Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35
Toplam 867 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 867 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ç.Rizespor-TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizelilerin sitesinde dolasiyorum.. Pardon fb li Rizeliler(Rizeliler alinmasinda ) Yahu gerçekten bunlar insan degil ya . Bize düsman gözüyle bakiyolar . Umarim verdigim cevaplardan dolayi siteden atmazlar beni . Ama insanin kanini donduruyolar .. Adinin bi tanesi TRABZONSPOR u tutacagima ist. eziklerini tutarim diye .. Burdan bile bizi ne kadar çekemediklerini anlayabiliriz .. Bunlar degil 6 --12 golü hakettiler valla[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kendi takimini tutmaktan aciz yaratiklar [img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: tselif

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalakalik .............lik Örnegi Iste

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fener macindarizeye attigimizin yarisini atsak yedigimizin iki katini yesek 3-2 kazaniriz offffff yaaaaaaaa bu rize de ben de süper lig takimiyim diye dolaniyo

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamlar haddinden fazla ezik [img]smileys/smiley36.gif[/img] Trabzonsporla bir görüyorlar hala kendilerini. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

http://kalearkasi.net/forum/viewtopic.php?t=784

www.kalearkasi.net dan arkadaslarda güzel fotolar varmis. bu linke tiklayarak taraftar fotolarimizi görebilirsiniz arkadaslar. en altta rize deki taraftarlarimizin fotolari var.

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

Rizelilerin sitesinde dolasiyorum.. Pardon fb li Rizeliler(Rizeliler alinmasinda ) Yahu gerçekten bunlar insan degil ya . Bize düsman gözüyle bakiyolar . Umarim verdigim cevaplardan dolayi siteden atmazlar beni . Ama insanin kanini donduruyolar .. Adinin bi tanesi TRABZONSPOR u tutacagima ist. eziklerini tutarim diye .. Burdan bile bizi ne kadar çekemediklerini anlayabiliriz .. Bunlar degil 6 --12 golü hakettiler valla[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kendi takimini tutmaktan aciz yaratiklar [img]smileys/smiley7.gif[/img]

beni attilar bile siteden [img]smileys/smiley36.gif[/img]aynen ben ilk basta maçi izleyememistim. 6 atinca üzülmüstüm biraz onlar için ama forumlarini görüyorumda bunlar 12 golü haketmisler yani. [img]smileys/smiley7.gif[/img]en sinirime giden laflarida pontus demeleri [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://img524.imageshack.us/my.php?image=img23782xo.jpg

rizenin tabelaya terstende olsa plakayi çizdirdikya kudursunlar..[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı

rize deplasmanina maca giderken iyidere - rize dolmusu içinde bir muhabbet.(bizzat yasadigim bir olaydir.)

sene 2002-2003.

" Rizeli Bir Ts taraftari - bugünkü mac güzel olacak ama bizimkilerin çirkefliginden çekiniyorum

Bir diger rizeli ( ezik) - niye korkuyosun ? yoksa Ts yimi tutuyosun ?

Ts li taraftar - Heralde ne sandin ? ya neyi tutacam ?

(ezik olan)- koç gibi rize varken?

Ts li taraftar - peki sen hangi takimi tutuyorsun ?

ezik- Fe5 !!

Ts li taraftar - hem bana rizeyi destekle diyorsun , hem rizelisin hem de fenerbahçelisin. Ben sizin gibi insanlarin orda Rizeyi desteklkedigini gördükçe sinirlerim bozuluyor.Hem ben kendimi bildim bileli de TRABZONSPORLUYUM.En ezindan TRABZONA gittigimde gercek taraftar görüyorum. Fe5 i tutmam ya da senin gibi Fe5 lilerin destekledigi , provoke ettigi bir rizeyi desteklemem. Önce sizler bir arinin sonra takim bize kalsin.Yeri geldiginde Rizeyi de adam gibi desteklemesinide biliriz. Rize de kafaya oynasin , sizleri de kulüpten arindirsin TRABZONLA birlikte tam destek verecegim baska takim rize olacaktir.Bundan hiç süphen olmasin.

(ezik ) - !!!!!!

Dünküolayi bütün RIZE li kardeslerimize , abilerimize mal etmek yanlis olur.

saygilarimla.

Çok haklisin gönüldas tüm yapilanlari rize halkina mal etmek bize yakismaz

Lakin o ezik leri aralarina alip o ezik formayla stada girip bagirmalarina müsade edenlerde gerçek RIZE taraftari olamaz.Edited by: rutav0861

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maç günüde benim basima aynisi geldi.

bir rizeli isyerine geldi ve bana dedi ki rizeyi yenin ama fb ye yenilin, tabi ben ona çikisinca hemen kaçti .[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyleleri de var...

Mehmet Kaptan ERBAS
    www.rizeliler.com

Rize Atatürk Stadindan futbol adina yazacak bir seyim yok. Belki Trabzonsporlu dostlar! Kizacaklar nasil olur 6-1 yendik. Nasil futbol olmaz diye ama 14. dakikadan sonra kusura bakmayin kimse bana sahada futbol vardi diyemez.

Yasin?e faul yapilip topu aldiktan sonra atilan golün ardindan maç koptu. Hem sahada hem de tribünde. Zaten gergin olan iki taraf seyircisi; her ne kadar hafta içerisinde yapmacik dostluk mesajlari da verilmis olsa bu dakikadan sonra koptu. Basin tribünündeki arkadaslarin hangisi acaba futbola konsantre oldu. Hepsi maç boyunca tribünleri izledi. Bir gözü maçta digeri dag dibi tarafindaki tribünlerdeydi. Maçin bitimine dogru ise stat disinda ne olur diye merak edip durdular. Bu kosullar altinda futbolcunun maça yogunlasmasi mümkün mü? Hele birde sahada sanki Erman Toroglu?nu hakli çikarmak için elinden geleni yapan Kuddusi Müftüoglu gibi tüm takdirleri rakibe çalan bir hakem varken. Biri faulden olmak üzere ardi ardina gelen iki gol Çaykur Rizespor?un oyun disiplininden kopmasina yetti.

Oda yetmemis gibi sanki sahada adam öldürüyorlarmis gibi sayin Kuddusi hocam ikinci yariya çikmiyor. Be adam senin canin canda futbolcularinki patlican mi?. Madem tehlike var futbolculari niye sürüyorsun sahaya. Yaptigin sadece ve sadece Erman Toroglu ve onun gibi üç bes kendini bilmez taraftarin ekmegine yag sürmekten baska bir sey degil di ve de basardin da. Ikinci yari tam 20 dakika geç basladi. Tebrikler size sayin Müftüoglu, size de tebrikler sayin sözde Çaykur Rizespor taraftari, ne geçti elinize ne basardiniz. Dia Cirenin golünden sonra bes Dakka süren tezahüratinizi maçin basindan beri yapsaydiniz, nefesinizi karsi takim taraftarini sövmek yerine, Fenerbahçe?ye tezahürat yapmak yerine kendi takiminiza yapsaydiniz, kendi futbolcunuzu atesleseydiniz sonuç böyle olur muydu acaba.

Bir tebrikte sayin Emniyet Müdürümüze. Olaylara harika müdahale ettiniz! Adam olay çikartmis sahaya atlamis siz ise bu taraftari tutmus rakip takim taraftarinin önünden geçiriyorsunuz. Olacak sey mi? Baska çikisi yok mu stadin? Zaten gergin olan ortami daha da geriyorsun. Olaylara müdahale edemiyorsun. Ama hatirliyorum da daha birkaç maç önce kendi taraftarina küçük bir olay yüzünden çok güzel biber gazi sikmistiniz. Peki simdi ne olacak? Ne olacagini söyleyeyim; içerde bir maçimiz var o seyircisiz oynanacak arti yüklü miktarda para cezasi. Ligde kalirsak seneye de en az bir maç sarkar seyircisiz olarak. Tesekkürler Erman Hoca senden ya çok iyi müneccim yada çok iyi provokatör olur.

Trabzonsporlu futbolculari tebrik etmek lazim her zamanki gibi Karadeniz takimlarina karsi profesyonelliklerini yine korudular. Maçin basindan sonuna kadar olaylarla ilgilenmeden futbollarini oynadilar. Alti kez kaleye geldiler ve altisi da gol oldu. Onlar islerini yaptilar. Ya bizimkiler? Iki haftadir yolgeçen hanina dönen çaykur Rizespor defansina bu hafta Zdravko da eklenince bir sezonluk gölü birden yedik. Futboldan bir sey yazmayacagim dedim çünkü bir seyde anlamadim açikçasi, ama futbolculardan bir kaçina deginmeden de olmayacak basta sayin Güvenç hocama tabii. Hocam bence bu aksamki maçta sahadaki kadrondan çok tribündeki ve yedek kulübesinde ki kadron daha güçlüydü. Tribünde ve yedekte oturttugun adamlar yenilse de 6 tane yemezdi bana sorarsaniz.tabi sormayacaginiz da kesin. Ancak Dia Cire konusunda hakliligimiz bir kez daha anlasildi herhalde. Takimda orta saha denilen bir sey yok. Topu alan gidiyor. Victoria topu alip oyuna sokmak için ileri çikiyor kademesinde kimse yok. Adam o kadar yolu geri gelip kademeye girecek Gökdenizi, Yattarayi, Fatihi marke edecek birde. Serkan?i, Ünal?i, Serhat?i, Gökhan?i niye kestigini merak ediyoruz ben ve taraftarlar. Digerlerini sormuyoruz zaten alistik. Ergin sahada gezinip dururken neden Ünal yedek kulübesinde Douglas seref tribününde oturuyor. Onu çok serefli diye mi transfer ettik anlamis degiliz. Siz daha iyisini bilirsiniz ancak; Son üç maç ve alt siralar ensemizde adamlar takir, takir kazaniyor. Erken mi havaya girdik acaba; sonra eyvah para etmez, etmeyecekte. Haftaya alinacak bir maglubiyet bizi ikinci lig yolcusu yapar bence.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Aslinda biz Rize'yi 1:6 yendik ama orada kiçini yirtan eziklere bu pek dokunmadi. Onlara verilebilecek en büyük ders önümüzdeki cumartesi günkü febe maçinda febeyi tokatlamak. Iste o zaman dokkanacak onlara[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bide su febe maçina rizeden gelmeye cesaret edebilecekleri of kavsaginda of larla karsilasak da geldikleri yöne göndersek ama bunlarla ugrasmaya degmez

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dia Cirenin golünden sonra bes Dakka süren tezahüratinizi maçin basindan beri yapsaydiniz, nefesinizi karsi takim taraftarini sövmek yerine, Fenerbahçe?ye tezahürat yapmak yerine kendi takiminiza yapsaydiniz, kendi futbolcunuzu atesleseydiniz sonuç böyle olur muydu acaba. Alinti:Mehmet Kaptan ERBAS

Sayin köse yazari Mehmet kardesim,

Bakin siz de itiraf ediyorsunuz buna buradan sunalr cikiyor.Rizespor bu kafayla hic bir zaman basarili olamaz. Olsa olsa Bizansin pardon fenerin Truva ati olur. Bunu en bariz örnegini gördük, gerci siz de taraftarinizi bu yönde elestiriyor.

Ve siz böyle yaptiginiz müddetce gelecek yil bu ligten düsersiniz veya düsebilirsiniz,siz birakin Trabzonlularla ve Trabzonsporla ugrasmayi ,cikin bir sampiyonluk alin veya herhangi bir kupa alin ondan sonra konusun,bir de Cocuk Bayrami hediye ediyordunuz.

Aldiniz mi plakayi? Bak usagum bir arabayi geleyii Plakasi 61 Haaha!

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Edited by: Ünyeli61

Nereden
    Trabzon

hiçbirinden ses çikmiyor daha yahuu. 6 çok fena oturmus bunlara [img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: forever61

macda olan olaylari yazmak istemiyorum cünkü kendini bilmezlerin yaptiklarini konusmaya degmez, bende bir rizeli olarak trabzonlulari bir dost bilirim ve sizin gibi febe dende nefret ederim trabzonsporu desteklerim imkanim olsada trabzospor maclarina gelebilsem.

arkadaslar 6-1 rize ye aci koydu, bizim burda konusmamiza gerek yok..

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

hiçbirinden ses çikmiyor daha yahuu. 6 çok fena oturmus bunlara [img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)