Sayfa 51 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1375 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 13. Hafta | Sivasspor 2 - 2 Trabzonspor

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada sene başından beri neden topun başına geçen hiç bir futbolcu doğru dürüst orta yapmıyor ?

Acaba antrenmanda bir şeyler deniyorlar, hoca mı söylüyor öyle yapmalarını. Yoksa imkansız yani 13 haftadır topu aynı yere gönderemez bütün topçular. Colman,Adrian,Sapara hepsi aynı yere, ön direkte bulunan rakip futbolcunun kafasına atıyorlar topu direk. Ayıptır Beşiktaş'lı Fernandes nasıl kesiyor topları birisi sürünse gol oluyor ya çok mu zor şu topları kesebilmek.
    7 tertemiz şampiyonluk

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Üst düzey bir Stoper sart bu takima. Arti Burak'in yükünü hafifletecek bir isim.

Benim bu mactan bir beklentim yoktu zaten ama baski altinda oynayamiyoruz arkadas buna bir cözüm bulunmali. Arti duran toplari bu kadar kötü kullanan bir takim yok herhalde ligde.

Tek tesellim Henri ve Volkan'in gol atmalari.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Alıntı emretrabzon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonlar liginden gelecek parayı hesaba katarsak ve ayrıca çok büyük bir takım olarak dünyada tanınmak ve kalıcı olmak istiyorsak
    ilgilenmemiz gereken oyuncular

Defans: Serdar Taşçı(Stuttgart),Ömer Toprak(Leverkusen),Subotic(Dortmund),Hummels(Dortm und),Cheillini(Juventus),Skrtel(Liverpool)

Solbek:Juan Manuel Vargas(Fiorentina),Filipe(Athletico Madrid),Cissokho(Lyon)

Sağbek:Bosingwa(Chelsea),Rafael(Manu)

Defansif Ortasaha: Sissoko(Juventus),Mikel(Chelsea),Song(Arsenal),Dia by(Arsenal)

Merkez Ortasahalar:Hamit(Real Madrid),Muntari(İnter),Anderson(Manu),Hernanes(Laz io),Montolivo(Fiorentina),Modric(Tottenham)

Marek Hamsik(Napoli),Gökhan İnler(Napoli)

Ofansif Ortasahalar:Van Der Vaart(Tottenham),Diego(Atletico Madrid),Ronaldinho(Flamengo),Jovetic(Fiorentina)

Kanat Oyuncuları:Lennon(Tottenham),Walcott(Arsenal),Vale ncia(Manu),Navas(Sevilla),Arshavin(Arsenal),Amraba t(Kayseri)

Forvet:Lisandro Lopez(Lyon),Cavani(Napoli),Podolski(Köln),Adebayor (Tottenham),Doumbia(Cska Moskova),Petric(Hamburg)

Lavezzi(Napoli),,Mauro Zarate(İnter),Fabiano(Sao Paulo)
    Yuh abi barça ve real'in transfer listesini yazmışsın bu ne

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Valla hergün Allahım iyiki bu takımı tutuyorum diye dua ediyorum , Allah hepsinden razı olsun ...
    ..kesinlikle öyle,aynı duyguyu şahsen yenildiğimiz maçtan sonra bile tadıyorum ama takımımızın başkanı ve asbaşkanının daha basiretli olmasını isterdim
    .....

Nereden
    Avrupa Diğer

Taraftar Paketi olan arkadaslar....Sizdede 40 dk. gec mi acildi mac ???

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Ankara

Burak özveriliydi bugün beğendim ben

Nereden
    Trabzon

taraftarımızım açtığı yazıyı çözebilen yok mu ya....o yazıdan sonra sivas zibneleri çok küfür etti bize...ben tv den okumaya çalıştım ama anlıyamadım...soğuk felan bişey okudum sadece
    .....

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivaslı grosicki,pedriel ve defanstaki murat iyi adamlar,olası bir düşme olursa gelsin bizim yedekte otursunlar
    ermal bile bizdeki çoğu futbolcudan daha akıllı oynuyor
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Muğla

şimdiye kadar bizim takım kadar duran toplardan orta açamayan kornerlerden orta açamayan kenarlardan orta açamayan sıfırdan orta acamayan başka bir takım görmedim bu kadar özürlu olamaz bir takım yuh diyorum Valla

Nereden
    Trabzon

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak özveriliydi bugün beğendim ben
    aynen çok istedi gerçekten...helal olsun,böyle olsun da gol atamadığı da olsun ve zaten olacak ta...bi pozisyonda çok güzel verkaça giriyom numarası yaptı ve sivas defansını peşine taktı ama maalesef sapara mı adrian mıydı unuttum,işi çözemedi,süper fırsattı
    .....

Nereden
    Muğla

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar Paketi olan arkadaslar....Sizdede 40 dk. gec mi acildi mac ???

..
    saat 19:25 acıldı

Memduh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak'ı bitirelim

Geçen yıl attığı her adımı takip eden magazinciler, hakkında haber yapmak için azami güç sarfeden medya, el birliği ile yerden yere vurdular Arda'yı. Şanssız bir sakatlık yaşaması, elini oğuşturan medya için son bıçak darbesi oldu. Ellerine sağlık, bitirdiler de. Kafası Türkiye'de ayakları İspanya'da olan bir oyuncu oldu.

E şimdi ellerinde ne kaldı? Tabii ki büyük çıkış yapan Burak Yılmaz. Hele bir de Anadolu takımındaysa, ağızlarından akan suyu temizlemek için mendil yetmedi. Burak attı, medya önce görmemezlikten geldi. Baktılar ki Avrupa'ya kafa tutuyor, bir tek pozisyon yetti onlara. Dünyada hemen her futbolcunun penaltıya gitmesi kadar normal bir şey yokken Burak, "emek hırsızı" oldu. Kapanın elinde kalan bir linç kampanyasının başlangıcı oldu. Ne şerefi kaldı, ne haysiyeti. Medya ağzından salyalar akıtarak Burak'ı yerden yere vurdu. Gittiği her deplasmanda elleri öpülesi annesine edilmedik küfür kalmadı. Neden mi? Akranlarından 10 kat daha az ücret almasına rağmen 4 kat daha fazla gol attığı için.

Bir yıl önce yüzü gözü kanlar içinde maça devam eden, en çok gol atan Türk futbolcu Burak Yılmaz, bu yıl maharetlerini daha da arttırması, kalemi kanlı medyanın hedefinde artık. Bütün yazarlar, spikerler bir odada toplanıp "Burak bunları çok yapıyor" diyelim diye ortak bir karar alınmışçasına, nakaratlar okunuyor. Zaten şike olaylarının tüm suçu Trabzon'a atılmışken, Burak Yılmaz'a saha içinde dayak yemek kalıyor. Çünkü medyanın işi hakemlerin ön yargısı ile oynamak. En son Sivas maçında yerden kalkamayan Burak'a edilen küfürler, yediği tekmeler için herkesin huzurunda başta "emek hırsızı" olmakla suçlayan Erman Toroğlu'na, Gökmen Özdenak'a ve diğer tüm medya mensuplarına teşekkür ederiz.

Bir Türk yeteneğini daha el birliği ile bitiriyoruz.

Memduh SARAÇ
    Konu Memduh tarafından (02.12.2011 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat 19:25 acıldı
    Türkiye saati ile mi?

Burda mac basladiktan 40 dk. sonra felan acildi. Bu ne sacmalik?

..

Nereden
    Trabzon

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivaslı grosicki,pedriel ve defanstaki murat iyi adamlar,olası bir düşme olursa gelsin bizim yedekte otursunlar
    ermal bile bizdeki çoğu futbolcudan daha akıllı oynuyor
    aynen pedriel çok iyi oyuncu ve ibb de doka diye bi adam var müthiş....bizim menajerlere gözden geçirme vakti geldi de geçiyor...yıllardır polnya ve belçika olayından gına geldi arkadaş
    .....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

SAPARA yerine aykutla başlasaydık bu maç daha farklı olabilirdi,saparaya verilen şans bence cok fazla,henrige adına sevindim attıgı o gol onu kendine getirecektir.
    seyrettiğim en kötü Ts idi ama hava koşulları cok zor du bizi olumsuz etkildi,yukarıda yazan arkadaşımız gibi lile macı öncesi beklenen bir kayıptı,önemli olan sivas a yenilmemekti ve yenilmedik..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

devre arasında takımın kalitesini yükseltmek adına tüm polonyalıları gönderip daha az sayıda da olsa kaliteli yabancılar almalıyız.

sivas'ın tüm gollerini nerdeyse yabancılar atmış. bizde ise nerdeyse gol atan yabancı yok.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Nereden
    Muğla

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye saati ile mi?

Burda mac basladiktan 40 dk. sonra felan acildi. Bu ne sacmalik?

..
    Evet. mac başladıktan sonra'mı olamaz öyle şey tam sacmalamışlar kafayı yerdim öyle şey olsaydı

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak ilk 15 dakikada karşı karşıya auta attığı pozisyonu kendi hazırladı ancak bomboşi Henriqueye neden vermedi??
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak ilk 15 dakikada karşı karşıya auta attığı pozisyonu kendi hazırladı ancak bomboşi Henriqueye neden vermedi??
    işte zaten Burak ın eksiklerinden biri bu...güdümlü füze gibi kendini şut atmaya kitliyor bazen ...
    .....

Nereden
    Trabzon

Şu korner olayı gerçekten can sıkıcı. Bizim kadar korner kazanmanın hiç bir avantaj getirmediği başka takım yok sanırım.
    Bir işe yaramıyor...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu korner olayı gerçekten can sıkıcı. Bizim kadar korner kazanmanın hiç bir avantaj getirmediği başka takım yok sanırım.
    Bir işe yaramıyor...
    Ben antrenmanlarda buna özel olarak calisildigini düsünmüyorum acikcasi. Ayrica kafayi vuran olursa bu hep Giray oluyor. Onun vurdugu toplarda genelde disari cikiyor.

..

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ilk yarısından sonra bakmadım maça, ne diyeyim Lille maçında hayata bağlarlar inşallah bizi
    TrabZonguldaklı...

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
    Gol: Trabzonspor: 2 – Sivasspor: 2
    Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Sivasspor:14
    İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 5
    İsabetli Orta: Trabzonspor: 1 - Sivasspor: 5
    Faul: Trabzonspor: 18 - Sivasspor: 13
    Korner: Trabzonspor: 6 - Sivasspor: 6
    Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Sivasspor: 4
    Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Sivasspor:% 50

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=9049#Icerik

Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadece Senol Günes degil, Burak´i da elestirelim diye firsat kollayan nice...var!

Bu Kisilere bir benzetme yapardim ama..biraz empati ögrenin yahuuu!!!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Senol Günes degil, Burak´i da elestirelim diye firsat kollayan nice...var!

Bu Kisilere bir benzetme yapardim ama..biraz empati ögrenin yahuuu!!!!!

Üstat Burağı ben Tek bir pozisyonda eleştirdim pas vermediği için yoksa Allahı var o kadar küfürü bana etseydi şerefsizler kırmızı görüp 3-4 maç ceza yerdim..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)