Sayfa 83 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83
Toplam 2074 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,074 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | Trabzonspor 1 - 2 Gençlerbirliði

Nereden
    Ankara

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þampiyonlar liginden dolayý çok fazla kayýp yaþayacaðýmýzý bekliyordum ama bunun sonunda ve peþisýra geleceðini düþünmemiþtim, demek ki takým dayandý dayandý sonunda iflas etti...
    özellikle yediðimiz ilk golün evlere þenlik olduðunu düþünüyorum , hurþut orta yapýyor ortaya kafa vuran soner zýplýyor ve havada topu nerdeyse nereye vuracaðýný düþünüp tolganýn saðýna býrakýyor...bu kadar kolay topa vurdurulur mu!!! mental olarak bittiðimizin göstergesi... inþallah en kýsa sürede toparlanýrýz..
    Birde þu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruþunu yapýyor.Onunla ayný mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncularýn benzer pozisyonlarda cezasahasý içinde olduklarýný gören var mý, ya da bu vuruþlarý yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapýlan ortalarda izleyin saydýðým 3 oyuncu da ceza sahasýnýn 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

þu oynamadan yýllýk 1 milyon euro verdiðimiz müthiþ orta sahamýz gs den selçuk a misilleme olarak aldýðýmýz barýþýmýz özbekimiz nerde...boya badana ya devam mý ediyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þampiyonluk mücadelesi veren bir takým kendi evinde üst üste 3 maç kaybediyorsa problemi kendi içinde aramalý. Beþiktaþ maçý ve Gençlerbirliði maçýnýn son 20 dakikasý hariç futbol adýna sahaya bir þey koyamadýk. Direkten dönen toplar ya da bjk maçýndaki gibi verilmeyen gole sýðýnmamamýz bunlara bakmamamýz gerekir.

Açýk oynayan takýmlara karþý daha rahat oynuyoruz. Fakat kapalý oynayan takýmlara karþý büyük sýkýntý yaþýyoruz. Gs ve Gb bize karþý bizim devler liginde oynadýðýmýz gibi oynadý. Topun arkasýna geçtiler,boþ alan býrakmadýlar öyle ya da böyle bir þekilde goller buldular.

Kapanan takýmlarýn üzerine gittiðimizde arkada büyük açýklar veriyoruz. Bunun bana göre iki sebebi var.Ýlki savunmayý organize edecek bir liderin olmamasý, ikincisi ise her ne kadar savunmaya yardýma gelmeye çalýþsalar da Halil,Burak,Alanzinho(Adrian) ve Volkan(Henrique) nin bu anlamda zayýf kalmasýdýr. Serkan'ýn ileriye tüm iyi niyetiyle (her ne kadar yeteneði eksik kalsa bile) destek verme çabasý savunmamýzý aksatan diðer bir etken. Elimizdeki gücü iyi bilirsek bu sýkýntýlardan kolay kurtulabiliriz diye düþünüyorum.

Mevcut kadroda daha iyi bir savunma bloðu kuramayýz. Oyun sistemimiz ile savunma yönümüzü güçlendirebiliriz. Kazanmak içinde kesinlikle kanat özelliði olan oyuncularla oynamalýyýz. Henrique ve Halil'den kanat oyuncusu yaratma giriþimleri bize karþý açýk oynayan takýmlarda iþ görür ama baský kurmamýz gereken maçlarda rüyadan öteye geçmez. Sað kanatta Volkan'ý sol kanatta ise Alanzinho ya da Eren'i kullanmamýz gerekiyor artýk. Ýleri uçta ise en çok aradýðýmýz oyuncu ise bana göre Vittek.

Diðer bir sýkýntýmýz ise hücum çeþitliliðimiz. Sadece derinlemesine toplarla gol arýyoruz. Kanat organizasyonu yok, duran toplardan bir ümit yok, kornerlerimiz ön direðe zor yetiþiyor, derinlemesine gitme çabamýz ise sadece Colman, Adrian ve bir nebze de Alanzinho'nun ara paslarýna bakýyor.

Eldeki kadro ortada. Bu kadrodan geçen seneki performansý beklemememiz gerekir. Rakiplerimiz ciddi manada güçlenirken biz güç kaybettik.Özellikle gs ve bjk nin kadrolarý bizden daha iyi. Biz gidenlerin yerini dolduramadýk. Þenol Güneþ'in yeteneklerine þampiyonlar ligi heyecaný eklenince Avrupa'da ciddi iþler yaptýk. Yukarýda bahsettiklerime, yoðun maç trafiði, þike olaylarý ve hocamýzýn rotasyon yap(a)mamasý eklenince mevcut durum ortaya çýktý.

Sapara,Brozek kardeþler, Henrique,Adrian,Eren,Sercan takýma katký mý saðlayacaklar yoksa soru iþareti olarak aklýmýzýn bir köþesinde mi duracak? Onur ne zaman sözleþme imzalayacak? Yoksa Onur'u da Selçuk,Egemen gibi elimizden mi kaçýracaðýz? Devre arasýnda büyük paralarla iþe yaramayan oyuncular mý alýnacak, Celutska gibi yeteneði olan ya da Zokora gibi tartýþýlmayacak oyuncular mý alýnacak? Bunlar da yönetimin iþi. Artýk bir zahmette menejerlerden kurtulun.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

ben barýþýn alýndýðý gün bizim çöküþümüz demiþtim..neden mi gs tarihinin en kötü dönemini barýþlý sarplý orta saha ile yaþadý sarp nerde barýþ nerde bizdeki vizyon bu kadar iþte inanýn bank asyadan o paraya 3 ön libero alýnýrdý..yazýklar olsun..

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer maç için analiz yapýlacaksa Teknik analiz yapýlacaksa Çok iyi oynadýk,
    2 top direkten döndü.
    Kalecimiz þu an formsuz
    Her maçta ilk gelen atakta gol yiyoruz.
    Bu ve buna benzer bir sürü yorum yaparak maçlarý analiz edebiliriz.
    Þenol Güneþi eleþtirip Hiç bir zaman takýmýn baþýna geldiðinde Transfer konusunda elini taþýn altýna sokup transfer yaptýrmadýðýný hep eldeki kadro ile iadere etmenin yollarýný aradýðýný,yönetim ne yaparsa kabulümdür anlayýþý ile gittiðini,Gençlere hiç þans vermeyip sürekli ayný kadro ile mücadele ettiðinden bashedebiliriz.
    Trabzonsporun Yönetiminde Bunlardan önce ve sonrasýda dahil Fatih Tekke gittiðinden beridir adam gibi golcü alýnmadýðýndan Trabzonsporda yaklaþýk 5-6 senedir hep tek adama muhtaç olup tek adamdan gol atmayý bekleyen bir kadro Kuran Yönetimlerin hatalarýndan bahsederek Ýþin içindede sýyrýlabiliriz.
    Yönetim Ýstifa
    Þenol Ýstifa
    X oyuncu defol
    y oyuncunun ne iþi var
    z oyuncunun boyu kýsa türünden bir sürü eleþtiri yapýp onlarýda yuhlayabiliriz.Yýllarca yaptýk ama baþarýlý olmadý.Daha geçen sene Buraký yuhladýk.
    Þelçuk un önünü kesip hesap sorduk gidince kýzdýk.
    Tüm bunlar bir yana Þu an Trabzonsporda en büyük sorun Kötü yönetilme sorunudur.
    Trabzonsporun Þampiyonluðu çalýnmýþ Nerdeyse Tek suçlu Trabzonspor ilan edilecek þampiyonluðumzun alýnmasý için hiç bir giriþim yok.
    Fenerasyon Baþkaný FB li ile görüþme yapýyor FB lehine kararlar adlýrýyorlar buda telefon görüþmesi olarak ortalýða saçýlýyor ve bizden Çýt yok,
    Bizim Fenerasyonu tehdit etmemiz gerekirken onlar bizimkileri tehdit edip sessiz kalmalarýný saðlýyor.
    Þike ile ilgili yasa peþinde koþanlara Ýmza veriyoruz.
    PLAY OF diye saçma sapan bir sistem geliyor bir kulüp mahkemeye verse iptal edilebilecek bir sistem ama Biz dahil kimsenin sesi çýkmýyor Ondan sonra aðlýyoruz 40 günde 22 maç yaptýk diye.
    Þike yapan takýmýn düþürülmesi gereken ligde fenerasyon Bu kararý lig sonuna býraktým diyor Tamam abi diyoruz.
    Þimdi Türk Futbolunu bitirme adýna Küme düþme kalksýn demeye baþladýlar biz yine Tamam abi diyeceðiz.FB bu ülkenin bir deðeri 104 yýllýk çýnar diyeceðiz.
    Medya hergün bizi eleþtirecek Þampiyonlar liginde yok sayacak 15-16 yýlda ilk katýldýðý Þampiyonlar liginde Gruptan avrupaya devam eden takýmý tek malubiyeti olan takýmý yok sayacak baþarýsýz sayacak bizden Çýt yok.
    Ulusal medyada her gün ne haberler çýkacak kimseden Taka gazetesi haber yapýnca büyük ceza kimseden ses yok.
    Hakemler bizi hemen hemen her maçta biçecek ses yok .
    Þimdi Tüm bu olumsuzluklara raðmen
    Bursa Maçýnda Ofsaytan gol yiyoruz 2 puan gidiyor
    Mersin maçýnda el verilmiyor korner veriliyor gol yiyoruz 2 puan gidiyor
    BJK maçýnda golümüz verilmiyor penaltý tartýþmalý 1 ila 3 puan güme gidiyor
    GS maçýnda haksýz kýrmýzý kart 1-3 puan arasý güme giden puan
    en az hakemlerle 5-8 arasý puan kaybediyoruz rakipler hakemlerle kazanýp bize 10 puan fark atýyor zirveden uzaklaþýyoruz biz Þu an kelle istiyoruz.
    Diyelimki Þenol Güneþi Kovduk oyunculardýnda yarýsýný kovduk ne deðiþecek.Takým Küme düþme hattýnýn tam içine girecek.
    Trabzonsporun BANA GÖRE ÞU AN SORUNU YA YÖNETÝM ÇIKACAK ORTALIÐI AYAÐA KALDIRIP HAKKINI ARAYACAK,GEREKLÝ YERLERE DAVLAR AÇIP BU ANLAMSIZ LÝGÝ NOKTALACAK.
    YAPAMIYORLARSA YADA BU ÝÞÝ YAPABÝLECEK YÖNETÝM SEÇECEÐÝZ
    Cafer52 yazýlarý uzun görünüyor ama mutlaka okunmasý gerekiyor,yine harika tespitler,üþenmeyin okuyun can lar.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

cafer 52 ye katýlmakla beraber hasan algan ýn altyapý vurgusu,mahmut 61 in yönetimin mal varlýðýnýn araþtýrýlmasý gerektiði önemli ve bence sahadaki futboldan ziyade baþlýca çözümlenmesi gereken problemlerimiz.
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

maxim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Polyanna : Trabzonspor ligde deplasmanda kaybetmeyen tek takým.
    Bir lokma ekmeðe,Bir yudum su içmeye,
    Yine de þükretmeye, Razýysan gel benimle..

Ömer Faruk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Adriandan daha büyük bir kazýk var.Volkan Þen.Bursaya Helal Olsun..Ama iþte Volkan yerli,Edriyin Polonyalý!
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Sapara sýradan bir lig maçýnda bile oynayamayacak durumdaysa sezon sonunu nasýl görecek bu takým bilmiyorum.

Yüzlerini unuttuðumuz yerlileri saymýyorum bile...
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

cafer abinin yazýsý güzeldi ama abi bunu yapacak yönetim bizde yok veya varda yemiyor.....

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Netice=Büyük bir hayal kýrýklýðý ...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Ýngiltere

baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

benim için maçýn özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliþtirdiði ataðý sað bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karþýlamýþ olmasýdýr. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazýrlayacaklarýna serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamýza kadar adam kovalýyorlar!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý golasaliyim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim için maçýn özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliþtirdiði ataðý sað bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karþýlamýþ olmasýdýr. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazýrlayacaklarýna serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamýza kadar adam kovalýyorlar!
    Serkanýn yeteneklerinin kýsýtlý olduðu belli ama sezarýn hakký sezara,takýmdaki en çok koþan ve birþeyler yapmak için yýrtýnan belkide tek isim maalesef..
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Ertan OKUMUÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serkanýn yeteneklerinin kýsýtlý olduðu belli ama sezarýn hakký sezara,takýmdaki en çok koþan ve birþeyler yapmak için yýrtýnan belkide tek isim maalesef..
    o zaman aymaný hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alýp çizgiye kadar koþup orta yapamýyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kýymeti yok gözümde
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý golasaliyim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o zaman aymaný hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alýp çizgiye kadar koþup orta yapamýyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kýymeti yok gözümde
    Çok haklýsýnýz..
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    42

Alýntý admiral99 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.
    Bugün baþkan onu diyebiliyorsa, istifasýný basmalý. Basmýyorsa onursuz bir adamdýr. O baþkan Aziz Yýldýrým'ýn taþöreni olduðu için imza atmadý mý kulüpler birliðinin kararýna... Baþkan bu iþleri býrakmalý kendi çýkarý hiçbir zaman takýmýn önüne geçmemeli. Geçiyorsa o kiþi baþkanlýk yapamazzz.

Mustafa Yýlmaz.20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birde þu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruþunu yapýyor.Onunla ayný mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncularýn benzer pozisyonlarda cezasahasý içinde olduklarýný gören var mý, ya da bu vuruþlarý yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapýlan ortalarda izleyin saydýðým 3 oyuncu da ceza sahasýnýn 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler
    Bu eleþtirinin oyuncularla hiçbir alakasý yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasýna girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanýnda ceza sahasý içine çok giriyorlardý ve golleri de vardý.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Ankara

Alýntý Mustafa Yýlmaz.20 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu eleþtirinin oyuncularla hiçbir alakasý yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasýna girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanýnda ceza sahasý içine çok giriyorlardý ve golleri de vardý.
    Girse de atamaz bunlar genç kardeþim, gerçekleri görmek lazým.Hoca ceza sahasýna girerseniz siz keserim mi diyor ki, tek adamla gol arýyoruz sürekli...Bütün futbolcularýmýz ceza sahasý içerisinde pýsýrýklaþýp, sorumluluðu tek bir kiþiye býrakýyorlar.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Takýmýn yürüyecek hali yok. Ýsterse 60 maç yapalým bu takým düþük olamaz bir takým. Tempomuz, pas hýzýmýz falan feci derecede kötü. Yanlýþ mý antrenman yapýyorlar ne yapýyorlar anlamadým. Cech olsun Celutska olsun adamlar ilk geldiklerinde daha diriydi.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Thug! - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Bu saatten sonra yapacak bir sey yok. Yeniden yapilanma sart.
    ”If you would take a man’s life, you owe it to him to look into his eyes and hear his final words. And if you cannot bear to do that… then perhaps the man does not deserve to die.”
    [Winter Ýs Coming...]-Eddard Stark-

Ahmet Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Ahhh Jaja osaydý.. (!)
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazýlýr!

Nereden
    Trabzon

Yazýk oldu, çevirebileceðimiz maçý çeviremedik. Direkte patlayan toplar da canýmýzý yakmaya devam ediyor.

Ender Kuyumcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    46

trabzonspor'lu oyuncular bu sene kaldýramayacaklarý bir yükün altýna girmak zorunda kaldýlar. bu yoðun maç temposuna ne fiziksel ne de zihinsel olarak hazýrlardý. yetenek olarak da geçen senenin çok altýnda olan takým, bütün bunlar birleþince kötü sonuçlar almaya devam ediyor.bu gayet normal. devre arasýna kadar yapacak birþey yok. yeni transferlerle takým güçlendirilirse ikinci yarýda daha baþarýlý bir takým seyredebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)