Sayfa 11 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4395 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre mesaj atmış...

"Stresli bir sürecin sonunda dün hata yaptım. Ama beni kapıdan kovsalar bacadan girerim. Aykut Hoca'dan özür diledim."
    Tam bir serefsiz.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kaybedecek ne kaldı?
    Bu adamlara sahada kaybediyoruz,masada kaybediyoruz..
    Son gelişmelerden sonra...Tek yol var..O da kazanmak.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

SensitiveLord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Emre bizim maça kadar affedilir diye düşünmekteyim. Affedilmezse alternatifleri daha kötü

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gecen mac Buraka yapilan ayibi yeni gördüm, Burak pazar günü fenere kodukdan sonra utanmicaklarmi?
    Konu yatara tarafından (14.12.2011 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

61kralfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

henrique alır tek başına maci İzlemiyeceğim
    aşkımızı pankartlara yazdık

Formami sırtıma değil ruhuma giydim..!

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin en kalitesiz oyununu oynuyoruz, Kötünün kötüsü hemde

kadro zaafiyetini derinden hissediyoruz

Elin adamlarında semih ve emre çolak gibi ismleir duyunca biz bitmişlerden yıldız yaratmaya devam edelim bakalım nereye kadar
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61kralfatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    henrique alır tek başına maci İzlemiyeceğim
    Henrigue de bir yetenek varsa bizle biz bunu asla görmeyeceğiz..

Burak o mevkide tek başına oynadığı müddetçe henrigue çizgide ya oynar yada oynatılmaz ve 500 bin dolara satarız...

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hirsizlari yenmeliyiz.Ama Hakem kim olursa olsun bizi bitirecek.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Nereden
    İstanbul

Bana birisi şunu anlatsın???

Ligin başından beri, büt sürü adadolu maçlarında puan kaybettik...

Bu maçlarda Henrigue gibi oyuncularımız da top oynadı?

İBŞB dekı Doka diye bir oyuncu gibi neden oyuncumuz olmaz...

Diyeceksın ki; Büyük takım oyuncusu farklıdır

İyi de bana bidekı yabancıların diğer takımlardakı yabancılardan bir artısını söyleyecek var mı??

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana birisi şunu anlatsın???

Ligin başından beri, büt sürü adadolu maçlarında puan kaybettik...

Bu maçlarda Henrigue gibi oyuncularımız da top oynadı?

İBŞB dekı Doka diye bir oyuncu gibi neden oyuncumuz olmaz...

Diyeceksın ki; Büyük takım oyuncusu farklıdır

İyi de bana bidekı yabancıların diğer takımlardakı yabancılardan bir artısını söyleyecek var mı??
    Maliyet açısından büyük artıları var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hirsizlari yenmeliyiz.Ama Hakem kim olursa olsun bizi bitirecek.
    Çıksınlar erkekçe oynasınlar ama yenilsinler hiç fark etmez..

Erkek gibi oynamakta neyi kast ettiğimi herkes anladı

Rezil olmayalım başka birşey istemiyorum,

Adam gibi pas atsnlar..

50 metre onunde boş alan varken, topu taca vurmasınlar..

30 metreye isabetli pas atsınlar..

Başka birşey istemiyorum

Nereden
    İstanbul

Kusura bakmayın da siz Zokora'nın cezasının ineceğine cidden inanıyor musunuz?
    Benim fikrimi sorarsanız Alexi kilitleme olasılığı yüksek olduğu için DEVREDEN ÇIKARTILDI o sahte kırmızı kartla..

Nereden
    İstanbul

Yerimi zamanımı bilmiyorum ama gerçekten ama gerçekten, Bir futbolsever olarak, Yöneticiler tarafından her yıl dolandırılmaktan bıktım,

''''''''''''Oturmuş saat gibi işleyen bir takımın kadrosunu korumak için sadece ama sadece 5 milyon euro fazla para vererek en az 3 senesini daha kurtarabilecek ve bu 3 sene içinde en az ıkı kere daha şampiyonluk yaşayabilecek bir kadroyu korumayı tercih etmeyip

30 milyon euro harcayarak '' sıfırdan ve başarılı olup olmayacakları belli olmayan ve tanınmayan oyunculardan yenibir kadro kurmayı tercih etmenin bana mantıklı ve akıllı bir izahını yapacak var mı???

Aklıma gelen tek şey

'' yöneticilerin alacakları komısyonlar ''

'' Her yeni transfer, yeni gelir kaynağı demek''

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En alttaki seçenekler dışında mantıklı izah yok.

2. şık yöneticilerimizde zeka problemi olması

Yerimi zamanımı bilmiyorum ama gerçekten ama gerçekten, Bir futbolsever olarak, Yöneticiler tarafından her yıl dolandırılmaktan bıktım,

''''''''''''Oturmuş saat gibi işleyen bir takımın kadrosunu korumak için sadece ama sadece 5 milyon euro fazla para vererek en az 3 senesini daha kurtarabilecek ve bu 3 sene içinde en az ıkı kere daha şampiyonluk yaşayabilecek bir kadroyu korumayı tercih etmeyip

30 milyon euro harcayarak '' sıfırdan ve başarılı olup olmayacakları belli olmayan ve tanınmayan oyunculardan yenibir kadro kurmayı tercih etmenin bana mantıklı ve akıllı bir izahını yapacak var mı???

Aklıma gelen tek şey

İyi ki varsın TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklıma gelen tek şey

aramızdaki fark şu: ben bunu transferler yapılırken yazdım. mesela adriam alındığında çok büyük bir kazık yediğimizi ,bu paraya polonyadan bir takım satın alınabileceğini yazdım.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bekir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener'in kadrosu bizden üstün yazanlar ciddi mi?

Kaleciler konusunda sıkıntımız yok,en iyi 2 kaleci bizde.

Bizim defans 4lüsü Celu-Giray-Glo-Cech
    Fb'nin defans 4lüsü Gökhan-Bekir(Bilica)-Yobo-Ziegler.

Gökhan eski Gökhan değil ne kadar bizim çata hırs yapıcak olsa da Celu'ya değişmem Giray-Glo ikilisi ile Yobo-Bekir ikilisi arasında bi fark göremiyorum,Yobo iyi ama Beki bizim 2 stoperimizden de kötü.
    Ziegler Cech'e göre biraz daha iyi,ama Cech tam performans ile oynarsa fazla farkları yok.

Bizim orta ikili Zoko-Colman,Fener'in ise Cristian-Selçuk.
    Orta İkililer arasında dağlar kadar fark ile öndeyiz,karşılaştırılamayacak oyuncular.

İleri 4'lü Halil-Burak-Adrian-Volkan olur büyük ihtimalle.
    Fb'de ise Stoch,Alex,Bienvenu,Mehmet Topuz olur.
    Burak Bienvenu'ya göre daha üstün,daha tercih ediliy bi oyuncu.
    Son haftalarda form düşüklüğü yaşasa da Alex,Adrian'dan çok daha faydalı bir oyuncu,Fb'nin bizden tek üstün olduğu yer bu bölge.

Kanatlarda Mehmet Topuz-Stoch ikilisinin Volkan-Halil ikilisinden fazla farkı yok,Halil şampiyonlar ligi performasını sergilerse bizim ikili daha faydalı bile olabilir.

Sonuç olarak:

-------------------Volkan------------------
    Gökhan------Bekir---------Yobo------------Ziegler
    ----------Selçuk------------Cristian--------------
    Mehmet Top------------Alex----------------Stoch
    -----------------------Bienvenu----------------

Bu kadronun bizim kadromuzdan hiçbir şekilde üstün olduğu iddaa edilemez,futbol olarak da bizim gibi berbat oynuyorlar.
    Yapma birader. Defanstan sayalım: Gökhan her ne kadar formsuzda olsa adamın kalitesi ortada iyi oynarsa kullandığı kanadı bize dar eder. Yobo kaliteli bir defans. Bizim Giray ve Glo'dan 2 kat üstün. Ziegler ile Cech kıyaslanamaz. Ziegler ile adımız geçince forum ayağa kalkmıştı sırf feneve gitti diye adamın kalitesini tartışmak yersiz olur. Cristian özellikle uzaktan şutlarla her zaman zor anlar yaşatmıştır. Skorer katkısı var adamın. Zokora gibi katı defans değil adam.. Alex zaten takımın %75'i.. Stoch'un son maçına bakın başkada yorum yapmam. Geri kalan saymadığım isimler bizim kadromuzuna altında doğdurud. Ama Gökhan,Yobo,Ziegler,Cristian,Alex,Stoch kafadan 6 isim bizim takımdaki aynı mevkiide oynayan oyunculardan en az 2 gömlek üstün.

Bundan önceki haftalarda bir arkadaş gs ile kadromuzu kıyaslıyordu yok şu oyuncuları bizden kötü falan filan diye.. Ama adamlar tak tak attılar ezdiler geçtiler. Geçen sene ki gs ile bir tutabilir misin. Futbol konuşacaksan doğruları konuşacağız hisler ve duygularla hareket edip mantık dışı yorumlar atmaya gerek yok.. Fener maçı zor geçecektir. 3 ihtimalli bir maçtır. Yenebilirizde ama çok büyük bir baskı altında maç oynayacağız. Kim olsa etkilenir bu durumdan.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

ya kardeşım sürekli geçen yılki kadroyu bu yılla kıyaslama alışkanlığımız bitmeyecekmi?tamam hatalar oldu,yenılerı geldı.önümüze bakmayı öğrenemeyecekmıyız?

Nereden
    İstanbul

fenevin kadrosu gs den daha iyi bence. bazı mevkilerde bizden daha iyi oolduğu kesin kaldıkı bu maçın sonucunu kadro kalitesi belirlemez. geçen yıl bizim takım onlardan daha kaliteliydi ama yenildik. çünkü oyuncular ruhsuz ve inançsız oynadı bir iki sertlikte hemen tırstı. bu sene sahada sert bir takım istiyorum. sonuç önemli değil. gerekirse kafa göz girecek adamlar lazım. bu maçı nasıl olsa hakemle filan bir şekilde kazanacaklar. yalandan yere fahir play masalllarına gerek yok.

Nereden
    İstanbul

hatta trabzonspor bu maça can güvenliğim yok deyip çıkmamalı. madem devletin yasaları fenere uygulanmıyor oyuncuları yalandan yere kuduz köpeklerin önüne atmanın bir anlamı yok

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helvacı61
    Geçen yılki maç için tespitin doğru bence de. Ben maçtan önce kadrolarımızı düşünüp, fenev bizi kesinlikle yenemez diyordum ama iki takım ruhu arasında dağlar kadar fark var idi.
    Bu sene de aynısı olacak diye korkuyorum, üstelik kadromuz daha kötü ve oturmamış.

Tek ümidimiz, geçen yıl olduğu gibi Egemen misali bir oyuncumuzun sakatlanmayacağını düşünmemiz olabilir. Geçen yıl o sakatlık herşeyi altüst etmiş idi.

Bence TS, çok hırslı ama çok kontrollü ve sabırla oynayıp, fenevin tempo yaptıktan sonraki 10 dk. boşluğu değerlendirip gol atmalı. Sonra da aynı şeyi tekrarlamalı.

Her zaman eleştirdiğim gibi, kendi oyunumuzu oynamaya kalkmamalıyız, ortada tam bir takımımız yok, fenevi durdurup sonra da vurmayı denemeli.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Nereden
    Eskişehir

2 aydır avrupanın formda takımlarıyla maç yapıyoruz.fenerı g.sarayı cıddıye bıle almıyorum.şenol hocamızda soruşturma sürecınden dolayı lıgı ıplemıyor bıle.dıpnot:kadro kalıtesı en yüksek takımlar 1:Beşiktaş 2:Trabzonspordur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı FATİH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır avrupanın formda takımlarıyla maç yapıyoruz.fenerı g.sarayı cıddıye bıle almıyorum.şenol hocamızda soruşturma sürecınden dolayı lıgı ıplemıyor bıle.dıpnot:kadro kalıtesı en yüksek takımlar 1:Beşiktaş 2:Trabzonspordur.
    Kadro kalitemizin iyi olduğunu düşünmüyorum.

Nereden
    Eskişehir

o sızın düşüncenız.atanımız ve tutanımız tartışmasız ülkenın en ıyısı.diğer bölgelerde yetersızlıkler olsada, yoğun maç temposundan çıkacağımız önümüzdekı günlerde verımını artıracaktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro kalitemiz yüksek diyen arkadaşlar neye göre yükseltiyorlar bu çıtayı çok merak ediyorum...

Zokora , Colman , Tolga ve Burak dışında tam randıman alabildiğimiz bi oyuncu var mı ? Hatta Colman ve Burak'ı bile saymayalım... Hangi oyuncumuz sürekli dikiş tutturabiliyor ki ? Geçen sene takım oturmuştu Egemen , Jaja , Selçuk... Kim ne derse desin bu adamların gidişi resmen takımın bitişi oldu 3 mevkiininde kilit oyuncuları şu 3 oyuncu bu sezon kadromuzda olsaydı neler olurdu düşünebiliyormusunuz ? Alınacak sadece adam akıllı bir sol bek birde Burak'ın yanına bir forvet takır takır top oynardık...

fb,bjk,gs bu 3 takımlada kadromuzu kıyaslayın hepsinin kadro kalitesi , mücadele gücü bizden yüksek şimdi birazdan alıntılar gelir takımı küçük görüyosunuz bilmem ne diye ama olaya objektif olarak bakın kadro derinliği diye bişey yok ilk 11'de ki oyuncularımızın yerini dolduracak isim yok...

Bu sezon ligden pek bir beklentim yok zaten öyle yada böyle bizleri futboldan çok güzel soğuttular fenerbahçe ile oynayacağımız maçlar dışında her hangi bir maçı takip etmeyi düşünmüyorum çünkü inanın insan izleyince heyecanlanmıyor bile... Bu sezon UEFA'da umarım beklentileri gerçekleştirir hatta üzerine çıkarız zaten seneye büyük ihtimalle Şenol Güneş bırakacaktır ondan sonra ne olacağı meçhul...

Umarım Trabzonspor'umuzu güzel günler bekliyordur... Biz yine üzerimize düşeni yapıp koşulsuz şartsız destek olacağız çünkü bu klübün sahibi ne o formayı giyen oyuncular , ne o koltuklarda oturan yöneticilerdir...

Bu klübün sahibi ebedi olan bu cefakar taraftarıdır... Herkese hayırlı geceler olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı FATİH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardeşım sürekli geçen yılki kadroyu bu yılla kıyaslama alışkanlığımız bitmeyecekmi?tamam hatalar oldu,yenılerı geldı.önümüze bakmayı öğrenemeyecekmıyız?
    Umut ve Ümit bizler gibi ınsanların hayata tutunma nedenleridir.

Insanların bu değerlerini çalarsanız toplumlar amaçsız ve hedefsiz kitleler haline gelir, Butun dinlerin ana ilkeleir de budur zaten,

bakın size bir atasözü

İflas etmiş bir adam için teselli atasözü

'' Allah bir kapıyı kapatır, başka bir kapıyı açar ''

Bitmiş, herşeyini kaybetmişbir adama bile umut verebiliyoruz..

Dolayısyla , Eskiyi unutmak ve yenisine sarılmak lazım felsefesi de bunun ta kendisidir..

Ama eskiden ders almadan ve her defasında eskı hataları tekrarlayanların olduğu gerçeği varken..

Dolayısıyla bana her defasında

BAŞARILIYI TERKEDİP, KUMAR OYNAYARAK YENİDEN UMUT POHPOHLANMASINA ALKIŞ VE TARAF OLMAM İSTENMESİNEDİR TEPKİM..

taraftarlık zaten bu değil mi??

Sorma ve sadece alkışla..

Böyle mi olalım..

Geçmişe mazi, şey yapılmışa niyazı hikayesi yani öyle mi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)