Sayfa 176 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 76 126 166 174 175 176
Toplam 4395 adet sonuctan sayfa basi 4,376 ile 4,395 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Alper61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani diyosunki ziya doğan gelsin..hey ALLAH(cc)ım ya hala şenol hocayı tartışıyorlar..her gidişinde takımın ne hale geldiğini göre göre....daha ne yapacak bu adam ya 2 türkiye kupası cumhurbaşkanlığı başbakanlık süper kupa ve 1996-2004-2011 olmak üzere 3 kez de şampiyon yaptı..onun döneminlerinde oynadığımız futbolu hangi dönemde oynadık..o müthiş atamızın sözü geldi aklıma''deveye diken insana s..en lazım'''
    Güzel bitirmissin vesselam :-)

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fbli biliyorum ama nese sonuçta tvlerde kaç tane adam açık açık diyebiliyor geçen senenin şampiyonu TS'dir diye..
    Bende DANSÖZ diye biliyorum
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol Hoca kötü bir ilk yari gecirdi, kadrodan yeterince faydalanmadi!
    Aykut, Sercan, Eren vs., bunlardan cok daha faydalanmamiz gerekirdi.
    Yorgunuz dedi ama cezalar olmadikca hep "ayni" kadroyu sahaya sürdü.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaşlar video nasıl yükleyebiliyoruz takımı karşılamada güzel videolar var ama
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart ŞİkebahÇenİn cÜneyİtİ

Fb li oyuncuların topla alakasız olarak, direkt rakibe yaptıkları hareketlere sarı kart verilmezken; Aykut'un topa yönelik ve rakibe temas dahi etmeyen hareketine hiç tereddüt etmeden sarı kartını veren kuduz cüneyt...

Selçuk olanca hızıyla Serkan'ı biçiyor. İkinci yarı gördüğü sarı kartla normalde oyundan atılması gereken Selçuk, bu pozisyonda kart görmediği için maalesef kırmızı kartı görmüyor.

Gökhan Gönül topa müdehale şansı bulunmamasına, ortalıkta top da olamamasına rağmen tekme sallıyor. Tabanıyla kasti olarak Marek'in malum bölgesine indiriyor. Direkt kırmızı kart gösterilmesi gerekirken sarı kart dahi yok... Çünkü sarı görse Gökhan oyundan atılmış oluyor.

Bu pozisyonda topu kaybedeceğini anlayan Ziegler, savunmanın dengesiz yakalanmaması için ustaca bir faul yapıyor ki topla hiçbir alakası yok. Direkt Adrian'ın ayağına müdehale etme kastıyla ayağına basıyor ve ani gelişen atağımızı kestiği halde sarı kart görmüyor.

ve son olarak futbolcumuz Aykut'un pozisyonu... Maç içerisinde de gördüğümüz gibi Aykut tamamiyle topa hamle yaparken herhangi bir faule de sebebiyet vermemek için ayağının yere yapışık olmasına dikkat ediyor. Rakip oyuncuya en ufak bir müdehalede bulunmayan ve niyeti sadece topa dokunmak olan Aykut, kuduz cüneytin ikinci sarı kartıyla oyundan atılıyor. "Kuş olup uçan" Gökhan ise pişman olduğu görüntüsünü veriyor.

Taraftar guruplarımızın bir araya gelerek Tff'yi protesto amacıyla organizasyon düzenlemesi gerekiyor. Bunların başka dilden anlıyacağını sanmıyorum.

Salpazarli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renkdaslar eger bu macin rövansi olacaksa bence bütün seyircilerimiz icin maskelerden basip dagitalim.
    Mesela Pierre Cornu, Savci Mehmet berk, Platini nasil olur?
    ...imza...

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Salpazarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renkdaslar eger bu macin rövansi olacaksa bence bütün seyircilerimiz icin maskelerden basip dagitalim.
    Mesela Pierre Cornu, Savci Mehmet berk, Platini nasil olur?
    nasıl olacağını bilmemde ne olacağını söyleyim.azize ve çakalları kudurmuş köpeğe döner
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

cenk52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Vay arkadas kirmizi hakliymis Aykut un... Bkz tv8... Uefa hakem gozlemcisi cok begenmismis...

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

%100 katılırım

Alıntı Helvacı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burakın tek suçu hala kendini ıspat etme çabası: takım oyuncusu olduğunu gol attırmanında önemli olduğunu kavramalı..... burak birazcık takım oyuncusu olsun çok değerli bir oyuncu ama asla trabzonsporda robin houd olacağım diye çalışmamalı.. burağı öyle kolay yedirmeyiz
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tekrar söylüyorum. Bu macda Hakem üzerinde tartisma yaratmak cok yanlisdi.

Konusulmasi gereken hakem degil kadiköyde yapilanlar, medyanin yapdiklari, bize verilen cezalar ve tff nin bize neden halen kupayi teslim etmedigidir.

Hakemi ele alarak resmen kaybediyoruz hakli oldugumuz yerde. Yazik.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes Gökhan Gönül'ü Kahraman yapma derdinde ama aynı kadrajdaki diğer Şerefsizden bahseden yok..!

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ikinci yarida oynanirmi bilmem ama trabzondaki macta cok guzel pankart yapmaliyiz mesela : deniz tarafindaki kale arkasina butun tribun pankart 2009-2010 2 dakika sampiyonu fenev . yol tarafindaki kale arkasina 2009-2010 turkiye kupasi sampiyonu - maraton trubunede 2010-2011 GERCEK SAMPIYON..... cok pis koyar bu eziklere!!
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı nesta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci yarida oynanirmi bilmem ama trabzondaki macta cok guzel pankart yapmaliyiz mesela : deniz tarafindaki kale arkasina butun tribun pankart 2009-2010 2 dakika sampiyonu fenev . yol tarafindaki kale arkasina 2009-2010 turkiye kupasi sampiyonu - maraton trubunede 2010-2011 GERCEK SAMPIYON..... cok pis koyar bu eziklere!!
    fikir güzel, begendim mantikli
    bir de "burasi Türkiye Cumhuriyeti - buradan çikis yok" yazisi falan da oldu mu tamamdir
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hıncal Uluç: "Cüneyt Çakır eğer hakemse ben İstanbul Beylerbeyiyim..."
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"GÜNEŞ'ten ışık çalmak A.Y'ın doğasında var" diye bir pankart hazırlanıp bu haftaki maça yetiştirilse tadından yenmez...

Ertuğrul ATALAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "GÜNEŞ'ten ışık çalmak A.Y'ın doğasında var" diye bir pankart hazırlanıp bu haftaki maça yetiştirilse tadından yenmez...

Teşekkürler renktaş...aynen katılıyorum.....

A.Y yerine a.y yazmak lazım...ne de olsa uydu...

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezonun ikinci yarısındaki maç için Avni Aker'deki atmosferi hayal ediyorum da şikebahçelilere cehennemi yaşatırız herhalde. Tüm camiamızın, özellikle de taraftarlarımızın dikkatli olup o maç için saha kapatma cezasına karşı uyanık olması lazım. Tff hakem tayininde mutlaka fb yi kollayacak birini de tayin edecektir. Daha havalimanından başlayarak hakem ve fb liler üzerinde baskıyı hissettirmemiz lazım. Otellerinde de rahat uyumamalı bu adiler. İkinci yarıdaki maçı halatla çekiyorum.

Nereden
    Rize

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezonun ikinci yarısındaki maç için Avni Aker'deki atmosferi hayal ediyorum da şikebahçelilere cehennemi yaşatırız herhalde. Tüm camiamızın, özellikle de taraftarlarımızın dikkatli olup o maç için saha kapatma cezasına karşı uyanık olması lazım. Tff hakem tayininde mutlaka fb yi kollayacak birini de tayin edecektir. Daha havalimanından başlayarak hakem ve fb liler üzerinde baskıyı hissettirmemiz lazım. Otellerinde de rahat uyumamalı bu adiler. İkinci yarıdaki maçı halatla çekiyorum.
    Sezonun ikinci yarısında herhangi bir Trabzonspor-Fenerbahçe "ayaktopu" maçı oynanmamalıdır..
    ölene kadar degil öldükten sonra da..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Aykut iyi oynadi bu macta. Ayrica 11'e 11 gayet iyidik. Demekki böyle maclarda daima 3 orta saha tercih etmek lazim. Bunu sanirim Besiktas ve Galata maclarinda yapmadik.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Aklima gelmisken...

Gördünüz mü adamlar nasil "Islik" caldilar? Biz ise bunun ceyregini bile yapmadik Besiktas ve Gayse maclarinda.

Taraftar olarak kötüyüz ama su islik isini kesinlikle cözmeliyiz.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)