Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 178 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Sözleri Söylemenin Amacý Nedir Ünal Karaman?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal, "Mecnun baþkana da selamlar gönderiyorum. Bu þehir dostlarýyla beraber Mecnun baþkaný çok özledi" dedi....

bu mu kýs kýs gülmek,Ünal resmen mecnun þikecisinin aþýðýymýþ ta haberimiz yok,bizim canýmýz yakan,hayallerimiz,duygularýmýzý paramparça eden bir camia ve baþkaný için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadý
    Bu takýmda "Ünal" diye kimse yok ! Ünal "Hoca" var en olmadý Ünal "Karaman" var...

Azýcýk Fener taraftarýný örnek alýn yahu. Adamlar hýrsýzlýk yaptýðý herkesçe bilinen baþkanlarýnýn arkasýnda duruyor her þartta, her yüzsüzlüðü yaparak...

Sen ne yapýyorsun ? Ünal Hoca'nýn maç baþýnda söylediði iki cümle için -hem de ne anlama geldiði meçhul- ortalýðý velveleye verip, bu kulübe yýllarýný vermiþ bir deðeri harcýyorsun... O kadar kolay deðil o iþ !

Önümüzde bir Lille maçý var ! Konuþulmasý gereken bu... Ne Ünal Hoca'nýn önündeki suyu bulandýralým þu süreçte ne de kendi önümüzdekini...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal, "Mecnun baþkana da selamlar gönderiyorum. Bu þehir dostlarýyla beraber Mecnun baþkaný çok özledi" dedi....

bu mu kýs kýs gülmek,Ünal resmen mecnun þikecisinin aþýðýymýþ ta haberimiz yok,bizim canýmýz yakan,hayallerimiz,duygularýmýzý paramparça eden bir camia ve baþkaný için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadý

laz mýsýnýz ?

ünal hoca saðlam gönderme yaptý, anlayana !
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Gizadam34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takýmda "Ünal" diye kimse yok ! Ünal "Hoca" var en olmadý Ünal "Karaman" var...

Azýcýk Fener taraftarýný örnek alýn yahu. Adamlar hýrsýzlýk yaptýðý herkesçe bilinen baþkanlarýnýn arkasýnda duruyor her þartta, her yüzsüzlüðü yaparak...

Sen ne yapýyorsun ? Ünal Hoca'nýn maç baþýnda söylediði iki cümle için -hem de ne anlama geldiði meçhul- ortalýðý velveleye verip, bu kulübe yýllarýný vermiþ bir deðeri harcýyorsun... O kadar kolay deðil o iþ !

Önümüzde bir Lille maçý var ! Konuþulmasý gereken bu... Ne Ünal Hoca'nýn önündeki suyu bulandýralým þu süreçte ne de kendi önümüzdekini...

benimle ayný düþünen birkaç kiþi olmasý beni rahatlattý.. ne kadar tezcanlýyýz.. þu süreçteki birlik beraberliði yüzünden o kadar kýskanýyorum ki fb taraftarýný.. biz ne kadar asýp kesmeye meraklýyýz ya...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz düþündüm de... Ünal Hoca kesinlikle yanlýþ anlaþýldý. Maç içinde bize küfredildi... Tribünde Fener formalýlar vardý bugün... Ünal Hoca bunlarý görmüþtür kesinlikle. Geçen sezon Fener maçýndaki rezil görüntüyü de biliyor...

"Bu þehir 'dostlarýyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !
    Ýnþallah böyledir. Ýnþallah.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Gizadam34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benimle ayný düþünen birkaç kiþi olmasý beni rahatlattý.. ne kadar tezcanlýyýz.. þu süreçteki birlik beraberliði yüzünden o kadar kýskanýyorum ki fb taraftarýný.. biz ne kadar asýp kesmeye meraklýyýz ya...
    O kýsým yanlýþ anlaþýlmasýn... Ben o birlik beraberliði "koyunluðun anatomisi" gözüyle inceliyorum. Fakat inanç olarak had safhadalar gerçekten...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

yok hayir kesinlikle yanlis anlasildi dalga amacli demistir kesinlikle yanlis anlasilma var, ya bu adam yillarini gecirdi Trabzonda sehri ve takimi nekadar cok sevdigini biliyoruz oda bizim onu nekedar cok sevdigimizi biliyor...
    Ýnsan ol evlat!

Oðuzhan Ýnce - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Trabzonu adýyla bir andýðýmýz adam.
    formamýzýn arkasýna adýný yazdýrdýðýmýz tek adam.
    Yapma Kara Boða umuyorum yanlýþ anlaþýlmýþsýndýr.
    Hes Trabzonspor'a Kazým'a ve Trabzonspor'un ifade ettiði tüm deðerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

ne desem bilemiyorum cok sasirdim ünal karamanin bu aciklamarina. hic beklemezdim

Hazar_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Lille maçýnýn ardýndan kovulmalý.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

umarim gönderme ve ironi vardir isin icinde....!
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

mecnun baskani özlemis...ya arkadas mecnunda nedir?? neyin nesi neyin fesi nesini özlemis ???
    türk futbol tarihinde sikeden baska hic bir faaliyeti yok sende ona selam görnderiyorsun ve özlüyorsun..

Fenerbahce macindada aziz yildirim icinde bu cümleyi kullanir mi acaba
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Benzin döküp kendimi yakmak istiyorum artýk böyle biþrþey dediyse.Yönetimi ayrý,hocasý ayrý hayal kýrýklýðý.Biz boþuna gidiyoruz bu adamlarýn peþinden.Ama infaz etmeden önce görüntüleri görmek gerek...

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Sivaslilara sirin görünmek adina positif birseyler söylemek istemisdir ve istemeden ipin ucunu kacirmisdir.
    Hemen asmayalim elimizdeki degeri.
    Ayrica konusmasini bilmeyen bir Baskanimiz var ve herhalde kötü örnek olmusdur )
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne gereðini gördü?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Video buraya mutlaka konulmalý.Video konulmadýðý sürece soru iþaretleri doðar.Ýroni mi yaptý yoksa cidden mi söyledi bilemiyoruz.Ben ironi yaptýðýný düþünüyor ve umuyorum.Ýnþaallah öyledir.Fakat bu konularýn inþaallah ve maþaallah ý olmaz.Ýnsanýn kafasýnda þüphe uyandýrýldý mý video da paklamaz düþüncelerin temize çýkmasýný.

O yüzden ligtv den videosunu bilen renktaþlarým lütfen video yu koysun buraya.Eðer video yoksa baþlýk kapatýlmalý,kendisi açýklama yapana kadar.Çünkü konu çok hassas.Ben ihtimal vermiyorum cidden söylediðine, mutlaka ironi yapmýþtýr.Çünkü biz ne yaþadýysak o da aynýsýný yaþadý ve izin vermez böyle birþeye...

Lütfen video konulsun,konulmuyorsa da baþlýk gerekli açýklama yapýlana kadar kilitlensin.
    Konu Barýþ Burak tarafýndan (03.12.2011 Saat 09:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    Entropi Ýyidir.

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne gereðini gördü?
    Sivas Taraftari mac boyu gergindi, bize küfür etti.
    Ileriye dönük ortamin yumusamasi adina belki böyle konusma ihtiyaci duymusdur.
    Ayrica mac stresinin hemen ardindan konusmalar bircok kez talihsiz olabiliyor, yani art niyet aramayalim bence.
    Ünal Hocam ADAMDIR ve Trabzonsporumu seviyor.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Metin Ural - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ben tamamen ilk okudugumda gonderme oldugunu sandim. hala oyle oldugunu dusunuyorum.
    "ama her þeye raðmen bu yeryüzünde þarkýlar söyledik. teþekkürler dünya." kazim koyuncu

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý ErtuGrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hoca nerede ne konuþacaðýný bilen bir insan, bana göre þikecilere gönderme yapmýþtýr.

ünal adamdýr,ne dediðini herkes den çok iyi bilir,bazýlarý gibi boþ konuþmaz,neyin ne olduðunu iyi kavrar,sözlerini baþka yerlere çekmeyin,çarpýtmayýn
    Konu zafer6161 tarafýndan (03.12.2011 Saat 09:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ünal hoca bizim için deðerlidir. kesinlikle bizi incitecek birþey yapmaz. demiþse mutlaka bir nedeni vardýr. buradan hemen ünal karaman gibi deðerleri yok etmeyelim. daha dunkü çocuklar burada yerli yersiz ahkam kesiyor. onlar þunu bilsinler ünal karaman vaktinde türkiyenin en büyük oyuncusuydu. trabzonsporu tercih etti. sadece bunu söylüyorum . birde þimdiki þebeklere bakýn

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yahu ne ironisi beyler, saf olmayýn

yani ünal karaman ile mecnun odyakmaz ýn geçmiþe dair dostluklarýný, ideolojik yakýnlýklarýný bilmesek yiyecez

ünal karaman yýllar önce kesmiþ olduðu parantez býyýklarýnýn arasýndan konuþmuþ ve açýkça desteðini dile getirmiþtir, bu kadar net

tartýþýlmasý gereken, bunu yapmaya hakký olup olmadýðýdýr

kiþisel olarak ister mecnun' a isterse apo' ya selam yollayabilir, sorun deðil benim açýmdan

ancak trabzonspor kimliðiyle konuþurken dikkat edecek, zira o zaman senin, benim, hepimizin adýna da konuþmuþ oluyor.

gerçi baþkan' ýn þu süreçteki duruþunun ve yaptýklarýnýn yanýnda ünal' ýn yaptýðý þey devede kulak kalýr; orasý da ayrý tabii

neyse, biz lille' e odaklanalým. bunlarýn poku püsürü bitmez
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Maçýn hangi anýnda söyledi arkadaþlar?

Söylemiþse yanlýþ olur. Zira, ben böyle bir þey görmedim.

Maçý da kaydettim öcnesi ve sonrasýyla...

Belirtirseniz bir inceliyelim...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ne gereði vardý yani onu anlamýyorum. Burdan tüm sevdiklerime selam yolluyorum deseydi bari.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

bach72 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal'ýn söylediklerini(eðer söylemiþse) kýlýf arayýp,yok o öyle söylememiþtir,ironi yapmýþtýr demek,fenerbahçe taraftarýnýn Aziz Yýldýrým'ýn yaptýðý þikelere kýlýf arayýp, fenerlilerin inkar edercesine aziz baþkan asla kirli iþlere bulaþmaz demekten ne farký var?.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyin mücadelesini veriyoruz ki biz?
    Niye bekliyoruz ki þampiyonluðu.
    Sadri Þener gibi, Ünal Karaman da böyle yapýyorsa lanet olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)