Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi çiçeksiniz?

 1. #1
  FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  Almanya
  Yaş
  40
  Mesajlar
  4,220

  Standart

  1 Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Sari gentiyan.
  Sicak yazi simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dag çayirlarinda yetisir. Karaktere gizem katmaktadir. Içe kapaniklik ve suskunlugun nedeni basit bir çekingenlik de olabilir. Bu simgede dogan insan inatla amaçlarina ulasir. Soguk havalarda sagligina dikkat etmelidir.

  11 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Deve dikeni.
  O hiç kimsenin dikkatini çekmez. Bu nedenle o sürekli kendi kendiyle ugrasir. Bu karakteri deve dikeninin gerçek kisiliginin saklanmasina neden olur ve insanlar onun bir önemli özelligini iyi kalpliligini fark etmezler. O iyi bir dosttur ve ailesine düskündür. Çok çaliskandir. Verilen bütün isleri yerine getirir. Ama çok çalismak bir yana sagligina dikkat edip, dinlenmesini de bilmelidir. Bu insanlarda hipertansiyon görülebilir.

  21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ölmez çiçek.
  Bu insan ciddi birisidir. Modayi yakindan takip eder. Çekiciligi ile etrafindakileri kiskandirabilir. Enerji dolu oldugu için zorluklarla basa çikabilir ve kötü niyetli insanlarla savasip onlari yenebilir.  1 Subat - 10 Subat tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ökse otu.
  Bu isaretin bayani asiri merakli ve hafif hareketleri ile dikkat çeker. Insanlari bastan çikarmak onlar için en basit istir. Bu isaret altinda dogan erkekler spor, vücut gelistirme, karate, tenisle ugrasarak popülariteye ulasirlar. Ayrica, bu insanlar sporla ugrastiklari için saglikli olur ve kolay hastalanmazlar.

  11 Subat - 19 Subat tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Güzelavratotu.
  Bu isarette dogan kadinlar gerçek güzeldirler. Ayni zamanda ciddiyetlerini korurlar. Onlara yaklasmak kolay bir is sayilmaz. Erkekler yakisikli olmasalar da usanmadan çalisirlar. Bu sekilde amaçlarina ulasmasini da iyi bilirler.

  20 Subat - 28 Subat tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Küstümotu (mimoza).
  Bu insanlar hassasiyetleri ile digerlerinden seçilirler. Mimoza insani yaptigi is degerini bulamazsa gerçekten aci çeker. Bu insan ona verilen isi neyin pahasina olursa olsun yerine getirir. Bu yolda gerekirse kendi sagligini feda eder. Ama sonuç olarak da bir degerlendirme, bir aferin duyma ihtiyaci hisseder. Kalp krizi ve ülser kaçinilmaz hastaliklardandir.  1 Mart - 10 Mart tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Hashas.
  Onun güzelligi herkesi büyüler. Bu insanin agina yakalanmak kolay, ordan çikmak oldukça zordur. Onun yolu çok engebelidir. Hashas insani kendi güçlerine inanmalidir, ancak bu sekilde basarili olur. Et yemeklerinden uzak durmasi tavsiye edilir. Sebzeler onun için vitamin kaynagi ve iyi moral deposudur

  11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Zambak.
  Zarif bir insandir. Zambak bir ay çiçegi oldugu için, sirlari ancak yarim ay oldugu zaman ortaya çikar. Her seye ragmen Zambak nasil mutlu olacagini iyi bilir.

  21 Mart - 31 Mart tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Yüksükotu.
  Bu isaretin sari ve solgun çiçeklerine ragmen, bu isareti tasiyan insanlar kararli bir kisilige sahiptirler. Kafalari bir makine kadar hizli ve dakik çalisir. Yasamin en zor dönemlerinde bile hizli bir çözüm bulmak onlar için zor degildir. Hiçbir zaman kendilerini kaybetmezler. Bir az sinirlidirler. Bas agrilari çekebilirler.  1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Manolya.
  Dürüsttür, her zaman birinci olma istegi en belirgin özelligidir. Sosyal iliskilerinde basarili sayilmaz. Çünkü insanlarin tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.

  11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ortanca.
  O iyi kalplidir, cömerttir. Bazen fazla iyi davranir, elinde ne varsa hepsini çevresindekilere vermeye çalisir. Bu huyu bazen yakinlari tarafindan iyi karsilanmaz.

  21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Dahlia.
  O azamici bir kisilik tasimaktadir ve bu huyu amaçlarina ulasmakta onu engelleyebilir. Dahlia insani baskalarindan çok kendine ve kendi gücüne güvenmelidir. Bu durum sadece is için degil, özel hayatinda da geçerli olabilir.

  1 Mayis - 10 Mayis tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Inci çiçegi.
  Cömert ve iyi kalplidir. Menfaatçi insanlar tarafindan acimasizca kullanilmaya yatkindir. Inci çiçegi kadinina iyi bir koruyucu gerekebilir. Is konusunda bu insanlar fazla sorunlar yasamamaktadirlar. Ani degisiklikler sinirlerini olumsuz etkileyebilir.  11 Mayis - 21 Mayis tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Semiz otu.
  Kolay güvenemeyen, tehlikelerden sakinan, her zaman darbe bekleyen, hatta sevdigi insana karsi bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandir.

  22 Mayis - 31 Mayis tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Papatya.
  Bu gelenekseldir: seviyor-sevmiyor. Insanlar tarafindan zor anlasilsa da onlari kendine çekmeyi basarmistir. Güzel bir dis görünüse sahip olmalarina ragmen bu insanlar, yasamlarini rekabet ugruna masa basinda geçirmeye hazirdirlar. Is tutkularinin nedeni spora olan meraklari da olabilir.

  1 Haziran - 11 Haziran tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Çançiçegi.
  Sabit karakterlidir. Her hangi bir degisiklik onu korkutabilir, üzebilir. Iyi bir aile ve iyi bir is sahibi olursa bu kisiligi yüzünden fazla zarar görmez. En sevdigi ulasim araci, örnegin is gezileri için tercih edebilecegi araç trendir. Uçak mi? Asla!

  12 Haziran - 21 Haziran tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Krizantem.
  Sakin ve sessizdir, evde oturmayi sever, tedbirlidir, gözlemcidir. Olaylarda dedikoduculuk rolünü üstlenmeye bayilir. Amaçlarina ulasir.  22 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Lale.
  Lale erkegi süphesiz Don Juan'dir. Hiçbir seyi umursamaz. Lale kadini enerjiktir. Kendine güveni sonsuzdur. Bu kadinlarin esleri mutsuz olurlar.

  2 Temmuz - 12 Temmuz tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Nilüfer.
  Su, hava ve toprak - üçü bir arada. Çok degisken bir kisilige sahiptir. Yasam onun için kolaydir. Zorluklarin üstesinden gelir. Sikintilarindan çabuk kurtulabilir.

  13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Menekse.
  Herkesin gözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanir. Ama gerekirse günese çikar ve ihtiyaci olan seyi elde eder. Hafife alinmamalidir!

  24 Temmuz - 2 Agustos tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Yaban gülü.
  Dikenlidir. Çiplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasini saglar. Kendini iyi savunur ve kosullara ayak uydurmasini bilir.

  3 Agustos - 12 Agustos tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ay çiçegi.
  Kendi yerini günesin altinda bulmustur. Basarilar onun gözlerini kapatamaz.  13 Agustos - 23 Agustos tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Gül.
  Çiçeklerin kralidir. Baska insanlar her zaman gül insanini kiskanirlar. Onun aleyhine entrikalar düzenlenir, onu yerinden koparmak için planlar yapilir, komplolar kurulur. Gül hatali degildir. Ama bütün zamanlarda kendi erisilmezligini korumak güçtür. Sagligina dikkat etmeli ve fazla yorulmamalidir.

  24 Agustos - 2 Eylül tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Hezaren (delphinium).
  Kendine sert davranir, yabancilara ise tolerans tanir. Çok zeki oldugu söylenemez. Bu nedenle zorluklarla karsilasabilir. Kendine uzatilan yardim elini kabul etmelidir.

  3 Eylül - 11 Eylül tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Karanfil.
  Karanfil insani çok sabit fikirlidir. Çevresindekiler bundan rahatsizlik duyabilirler. Ama o yenilmezdir, her zaman dogru yolu seçer ve inatla yolunda durmaya devam eder.

  12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Saray pati (aster).
  Saray pati sonbaharin hüzün ve kederini kapatmaya çalisir. Saray pati insani etrafina nese saçar. Maalesef bazen insanlari neselendirmekle gecikir. Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.

  23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Funda.
  Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar islerinde uzmandirlar. Kendi altin ellerinin degerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadasini kötü günde yalniz birakmaz.  4 Ekim - 13 Ekim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Kamelya (Japon gülü).
  Hos bir dis görünüse sahiptir. Sakin ama korkusuzdur. Hareketlerinde çocuksuluk sezinlenir. Sanata yatkinliklari vardir.

  14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Leylak.
  Leylak safagin, tazeligin, gençligin simgesidir. Çaliskan bir insan olan Leylak baskalarina da yardim etmekten zevk alir. Kiskanç is arkadaslarin dikkate almamalidir.

  24 Ekim - 2 Kasim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Freesia.
  Korkusuz, inatçi kisilikleri bazen zarar verebilir. Bu isaretin insanlari çok sevimli ve sempatik olurlar. Bu sayede islerinde de ilerleme gösterirler. Bir az diplomatik davranmalidirlar.

  3 Kasim - 12 Kasim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Orkide.
  Orkide insani gizemli ve anlasilmaz kisiligi ile dikkat çeker. Süphecidirler. Çevrelerindeki insanlara karsi dikkatli yaklasirlar. Sabirla, çalisarak istediklerini adim adim elde ederler.

  13 Kasim - 22 Kasim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Peony.
  Peony insani sagligi için endiselenmeyebilir. Her kosula dayaniklidir. Tabii isinde çok çalistigi zamanlarda ara vermeli, dinlenmelidir. Bir az daha tutumlu olmalidir. Ve planlarinda savurgan davranmamayi ögrenmelidir.

  23 Kasim - 2 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Glayöl (Gladiolus).
  Glayöl insani özel yetenekleri ile digerlerinden farkli olmasa da, çok çaliskan ve basarilidir. Iyi yönetilirse çok sey elde edebilir. Ancak kendini övmekten hoslanir.

  3 Aralik - 12 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Keklik otu.
  Sicagin sembolüdür. Tazeligi ve rüzgari sever. Dikkat merkezinde olmaya bayilir. Maymun istahliligi ile bazen sinirlari geçebilir. Iste bir elestiri alirsa hemen savunmaya geçer ve siyrilmayi basarir.

  13 Aralik - 22 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Lotus.
  Temizlik sembolüdür. Asya insanlari için çok sey ifade eder. Buralarda sadece egzotik açidan degerlendirilir. Lotus insani zevklidir, amaçlarina kolay ulasir. Insanlarla iliskilerinde daha esnek davranmalidir.

  23 Aralik - 31 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Akça.
  Bu isaret altinda dogan insanlar iyi arkadas, dost olurlar. Güvenilirdirler. Sakin ve öfkelenmeyen kisilikleri var. Onlari kizdirmak zordur.

 2. #2
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.07.1999
  Nereden
  İzmir
  Yaş
  39
  Mesajlar
  25,829

  Standart  1 Subat - 10 Subat tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ökse otu.
  Bu isaretin bayani asiri merakli ve hafif hareketleri ile dikkat çeker. Insanlari bastan çikarmak onlar için en basit istir. Bu isaret altinda dogan erkekler spor, vücut gelistirme, karate, tenisle ugrasarak popülariteye ulasirlar. Ayrica, bu insanlar sporla ugrastiklari için saglikli olur ve kolay hastalanmazlar.  Enteresan... Ot mot ayip oluyo gerçi ama neyse.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

 3. #3
  eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  27.09.2004
  Nereden
  Gaziantep
  Yaş
  37
  Mesajlar
  1,473

  Standart  3 Aralik - 12 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Keklik otu.
  Sicagin sembolüdür. Tazeligi ve rüzgari sever. Dikkat merkezinde olmaya bayilir. Maymun istahliligi ile bazen sinirlari geçebilir. Iste bir elestiri alirsa hemen savunmaya geçer ve siyrilmayi basarir.  ben neymisim ya...

 4. #4
  Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.03.2005
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  38
  Mesajlar
  17,734

  Standart

  11 Mayis - 21 Mayis tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Semiz otu.
  Kolay
  güvenemeyen, tehlikelerden sakinan, her zaman darbe bekleyen, hatta
  sevdigi insana karsi bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandir.


 5. #5

  Üyelik tarihi
  05.04.2006
  Mesajlar
  375

  Standart  3 Kasim - 12 Kasim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Orkide.
  Orkide insani gizemli ve anlasilmaz kisiligi ile dikkat çeker. Süphecidirler. Çevrelerindeki insanlara karsi dikkatli yaklasirlar. Sabirla, çalisarak istediklerini adim adim elde ederler.


  ____________________________


  Ilginç [img]smileys/smiley4.gif[/img]

 6. #6
  Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.05.2005
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  36
  Mesajlar
  2,851

  Standart

  bunun bi farkli versiyonu daha vardi
  orda ebemgümeci yaziyodu
  burda gül olduk[img]smileys/smiley1.gif[/img]


 7. #7
  halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14.08.2004
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  54
  Mesajlar
  6,119

  Standart  11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ortanca.
  O iyi kalplidir, cömerttir. Bazen fazla iyi davranir, elinde ne varsa hepsini çevresindekilere vermeye çalisir. Bu huyu bazen yakinlari tarafindan iyi karsilanmaz.  Eeeeeeeee dogru söze ne denir ?

 8. #8
  ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.03.2006
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  48
  Mesajlar
  2,145

  Standart  11 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Deve dikeni.
  O hiç kimsenin dikkatini çekmez. Bu nedenle o sürekli kendi kendiyle ugrasir. Bu karakteri deve dikeninin gerçek kisiliginin saklanmasina neden olur ve insanlar onun bir önemli özelligini iyi kalpliligini fark etmezler. O iyi bir dosttur ve ailesine düskündür. Çok çaliskandir. Verilen bütün isleri yerine getirir. Ama çok çalismak bir yana sagligina dikkat edip, dinlenmesini de bilmelidir. Bu insanlarda hipertansiyon görülebilir.  Bu ne ya simdi deve dikenimi olduk [img]smileys/smiley7.gif[/img]

 9. #9
  kobra_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.04.2005
  Yaş
  32
  Mesajlar
  174

  Standart

  küstüm otu ahahahahahha[img]smileys/smiley36.gif[/img]

 10. #10

  Üyelik tarihi
  15.10.2004
  Nereden
  Hakkari
  Mesajlar
  2,146

  Standart  11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ortanca.
  O iyi kalplidir, cömerttir. Bazen fazla iyi davranir, elinde ne varsa hepsini çevresindekilere vermeye çalisir. Bu huyu bazen yakinlari tarafindan iyi karsilanmaz.

  Malesef beni kopamamislar....

 11. #11
  sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  25.11.2005
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  45
  Mesajlar
  2,010

  Standart  Çiçeginiz: Yüksükotu.  Bu isaretin sari ve solgun çiçeklerine ragmen, bu isareti tasiyan insanlar kararli bir kisilige sahiptirler. (yanilmis)


  Kafalari bir makine kadar hizli ve dakik çalisir. (tutturmus)


  Yasamin en zor dönemlerinde bile hizli bir çözüm bulmak onlar için zor degildir. (yine yanilmis)


  Hiçbir zaman kendilerini kaybetmezler. (yanilmaya devam etmis)


  Bir az sinirlidirler. (biraz tutturmus)


  Bas agrilari çekebilirler. (tam isabet)


  [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

 12. #12
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  39
  Mesajlar
  8,700

  Standart

  23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Funda.
  Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar islerinde uzmandirlar. Kendi altin ellerinin degerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadasini kötü günde yalniz birakmaz.


 13. #13
  Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  06.10.2004
  Yaş
  42
  Mesajlar
  4,327

  Standart  23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Funda.
  Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar islerinde uzmandirlar. Kendi altin ellerinin degerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadasini kötü günde yalniz birakmaz.  beni anlatiyor[img]smileys/smiley4.gif[/img]

 14. #14
  Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.02.2005
  Nereden
  Trabzon
  Mesajlar
  1,198

  Standart  3 Aralik - 12 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Keklik otu.
  Sicagin sembolüdür. Tazeligi ve rüzgari sever. Dikkat merkezinde olmaya bayilir. Maymun istahliligi ile bazen sinirlari geçebilir. Iste bir elestiri alirsa hemen savunmaya geçer ve siyrilmayi basarir.


  yaaa bunun benle bi alakasi yok ki !!


  gene siyrilmayi basardim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

 15. #15
  Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.02.2005
  Nereden
  İzmir
  Yaş
  40
  Mesajlar
  569

  Standart  funda

 16. #16
  Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  24.09.2004
  Nereden
  Uzak Doğu
  Yaş
  36
  Mesajlar
  3,009

  Standart

  13 Agustos - 23 Agustos tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Gül.
  Çiçeklerin
  kralidir. Baska insanlar her zaman gül insanini kiskanirlar. Onun
  aleyhine entrikalar düzenlenir, onu yerinden koparmak için planlar
  yapilir, komplolar kurulur. Gül hatali degildir. Ama bütün zamanlarda
  kendi erisilmezligini korumak güçtür. Sagligina dikkat etmeli ve fazla
  yorulmamalidir.


 17. #17
  keramiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  15.04.2006
  Nereden
  Kocaeli
  Mesajlar
  288

  Standart  3 Eylül - 11 Eylül tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Karanfil.
  Karanfil insani çok sabit fikirlidir. Çevresindekiler bundan rahatsizlik duyabilirler. Ama o yenilmezdir, her zaman dogru yolu seçer ve inatla yolunda durmaya devam eder.

  ayni ben[img]smileys/smiley4.gif[/img]


 18. #18
  Mackalikiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.01.2006
  Nereden
  Almanya
  Yaş
  37
  Mesajlar
  17

  Standart  12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Saray pati (aster).
  Saray pati sonbaharin hüzün ve kederini kapatmaya çalisir. Saray pati insani etrafina nese saçar. Maalesef bazen insanlari neselendirmekle gecikir. Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.

 19. #19
  #10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  33
  Mesajlar
  4,213

  Standart

  24 Temmuz - 2 Agustos tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Yaban gülü.
  Dikenlidir. Çiplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasini saglar. Kendini iyi savunur ve kosullara ayak uydurmasini bilir.

 20. #20
  sheva
  Ziyaretçi

  Standart  21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Ölmez çiçek.
  Bu insan ciddi birisidir. Modayi yakindan takip eder. Çekiciligi ile etrafindakileri kiskandirabilir. Enerji dolu oldugu için zorluklarla basa çikabilir ve kötü niyetli insanlarla savasip onlari yenebilir.  zaten böyle seylerde hep en kötü seçenek bana çikiyor geçende de mickey mouse çikmistim[img]smileys/smiley5.gif[/img]ne alakasi var modanin benimle alla alla..


  kötü niyetli insanlarla savasip yenebilir kismini da forumdaki kötü niyetli adminlere (bkz tigin) ithaf ediyorum.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

 21. #21
  okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.03.2006
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  37
  Mesajlar
  1,716

  Standart

  3 Aralik - 12 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Keklik otu.
  Sicagin sembolüdür. Tazeligi ve rüzgari sever. Dikkat merkezinde olmaya bayilir. Maymun istahliligi ile bazen sinirlari geçebilir. Iste bir elestiri alirsa hemen savunmaya geçer ve siyrilmayi basarir.


  evet beni anlatiyor


 22. #22
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  24.02.2006
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  60
  Mesajlar
  4,713

  Standart  1 Mart - 10 Mart tarihlerinde doganlar:  Çiçeginiz: Hashas.  Onun güzelligi herkesi büyüler. (Bir dakika sakata gelmeyelim de)


  Bu insanin agina yakalanmak kolay, ordan çikmak oldukça zordur. (Hala "sakata geliyormusum" gibi geliyor)


  Onun yolu çok engebelidir. (Ba ba ba ba ba....)


  Hashas insani kendi güçlerine inanmalidir, ancak bu sekilde basarili olur. (Haydi "inandik" diyelim)


  Et yemeklerinden uzak durmasi tavsiye edilir. (Ayni seyi doktorum da söylüyor)


  Sebzeler onun için vitamin kaynagi ve iyi moral deposudur (Zaten severim)

 23. #23
  Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.05.2005
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  37
  Mesajlar
  942

  Standart  La fleur de mal. Baudelaire'in kulaklari çinlasin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

 24. #24
  Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  05.09.2004
  Nereden
  Trabzon
  Mesajlar
  10,894

  Standart  3 Aralik - 12 Aralik tarihlerinde doganlar:
  Çiçeginiz: Keklik otu.
  Sicagin sembolüdür. Tazeligi ve rüzgari sever. Dikkat merkezinde olmaya bayilir. [Çocuklugumda Biraz Öyleydim]


  Maymun istahliligi ile bazen sinirlari geçebilir. [Tövbe Tövbe... Bu da nereden çikti simdi? Yalan, sümme yalan! Ot oldugumuz yetmemis gibi bir de bunlar. Allah kuru iftiradan korusun!]


  Iste bir elestiri alirsa hemen savunmaya geçer ve siyrilmayi basarir. [Eh biraz]


  Ne demisler: Fala inanma, falsiz da kalma!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •