorumlayamıyorum.

J.M.Pfaff - transfer edildiğinde yer yerinden oynamıştı fakat 36 yaşında, milli takımdan kesildikten sonra bize gelmişti. gereksiz bir transferdi, samsundaki samsun-trabzon 2-0 lık maça gitmiştim. hiç unutmam kornerden direkt gol yemişti, kimseye çarpmadan top kaleye girmişti ve maçın başında yediğimiz iki golle mağlup olmuştuk. yaşım çok uygun olmadığı için nasıl kalecilik yaptı bizde bilmiyorum.
    Yesiç - Uzun boylu, ince bacaklı hatırlıyorum. toplara sert vururdu, altaydan gelmişti. 9 gol atmış bizdeyken.
    Petronoviç - Saç stili süperdi, efsane Lyon maçının kalecisi. genel olarak çok gol yiyordu diye hatırlıyorum, pek de beğenilmiyordu. hatırladığım kadarıyla formasını yedek kaleci Mahire de kaptırıyordu çünkü bir beşiktaş maçı hatırlıyorum 3-2 yenilmiştik, kalede Mahir vardı. (hani şu fenerli kaleci sarı Mert var ya, onun babası)
    Olsen - Danimarkalı, defansı toplar diye aldık ama çok da başarılı olamadı, Türkiye kupası aldı bizde sonra ayrıldı, Danimarka kaptanı olarak 92 avrupa şampiyonasını aldılar.
    Cyzio - Efsane oyuncularımızdan ben Cyzioyu iki maçla hatırlıyorum(hafızamdaki önemli yeri), biri BJKyi deplasmanda 2-1 yendiğimiz maç, 1 gol atmıştı, biri de radyodan dinlediğim Avni Akerde 9 kişilik GSye karşı 1-0 yenilirken attığı golle 1-1 bitmesini sağladığı maç.
    Victor - Efsane kaleci denir mi bilmiyorum, ama ukrayna milli takımının kalecisiydi. Aston Villa maçında kurtardığı penaltıda kimsenin yardıma gitmeme nedeniyle golle sonuçlanmıştı ama o maçta süper bir kalecilik yapmıştı. bir de Lazio maçındaki hediye golü skandaldı!
    Yuri - Bu da defansta takılırdı, iyi şut çekerdi, sanırım Altayla ilişkisi oldu daha sonra.
    Gusiev-Baya kötü diye hatırlıyorum, sonra Altaya vermiştik.
    Şota-Arçil - Yorumlamıyorum fakat ilk maçında Şota gol atmıştı, radyodan dinliyorum, spiker Şato diye adlandırmıştı ve çocuk hlaimle transferden de haberim yok tabi, şaşırmıştım bu da kim diye. meğer apar topar alınmış, alınmalarını sağlayan da Erman Toroğludur. sadri şenerler araları iyi olduğu için, hakemlik yaptığı bir maçta beğğenmiş ve alın iyi oyuncular diye S.şener bilgi vermiş.
    Katcharava-Beradze - İkisinden de bir şey anlayamadık, hele Beradze hiç oynamadı gibi bir şey. ama Katcharava meşhur villa maçında Orhana asisti yapan oyuncudur Şota-Arçili geri göndermiştik Tiflise geçici olarak, onlar bunları vermişti. Transfer anlayışına bak o zamanlarda
    Lichkin - Çok kötüydü bizde, ayrılrken Trabzonda gürcü mafyası var demişti.
    Nemsadze - Baya yetenekliydi fakat 96 sonrası buhranlı dönemde göze batamadı ama dediğim gibi iyi oyuncuydu, tekniği oyun zekası iyiydi fkat mücadele gücü zayıftı.
    Jamarauli- Adını çok kişi bilmez ama Trabzona glen en iyi yabancılardandı. İyi solayağı vardı ve oynadığı maçlarda çok iyi işler yaptı. Gürcü ekolünün sonuydu.
    Rada - Büyük umutlarla transfer edildi ve M.Ali Yılmaz transfer sistemini değiştirmişti, defansta istediğimiz verimi alamadık, yeni oyuncularla uyum sağlanamadığından fazla katkı sağlayamadı hatta çok maçta yedek kaldı.
    Misse misse - Kamerun milli takımının efsanesi diye geldi, çok şişirilmişti ama maçlarda gördük ki hikayeden bir oyuncu. Feneri ist.da en son yendiğimiz maçta oynamıştı, bochuma deplasmanda ilk golü atmıştı, attığı son gol de nizami olmasına rağmen ofsyt diye kesilmişti ve turu geçmemize engel olmuştu. çok efsane bir maçtır, ikinci yarıda 5-1 olmuştu maç babam falan maçı izlemeyi bırakmıştı tek başıma kalmıştım, maç 5-3 gelince baya bir bağırmıştım babamlar da tekrardan maçı izlemeye başlamışlardı(klasik Trabzon taraftarı) ve 10dkdan fazla zaman vardı.(ilk maç 2-1) misse golü attı ama hakem saymayınca yıkılmıştım. erkenden yol verilmişti misse misseye, hayal kırıklığıydı.
    Vugrinec - Şotayla birlikte tarihimizin en iyi forvetiydi. İlk geldiği senenin ilk yarısında sanırım 1 gol atabilmişti fakat ikinci yarısında döktürmeye başladı ve 3 sene boyunca harikalar yarattı. kafa ayak her türlü etkili bir oyuncuydu, bizden sonra İtalya liginde Leccede baya gol attı. Milli formayla dünya kupasında da oynadı diye hahtırlıyorum.
    Milosevski - Tarihimizin en kötü savunmasıyla birlikte mücadele etti ve o olmasaydı çok daha fazla gol yerdik, bence bayağı iyi bir kaleciydi.
    Campbell - İngiltereden aldık bir yamyam iki efsane maçı var, birisi tabiki GSye attığı hat-trick, diğeri de FBye attığı gol. iki maçı da onun sayesinde kazanmıştık fakat açıkçası ben hiç beğenmiyordum, öyle goller kaçırıyordu ki hayret ediyorduk, sevmemişti Trabzonu ve gitmek istedği belliydi, bahanesini de eline verdi M.Ali. Evertonda yıldız oldu sonra.
    Kalitvinshev-Ukraynalı ara transferde geldi ama o kadar kötü bir dönemdi ki geldği zman, iyi oynamasına rağmen o kadroyu kimse hatırlamak istemiyor. zor günlerdi.
    Nikolovski-Sanıırım son anda transfer eidldi, sakaryaspordan diye htırlıyorum, iyi de topçuydu ama sakatlık yüzünden doğru düzgün oynayamadı.
    Olivieria-Makedonya gol kralı diye geldi fakat gol atmayı gerçekten bilmiyordu. aşırı kısa boyluydu, nasıl gol kralı olmuş hala anlayamamıştım. hatırladığım kadarıyla trafik kazasında öldü, makedonyada en iyi futbolculardan olarak adı geçiyor.
    Tetteh-Bomboş transferdi, vandan almıştık, niye alındı kimse bilmez, hemen de gönderildi. biznde sonra rizde falan takıldı, başarılı da oldu. galiba bize de gol attı.
    Löebe-Erzurumspordan almıştık, bence iyi bir oyuncuydu, beşiktaşa gol atmıştı fakat bizde tutunamadı.
    Lange-Dünya para verip almıştık, fakat tarzı bizim futbola uyugn değildi, orta kes güçlü fiziğiyle çok gol atardı ama bizde öyle bir futbol yoktu. nitekim fenere 5-2 yenildiğimiz maçta harika iki gol attı. başka bir işi yok.
    Yanchev-Bulgar teknik bir oyuncuydu ama yetersizdi bizim için.
    Jarko-Makedonyadan geldi, sol açık oynuyordu, ilk başlarda ilk 11de oynadı foyası ortaya çıkınca yedeğe çekildi. avniakerde GSye karşı oynadığımız tarihminz en kötü futboluyla 1-0 yenilecekken son dklarda oyuna girdi ve attığı golle maçı 1-1 bitirdi. hocamız da giray bulaktı. o dönemi gerçekten hatırlamak istemiyorum.
    Jarro-Ortasahanın gerisinde oynayan brezilyalı teknik bir oyuncuydu. nedense ikinci sene takıma geç katılfdı idye DaSivayla beraber gönderildiler.
    DaSilva-Çok kötü bir sezonda forma giydi, baya gol attı ama yetersiz bir oyuncuydu.
    Eduardo-Kötüydü, fazla forma giymeden gönderildi.
    Aurelio-Bizde 10 numara gibi oynuyordu, oynadığı senelerde takımın en iyi oyuncusuydu, kupa aldık ve g.bilrliğine gisiyor derken Fbye gitti, Türk oldu ve çok başarılı oldu. hala da oynuyor, kim bilir kaç yaşında.
    Salazar-Peru milli takımında oynuyordu, ilk maçında BJK deplasmanında kırmızı kart gördü ve penaltıyı kaleci kurtardı, böylece iyi iş yapmış oldu, maçı da 2-1 kazandık fakat milli takıma git gel ta amerikaya olmuyordu, az maç oynadı ve göndeirldi. benim izlediğim kadarıyla kötü bir stoper değildi.
    Somers-Uzun süre oynadı bizde ve faydalı da oldu. kısıtlı yeteneğiyle problem çıkarmadan iş yaptı. sol ayağı etkiliydi ve toplara iyi vuruyordu. sonuç olarak bizim takımın topçusu değildi, çok ağırdı.
    Augustine James-genç nijeryalı hazırlık maçlarında oynadı, iyi görüntüsü vardı ama şans verilmeden göndeirldi.
    Villars-İzleyemedik, gitti!
    Bushi-İstanbulsporda müthiş oynuyordu, ağırdı ama topu ayağına aldığında iyi çalım atıyor ve mermi gibi şut çıkarıyordu. bize devre arası kötü bir dönemde geldi ve forma şnası da verilmedi. son 10 dk oyuna giriyordu ve bu maçlarda da ağırlığı göze çarptı çünkü takım çok ama çok kötüydü. iyi bir tkıma denk gelseydi bence bizde döktürürdü, şansız dönemde yitip gittiğini düşünüyorum.
    Markov-Anlamszı bir transferdi, ne işe yaradığını kimse bilmedi.
    Oumar-Çok iyi ve hızlı bir stoperdi ama o da nedense sevilmedi, biraz fazla göze batıyordu, özellikle FB maçında gördüğü kırmızı kart ki hala kırmızı olmadığını iddia ederim, kariyerini bitirdi.
    Petkoviç-Nedense bizim taraftar tarafından hiç sevilmedi, halbuki süper kaleciydi. sayesinde çok az gol yeidk fakat FB maçlarında anlamsızca hatalı goller yerdi, aizizn olayları patlaıdktan sonra aklıma da gelmedi değil ama bence çok beyefendi bir adamdı, böyle pisliklere bulaşmaz diye düşünüyorum, gönderilmemesi gereken bir dönemde gönderildi ve yerine alıanan kaleci başımzı yaktı.
    LeeYong-Gerkesiz saçma sapan bir transferdi, oldukça kötü bir oyuncu olmasına rağmen sonradan tekrar geri geldi. karşısındaki adama bir saat bakar, rakibi gol atar, şut atar, bizimki bakar dururdu. ama bizzat statta canlı izlediğim FBye attığı gol efsaneydi
    Yattara-Eksikliğini hala hissediyoruz, 7 sene kaldı, son iki snesi dışında takımın en iyisiydi diyebilirim, takım onun üzeirne kurulurdu ama disiplinsizliğiyle çok gündeme geliyordu. son zmanlarında takıma katkı sağlayamıyordu. ilk maçını hatırlarım, konya deplasmanı, gol atıp sevindi diye ikinci sarı karttan kırmızı kart görmüştü ve sonradan bir gol yiyip maç 3-3 bitmişti. welcome to Türkiye demiştik bizde, Trabzonsporda oynıyorsan attığın gole sevinmeyeceksin. efsanedir Yattara!
    Vandepaar-Boş adamdı.
    D'Haene-Vasat altı stoperdi, çok ağırdı.
    Augustine-Yanlış gereksiz tranferlerlerimizden, alınmamalıydı, isteyen de bizzat Trabzon taraftarıdır.
    Romascenko-Kanımca Türkiye ligine gelen en iyi oyunculardan biriydi, bizde tam performans oynayamadı ama antepte inanılmazdı. Süper çalım ve şut özelliği vardı. Frikikleri de çok iyiydi, BJKye de fena bir golü var bizdeyken.
    Thijs-Ağır fakat defansın arkasına süper top atıyordu. bizim takımın tıpçusu değildi, ilk fırsatta gönderildi.
    Szymkowiak-Efsanedir, GSye attığı golü unutmak mümkün değil, Ş.Güneş döneminde ara transferde geldi ve neden gittiği hala bilnmiyor. Ziya Doğanın hocalık yaptığı takımda durulur mu?
    Jefferson-Ş.Güneşin böyle bir kaleciyi nasıl aldığını bir türlü anlayamamıştık. çok gereksiz bir transferdi.
    Eller-Ağır bir stoperdi, iyi paraya satıp kurtulmuştuk.
    Jun-Kötüydü.
    Stepanov-En iyi stoper tranferlerimizden.
    Djokaj-Çok ama çok kötü bir futbolcuydu.
    Marcelinho-şişirilmiş bomboş bir oyuncuydu, boş kaleye gol atamaz, şut çekmeyi bilmez, niye alındı, nasıl kakalandı bize hala bilmem.
    Risp-Stoper mevkinde fayda sağladı belki ama iyi bir oyuncu değildi.
    Musampa-Yetenek var ama hız sıfır, böyle topçu mu olur. bomba gibi patladı o da.
    Jabi-Enteresan bir oyuncuydu, kuvvetli fakat takıma katkısı yoktu, sağbekte kayboldu gitti.
    Moawad-Boş transferlerden, lanet olsun böyle transfere
    Cale-Tarihimizn en kötü solbeklerinden, takımda neden tutuldu bilmiyoruz. veremli gibi oynardı, titrek şekilde.
    colman-dante
    Song-Büyük şef, sevilir, saygı görür. eksikleri vardı ama çok fayda verdi. GS maçında Ardaya bir hediyesi var, irdelenmeli
    Sylva-İyi kaleciydi.
    Isaac-Bizim ayarımızda dğeildi.
    Papy-No idea!
    Tjikuzu-Boş transfer
    Gabric-Boş transfer
    Teofilo-Bizim ayarımızda değildi. 5leyeceğimiz FB maçını 3-2 bitirilmesine sebep olan topçulardan, neden gitti kimse bilmiyor.
    Glowacki-Vasat!
    Jaja-Üzülerek hatırlıyoruz ama efsane iyi bir oyuncu, Eskişehir maçında topun direkten dönmesi kader anıydı. hakemi yenemedik!

genel oalrak dönem dönem belirli bir yöreye yönelmişiz. yugusolavya, ukrayna, gürcistan, makedonya, brezilya, belçika ve son olarak da polonya
    tespitlerin bir çoğu doğru olduğu gibi bir çoğu da yanlış..özellikle marcelinho şut çekmeyi bilmezdi demek çok komik olmuş..ha şunu de Türkiye de şut çekmedi çekemedi ama bu adamın almanya da uzaktan attığı şutlar jenerikliktir...daha bir çok futbolcu hakkında yanlış tespitlerin var ama burda hepsine deyinmek zaman alacak ha bide miloşevski nasıl iyi kaleciydi hayretler içerisndeyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)