Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 178 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Sözleri Söylemenin Amacý Nedir Ünal Karaman?

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ya abartmayýn her þeyi bu kadar. Hepimizden daha fazla Trabzonsporlu o adam merak etmeyin.
    7 tertemiz þampiyonluk

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Allahhhhh Yarabbiiiiiiiiii Sabýýrr
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Koy kapýya gitsin. Açýk ve net.

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Bu konu ile ilgili yapacagi hicbir aciklamasi söyledigi lafin telafisi olamaz. Derhal kulübü terk et.
    .

Francesco
    Totti

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ünal Hoca'yý severim ama her maçýn öncesinde rakip takýmý öven açýklamalarýndan da çok rahatsýz oluyordum. Bu davranýþý da tetikledi ve hiç iyi olmadý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

hakkýmýzý savunmasýný bekledigimiz adamlarýn bu yalakalýklarý beni deli ediyor. ne yani lan alayýnýz plastik kahramanlardýnýz da simdi mi anliyoruz.??? senin sampiyonlugunu calan bir mikroba yagcýlýk yapacak kadar kuculmeni gerektiren durum ne hemserim? mac satan namusunu satar diyip mac satmýs bir pislige goygoy yaparak almayý hedefledigin paye nedir? gunun birinde kovulursam sivasa kapilari kapatmayayim , bu sozler referans olur mu????? ne???????

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

böyle aciklama varsa yakismamis. fb birlik olurken nedense bizim desteklediklerimiz fb sayfasina gecmeye calisiyor biz ne icin sanal ortamda hayat da bu serefsizlerle ugrasiyoruz.Adamlar Anne baci küfür ediyor bizi basimizdakilerde özledik diyor. Ya bu ülkede hirsiz dolandirici olacakmissin nasil olsa herkezden itibar görüyorsun

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

bu demeci yapan adam,anadolu sigorta göðüs reklamlý formasýný almak için 1997 yýlýnda mehmet ali yýlmaz tesislerinin kapýsýnda 2 gün yattýðým ünal karamansa derhal formayý geri iade edeceðim kendisine.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý yalniz adam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ünal karaman böyle bir þey demiþse kariyeri tehlikede...devre arasýný göremez...bir açýklama yapmasý lazým...

onu kovmasý gereken sahýs da camýasýnýn sampýyonlugunu calmýs bir ... cocugunun nasýl cezasý dusurulur de icerden cýkar dýye meclýs kapýlarýný asýndýran baskan sadri sener. unali degil kendini kovsun herkesten once. o belgeye imza atan bir sahýs benim baskaným degil bu vakitten sonra. o koltuk bos ve sadece Trabzonspor baskanlýk makamý sembolik olarak duruyor. kýlavuzun sadri sener ise cýkar antrenorun de hýrsýz mecnuna yag ceker. balýk bastan kokar demisler

Gizadam34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý lazzz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yemýn edýyorum dun gece ruyamda unal karamaný gordum ve býzý satýyordu ama tam olarak ruyamýn ne oldguunu hatýrlamýorumm

size sadece yuh diyorum arkadaþ.. böyle taraftarý olan 300 bin kiþilik bir þehrin takýmý þuan þ.liginde gruplardan çýkmak üzere.. futboldan çok iyi anlayan bir topraðýn çocuðuz deðil mi?
    maç boyunca evde sivaslýlara küfrettim, oyuncularýnýn çirkefliðine, bütün oyuncularýmýza ettikleri küfürlere çýldýrdým, mecnun ve aziz ... de zerre kadar sevmem ama bizim kahramanýmýz kara ünal ýn mç baþlamadan önceki röpörtajýnda mikrofon geri çekilirken sadece kýsacýk bu þehir mecnun baþkaný özlemiþ belli ki dedi diye onu bu kadar kolay silmemiz bana kalleþce geliyor. ilk hatasýnda þenolumuzu defalarca sildiðimiz gibi. tarihimizde geldiðimiz en iyi noktadayýz gözlerinizi açýn. ve tahirimizdeki en önemli maçýn arifesindeyiz. bir cümle ile birbirimize mi giriceZ? siz deðil misiniz bu colmaný da kazma ilan eden? 2 yýldýr bunun için tartýþýyorum çoðunuzla ve inþallah keþvedilmez inþallah kapmazlar elimizden diyorum. þimdi þimdi anlamaya baþladý kýymetini birileri. þimdi de teknik ekibe mi göz diktiniz? telegol olduk biz nerdeyse ya..
    artýk biraz akýlcý hareket edelim. her cümleyle hop oturup hop kalkýp içimizden birilerini kalleþ ilan edip, rüyamda da görmüþtüm bizi sattý diyecek kadar komik olmayalým.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý A.Kemal Göksu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Koy kapýya gitsin. Açýk ve net.

desturrrr. kara boða dan bahsediyorsun.. daha dikkatli yorumlar yapalým.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Alýntý Gizadam34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    size sadece yuh diyorum arkadaþ.. böyle taraftarý olan 300 bin kiþilik bir þehrin takýmý þuan þ.liginde gruplardan çýkmak üzere.. futboldan çok iyi anlayan bir topraðýn çocuðuz deðil mi?
    maç boyunca evde sivaslýlara küfrettim, oyuncularýnýn çirkefliðine, bütün oyuncularýmýza ettikleri küfürlere çýldýrdým, mecnun ve aziz ... de zerre kadar sevmem ama bizim kahramanýmýz kara ünal ýn mç baþlamadan önceki röpörtajýnda mikrofon geri çekilirken sadece kýsacýk bu þehir mecnun baþkaný özlemiþ belli ki dedi diye onu bu kadar kolay silmemiz bana kalleþce geliyor. ilk hatasýnda þenolumuzu defalarca sildiðimiz gibi. tarihimizde geldiðimiz en iyi noktadayýz gözlerinizi açýn. ve tahirimizdeki en önemli maçýn arifesindeyiz. bir cümle ile birbirimize mi giriceZ? siz deðil misiniz bu colmaný da kazma ilan eden? 2 yýldýr bunun için tartýþýyorum çoðunuzla ve inþallah keþvedilmez inþallah kapmazlar elimizden diyorum. þimdi þimdi anlamaya baþladý kýymetini birileri. þimdi de teknik ekibe mi göz diktiniz? telegol olduk biz nerdeyse ya..
    artýk biraz akýlcý hareket edelim. her cümleyle hop oturup hop kalkýp içimizden birilerini kalleþ ilan edip, rüyamda da görmüþtüm bizi sattý diyecek kadar komik olmayalým.
    Her seyden once nasil dediginin bir onemi yok, ne dediginin onemi var. Sadece "Bu sehir belli ki Mecnun baskani ozlemis" demedi, "selamlar" gonderdi kendisine. U.Karaman Trabzonspor icin calisiyor bu demeci verirken. Mecnun Odyakmaz, Aziz Yildirim ve digerleri ile birlikte halen Metris'te. Haklarindaki en onemli, ortak iddia da sike, tesvik gibi dumenlerle sampiyonlugu Trabzonspor'un elinden almak...

Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

yazýk niye hep sevdiðim insanlara bana kazýk atýyor ya Ünal hoca biz neyin peþindeyiz bizim davamýz ne ne yaptýn þimdi sen þimdiye kadar yaptýðýmýz her þey mahvoldu derhal mantýklý bir açýklama yapmalýsýn yoksa ÝSTÝFA ET GÝT yazýklar olsun

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Gizadam34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bulundugu makam sacmalamasý degýl sacmalamamasý ýcýn gayret gostermesi gereken bir makam. demiyecek iste camýasýnýn hazmedemiyecegi sozleri. sike skandalýnýn basýndan beri bizler yapilan en ufak yanlýsa kitleler halinde tepki koyarken cýkýp bu kulubun efsane futbolcusu ve calýsaný bu camýanýn sampýyonlugunu ve kendý namusunu peskes cekmis bes para etmez bir pislige goygoy yapýyorsa buna da býrakýnda ýnsanlar icerlesin ve tepki gostersin.

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kýs kýs gülerek söyledi.. mesajý almadýnýz mý?

@tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hasbinallah... Resmen beynimden vurulmuþa döndüm. Þimdi bunun adý ÝHANET deðil de nedir! Adam þampiyonluðumuzu çalmak için çalýþanlardan birisi. N'oluyor bize böyle. Hiç Trabzon'a dönmesin.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Kimse U. Karaman'in bugune kadar bu kulube gerek futbolcu, gerek teknik adam olarak yaptigi emekleri hor gormuyor, yok saymiyor. Fakat boyle bir asamada, boyle bir durumda boyle bir demec verebilen (kim olursa olsun) calisanlara, elemanlara saygin bir isyeri, camia, topluluk neyse, musamaha gostermez, gosteremez, hos goremez. Gosterirse sayginligina golge dusurur. Bu demecin kesinlikle asagidan alacak, gecistirilecek bir yani yok. Merak eden arastirabilir; bu forumda "Senol Gunes birakirsa yerine Unal Karaman ile devam edilmeli" yazan biriyim.
    Konu fteotdgs tarafýndan (03.12.2011 Saat 01:55 ) deðiþtirilmiþtir.

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Karamanýn koyunu,sonra çýkar oyunu....þaka þaka
    .....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

hemen altýnda siyasi ya da negatif bir þey aramayýp lille maçýna odaklanalým, kendisi zaten ne demek istediðini açýklayacaktýr...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Fazla desmeyelim.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

yazdýðým mesajý buradan kaldýrabilirsiniz, ama þu gerçeði siz de biliyorsunuz bmn yöneticileri; tarihimizdeki bu en önemli maç öncesi böyle bir baþlýðýn açýlýp, altýnda bir neferimizi yaptýðý talihisz bi açýklama yüzünden hakaretlere maruz býrakmak,birlik ve beraberliði bu kadar sarmak hiç bize yakýþmamýþtýr. varýn rüya yorumlarýnýzý yazýn varýn maymun benzetmesi yapmaya devam edin. ben sizinle ayný takýmý tutmaktan utanmaya devam edicem. keþke bu takým artvin de kurulsaydý. keþke bu kadar cahil taraftarlara sahip olmasaydý. keþke..

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Biraz düþündüm de... Ünal Hoca kesinlikle yanlýþ anlaþýldý. Maç içinde bize küfredildi... Tribünde Fener formalýlar vardý bugün... Ünal Hoca bunlarý görmüþtür kesinlikle. Geçen sezon Fener maçýndaki rezil görüntüyü de biliyor...

"Bu þehir 'dostlarýyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kýs kýs gülerek söyledi.. mesajý almadýnýz mý?

Ünal, "Mecnun baþkana da selamlar gönderiyorum. Bu þehir dostlarýyla beraber Mecnun baþkaný çok özledi" dedi....

bu mu kýs kýs gülmek,Ünal resmen mecnun þikecisinin aþýðýymýþ ta haberimiz yok,bizim canýmýz yakan,hayallerimiz,duygularýmýzý paramparça eden bir camia ve baþkaný için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadý
    .....

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz düþündüm de... Ünal Hoca kesinlikle yanlýþ anlaþýldý. Maç içinde bize küfredildi... Tribünde Fener formalýlar vardý bugün... Ünal Hoca bunlarý görmüþtür kesinlikle. Geçen sezon Fener maçýndaki rezil görüntüyü de biliyor...

"Bu þehir 'dostlarýyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !
    Bende aynen böyle düsünüyorum.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal, "Mecnun baþkana da selamlar gönderiyorum. Bu þehir dostlarýyla beraber Mecnun baþkaný çok özledi" dedi....

bu mu kýs kýs gülmek,Ünal resmen mecnun þikecisinin aþýðýymýþ ta haberimiz yok,bizim canýmýz yakan,hayallerimiz,duygularýmýzý paramparça eden bir camia ve baþkaný için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadý
    insallah böyledir umuyorum böyle hepimiz Unal hocayi senol hoca kadar severiz. Baskanin yaptiklarindan sonra birtane daha kaldiramayiz. O imzayi baskan atmiyacakti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)