Sayfa 3 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 867 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ç.Rizespor-TRABZONSPOR

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı
    gs macini seyrettimde rize bizden cok daha diri bi takim..adamlar bu futbolu bize karsi oynasinlar yenerler..

Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önce G.Saraya karsi nasil top oynadigini hatirlarsiniz. Biz bir hafta sonra hem de deplesmanda rahat rahat yenmistik. Bence Rize maçi da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.

trapesuz61 demiski:
    Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önceG.Saraya karsi nasil top oynadigini hatilarsaniz. Bir bir hafta sonra hem de deplasmanda rahat rahat yenmistik. BEnce Rize maci da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.

manisa macini rahatmi almistik [img]smileys/smiley4.gif[/img] dalga geciyorsun herhalde manisada o macta cok iyi oynamisti neyse, valla arakdaslar yani biz rizeye gidipte 3 puani almadan dönmeyiz, tamam mac cok zor gececek, egerki bizim vahid hoca yattarayi ilk 11de oynatir ise yani egerki ilk yarida gol bulmak istiyorsa yattarayi ilk 11de oynatmasi gerekiyor, ha diyorsa ben takimlan yattarasiz baslayayim, ve ikinci yarida oyunda dahil edeyim oda olur, ama benim tercigim yattaranin ilk 11de oynamasi gerekiyor, oynatirsa bu mactan hic kuskum olmaz Szymekte oynayacak insallah bi sikinti yasamayiz rahat rahat aliriz...

Nereden
    Almanya

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı
    gs macini seyrettimde rize bizden cok daha diri bi takim..adamlar bu futbolu bize karsi oynasinlar yenerler..

Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önce G.Saraya karsi nasil top oynadigini hatirlarsiniz. Biz bir hafta sonra hem de deplesmanda rahat rahat yenmistik. Bence Rize maçi da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.
    rahat mi almistik? Bence hic de bile rahat mac degildi.

Neyse
    Bence Rize mac kolay olmiyacak, ama yenecegiz insallah.
    Edited by: canim TS

Rize her ne kadar rahat gözüksede yenilirse rakiplerininde maçlarina göre yeniden düsme hattina inebilir. Bu yüzden kazanmak isteyecektir. Ayrica Trabzonumuzun futbolu beni hiç memnun etmiyor. Ama yinede yenecegimizi düsünüyorum.

gençlerde yine düsme hattindaki denizliyle oynayacak. puan kaybeder diyorum. Mutlaka yenmemiz lazim su rizeyi. Edited by: Samsa

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ewet yine zor nir hafta zor bir maç bundan sonraki maçlarimizin tamami zor zaten 12 puan alirsak uefaya gideriz. 9-10 puanda götürebilir. ama futbol ve oyundan hiç menmun deyilim .dünkü 23 dakikalik oyun bizi yanitlmasin.Kapali savunmalara çare bulamadiktan sonra maçlar zor geçer.insallah rize yi yeneriz.Rize de yenmek isteyecektir.onlarda tam rahat degilller.Ama yenecegimizi tahmin ediyorum 2-1 veya 2-0 yeneriz diyorum. insallah.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok çok zor maç...çünkü futbolculara hiç güvenmiyorum...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben cok güveniyorum. Kesin kazaniriz. Diger rakiplerimiz isleri zor. biri Anteple, digeri Denizliyle. Bu hafta 4. olup Uefa potasina girmemiz lazim. Son macatada son noktayi koyup 3. oldukmu tamam.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizenin ligdeki durumundan bize ne. düserseler düssünler. sanki ligde bi tek bizlemi maç yapiyorlarda ''Trabzon bizi yendi yine kümeye yolladilar'' edebiyati yapiyolar . 34 maçtan sadece 2 tanesi trabzonsporla . gidip diger takimlari yensinler madem. hem Trabzonspora yenildiklerinde niye bukadar zorlarina gidiyor anlamiyorum. sonuçta Trabzonspora yeniliyorlar. Trabzonspor rize sporun rakibi degilki. onlar kendi rakiplerini yensin.

Alıntı 61 POWER Nickli Üyeden Alıntı
    berabere biter.

+100

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zor maç, Rize dün aksam diri bi görüntü verdi ama defansta çok hata yapiyorlar bizim maça asilacaklari kesin,bize gelince alinan sonuca ragmen diyar maçinda iyi degildik bence eger Jefersonun inanilmaz hatasinda o pozisyon gol olsaydi maçi kaybedebilir bugün yine isyanlarda olabilirdik ama çok sükür olmadi burdan ders çikarip Rize maçini mutlaka almamiz lazim, serdar Bali fikstür avantajimiz var diyor ama bana pek öyle gelmiyor Rize ,fb ankara ve bjk bence zor maçlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize iyi top oyunuyor deplasmana gidiyoruz, Ankaraspor Küme düsme hattinda, Fenerbahçe sampiyonluk yarisinda, Besiktas, her seye ragmen bir derbi maçi... Bu fikstürün neresi avantajli diye sormak lazim Serdar Bali'yeama anlar mi acaba ?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

en zor fikstür bizde

Nereden
    Trabzon

Herkes Haddini Bilecek.

Trabzonspor Galibiyet Sayisi : 13
    Beraberlik : 6
    Ç.Rizespor Galibiyet Sayisi : 2

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene kolay maçimizi olmadi ki.Özelliklede düsme hattindaki takimlara daha çok puan biraktik.Güvenç Kurtar'la yeniden dirilen Rize bizden iyi top oynuyor kabul etmek lazim.Yenilirsek üzülmem hatta biraz daha ileri gidip Samsun'a bile 3 puan verseydik diyesim geliyor.Bu seneki oyunumuza göre oynanacak maçlar için yorum yapmak zor.Hayirlisi...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Istatistiklere hiç güvenmeyin derim. 14 sezon boyunca Gençlerbirligine yenilmedik, ama 2 hafta önce yenildik, hatirlatirim[img]smileys/smiley4.gif[/img] Edited by: thepatfhinder

Nereden
    Trabzon

gençlerbirligiyle rizeyi bir tutmamak lazim. alti üstü rize bu [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Insallah öyle olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger bizede açik oynarlarsa galip gelmemiz söz konusu olur ama eger diger takimlar gibi gs yeniip bize gelip defans yapacaklarsa isimiz zor.çünkü bize gelen herkes defans yapiyp ve ben çildiriyorum.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk once gercekten dostluk kazansin sahada ve trubunde dostca bi mucadele olur insallah rize acik oynar diye dusunuyorum buda bizim isimize gelir

Nereden
    Ankara

rizeyi ins yenerizde keske hoca akilli olup hüseyin yerine ademi koyup szymek hasan adem üçlüsünü oynatsa üçüde ii arapasi atabilior ama büyük ihtimalle ademi oynaticak neyse beyler trabzonun ilk golünü bi izleyin yattaranin kiymetini anlayin hasan arapasini verdiginde yattara firlamisti adamlar topu ararken yattara golü atmisti o çok özel bir oyuncu eger vahid kalirsa onu gönderme yanlisina düsmez umarim

Kimler geldi kimler gitti,kimler gelicek kimler gidicek baki olan Trabzonspor'dur,gidene dur denmez.

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize yi yenecegimize inaniyorum.Bence de Hüseyinin yerine adem le baslamali ortasaha hasan-adem-Szymek üçlüsünden olusmali kanisindayim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

iki takiminda birbirlerine bir seyler ikram edecegini düsünmüyorum.o gün kim daha iyiyse kim daha sansliysa o maçi alir.ama kesinlikle çok zor bir maç.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yensek ne olacakki.....

ben bu futbolla....

ve de bu fikstürle....

degil 3. 4. bile olamayacagimizi düsünüyorum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rize'nin diri olup olmamasi sorun degil.Symek biraz oynasin, rahat yeneriz.Gökdeniz de artik kendini buldugunu ispat ederse bu is tamamdir.Gençlerbirligi Denizli ile oynuyor.Ölüm kalim maçi Denizli için.Haydi horozlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)