Sayfa 83 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83
Toplam 2074 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,074 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | Trabzonspor 1 - 2 Gençlerbirliği

Nereden
    Ankara

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonlar liginden dolayı çok fazla kayıp yaşayacağımızı bekliyordum ama bunun sonunda ve peşisıra geleceğini düşünmemiştim, demek ki takım dayandı dayandı sonunda iflas etti...
    özellikle yediğimiz ilk golün evlere şenlik olduğunu düşünüyorum , hurşut orta yapıyor ortaya kafa vuran soner zıplıyor ve havada topu nerdeyse nereye vuracağını düşünüp tolganın sağına bırakıyor...bu kadar kolay topa vurdurulur mu!!! mental olarak bittiğimizin göstergesi... inşallah en kısa sürede toparlanırız..
    Birde şu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruşunu yapıyor.Onunla aynı mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncuların benzer pozisyonlarda cezasahası içinde olduklarını gören var mı, ya da bu vuruşları yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapılan ortalarda izleyin saydığım 3 oyuncu da ceza sahasının 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

şu oynamadan yıllık 1 milyon euro verdiğimiz müthiş orta sahamız gs den selçuk a misilleme olarak aldığımız barışımız özbekimiz nerde...boya badana ya devam mı ediyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk mücadelesi veren bir takım kendi evinde üst üste 3 maç kaybediyorsa problemi kendi içinde aramalı. Beşiktaş maçı ve Gençlerbirliği maçının son 20 dakikası hariç futbol adına sahaya bir şey koyamadık. Direkten dönen toplar ya da bjk maçındaki gibi verilmeyen gole sığınmamamız bunlara bakmamamız gerekir.

Açık oynayan takımlara karşı daha rahat oynuyoruz. Fakat kapalı oynayan takımlara karşı büyük sıkıntı yaşıyoruz. Gs ve Gb bize karşı bizim devler liginde oynadığımız gibi oynadı. Topun arkasına geçtiler,boş alan bırakmadılar öyle ya da böyle bir şekilde goller buldular.

Kapanan takımların üzerine gittiğimizde arkada büyük açıklar veriyoruz. Bunun bana göre iki sebebi var.İlki savunmayı organize edecek bir liderin olmaması, ikincisi ise her ne kadar savunmaya yardıma gelmeye çalışsalar da Halil,Burak,Alanzinho(Adrian) ve Volkan(Henrique) nin bu anlamda zayıf kalmasıdır. Serkan'ın ileriye tüm iyi niyetiyle (her ne kadar yeteneği eksik kalsa bile) destek verme çabası savunmamızı aksatan diğer bir etken. Elimizdeki gücü iyi bilirsek bu sıkıntılardan kolay kurtulabiliriz diye düşünüyorum.

Mevcut kadroda daha iyi bir savunma bloğu kuramayız. Oyun sistemimiz ile savunma yönümüzü güçlendirebiliriz. Kazanmak içinde kesinlikle kanat özelliği olan oyuncularla oynamalıyız. Henrique ve Halil'den kanat oyuncusu yaratma girişimleri bize karşı açık oynayan takımlarda iş görür ama baskı kurmamız gereken maçlarda rüyadan öteye geçmez. Sağ kanatta Volkan'ı sol kanatta ise Alanzinho ya da Eren'i kullanmamız gerekiyor artık. İleri uçta ise en çok aradığımız oyuncu ise bana göre Vittek.

Diğer bir sıkıntımız ise hücum çeşitliliğimiz. Sadece derinlemesine toplarla gol arıyoruz. Kanat organizasyonu yok, duran toplardan bir ümit yok, kornerlerimiz ön direğe zor yetişiyor, derinlemesine gitme çabamız ise sadece Colman, Adrian ve bir nebze de Alanzinho'nun ara paslarına bakıyor.

Eldeki kadro ortada. Bu kadrodan geçen seneki performansı beklemememiz gerekir. Rakiplerimiz ciddi manada güçlenirken biz güç kaybettik.Özellikle gs ve bjk nin kadroları bizden daha iyi. Biz gidenlerin yerini dolduramadık. Şenol Güneş'in yeteneklerine şampiyonlar ligi heyecanı eklenince Avrupa'da ciddi işler yaptık. Yukarıda bahsettiklerime, yoğun maç trafiği, şike olayları ve hocamızın rotasyon yap(a)maması eklenince mevcut durum ortaya çıktı.

Sapara,Brozek kardeşler, Henrique,Adrian,Eren,Sercan takıma katkı mı sağlayacaklar yoksa soru işareti olarak aklımızın bir köşesinde mi duracak? Onur ne zaman sözleşme imzalayacak? Yoksa Onur'u da Selçuk,Egemen gibi elimizden mi kaçıracağız? Devre arasında büyük paralarla işe yaramayan oyuncular mı alınacak, Celutska gibi yeteneği olan ya da Zokora gibi tartışılmayacak oyuncular mı alınacak? Bunlar da yönetimin işi. Artık bir zahmette menejerlerden kurtulun.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

ben barışın alındığı gün bizim çöküşümüz demiştim..neden mi gs tarihinin en kötü dönemini barışlı sarplı orta saha ile yaşadı sarp nerde barış nerde bizdeki vizyon bu kadar işte inanın bank asyadan o paraya 3 ön libero alınırdı..yazıklar olsun..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer maç için analiz yapılacaksa Teknik analiz yapılacaksa Çok iyi oynadık,
    2 top direkten döndü.
    Kalecimiz şu an formsuz
    Her maçta ilk gelen atakta gol yiyoruz.
    Bu ve buna benzer bir sürü yorum yaparak maçları analiz edebiliriz.
    Şenol Güneşi eleştirip Hiç bir zaman takımın başına geldiğinde Transfer konusunda elini taşın altına sokup transfer yaptırmadığını hep eldeki kadro ile iadere etmenin yollarını aradığını,yönetim ne yaparsa kabulümdür anlayışı ile gittiğini,Gençlere hiç şans vermeyip sürekli aynı kadro ile mücadele ettiğinden bashedebiliriz.
    Trabzonsporun Yönetiminde Bunlardan önce ve sonrasıda dahil Fatih Tekke gittiğinden beridir adam gibi golcü alınmadığından Trabzonsporda yaklaşık 5-6 senedir hep tek adama muhtaç olup tek adamdan gol atmayı bekleyen bir kadro Kuran Yönetimlerin hatalarından bahsederek İşin içindede sıyrılabiliriz.
    Yönetim İstifa
    Şenol İstifa
    X oyuncu defol
    y oyuncunun ne işi var
    z oyuncunun boyu kısa türünden bir sürü eleştiri yapıp onlarıda yuhlayabiliriz.Yıllarca yaptık ama başarılı olmadı.Daha geçen sene Burakı yuhladık.
    Şelçuk un önünü kesip hesap sorduk gidince kızdık.
    Tüm bunlar bir yana Şu an Trabzonsporda en büyük sorun Kötü yönetilme sorunudur.
    Trabzonsporun Şampiyonluğu çalınmış Nerdeyse Tek suçlu Trabzonspor ilan edilecek şampiyonluğumzun alınması için hiç bir girişim yok.
    Fenerasyon Başkanı FB li ile görüşme yapıyor FB lehine kararlar adlırıyorlar buda telefon görüşmesi olarak ortalığa saçılıyor ve bizden Çıt yok,
    Bizim Fenerasyonu tehdit etmemiz gerekirken onlar bizimkileri tehdit edip sessiz kalmalarını sağlıyor.
    Şike ile ilgili yasa peşinde koşanlara İmza veriyoruz.
    PLAY OF diye saçma sapan bir sistem geliyor bir kulüp mahkemeye verse iptal edilebilecek bir sistem ama Biz dahil kimsenin sesi çıkmıyor Ondan sonra ağlıyoruz 40 günde 22 maç yaptık diye.
    Şike yapan takımın düşürülmesi gereken ligde fenerasyon Bu kararı lig sonuna bıraktım diyor Tamam abi diyoruz.
    Şimdi Türk Futbolunu bitirme adına Küme düşme kalksın demeye başladılar biz yine Tamam abi diyeceğiz.FB bu ülkenin bir değeri 104 yıllık çınar diyeceğiz.
    Medya hergün bizi eleştirecek Şampiyonlar liginde yok sayacak 15-16 yılda ilk katıldığı Şampiyonlar liginde Gruptan avrupaya devam eden takımı tek malubiyeti olan takımı yok sayacak başarısız sayacak bizden Çıt yok.
    Ulusal medyada her gün ne haberler çıkacak kimseden Taka gazetesi haber yapınca büyük ceza kimseden ses yok.
    Hakemler bizi hemen hemen her maçta biçecek ses yok .
    Şimdi Tüm bu olumsuzluklara rağmen
    Bursa Maçında Ofsaytan gol yiyoruz 2 puan gidiyor
    Mersin maçında el verilmiyor korner veriliyor gol yiyoruz 2 puan gidiyor
    BJK maçında golümüz verilmiyor penaltı tartışmalı 1 ila 3 puan güme gidiyor
    GS maçında haksız kırmızı kart 1-3 puan arası güme giden puan
    en az hakemlerle 5-8 arası puan kaybediyoruz rakipler hakemlerle kazanıp bize 10 puan fark atıyor zirveden uzaklaşıyoruz biz Şu an kelle istiyoruz.
    Diyelimki Şenol Güneşi Kovduk oyunculardında yarısını kovduk ne değişecek.Takım Küme düşme hattının tam içine girecek.
    Trabzonsporun BANA GÖRE ŞU AN SORUNU YA YÖNETİM ÇIKACAK ORTALIĞI AYAĞA KALDIRIP HAKKINI ARAYACAK,GEREKLİ YERLERE DAVLAR AÇIP BU ANLAMSIZ LİGİ NOKTALACAK.
    YAPAMIYORLARSA YADA BU İŞİ YAPABİLECEK YÖNETİM SEÇECEĞİZ
    Cafer52 yazıları uzun görünüyor ama mutlaka okunması gerekiyor,yine harika tespitler,üşenmeyin okuyun can lar.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer 52 ye katılmakla beraber hasan algan ın altyapı vurgusu,mahmut 61 in yönetimin mal varlığının araştırılması gerektiği önemli ve bence sahadaki futboldan ziyade başlıca çözümlenmesi gereken problemlerimiz.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Polyanna : Trabzonspor ligde deplasmanda kaybetmeyen tek takım.
    Bir lokma ekmeğe,Bir yudum su içmeye,
    Yine de şükretmeye, Razıysan gel benimle..

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adriandan daha büyük bir kazık var.Volkan Şen.Bursaya Helal Olsun..Ama işte Volkan yerli,Edriyin Polonyalı!
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    İstanbul

Sapara sıradan bir lig maçında bile oynayamayacak durumdaysa sezon sonunu nasıl görecek bu takım bilmiyorum.

Yüzlerini unuttuğumuz yerlileri saymıyorum bile...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cafer abinin yazısı güzeldi ama abi bunu yapacak yönetim bizde yok veya varda yemiyor.....

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Netice=Büyük bir hayal kırıklığı ...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    İngiltere

baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim için maçın özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliştirdiği atağı sağ bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karşılamış olmasıdır. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazırlayacaklarına serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamıza kadar adam kovalıyorlar!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim için maçın özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliştirdiği atağı sağ bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karşılamış olmasıdır. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazırlayacaklarına serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamıza kadar adam kovalıyorlar!
    Serkanın yeteneklerinin kısıtlı olduğu belli ama sezarın hakkı sezara,takımdaki en çok koşan ve birşeyler yapmak için yırtınan belkide tek isim maalesef..
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan OKUMUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkanın yeteneklerinin kısıtlı olduğu belli ama sezarın hakkı sezara,takımdaki en çok koşan ve birşeyler yapmak için yırtınan belkide tek isim maalesef..
    o zaman aymanı hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alıp çizgiye kadar koşup orta yapamıyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kıymeti yok gözümde
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman aymanı hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alıp çizgiye kadar koşup orta yapamıyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kıymeti yok gözümde
    Çok haklısınız..
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı admiral99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.
    Bugün başkan onu diyebiliyorsa, istifasını basmalı. Basmıyorsa onursuz bir adamdır. O başkan Aziz Yıldırım'ın taşöreni olduğu için imza atmadı mı kulüpler birliğinin kararına... Başkan bu işleri bırakmalı kendi çıkarı hiçbir zaman takımın önüne geçmemeli. Geçiyorsa o kişi başkanlık yapamazzz.

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde şu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruşunu yapıyor.Onunla aynı mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncuların benzer pozisyonlarda cezasahası içinde olduklarını gören var mı, ya da bu vuruşları yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapılan ortalarda izleyin saydığım 3 oyuncu da ceza sahasının 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler
    Bu eleştirinin oyuncularla hiçbir alakası yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasına girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanında ceza sahası içine çok giriyorlardı ve golleri de vardı.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eleştirinin oyuncularla hiçbir alakası yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasına girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanında ceza sahası içine çok giriyorlardı ve golleri de vardı.
    Girse de atamaz bunlar genç kardeşim, gerçekleri görmek lazım.Hoca ceza sahasına girerseniz siz keserim mi diyor ki, tek adamla gol arıyoruz sürekli...Bütün futbolcularımız ceza sahası içerisinde pısırıklaşıp, sorumluluğu tek bir kişiye bırakıyorlar.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın yürüyecek hali yok. İsterse 60 maç yapalım bu takım düşük olamaz bir takım. Tempomuz, pas hızımız falan feci derecede kötü. Yanlış mı antrenman yapıyorlar ne yapıyorlar anlamadım. Cech olsun Celutska olsun adamlar ilk geldiklerinde daha diriydi.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Thug! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bu saatten sonra yapacak bir sey yok. Yeniden yapilanma sart.
    ”If you would take a man’s life, you owe it to him to look into his eyes and hear his final words. And if you cannot bear to do that… then perhaps the man does not deserve to die.”
    [Winter İs Coming...]-Eddard Stark-

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ahhh Jaja osaydı.. (!)
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Nereden
    Trabzon

Yazık oldu, çevirebileceğimiz maçı çeviremedik. Direkte patlayan toplar da canımızı yakmaya devam ediyor.

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

trabzonspor'lu oyuncular bu sene kaldıramayacakları bir yükün altına girmak zorunda kaldılar. bu yoğun maç temposuna ne fiziksel ne de zihinsel olarak hazırlardı. yetenek olarak da geçen senenin çok altında olan takım, bütün bunlar birleşince kötü sonuçlar almaya devam ediyor.bu gayet normal. devre arasına kadar yapacak birşey yok. yeni transferlerle takım güçlendirilirse ikinci yarıda daha başarılı bir takım seyredebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)