Sayfa 174 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 74 124 164 172 173 174 175 176 SonuncuSonuncu
Toplam 4395 adet sonuctan sayfa basi 4,326 ile 4,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ylmzince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=ArD3hHVbDyU

bu karaktersizlik değil bunun adı başka birşey..düşmanımızın tanımamız için paylaştım bu videoyu..TRABZON daki maçta en değer verdikleri varlıklar adına bir protesyo olmalı bu islam çupi midir? bu lefter midir rıdvan mıdır bilmem ama ömür boyu unutmayacakları bir ders olmalı..çok canım acıdı bu müzik ve KAZIM KOYUNCU ya bunu yapmamaları gerekir di...aziz yıldırımı iti.... sokmalıyız..
    Abi unutma bunlar 2 yil önce timsah yürüyüsü yaparak bursayala alay ettiler.. 5 dakika sonra olanlari herkes biliyor rezil oldular...

Simdide öyle olacak..gecen sezonun sampiyonu biziz buda TFFden onlaylansin o zaman görecegiz feneri
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim icin lig neden bitti onu anlamiyorum???

Liderle fark 13 puan biz sezon sonuna kadar 4. Olalim ve 13 puani 8e düsürelim yeter.

Play offda o zaman fark 4 puan olacak...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim icin lig neden bitti onu anlamiyorum???

Liderle fark 13 puan biz sezon sonuna kadar 4. Olalim ve 13 puani 8e düsürelim yeter.

Play offda o zaman fark 4 puan olacak...
    Bu sene Avrupa kupalarına katılsak yeter bu ligde şampiyon olmuşsun olmamışsın çok da tınnnnnnnnupayı mı alırlar ilk 4 e mi girerler bilmem Avrupa ya gidilsin yeter.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* 13 puan geride olmamız bişey değiştirmez arkadaşlar , Adamlık olarak bu insanların çok ama çok önündeyiz...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Antalya

Şenol hocamız başımızın tacı, ama son zamanlarda çok formsuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu gözler 17 maçta şike yapmadan 49 puan toplayan takım gördü beyler.Ayık olun,yıkılmak yok.İlk yarıyı düz koşu yaparak geçiriyoruz.
    T R A B Z O N S P O R

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://trabzonspor.org.tr/default.as...ND=9202#Icerik

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabakanın 54. dakikasında yaşanan pozisyonun ardından hakem Cüneyt Çakır’ın vereceği hatalı kararı hissederek yanına kadar gidip pozisyonun faul dahi olmadığını söyleyen Gökhan Gönül’ü bu centilmen davranışı nedeniyle kutluyor, söz konusu Fair-Play duruşunun futbolun tüm kesimlerine örnek olmasını diliyoruz. Tebrikler Gökhan Gönül…

bu açıklamalardan dolayı kulübümü kınıyorum.Bugün Gökhan gönül ü kahraman ilan edenler onu durmaya çalışan, arkasından çekip "ne yapıyorsun sen" der gibi oradan uzaklaştıran Mehmet topuz u da yaptığı şerefsizlik yüzünden tebrik etmelidir.
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp GÖkhan Gönül ü kahraman ilan etmemiştir.

Yaptığı saygılı hareketinden ötürü kutlamıştır.

Zaten ince mesaj orada var Gökhan ı kutlarken tüm kesimlere örnek olmasını diliyoruz diye.

Ben bu açıklamayı çok güzel buldum
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Açık net konuşuyorum.

Artık adamlık savsataları benim karnımı doyurmuyor. Amacım, idealim şampiyonluk falan da değil. Yemişim şampiyonluğu.

Ama bu takımlara, böyle yenilmek, ve sonrasında ağzımızı açıp tek kelime etmemek belki de edememek....

Değerlerimiz ile dalga geçirtmek...

Olmuyor artık...

Bu nedenle adamlık falan bu saatten sonra açmıyor beni.

Kimse de sen adamsın diyip tebrik edip boynumuza sarılmıyor.

Bundan sonra her Trabzonspor taraftarı çirkefliğin en kralını yapmalıdır. O stat Federasyonun bile karışamayacağı yer olmalıdır. Pankart ise pankart, müzik ise müzik.

Yemin olsun dün gece insanlığımdan ben utandım.

Hiçbir şey yapmıyoruz dünyanın cezasını yiyoruz, bari cezayı hak edelim...

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yener, Birileri Düğmeye Bastı
    TFF ile Trabzonspor’un arasının iyice soğuduğu dönemde Fenerbahçe maçının hakemi Cüneyt Çakır’ın verdiği kararlar, tansiyonu daha da artırdı. Genel Sekreter Hasan Yener, “16 maçtır Trabzonspor, her maçta hakem hatasıyla karşı karşıya. Ve maalesef kimsenin buna bir dur dediği yok. Birileri düğmeye bastı” dedi.
    2011-12-19, 12:24:08Okunma: 4380 Yorum

Trabzonspor Yönetim Kurulu, TFF’nin çifte standart uyguladığına kesin olarak kanaat getirdikten sonra tepkilerinin dozunu artırarak devam ediyor. Fenerbahçe maçı öncesi TFF’yi sert bir dille eleştiren bordo - mavili yönetim, Fenerbahçe maçının hakemi Cüneyt Çakır’ın verdiği kararlar sonrası, tepkinin dozunu daha da attırdı. Bordo – mavili kulübün Genel Sekreteri Hasan Yener, söyleyeceği sözlerden dolayı kendisine verilecek cezayı umursamayacağını vurgulayarak, basın mensuplarına sert açıklamalar yaptı. Yener, artık sabırların taştığını vurgulayarak, “Kazanmayı çok arzu ettiğimiz bir maçtı, iyide hazırlanmıştık. Tüm futbol otoritelerin de birleştiği gibi 10 kişi kalması gereken takımın 27. dakikada Fenerbahçe olması gerekirken, maalesef maçın hakemi ki, elit hakem, gözbebeği denilen Cüneyt Çakır’ın, faul dahi olmayan bir pozisyonda Aykut’u ikinci sarı karttan kırmızı kart göstererek oyundan atması maçın skorunu belirledi. Hatta Gökhan bile bu pozisyonda, ‘Bana bir şey yapılmadı’ demesine rağmen bu karar verildi. İlk yarıdan bu yana 16 maç oynadık. Bu 16 maçta, birisi çıkıp, Trabzonspor lehine yapılan bir tane hakem hatasını söylerse, ‘Şu maçta Trabzonspor’un lehine hakem hatası yapıldı’ derse söylediklerimizin hepsini geri alır özür dileriz. Ama 16 maçtır Trabzonspor, her maçta hakem hatasıyla karşı karşıya. Ve maalesef kimsenin buna bir dur dediği yok. Birileri düğmeye bastı. Bu sadece sahada değil, saha dışında da aynı şeylere karşı karşıyayız. Ama bu nereye kadar. Bir yerde bizim de sabrımız taşıyor” dedi.

“GALATASARAY VE FENERBAHÇE MAÇLARINDA GÖRDÜĞÜMÜZ KARTLARIN İZAHI YOK”

Oynadıkları üç derbi maçta da kırmızı kart gördüklerini ifade eden Yener, şöyle konuştu:”Enteresan uygulamalar var. Oynadığımız üç derbi maçın üçünde de 10 kişi kaldık. Ve üç derbi maçtan Beşiktaş karşısında gördüğümüz karta hiçbir şekilde tepki göstermedik. Ama Galatasaray ve dün akşamki Fenerbahçe maçında gördüğümüz kartların hiçbir şekilde izahı mümkün değil. Maçların kırılma anları oluyor bir yerde bu kırmızı kartlar. Dün Gökhan Gönül’ü hakem 27. dakikada oyundan atsaydı biz bu maçı rahat kazanırdık. Ama ikinci yarının hemen başında Aykut’u oyundan atınca biz oyundan düştük. Buna rağmen son dakikaya kadar iyi mücadele ettik.”

“METİN TOKAT’IN 96’DA BİZE YAPTIKLARINI BİLİYORUZ VE ŞU AN ATAMALARI O YAPIYOR”

Hakem atamalarında da enteresanlıklar olduğunu vurgulayan Yener, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Yusuf Namoğlu, Beşiktaş Belediye Başkanlığı yapmış olabilir, Beşiktaşlı da olabilir. Ama şu anda Merkez Hakem Kurulu Başkanı. Enteresandır, bizim Beşiktaş maçımızda Fırat Aydınus hakemdi. Dün akşam Samsun – Beşiktaş maçında yine Fırat Aydınus hakem. Ve Fırat Aydınus’un, ‘Ben Beşiktaş’ta tribünlerden geldim’ şeklinde açıklaması var. Ve hala maça veriliyor. Metin Tokat, hakem atamalarını yapan kişi. Onun 96’da Trabzonspor’a yaptıklarını hepimiz biliyoruz ama Merkez Hakem Kurulu’nda hakem atamalarını o yapıyor. Ve maalesef, Trabzonspor her maçta hakemlerin kurbanı oluyor. Bunları düşünüyorum, organize mi, bilerek mi yapılıyor, tesadüf mü? Hep isabet edene tesadüf denmez diye bir atasözümüz var. O yüzden biz düşünüyoruz, hep isabet edene tesadüf denmez.”

“ETİK KURULU RAPORU NİYE AÇIKLANMIYOR, KİMLERDEN NELERİ SAKLIYORUZ? FEDERASYON YÖNETİMİ GÖREVİNİ KÖTÜYE KULLANIYOR”

Yener, “Dün akşamki maç sanki geçen yıldan kalan hesabın kapatılması gibi gösterildi. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki soruya ise, “Dün oynanan maçın geçen yılla ne ilgisi olabilir. Geçen yıl lig oynandı bitti. Takımlar puanları aldı. bu arada Fenerbahçe kulübünün yönetiminin ve başkanın yaptıklarıyla ilgili yargıya intikal etmiş bir olay var. maalesef enteresandır, sezon başında TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu’nu göreve çağırarak, onlara dosyaları teslim ederek bir rapor hazırlattı. Aradan aylar geçmesine rağmen ve 15 gündür gizlilik kararı kalkmış olmasına rağmen, etik kurulunun raporunu kimse bilmiyor. Federasyon başkanı biliyor. Bilmiyorum Federasyondan başka bilen var mı? Niye açıklanmaz etik kurulu raporu. Kimden neden korkuyoruz, kimlerden neleri saklıyoruz? Futbol Federasyonu yönetim kurulu bir yerde kamu görevi yapıyor. Bunlar yasalara karşı sorumlu. Yaptıkları bu davranışlarla bir yerde görevlerini kötüye kullanıyorlar bana göre” diye cevap verdi.

“FENERBAHÇELİ YÖNETİCİLER FEDERASYONU YALANCILIKLA SUÇLAYABİLİR, HAKARET EDEBİLİR AMA ONLARA CEZA YOK. BÖYLE BİR ÇİFTE STANDART DÜNYANIN NERESİNDE VAR?”

Yener, “Yaptığınız bu açıklamalardan sonra yine ceza yer misiniz?” şeklindeki soruya da, “Bizim ceza almamız hiç önemli değil. Biz Trabzonspor’un haklarını savunmak için Trabzonspor Genel Kurulu tarafından göreve getirildik. Ama Fenerbahçeli yöneticiler basın toplantısı yapabilir. Federasyon başkanını, yönetim kurulunu, istediği gibi yalancılıkla suçlayabilir, hakaret edebilir, onlara ceza yok. Ali Koç’un disiplin kuruluna sevk edildiğini hatırlıyor musunuz; hayır. Ama biz sitemizden son derece saygılı, haklarımızı savunur bir açıklama yapıyoruz ama disiplin kuruluna sevk ediliyoruz. Böyle bir çifte standart dünyanın neresinde var? Yarın öbürsü gün bizde Federasyon Başkanı olabiliriz. Ama Federasyon Başkanı olunca, Trabzonspor gömleğini üzerimizden çıkarırız. Herkesten de bunu beklemek en doğal hakkımızdır” şeklinde cevap verdi.

“KİMSE TÜRK FUTBOLUNDAN ZEVK ALMIYOR”

Yener, yönetim olarak stada girmeme kararlarının, haksız uygulamalar bitene kadar süreceğini de ifade ederek, “Disiplin kurulunun, Tahkim kurulunun ve Futbol Federasyonu’nun haksız uygulamaları sonlandırılana kadar maçlara girmeme kararımız devam edecek. Biz Trabzonspor’un haklarını savunmak için genel kurul tarafından göreve getirilmiş isimleriz. Biz bu görevimizi yapmazsak onlara saygısızlık etmiş oluruz, onları inkar etmiş oluruz. Buna hiçbir yönetim kurulu üyesinin hakkı yok diye düşünüyorum. Başkanımız Sadri Şener de dahil olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimiz bu sözümüzün arkasında duracağız. Şartlar olağan yoluna girene kadar. Bu sene Türk futbolundan kimse zevk almıyor. Hep tartışma, hep tartışma. Sahayı konuşmuyoruz, saha dışındaki olayları konuşuyoruz” dedi.

“BİRİLERİ SUSMAMIZI SANIRIM ACİZLİK OLARAK DEĞERLENDİRDİ. TAPELERDE ORTAYA ÇIKAN GERÇEKLER VAR. FEDERASYON İSTANBUL’DAKU KULÜPLERİN YÖNETİM KURULLARINDAN OLUŞTU”

Bugüne kadar Türk futbolunu kaosa sürüklememek adına sustuklarını da ifade eden Yener, şu ifadeleri kullandı: “Biz Türk futbolunu kaosa sürüklememek veya Türk futbolunda yarın öbürsü gün telafi edilmeyecek yaralar açmamak adına hep sustuk. Ama birileri bu susmamızı her halde acizlik olarak değerlendirdi. Biz TFF seçimlerinde oy kullanmadık. Çünkü Federasyon seçimlerinde çok yanlı bir tavır izlendi. Bugün Federasyon, İstanbul’daki kulüplerin yönetim kurullarından oluştu. Bunu herkes biliyor, kimse saklamıyor. Kurullar bu şekilde oluştu. Bu tapelerde de ortaya çıktı, ‘Tahkim de 6-1, disiplinde 4-3 adamlarımız var’ diye açıkça deklare edildi. Bunları ben söylemedim. Bunları herkesin bildiği gibi bir Fenerbahçe yöneticisi söyledi. Bunlar bu şekilde kimi ne şekilde inandıracaksınız, kim sizin aldığınız kararlara saygı duyacak.”

Federasyon başkanının tuttuğu takımın gömleğini çıkartması gerektiğini de belirten Yener, “Bugüne kadar hiç futbolla ilgilenmemiş birinin Federasyon başkanı olması mümkün değil. Herkesin bir kulübü olur mutlaka ama göreve geldiğiniz anda o gömleği bırakırsınız. Bunun kuralı bu” dedi.

“ETİK KURULU RAPORUNDAN FEDERASYON ÜYELERİNİN BİLE HABERİ YOK. BU HERKESTEN GİZLENİYOR. DÜNYANIN NERESİNDE BÖYLE BİR ŞEY VAR”

Etik kurulu raporunun açıklanması konusunda sonuna kadar gideceklerini de ifade eden Yener, “Hep söylediğimiz bir şey var. Etik kurulunun raporu açıklansın. Futbol Federasyonu’nun şu anda yasal olarak görevde olan, Federasyonunda ona yetki verdiği etik kurul, uzun çalışmalar sonucunda tahkim kurulu ile birlikte bir rapor hazırladı. Bu raporu federasyon aylardır bekletiyor. Gizlilik yasağı kalkmış olmasına rağmen hala da basına açıklamıyor ve bundan federasyon üyelerinin bir çoğunun haberi yok. Dünyanın neresinde böyle bir şey var. Federasyonun yetkili kurulu bir karar alıyor ve bu karar herkesten gizleniyor” diye konuştu.

“TRABZONSPOR’UN HAKLARINI SAVUNMAK ADINA HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPACAĞIZ”

Yener, kulübün hakkını sonuna kadar savunacaklarını da vurgulayarak, “Olayları takip edeceğiz. Şu anda olayların ne şekilde gelişeceği belli olmadığı için gelecek adına net bir tavır koymak belki mümkün olmayabilir ama Trabzonspor’un haklarını sonuna kadar savunacağız. Bunun için herkes her türlü fedakarlığı yapacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın. Camiamız sağduyulu olsunlar biz yönetim olarak kulübün haklarını sonun kadar savunacağız” dedi.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

ylmzince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://www.youtube.com/watch?v=MUVyGXIVar8

Sadri başkanın beyaz tv deki konuşmasının tümü
    Kazım Koyuncu: "güçlülerin İktidarına Karşı Trabzonspor"

Nereden
    Balıkesir

Hele şükür birileri az da olsa konuşmaya başladı.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Aslında Başkan'ı dün Akşam bir iki kanalda gördüm , güzel konuştu bence ama karşısındakiler acaip saf'a yatıyorlar...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Balıkesir

Sedat,

Başkanın karşısındakiler Safa yatmıyor, Başkan bunca zaman ciddi konular dahil herşeye espri ve gülerek yanıt verdiği için bugün inandırıcılığı yada kızgın olduğu pek mümkün görünmüyor.

Nedeni tamamen budur.

Dün akşam Telegol'de ki şu lafı çok hoşuma gitti,

- TFF yerine gidelim Fenerbahçe yönetimine hesap verelim, nasıl olsa fark yok. İçlerinde bazı arkadaşlarım var en azından derdimi anlatabilirim.

Başkanın bundan sonra yapacağı tek şey var, laflarını esirgemeden, direk sorumlusuna itifen ve dolandırmadan söylemelidir.

Kısacası şuna karar vermelidir,

Kişisel İşler mi ? Trabzonspor mu ?

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türkiye 1- trabzonspor 0

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanzinho ve Adrian'ın yerine , o bölgede Volkan'ın oynaması gerektiğine inanıyorum .

katılırmısınız bilmiyorum ama sanki bu takım 4-4-2 ye uygun gibi..

burak-halil cift forvet

volkan sag adrian sol acık.Gobekte de zokora-colman
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

ylmzince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş ' e formsuz diyen vatandaş ..form grafiğini sanırım yapılan hucüm sayısıyla bağdaştırıyorsun.. ama yanlış yoldasın şenol hoca elindekilerle şuan oynanabilecek en iyi futbolu oynattırmakta..uğur meleke bunu ortaya güzel koymuş geçen senenin barçası olma yoluna olan trabzon şimdiler de ise 2010 inter ini ekol almış durumda

http://spor.milliyet.com.tr/trabzon-...24/default.htm

okunmalı
    Kazım Koyuncu: "güçlülerin İktidarına Karşı Trabzonspor"

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan 2-3 bomba transfer patlatsa da 33. hafta şunlara üç sallasak o hırsla içeride.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Samsun

Türkiye de futbol maçları çoğunluğun istediği şekilde sonuçlanır.

55 bin kişi böğürünce hakem rakip takımı harcamaktan çekinmez.

İşte bu yanılgı dolu anlayış yüzünden avrupa kupaları ve şampiyonalarda toplum olarak sıçışlardayız. 55 bin kişiyi arenaya doldurup böğürünce de hırvatistanı yenebileceğimizi sanmıştık ama adil bir yönetim olunca ne güzel de koyup gitti adamlar...

Davut Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Renktaş teşekkürler,

Başkanın akşam Hem telegol hemde TV8 deki konuşma videoları için de link bulan olursa paylaşabilirmi rica etsem?

Alıntı ylmzince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=MUVyGXIVar8

Sadri başkanın beyaz tv deki konuşmasının tümü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar maç sonuçlarına takmayın kafayı
    Normal olarak Bu maç 3-0 hükmen bizim.
    FB küme düşecek.
    En kötü senaryoyu söyleyeyim diyelimki FENERASYON saçma sapan iddialarla bizide düşürdü.Ne yapacağız galibiyeti puanları nasıl olsa bizede lazım olmayacak.
    Biz mahkemeye verdik geri gelip dönene kadar mahkeme bitene kadar 3,4 sene geçer.
    Düşürmezlerse zaten Şampiyonluk kupasını verecekler zaten sevineceğiz.
    Diğerleri düşünsün.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mactan sonra gokhan gonulun kırmızı kart gormesi gereken pozisyonları veren ozet bulamadım internette goren oldumu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yapalım şu pankartı n'olur ya ..
    Ya Küme Ya Kupa !
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir klüpten nasıl bu kadar şerefli bir futbolcu çıkabiliyor şaştım doğrusu.Adam M.Topuz onu çekmesine rağmen gitti söyledi hakeme. Ama cevap zaten çok komik. Yazıklar olsun bizim şerefliliğimiz,haysiyetliliğimiz fazla bu lige.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Konya

Bu gün fenevin amigo spor yazarlarının yazdıklarını okudum da..İnsanın cinnet geçirmesi elde değil.Daha bide okuldaki gözünü hırs büyümüş bi fenevli olan ingilizce öğretmeni arkadaşla atıştım ki evlere şenlik.Adamlar bir türlü kabullenemiyor kabullenmek istemiyor..Allah bu hale düşürmesin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)