Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çiçeklerle karsiladik gollerle ugurladik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Arkadaslar;

Trabzonumuz çok önemli bir adim atmis ve tüm ülkeye örnek olmustur.

Siyasete alet edilmeye çalisilan futbolumuzu ve kardesligimizi bize yeniden kazandiran takimimizla ne kadar övünsek azdir.

Varsin istanbul medyasi mankenleri ve igrenç iliskilerini yazsin, ama mesela patronlarinin medya gücüyle ülkeyi yagmalamaçabalarina karsi üç maymunu oynasin,

biz buradayiz.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar;

Siyasete alet edilmeye çalisilan futbolumuzu ve kardesligimizi bize yeniden kazandiran takimimizla ne kadar övünsek azdir.

Varsin istanbul medyasi mankenleri ve igrenç iliskilerini yazsin, ama mesela patronlarinin medya gücüyle ülkeyi yagmalamaçabalarina karsi üç maymunu oynasin,

biz buradayiz.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]tesekkürler trabzonspor[img]smileys/smiley32.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tel örgülerin kaldirildigi zaman Trabzonspor taraftarinin ne zaman olay çikaracagini bekleyenler, daha çok bekleyecekler, çünkü böyle birsey asla olmayacak.

Trabzonspor yönetiminive Trabzonspor taraftarini [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diger konu basligi gerekli sekilde düzenlenmistir..Oradan devam edelim bu konuyla ilgili yorumlarimiza[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar;

biz buradayiz.

Degerli büyügüm,

Bu yazdiklarinla ne kadar övünsen azdir ama ben bir sey söylemek istiyorum.Sahsen ben tribünlerin Diyarbakir'a tepki vermemesini tamamen siyasi buluyorum.Zira bu konuda maçtan evvel yapilan baskilar neticesinde bu güzelliklerin ortaya çiktigina inaniyorum.Emniyet yetkilileri bu maç önce taraftar dernekleri ve tribün liderlerini uyarmis hatta aba altindan sopa göstermistir.

Bunun sinyalini geçen hafta gittigimiz Ankara deplasmaninda Gençlerbirligi maçinda tribünlerde birebir yasamis biri olarak tribünlerde Diyarbakir aleyhine verilmeyen tepkilerin ya da verilecekken yarim kalan tepkilerin tamamen merkezi yönetimin baskilari sonucu olduguna inaniyorum.Ankara'da ''Diyarbakir kümeye'' dedigimiz andaçevik kuvvette bir hareketlenme oluyordu.Nitekimde bazi komiserler gelip bizleri açikca uyarmis, bu tarz tezahürat yapmamiza izin vermemeislerdir.Trabzondaki durumda bundan ibarettir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)